promedia wadowice sklep komputerowy

Wadowice

Opinie o promedia wadowice sklep komputerowy

edę

bardzo dobrze to o nich świadczy. Widocznie zatrudniają ludzi z głową, nie musząc później martwić się o wizytówkę swojej firmy. A jednak pracownik to najlepsza wizytówka.

Karol

Ja nie narzekam, zamówiłem sprzęt komputerowy a obsługa bez zastrzeżeń a nawet bardzo pomogli i doradzili przy wyborze nie wciskali na siłę nie wiadomo czego to się chwali na plus. Ceny fakt trochę może maja wyższe niż na wyszukiwarkach cenowych ale przynajmniej są na miejscu w razie "W" reklamacji.Sprzedaż i zainteresowanie klientem oceniam na duży plus. Prywatnie polecam a jak ktoś nie chce to niech kupuje na all..... i tyle.

Jacek

Ja osobiście mogę polecić sklep trochę ceny mają zawyżone ale spokojnie można negocjować aby zbliżyć się do cen innych sklepów internetowych. Z sprzedawcą spoko można porozmawiać na temat sprzętu i stara się doradzić i nie traktuje jak petenta.

qper

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Sam miałem kompa od nich jeszcze durona 1700 za którego wybuliłem mnóstwo kasy bo miał być prexentem na komunię. Komputer się wieszał, non stop było cos nie tak. Serwis tylko reinstalował system. Żenada.

Janek

To samo było z HP dv 6000, w przypadku VBI Compala i Asusa firma Intel dał ciała z gwarancjami, na swoje niby nie zawodne platformy, zostawił serwisy na lodzie, chciałeś dobry sprzęt i tanio to masz. Serwis może i nie jest jakiś rewelacyjny, ale przynajmniej solidny, każdy jest człowiekiem, jak byś wiedział ze ci się samochód zepsuje to pewnie byś go nie kupił, ta sama sprawa się ma w przypadku sprzętu komputerowego.

Kupiłem komputer za 3300 Asus .okazało się, że był to składak i po roku poszła karta graficzna . Naprawiali mi to / zworki płyt głównej z kartą graficzna/ 4 razy by w końcu po okresie gwarancji gdy znów ta sama awaria . wyśmiali się zemnie i powiedzieli ,że po gwarancji .cały czas (usunięte przez moderatora).że sprzęt poszedł do naprawy do producenta a jak póżniej się dowedziałem to go tylko podgrzali w temp ca 80 stopni /tak się robi by złącza działały na chwilę tz do końca gwarancji.nie polecam tej firmy i piszę to tylko po to by ktoś nie dał się nabrać i wiedział że ta sprzedają za bardzo duże pieniądze \"szajs\"ponieważ komputer mogę spisać na straty

Zostaw opinię o promedia wadowice sklep komputerowy - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie promedia wadowice sklep komputerowy