Instytut Rozwoju Miast

Kraków

Opinie o Instytut Rozwoju Miast

pomyłka

INSTYTUT ROZWOJU MIAST w Krakowie to jakaś pomyłka.... za każdym razem kiedy tam dzwonię odbiera dość ograniczona kobieta, która przy przedłużającej się rozmowie odkłada słuchawkę. Jest to żenujący poziom, który zniechęcił mnie do realizacji projektu z tą instytucją.

MICHAŁ

polecam instytut rozwoju miast jako miejsce odbywania praktyk. Miałem przyjemność mieć tam praktykę studencką i w porównaniu do znajomych to ja na prawdę dużo się nauczyłem z zakresu planowania przestrzennego. Nie robiłem nic co by nie było związane z moim kierunkiem studiów. Ludzie pracujący tam są otwarci i zawsze chętni do pomocy i wyjaśnienia wątpliwości. POLECAM INSTYTUT ROZWOJU MIAST

Zostaw opinię o Instytut Rozwoju Miast - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Rozwoju Miast