Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Ja będe

Ja też

Astat na zwarciu

Ja też kumple będę jak co ;)

Koronawirus
@Astat na zwarciu

Ja też do was przyjdę . Ustawcie się przy czytniku.

Magazyn

Żądamy zakazu wchodzenia ludzi do magazynu.!! Dostawcy kurierzy. W obecnej sytuacji chcemy aby był jak najmniejszy kontakt. Specjalna strefa przez którą nie mogą dalej przechodzić. Nie mamy masek, środków antybakteryjnych... Nic.. #corona

Księgowy

Przede wszystkim przy stanowiskach pracy powinny być żele antybakteryjne albo chociaż jakieś chusteczki do dezynfekcji, cały zakład pracuje przy obróbce blachy a ten wirus głównie przenosi się przez metale! Ze swojej strony dodam że oprócz zakazu podawania sobie ręki w zakładzie nie zauważyłem jakiś innych środków zapobiegawczych. Apeluje niech ludzie zostaną na postojowym w domach, w związku z tą sytuacją. Zakład pracy nie zbiednieje. I tak już nie ma miejsc na meble, magazyny pełne. Prezesi, właścicielu JBG, popatrz na sytuację racjonalnie, nie kieruj się tylko swoimi korzyściami. Pozdrawiam

Miro

U kierownika już niejeden w tej sprawie był. Reakcja jak zawsze natychmiastowa.

Do upadłego...

Premier Mateusz Morawiecki poinformował też o zakazie zgromadzeń powyżej 50 osób o charakterze publicznym, państwowym i religijnym. Dotyczy to zarówno spotkań w budynkach, jak i na świeżym powietrzu. Chyba wyraźnie jest napisane na co czekamy jeszcze ???

damian p.

(usunięte przez administratora) mac (usunięte przez administratora) jasna mnie bierze gdy ide i za kazdym razem widze jak ten gowniarz adrian w. (usunięte przez administratora) sie i nic nie robi, po co tgaki ktos w firmie za co w ogole mu placa jesli tak ma wygladac podejscie pracownika do firmy to chyba czas podziekowac, jakk widac sa ruwni i ruwniejsi

Ufo
@damian p.

Kery to?

Ruwni i ruwniejsi
@damian p.

Są też słowniki ortograficzne w sklepach :)

szon
@Ruwni i ruwniejsi

O nie wiedziałem że filologów też mamy na produkcji. Za polonistę do szkoły cię nie chcieli , i teraz będziesz tu poprawiał wypowiedzi, to nie dyktando. Do roboty się weź.

Bożena
@szon

Nie piszmy obraźliwych rzeczy na forum, to trochę nie w porządku. Pracujesz w JBG-2? Możesz opisać, jak wygląda praca tam?

Aget tomek

Spokojna praca.,.miła atmosfera:#

Pisiorek

Dobra zmiana :D

Cheniek

Mamy połowę lutego a o aneksach na Osinach cisza. Warszowice dostały razem z pitami w styczniu podwyżki.

@Cheniek

Przypomnij sobie podwyżki w październiku na osinach

Floo
@Księgowy

To nie były podwyżki tylko wyrównania

@Floo

Tak więc teraz też, na Warszowicach z aneksami były wyrównania, tak mówili.

Floo
@Księgowy

Kto ma dostać ten dostanie

Blady Gej

Robią ludzi wciula jak nie Roblador na starej to uwas...

Biały

Dać więcej pomaranczowych bo dwóch nie ogarnia a nialy spi

Kamil

Ile u was zarobi magazynier?

Miroo
@Kamil

No na start od minimalnej krajowej :) kilka miesięcy bez premii no A potem co rok podwyżka o 50gr ,więc zapraszamy .Małymi kroczkami do przodu .

Tabaluga
@Miroo

Tak jak mówi kolega ale robota spoko wszyscy śpią na nockach.

Pomarańczowy
@Kamil

Na dzień dobry bez premii wyjdziesz około 4 tysiące na rękę . Jeżeli masz udt na wózki z wymianą butli to spokojnie 4.500 zarobisz . Po pół roku podwyżka i premia więc około 5 tysięcy wyciągniesz.

Elektryk
@Pomarańczowy

Ale na rękę to jest netto a nie brutto :)

Kamil
@Pomarańczowy

To skąd Ci powyzej zarabiają najniższa krajowa?

Jaka jest kultura pracy w JBG-2? Obowiązuje typowy dress code?

January

Dla pracowników produkcji są uniformy tzn. Spodnie robocze plus koszulka, ewentualnie bluza(magazyn). W biurze natomiast koszula musi być. Kobiety raczej tez na elegancko.

Tymon

Niestety nawet dobra firma jak JBG-2 nie są w stanie zadowolić wszystkich bo zawsze znajdzie się maruda.

Zozol

Hej Mała czarna z pakowania zacznij wkoncu patrzeć na siebie i przestań wyliczać inne zmiany z roboty, jedna od was tak wyliczala i teraz zasuwa na montażu. Coś nie pasi to idź na zalewanie lub maszyny. To że wasi przełożeni pozwalają wam na lajt to sobie tego szanuj, u nas na zmianie tak byś nie miała

Podwyzki?

Mam pytanie bo wszystko ucichło. Kiedy Podwyżki co Kris obiecał z zarządem;) Bo widzę że cicho sza teraz.

PRACOWNIK

A OBIECAŁ COŚ.

Fff
@Podwyzki?

Spytaj może brygadzisty albo kierownika a nie tu

ladziarz
@Podwyzki?

czwórka z przodu i jeszcze żle?

janek

Chciałbym mieć 4000 :)

wiarus
@janek

słabo sie starasz albo krótko pracujesz

Blade

Widzę że (usunięte przez administratora) roba już się odzywają ;)

Olo

Tak ale ze świąteczną

Hah

Z swiateczna to ja mam ale 3k po 3 latach pracy

Co z podwyżkami
@Hah

Oceny pracowników 3 miesiące temu zrobione a dalej cisza na hali. Dobrze że 2 tygodnie wolnego odpocznie się od tego gowna.

Pff

Rysiek powiem Ci tylko tyle nie ma wychodzenia o 5:30 jak praca jest do 6 weźcie się ktoś za ten magazyn bo samowolka na maxa na osinach już powoli jest lepiej niż na magazynie w warszowicach pozdrawiam osobę która pozwoliła mu wyjść tak wcześnie :')

Audik
@Pff

My wychodzilismy a ten grzyb już spał i widziało go sporo ludzi pozdro zmiencie coś w końcu

Rysiek
@Pff

Wszystkie Ryśki to są fajne chłopy.

Rysiek
@Audik

Ale nie chrapałem przynajmniej.

Ryś
@Pff

Macie źle nastawione zegarki. Jak idę do domu to ruszajcie za mną.

Też tego nierozumiem jak ludzie sie zachowują jeden drugiemu by ....,..... zeby tylko sie wybic.

Szatan

Każdy dział już wie o tym ze ten chłop to jest jakiś przestrzał i to od dawna, najlepszy jest ten łysy który nie wie po co tam jest haha

Aga

Witam. Są aktualnie jakieś przyjęcia?

Nono

Nie mogę strawić z niebieskiej zmiany brygadziste produkcji, to taki ciamajda że jak się ktoś go spyta o coś (nie chodzi tu też o kasę ale o polepszenie produkcji) to i tak sądzi że masz się dobrze. Nikt nie widzi jak jest... na innych zmianach może mają się lepiej z tego co słychać to tak. Mam nadzieję że dają kogoś kto faktycznie może zarządzać ludźmi i ich też wysłuchać. Szkoda że on ma się dobrze a nie reszta. Ludzie na tej zmianie wgl nie są zgrani wszyscy wszystkim ze to ma tylko wyjechać taka praca brak jakości liczy się ilość... Szkoda że nie jest brygadzista w górnictwie bo może go tam by dojechali bez mydła...

Juzek

Zmien prace Jak Tak zle w jbg

Pelikan
@Nono

Chodzi o osoby czy Warszowice?

Jojo
@Nono

Najlepiej chyba zostać zielonym, patrząc na zmianę gdzie jest ich trzech (tam gdzie ten niewysoki cwaniaczek z bródką). Ciągle bajera na pakowaniu albo bujanie się na krześle z telefonem. A podobno ludzi brakuje na osinach i przygotować. Najlepiej co im wychodzi to gadulec i opierdzielanie tyłka innym zmianom. No cóż władza pozwala

Sas

Witam, są przyjęcia teraz?

" smacznego Gieniu"

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2