F.H.U. „JOCKER” Jacek Czapiewski

Kołobrzeg

Opinie o F.H.U. „JOCKER” Jacek Czapiewski

Sdowa

@DTI jesteś pewny, że nigdzie nie ma do nich numeru telefonicznego? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, to jest podstawowa informacja w tych czasach...

DTI

Jaka można mieć opinie o firmie, która nigdzie (nawet na fakturze) nie pokazuje numeru telefonicznego/ To po prostu granda.Kupiłem tam telefon, teraz potrzebuje pewnego dokumentu ale uzyskanie kontaktu jest niemozliwe. Czyżby po sprzedaży aparatu za 500 zł firma miała juz kienta w nosie. Mój numer : (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o F.H.U. „JOCKER” Jacek Czapiewski - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. „JOCKER” Jacek Czapiewski