Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Czy firma JBG-2 kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ryzy

Nie ma równych stanowisk . Kobiety według przełożonych na produkcji są od pomagania

Karol
@Ryzy

W takim razie zarabiają mniej? Mam nadzieję, że nie.

Pakowanie

Pszczoła na kierownika kto jes za głosujemy :)

Bee
@Pakowanie

Wszystkim bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy :)jestescie kochani naprawde nie spodzewałem sie tak wysokiego wyniku :)myslę ze te oddane głosy na mnie nie pójdą w (usunięte przez administratora) i już nie długo będziecie mówić do mnie Panie kierowniku.

Mati

Jakie zarobki na start ?

OMG
@Mati

6.500 zł netto +premia Musisz tylko mieć orzeczenie o niepełnosprawnosci intelektualnej

@OMG

Zazdro, my zdrowi zaczynaliśmy od najniższej krajowej.

Lopez
@OMG

Najnisza krajowa plus 50gr podwyżki

Cool
@Lopez

50 cent na magazynie

Floo

Żal mi Cie. Skąd w Was tyle jadu? Nie podoba się to do Mokate albo innego Sekonixu. Każdy zarabia na tyle na ile go wycenia firma a pracownik na to się zgadza śliniąc i podpisując aneks u p. Danki. Ja tam szczęśliwy nie jestem ale niezadowolony też nie. Po 5 latach pracy przy obecnie panujących premiach 5000zł na rękę +/- 400zł bez nadgodzin i podejrzewam, że gro załogi z podobnym stażem jest na identycznych warunkach. Miejcie trochę rigczu i porównajcie sobie zarobki z innymi firmami na strefach. Warunki zatrudnienia są na tyle klarowne, że można to zrobić z palcem w bucie. Może na początku nie ma kokosów ale po pierwszej podwyżce + kwalifikacja i premia serio nie ma co narzekać. A jeśli narzekasz to idź na kopalnie zarób mniej i wyrób ich normę a potem się wypowiedz. Nie czytajcie beznadziejnych i nic nie wnoszących komentarzy bo wam robią sieczkę z mózgu i nie nie jestem żadnym PR'owcem tylko szeregowcem z montażu, który mówi prawdę.

głopi hoju
@Floo

podpisywałeś durniu aneks o nie ujawnianiu zarobku i piszesz tu takie dyrdymały ,jeśli myślisz że jesteś anonimowy w internecie to się grubo mylisz.,kwestia czasu.

Wiktoria
@Floo

Straszą aneksem, nie daj się ;) A za nadgodziny jest płacone jakoś extra, czy tyle co za godzinę normalnie?

Ona

Hej czy jest praca dla kobiet Czy ciezko

Leszno
sr

Przed kilkoma miesiacami złozyłem do firmy swoje Cv. W dniu dziesiejszym dostalem telefon od firmy, niestety juz podjełem inna prace Natomiast jestem bardzo pozytywnie zaskoczony rozmowa z tą osoba chyba z działu HR, wiec wszedłem tutaj poczytac opinie i chce napisac ze co jak co ale dało sie odczuc ze to kompetentna osoba bedaca nie przez przypadek na swoim stanowisku.

Bożena
@sr

Cześć, szukałam sobie właśnie opinii pracowników JBG. Ale fajnie, że napisałeś o swoich doświadczeniach z firmą pomimo tego, że nie zostałeś przyjęty. I zrobiłeś to w dodatku merytorycznie. A możesz powiedzieć, z ilu etapów się składa proces rekrutacyjny?

Sr
@Bożena

Zaczynasz od brązowego nosks .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w JBG-2?

Cv

Tak! Oczywiscie na transporcie potrzebują takich ludzi.

Wwo

Kiedy wreszcie wy co najbardziej fuczeliscie za wjazdowkami na zakład. Zaczniecie na nim parkować a nie bezprzerwy zajmujecie miejsce na parkingach osoba co ich nie mają. I to nie przez to że na zakładowym parkingu niema miejsca co jest wasza wymówka (Parkingi od str łakmy )tylko tu macie bliżej do szatni. Zdajcie wiazdowki niech inni skorzystają !!!

Ziemniak

Witam mam pytanie czy ktoś może z T.Z Kierowników zainteresuje się PSZCZOŁĄ Z TRANSPORTU który przesaduje na przerwach około godziny

Ziemniak

Tak słyszałem o tym że on temu królowi wylizał tron z miodu i dostał za to mauzera Godne podziwu;)

In_blanco

Każdy kto (usunięte przez administratora), kombinuje, leniuchuje, mataczy lub działa na niekorzyść tej firmy powinien być juz dawno zwolniony.

Stegowany
@Ziemniak

Mam nadzieje, że zaczął się pojawiać w pracy (wiadomo przecież ,że nie pracować tylko chować się miedzy regałami) punktualnie. Ile to lat się już przychodzi o np 20.30 na 20 co ? Na 12 o 12.30 itd. Darmozjad

Oskar Serwis
@Ziemniak

No co wy chłopaki wypisujecie, że pszczoła przesiaduje po godzinie, aż niemożliwe.

Oskar Serwis
@Stegowany

O kim mowa?

Sila
@Oskar Serwis

To raczej chodzi o cwela z TRANSPORTU co rzere RYZ????i scieme wali i po kątach się chowie żeby nic nie robić to tego nikt nie widzi???

Brydz
@Sila

Jeju ludzie zamiast się trzymać się razem to wy głupoty piszecie a inne działy maja z was polewke

Walerian
@Sila

Okim tu mowa otym szefie co jest szefem wszystkich sławnych szefów tak to ten sławny

daee

czy sa moze przyjecia do JBG ? albo przez agencje ?

@daee

Hej Proszę napisać coś o trybie pracy ile jest przerw, jak długie są Pozdrawiam

Damian Witkowski

Witaj dzień dobry serdecznie to ja pan jestem osobą dla niesłyszacych a czy przyjmie się do pracy frimy jbg2 Żory?

Ziemniak

Pozdrawiam przygotowki i szefa przygotówek. Nie ma to jak załatwić sobie soboty i robić multum nadgodzin. Podobno nie ma aż tyle roboty. A tam plany na 100 nadgodzin ... Bez komentarza ...

@Ziemniak

Na zabawę telefonami i gadanie trochę czasu schodzi więc potrzebują nadgodzin żeby się wyrobić. Dziwne że kierownictwo tego nie widzi.

Przygotowki

Tez pozdrawiamy serdecznie.

Kluski śląskie
@Ziemniak

Nadgodziny to nic, ważne że mamy minimum 25/h Także zapraszamy @ziemniak do nas W końcu będziesz miał okazję chycić się roboty, skoro masz czas patrzeć na inne działy ????

Pipi
@Ziemniak

Lepiej jest chyba na transporcie,bo jednak na przygotowkach coś chłopaki robią a tam znowu nadgodziny do woli :). Pozdr. Ich kierownika i nowego brygadziste.

Jożin
@Pipi

Dokładnie, może ktoś w końcu zerknie na kamery na stolarni jak pracują w nocy ci którzy robią kosmiczne ilości nadgodzin. Kierowniku M. M i nowy Brygadzisto.Nadgodzny na telefon jak jest potrzeba podobno miało być

Obcy
@Jożin

Podobasz mi się :)

Halowy

Cześć, Orientuje sie ktos czy za czerwiec bedzie przewidziana jakas premia czy dalej lecimy na wodzionce?

Dziod
@Halowy

A umiesz czytac i zerknac ile urzadzen zostalo spakowanych a nie zaglądać jak młot na plan produkcji ? I wtedy odpowiedz sobie za co chciałbyś ta premie dostac

Alvaro
@Halowy

Niebędę pracował za dwóch jak jeleń żeby przynajmniej płacili myślę o zwolnieniu ztej firmy niema syn zarabia lepiej niż ja ja po 18 latach tej firmy kpina

Furiat
@Alvaro

No co ci mam powiedzieć, dzień dobry.

Ciepły
@Halowy

A co ja mam powiedzieć. Nawet ciężko o wodziankę

Foog
@Alvaro

Ja tam nie narzekam 3 lata robię i stawka 23 i nic prawie nie robię... Teraz też mam obiecaną podwyżkę.... Ale jak się sam nie odezwiesz to zapomnij

Dd
@Halowy

Dają zwolnienia za porozumieniem od ręki może się ktoś orientuje

@Dd

Zawsze dawali bez problemu więc myśle że teraz też

Egon
@Foog

E to jakoś slabo ja robię dwa lata i mam 25.

Łysy furiat

Jo nie zaczął jeszcze robić a zaproponowali mi 30 Zeta za godzinę

Łysy.globus
@Łysy furiat

jak byłes mały to cie w betoniarce kołysali na lewych obrotach 30 złoty to ty w życiu na oczy niewidzales

Ramirez

A ja myślę, że warto zastanowić się jaki mamy czas, firmy obawiają się jak długo potrwa kryzys sanitarny. Mamy dobrą firmę szanującą ludzi doceńmy to.

Jo
@Ramirez

Też uważam że firma powinna nam jeszcze uwalić to coś podobnego do premi

Ernest z Zalewania

Dajcie spokój planowanie podwyżki to jakaś kpina, lepiej poszukać sobie innej pracy

BB
@Ernest z Zalewania

Jakie podwyżki?

Były pracownik stawiania
@Ernest z Zalewania

Ty (usunięte przez administratora) Nie pisze się o człowieku który ma problemy zdrowotne. Namierzę twoje IP i cie znajdę.

Witam. Nie wiecie może czy są albo będą przyjęcia do Jbg? :)

juzek
@Anonim

nie ma i nie bedzię

@juzek

Aha oki

Jojo

Na jaki zarobek mogę liczyć na początek?

@Jojo

Minimalna krajowa po 3 miesiacach premia

Kewinkostner

Czemu premia spada?!?

do Kewinkostner
@Kewinkostner

Premia spada ponieważ pochodna funkcji premii jest ujemna.

@do Kewinkostner

Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion

E :)
@Floo

Dlatego po przekątnej dwa ramiona się nie spotkają

Pablo

Mam nadzieję że szefostwo wkoncu zwróci uwagę na dział przygotowek i ich ogromne ilości godzin nadliczbowych. Praca jest tam tak planowana przez brygadziste żeby zawsze coś zostało na wolne soboty i nadgodziny. Kiedyś te dzaly potrafiły się wyrabiać, od paru miesięcy ciągle mają zaległości. Może odblokujmy im jeszcze niedziele, mieli by więcej czasu na łażenie z kawami i dyskusje.

Pikpok
@Pablo

Dokładnie, było ich mniej, urządzeń tyle samo a nawet więcej a się wyrabiali. Pojawił się pan B.... i zrobił pseudo rewolucję. Dużo ludzi, dużo godzin no i dużo kasy. Firma podobno szuka oszczędności a tam taka samowola

D. D
@Pikpok

Mam pytanie, kiedy firma uruchomi czytniki kart na hali, bo kolesie z transportu o 13:40 już wyjeżdżają z parkingu a na 1 zmianę to 6:15 dopiero przychodza do pracy. Może ich kierownik im tak kazał żeby ograniczyć możliwość zarażenia (jak to było na wiosnę i w lecie). Też podobno nie wyrabiają się z załadunkami nawet jak ich nie mają, a ludzie z całej hali są werbowani do pomocy.

Majonez
@Pikpok

Widac ze pisza to osoby ktore albo krotko tu pracuja albo maja problemy z rozwojem :) przypomnijcie mi kiedy ich bylo „mniej” niz teraz ? Bylo ich znacznie wiecej to raz, dwa nie bylo tyle urzadzen z agregatem własnym jak obecnie, i tak różnorodnych pod katem automatyki i wyposażenia, trzy nie mieli wpieprzone tyle roboty za linie montażowa co teraz. Robia wszystko zeby linia montażowa miala podsunięte pod ry... i to widac u nas na liniach. Mamy wszystko porobione, włącznie z elektryka na płytach, grzalki podklejone, itp itd i calkiem inaczej to idzie. Ktos tu ma zal (usunięte przez administratora) chyba ze chlop sam ogarnia 3 zmiany i kilka dzialow ze swoimi ludzmi którzy raczej nie narzekają na niego a wręcz przeciwnie, dodatkowo robiac z tego co widze kilka innych rzeczy na ktore reszta ma po prostu wyje..... bo lepiej sie siedzi przed kompem i oglada yt. Porównując jego robote do reszty pseudo brygadzistow to bije ich z zamkniętymi oczami :) przykre ale prawdziwe. Przyjdzie, pogada zapyta czy cos potrzebujemy pomimo ze teoretycznie nie ma z nami nic wspólnego i zawsze pomoze. A robia soboty i nadgodziny bo widocznie jest taka potrzeba i na pewno maja to uzgodnione z gora wiec daremne wasze wypociny. Zamiast narzekac to lapnijcie sie roboty albo przyjdzie pogadac w 4 oczy bo przez neta kazdy sie napinać potrafi a dobrze wkrętarki w rece trzymac nie umie. Robie tu 4 lata i pewnych ludzi którzy sa „decyzyjni” to bym na zmywak nie przyjął. Milego dnia i seansu na goworku ????‍♂️

Budyniek
@Pablo

Brygadzista z przygotówek zawsze będzie dążył do tego żeby były plecy , bo sam siedzi po 250 godzin co miesiąc w robocie niewiadomo po co , bierze drugą wypłatę tylko za to że zostaje i chyba niema co w domu robić . Wszyscy to widzą te pseudo naciągane nadgodziny na przygotówkach wszystko da się zaplanować i wykonać , tym bardziej że przygotówki dzielą się na wentylatory , p.elektryczną,agregaty , parowniki , i p ogólną , ludzi tam jest sporo kwestia przeżucania ludzi po działach gdzie są plecy a nie że agregaty rąbią a taliby na komórkach siedzą bo są do przodu. na innych wydziałach tak pracują i się to sprawdza . Tym by się musiał Pan manager zainteresować a nie dawać sobie wciskać ciemnotę od Pana wielkiego B. że się nieda . Przy tej ilości mebli co teraz robimy tłumaczenie że się nieda jest conajmniej śmieszne pozdrawiam

Tito
@Majonez

Ale żeś się panie B..... rozpisał. Popatrz prawdzie w oczy i nie wciskaj kitu

Akuku
@Tito

Skonczcie juz ten cyrk bo co drugi to lepszy. Prawda jest taka ze jestescie chyba nieudacznikami i nie macie co w zyciu robic tylko napinać sie anonimowo przez internety zamiast podejsc do kogos i powiedziec prosto w ryj. Kazdy madry przez kabel. Idz i porob na kazdym dziale to zobaczysz. Prawda jesy taka ze kazdy dział lazi, stoi, siedzi na telefonie i szuka szczescia po hali. Na kazdym dziale sa tacy ludzie i chyba jestescie niepełnosprawni jesli twierdzicie ze tak nie jest. Stawiacze łażą 1h po buforze szukac boxow, pompiarze łażą albo robia w 3 jedno urządzenie, elektrycy udają ze cos wiedza i mysla jak co zrobic, wykończenie uzależnione od reszty dzialow na linii, pomiary nałokietniki na łokciach od opierania bo nie umie sam sobie czegos zrobic ino pol hali musi mu przyjsc bo on to mierzy, malarania musi wzmacniać stolik przy zdejmowaniu bo jak siedza na fonie w 3 to sie ugina, za maszyniokow pewnie ktos powie ze robia maszyny i co za provlem kliknąć Enter i czekac. To sa rzeczy nie do ogarnięcia chodzbyscie sie zesra..li. Przy takiej produkcji jaka mamy zawsze jedna strona ma zapieprz a potem luz i tak w kolko. Rotacje ludzmi maja sens ale nie wszedzie i powie to wam kazdy kto używa mozgu ale widac niektórym to ciezko przychodzi. Przyjdz, pokaz jak sie robi i ze sie da to porozmawiamy. Połowa z was pewnie nie ma pojecia na czym ich praca polega zarówno maszyniokow, przygotówek i linii. Kazdy ma troche inna robote i pieprzenie ze ktos robi tyle a tyle jest dla dzieci. Nie wy jestescie od tego zeby o tym dyskutować i radzę patzrec swojej roboty bo komus wytykać kazdy potrafi a sam lewus pewnie jakich malo :) w internecie kazdy jest madry. Pozdrawiam

...
@Akuku

Brawo w końcu ktoś napisał jak jest . Jak mają taką odwagę to niech podejdą do Managera lub prezesa i niech się wyplaczą lewusy z linii . Internetowe trolle bojące się roboty i konfrontacji.

TWOJSTARY
@Akuku

@Akuku sam piszesz anonimowo więc grzej laczki wykańczać lodówki a nie mnie tu farmazony p..

Artysta Kombinator
@TWOJSTARY

Za górami, za lasami nawet kurna za Żorami, była firma, nawet dwie co się zwały JBG! Firma prężna i nie mała, lodówkami handlowała. Ludzie piękni, młodzi, sprytni, ale mało coś ambitni! Brudne swe tu wylewają, błotem innych obrzucają, zamiast chwycić się roboty wciąż pierdzielą tu głupoty. Jeden leber, drugi, trzeci, czwarty telefonem świeci. Łokcie maja wydrapane, biurka wciąż są podpierane, podnośniki zardzewiały, hilti się im rozebay. Także słuchaj mój kolego, nic Ci kurna jest do tego, co gdzie indziej ludzie robią piją kawę, w kółku stoją... Pilnuj synek swej roboty, wybij z głowy te głupoty, obowiązki wypełnimy wszyscy na tym zarobimy! Elo kurna

Fila
@Artysta Kombinator

Witam sa moze przyjęcia do tej Fabryki nowej?

@...

a co zrobi manager tam jest potrzebna twarda reka i zmiana brygadzistow.kazdy brygadzista ma sie zajac swoim dzialem,a nie chodzeniem na pogawedki.

Dildo
@Pikpok

Rozglądnijcie się po hali, koleś L... Z serwisu siedzi w pracy po 270 godz. Ciekawe po co? Kolesie z transportu którzy regularnie robią po 10 godz. Przecież ktoś im daje zezwolenie na to! A PODOBNO ZAKAZ NADGODZIN! Tych ludzi naprawdę jest dużo którzy przychodzą żeby poprostu być! Gdzie ta sprawiedliwość?

Dildo1
@Dildo

Ty karzełku chyc się roboty przyjdz na transport jak jestes taki mądry ty facjato

@Dildo

Może dlatego że został sam i nie da rady ogarnąć wszystkiego w osiem godzin. Ja proponuję żeby każdy patrzył na siebie!

Jak zarobki na ten moment? Ile przeciętnie można zarobić? :)

Jolo

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

GGDUC

Mamy już powoli luty a o podwyżkach aniu słuchu ani widu, cisną nami jak bydlem, wszyscy mają zapie... Ale pod żadnym warunkiem nie pytać o profity

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2