Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.

xena

GIemza na początku zaczął zatrudniać swoich przydupasów z poprzedniej firmy "Elfa". Generalnie kiedyś było zaje..... ale z każdym rokiem warunki pracy i atmosfera się pogarszają. Wymyślają coraz więcej przedziwnych zakazów i coraz więcej od ciebie wymagają. Być może dojdziemy do sytuacji że będziesz robił w pampersa. Ale jak ktoś ma ochotę to niech spróbuje popracować w Hattelandzie, nawet są teraz duże szanse na zatrudnienie bo limit zaufanych piesków z Elfy już się wyczerpał więc rekrutuje z zewnątrz. Nie bójcie się Giemzy, moje informacje szef bierze pod uwagę i jeśli Giemza będzie robił co mu się podoba to zostanie usunięty. Tak na marginesie to Giemza nie ma absolutnie żadnej wiedzy, nigdy w tej firmie nic sam nie zmontował a jego porady są jak papier toaletowy....

Marek

Hatteland był kiedyś porządną firmą lecz od kiedy na stanowisko kierownika wszedł Pan Giemza wszystko się zmieniło. Zaczął wprowadzać nowe zakazy i zwalniać ludzi którzy mu nie byli posłuszni oraz Ci którzy nie donosili. Pan Giemza to krętacz i cwaniak. Pracowników nie szanuje i wyzywa oraz im grozi że wyrobi im złą opinię na rynku pracy. Stanowczo odradzam tą firmę właśnie przez tego "Pana" który widać w domu jest tłamszony przez swoją żonę a w pracy próbuje sie wykazać.

May
@Marek 24.06.2017, 23:07

Jak grozi to do sądu a zakazy jak nie zgodne z regulaminem czy kodeksem pracy to do sądu też i po problemie mamy 21 wiek gościu chyba że zamiast pracować to walicie w ch.... i płaczecie że ktoś chcę wasz czas pracy zgodnie z jego przeznaczeniem wykorzystać . Zawsze do anglii można jechać ????

nakor
użytkownik zarejestrowany

ewa, magazynierzy są zatrudnieni zupełnie w inny sposób. Nie wiem skąd informacje o tym, że pracują na prowizji. Poza tym nie mieliby jej w jaki sposób wypracowywać

Mieliście styczność z pracą w firmie Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.