proALPHA Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o proALPHA Polska Sp. z o.o.

Piotr

Fajna firma dla ambitnych. Szkoda, że tak rzadko piszecie . Nic nie można dowiedzieć się od pracowników a szkoda.

Alicja

@sd, obecnie firma szuka kandydatów na stanowiska: Konsultant systemu ERP oraz Konsultant IT-Programista. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej firmy, w zakładce 'Kariera': http://www.proalpha.pl/pl/kariera.html

sd

Widocznie nie szukają teraz nikogo do pracy @onie, ale najlepsze jest to, że brak rotacji oznacza, że wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, a to zdecydowanie dobry znak dla nich. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.

Zostaw opinię o proALPHA Polska Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie proALPHA Polska Sp. z o.o.