Opinie o Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz w Zielona Góra

Rita Nowy wpis

Ktoś mi mówił, że kolekcjonują prywatne, intymne fotki , które przerzucają z naprawianych kompów i laptopów. Jeśli to prawda, to ciekawe po co im to.

Hanna Nowy wpis
@Rita

A kto Ci takie coś powiedział? To zaufana osoba?

@Rita

Bardzo przepraszam kierownictwo i pracowników firmy Incomtech za wczorajszy wpis, w którym nieodpowiedzialnie powołałam się na osobę niewiarygodną. W firmie Incomtech w Zielonej Górze takie sytuacje jaką podałam na podstawie czyichś sugestii absolutnie nie mają miejsca. Proszę administrstora o usunięcie mojego wpisu z 19 bm.

@Rita

PS. Oczywiście proszę o usunięcie mego wpisu z 20 bm.

Stefan

Usługę oceniam pozytywnie na 4.

Elżbieta Szmigielska

Ujmuje mnie zaangażowanie pracowników oraz ich fachowość. Polecam

Hanna

Czy ktoś mógłby napisać mi jak wygląda atmosfera pracy w Incomtechu? Czego się spodziewać? :) Czy nowa osoba może bez stresu zacząć pracę w firmie i liczyć na ciepłe przyjęcie przez zespół?

@Hanna

atmosfera jest bardzo dobra, zespół zgrany i przyjaźnie nastawiony. jak ktoś potrzebuje pomocy to zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże wyjść z opresji ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Norbi

Ponieważ mamy bardzo dobrego pracodawce dbającego o pracowników to nic dziwnego, że klienci są tak bardzo zadowoleni

Maria i Marek G.

Zawsze mogliśmy liczyć na porady i cenne wskazówki od właściciela incomtechu. Długa współpraca z tą firmą to korzyści dobrego działania serwerów i komputerów. Na Pana Pawła i panów informatyków zawsze można liczyć. Polecamy!!!

Michał B.

Polecam współpracę z Panem Pawłem. Zawsze rzeczowy kontakt, czytelne rozliczenia. Zadania dobrze opisane, rozliczenia na czas.

andżejuż

Polecam

Przemysław
@andżejuż

Co dokładnie polecasz bo nie bardzo rozumiem teraz Twój wpis? Polecasz tam pracę, czy może wypowiadasz się z poziomu osoby, która korzystała z ich usług bądź produktów?

Komix

2,5 roku współpracy jako freelancer. Bardzo dobry kontakt. Płatności w terminie.

Dobra atmosfera, płatności na czas. Ciekawe zadania i możliwość rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz?

Innovative Computer Technologies Paweł Wasylewicz
  • Kraljevska 42 lok. 10