Fonikon s.c. aparaty słuchowe

Opinie o Fonikon s.c. aparaty słuchowe

bez takich

Wszystkiego się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej @kasia. Jeśli jest atrakcyjne, to chyba nie będzie to najniższa krajowa.

kasia

ja chyba jakieś ogłoszenie od nich widziałam, ale nie wiem jak to sie ma w praktyce tak naprawde? bo zastnawiam się jak to się przekłada, bo niby piszą, że atrakcyjne wynagrodzenie jest, ale też z drugiej strony nie podają konkretnej kwoty, więc jak to się okaże 1500 zł netto to dla mnie nie jest w ogóle atrakcyjne.

radex

Hej, nie słyszeliście może, aby fonikon aparaty słuchowe poszukiwał obecnie nowych osób do pracy? Tak się zastanawiam jak w ogóle najlepiej aplikowac do firmy. możecie napisac jak to wygladało w waszym przypadku, skąd dowiedzieliście się, że poszukują osób i jak orientacyjnie wyglądają tutaj rozmowy rekrutacyjne?

wzorowy pracowniku

powiem szczerze że atmosfera w pracy nie ma dla mnie najmniejszego nawet znaczenie bo nie po ni,ą przychodzimy do pracy. idziemy do pracy żeby wyrabiać wyniki na swoje i firmy wspólne dobro. i kropka. i chcę pracować w fonikon ale nie wiem gdziem szukać informacji o bieżących rekrutacjach, czy może ktoś mi pomóc w tej kwestii?

puli

Na dobra sprawe, jezeli dana osoba nie odpowiada pracownikowi to czasami moze byc ciezko takiej osobie dogodzic. Jezeli jednak firma oferuje niezle warunki w porownaniu do.konkurencji to ja bym swoje uprzedzenia schowal w kieszen i pracowal dalej. W Polsce niewiele jest firm, ktore mozna byloby uznac za przyjazne pracownikowi.

Ja rownież odradzam i faktycznie przez jedną panią dyrektor która wg mnie niewiele wnosi do tej firmy zrezygnowałem z pracy

roman

chciałbym popracować w Fonikonie, mój znajomy polecał mi tą firmę, ale nie prowadzą rekrutacji, czy ktoś, kto tam obecnie pracuje wie, czy mogę wysłać cv tak "na zapas" czy to nie ma sensu?

Sędzia

A kto jest odpowiedzialny za zepsucie atmosfery? O ile coś takiego nastąpiło to wielka szkoda. Pytanie jak z resztą?

Bardzo Gorąco nie polecam!!!Bardzo nie miła atmosfera ,I faktycznie 1 osoba chcąć się wykazać psuje całą atmosferę .Aparaty można dostać taniej w innych punktach.

pacjent

Ludzie! Skoro jedna osoba wzbudza we wszystkich Was tyle kontrowersji i negatywnych emocji i jednocześnie psuje wizerunek firmy ,może warto by było zainteresować tym tematem i forum waszego szefa....może On znajdzie rozwiązanie .

Zostaw opinię o Fonikon s.c. aparaty słuchowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonikon s.c. aparaty słuchowe