Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Ona

Niech zrobią 23 grudnia prze wigilią wolne bo trzeba poogarniać sprawy na święta.

...
@Ona

to sobie wypisz urlop albo sie zwolnij

@...

Się nie mądrz tak jak mamusia ci wszystko zrobi i poda pod nos a tu leżysz do góry bebechem to i nie potrzeba wolnego .

haha
@Ona

masz po prostu obibokow w domu kobieto, a dla chlopa pewnie jeszcze biegasz po piwo do sklepu i utrzymujesz jak halinka ferdynanda kiepskiego haha . Jak jest normalny dom to maz pomaga zonie i dzieci , a ty widocznie prowadzisz marne, smutne zycie

He

A ty wiesz na 100% kto ciebie zrobił ? że nazywasz kogoś patologią .

Kacper

Czy to prawda o krążącej plotce na Atr, że te 10% które było nam odtrącane z wypłat podczas pantemi powedrowało na prywatne konto pani Waw....rko? Czy te przywłaszczone pieniążki zostaną kiedys zwrócone? Czy pani waw...ko kiedys odpowie prawnie za swoje machloje? Czy wszystko bedzie zamiecione pod dywan? Czy to jest prawda o tym czy to jest taka puszczona plotka

Jola
@Kacper

Chyba tak bo słyszałam, ze było u niej CBA, policja , RTV AGD , LTE i zabrali czajnik żeby puścił pare.

Nie ważne gdzie jest , ale niekiedy jest jej brak żeby utrzeć nosa dla tych funkcyjnych co się nie nadają pełnić swoje obowiązki .

Pracownica

Bardzo jej brak , bez niej to nie ta sama fabryka

A
@Kacper

To w takim razie może by tak oddali nasze ciężko zarobione pieniądze

Pracownica
@A

To był sarkazm z tym czajnikiem i więzieniem (usunięte przez administratora)

Auu
@Pracownica

Bon Pani E żeby była nadal w firmie to napewno by zrobiła porządek z niektórymi nierobami funkcyjnymi .

PKCZ
@Auu

Oj na pewno ,by był porządek

art
@Kacper

Nie wymyślaj farmazonów bo żeby była spowrotem pani Ewa to by się ukruciły eskapady i noc nie robienie pseudo funkcyjnych . Naprawdę jest brak tej kobiety w firmie .

I nastał spokój.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
@B

CHWILO TRWAJ.Ciekawe na jak długo choroba dopadła??????

@BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Może nam zmieniają ustawiaczke. Oby.

Gg

Jestem za.!!!

Bela

Zacznijmy od tego że te stanowisko pracy jest zbędne i najbardziej niewydajne w tym zakładzie pracy.

xyz
@Bela

A możesz coś więcej powiedzieć ? Co u was robi? Czemu jest zbędna?

nick

Kogo dopadło?

@BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Twoje życzenie się spełni zajmiesz jej miejsce ,i na ciebie będą wylewać pomyje ,czekam z radością

Jad

Zgłoś się to na pewno ciebie wezmą,po tych wpisach śmiało się nadajesz, i się podpisz będzie większy ubaw,na tej zmianie hejt jest normą

@Jad

Ktoś tu sie denerwuje na wolnym.Nic nie trwa wiecznie a do ludzi też trzeba mieć szacunek. Nikogo nie trzeba wybierać na to mega niewydajne stanowisko pracy.Na zmianie B podczas nieobecności ustawiaczki doskonale radzi sobie buforowa Ewa rozdając stoły a atmosfera pracy jest o niebo lepsza. Ja już nie pamiętam kiedy tak dobrze mi się pracowało bez szczucia i szyderstwa.Chwilo trwaj.

Em
@B

Przychodzi na gotowe, ma już rozpisane stoły, osobę do wywozenia ram więc dobrze se radzi

K
@Em

A weś i nie radz.Toż to złota robota. Druga fucha po Prezesie.

@B

Jak ciebie nie ma pracuję się cudownie, twoje stanowisko też jest zbędne ,nie jesteś niezastąpiona ☺️☺️

@Em

Też bym tak chciała ,wolę rzucać ramki i mieć spokój

Kl
@Jad

Nikt nie lubi w pracy leserów .

@Kl

Ja też

@Kl

Ale czy to ich wina że wybrali ich na ustawiaczy i teraz muszą słuchać i czytać co o nich sądzicie. Nie lepiej pójść wyżej i poprosić o zniesienie tego stanowiska. Nie wstyd wam w pracy koleżanki a za plecami jadowite żmijki

Vvvv

Ale my do tych pań nic nie mamy. Tu chodzi o to że my nie wiemy po co utworzono zostało te stanowisko pracy.

Żmijka

Cała zmiana B była w HR, za to teraz została utworzona ankieta o pracy ustawiaczki i jej nastawieniu do czyszczących. Ogólnie rzecz biorąc czy wogóle te stanowisko przynosi jakieś kożyści i pomoc czyszczącym. Także są pytania o kulturę osobistą ustawiaczki i jej kompetencje co do zajmowanego stanowiska.Namy XXI wiek i mam nadzieję że już dawno minęły te czasy mobbingu i zastraszania w miejscu pracy. Także może te nazwane przez ciebie,, żmijki,, chcą w końcu pracować w spokoju i w miarę przyjaznej atmosferze jak to było dawniej.

C
@Żmijka

Na zm. C nie ma żadnego mobingu ani zastraszania Agnieszka sprawiedliwie rozdziela pracę, po koleji chodzimy na inne stanowiska pracy gdy jest nas za dużo. Jakie ma nastawienie do czyszczacych? A jakie ma mieć? Nie widać aby jej odbiło gdy została ustawiaczem. My dogadujemy się między sobą, nią i brygadzistą i nie potrzebujemy latać do HR. Poprostu trafiliście na nieodpowiednią osobę. Problemy z pilarzami i kolejarzami ona rozwiązuje my jej tylko zgłaszamy problem. Osobiście dla mnie te stanowisko jest potrzebne. Przy tyłu stołach nie mamy czasu na użeranie się z kolejarzami,na dokładne obejrzenie ramek na poprawki.

Tym
@Żmijka

I co wam te ankiety dadzą? Ona pewnie i tak zostanie.

Ps.
@Tym

Jak kierownikowi pasuje taka osoba co strzela z ucha to na bank zostanie. No jemu to jej rola na pewno jest przydatna. To są jej mocne strony i tylko te jak to było w ankiecie.

Czyszcząca
@Ps.

Buforowa Ewa na 100% nadaje się na to stanowisko jeżeli by miało zostać ale po co to nie wiem. O wszystko musimy same się troszczyć. Już na klejeniu ustawiacze to widać że pracują ale tu to wystarczy dać dziewczynę do pomocy w wywożeniu ram dla buforowej i sprawa zamknięta. Od pewnego czasu na naszej zmianie osoba która wypada danego dnia z kolejki to pomaga buforowej ale i dla nas i moim zdaniem to zdaje egzamin w 100%.

Czyszczaca b
@C

To cieszcie się że macie spokój i dobrze. Widocznie u was ustawiaczke wybierali z głową bo u nas to nie. U nas brak szacunku dla drugiego człowieka.

Figa
@Czyszczaca b

No to kierownik i brygadzistą mają dużo do przemyślenia co dalej z taką osobą

Ochryda!
@Czyszczaca b

Wy najpierw zacznijcie szanować siebie i koleżanki z którymi pracujecie na czyszczeniu. Obgadujecie się wzajemnie,obsrywacie,wszystkim pomyje na łeb wylewacie a same siebie nie widzicie. Wstydu nie macie !!!!!

@Ochryda!

Biorą przykład z ustawiaczki.

Sprawiedliwość
@Jad

Odpoczywaj a nie na forum żale wylewasz jaką jesteś biedną pokrzywdzoną przez kolegów z pracy osobą. Mam nadzieję że w końcu zapanuje spokój na naszej zmianie albo te ankiety to jedna wielka fikcja i w standardach pracy w firmie Padma Art mobbing i zastraszanie nie jest zły jeżeli ma przynosić kożyści przełożonemu lub pracodawcy.

Ja B
@Sprawiedliwość

Wiesz jak miło popatrzeć jak ustawiaczka że zm. C pomagała Ewie rozplanować stoły żeby było nam lżej pracować. Obca osoba ma więcej szacunku dla nas niż nasza własna. Więc patrz i się ucz. Czekamy co postanowią nasi przełożoni.

Biiiii
@Ja B

No właśnie. A u nas patrzy jak nam dokopać, dać więcej roboty nieumiejętnie rozdając stoły że potem dziewczyny albo nie idą na przerwę wogóle albo są zmuszone przyjść wcześniej aby ogarnąć stoły.Jak które się zbuntują to automatycznie,, straszone,, są kierownikiem albo tym że i tak nas,, (usunięte przez administratora)z pracy,, bo nas niby za dużo. Wyciągnie która telefon to jest zaraz na górze u kierownika a ustawiaczka jak siedzi na fejsbuku i udostępnia z nudy posty to już to kierownikowi nie przeszkadza. Nawet buforowa odżyła jak jej nie ma. Wcześniej z łaski pomogła jej wywieść co którąś paletę bo ona niby nie od tego a teraz jak jest co dziennie jakaś z dziewczyn do pomocy to i nam jest lżej i dla buforowej, bo wywożenie ciężkich palet cały dzień też jej daje w kość. No to jak ona wróci to chyba tylko będzie z niej kożyść miał tylko kierownik ale to po co są kamery w takim razie w tym zakładzie pracy???? Dla nas teraz tylko stanowisko buforowej i ustawiaczy kolejarek i pił przynosi jakąś pomoc w pracy ale nie ustawiaczki czyszczenia. Te stanowisko pracy na naszej zmianie to antyreklama dla zakładu pracy. Nigdy atmosfera pracy nie była taka zła.Zero dyskrecji, zero pomocy, zero szacunku, zero empatii.

Zm C
@Ja B

Na naszej zmianie to ustawiaczka nawet ostatnio stoły na koniec zmiany przecierała a u Was słyszałam że dziewczyny same z językiem na brodzie muszą latać na koniec zmiany i te stoły przecierać. Wyrazy współczucia i podziwu dla waszej kondycji. U nas każda z nas wyciera puste stoły wokół swojego miejsca pracy. No ale od pokierowania mądrze pracą czyszczących to jest ustawiaczka.U nas Agnieszka nas żałuje i nam pomaga w różny sposób a u Was jest po prostu niewłaściwa osoba na tym stanowisku pracy.

Pola
@Zm C

U was jest w ogóle inna bajka. To widać na koniec dnia jak ustawiaczka z buforową potrafią z sobą współpracować. Jedna drogiej pomaga, jak podchodzimy do stołu to wszystko mają zrobione. A u nas Ewa sama musi dać radę. Możecie podziękować kierownictwu że wybrali wam osobę z szacunkiem do drugiego człowieka i że wie co to pomoc koleżeńska.

Vxz
@Pola

U was bajka a u nas melodramat i mam nadzieję że ze szczęśliwym zakończeniem

Miarka się przebrała.
@Pola

Bo dla naszego kierownika jest taka osoba na rękę. To taki zakłamany monitoring na czyszczeniu i klejeniu. Co z tego że mało przydatny ale dobrze że jest.Ktoś musi czerpać z jej istnienia kożyści a ona sama chcąc utrzymać się na tym stanowisku musi czymś zabłysnąć. W tym przypadku na pewno nie zaradnością i pracowitością.Ciekawe kiedy koniec tych ankiet???? Miejmy nadzieję że wszystko się dobrze ułoży i znów będzie można spokojnie przychodzić do pracy. Inaczej zostaje nam tylko nagłośnić tą sprawę gdzie indziej bo chodź mamy czasy koronawirusa to ja nie chcę słyszeć w pracy takich tekstów i zachowań typu,, I tak was wypie... z pracy bo was jest za dużo i wiele innych. Ja i moje koleżanki nie zasłużyliśmy sobie na takie traktowanie i szyderstwa w naszym kierunku.

Fan
@Miarka się przebrała.

Czy się uspokoiło u was? Zaszły jakieś zmiany na lepsze?

@Żmijka

Jak wypadła ankieta wiadomo już coś?

Padma Art B
@Fan

Zaszły zmiany na lepsze a nam ciężko w to uwieżyć że dałyśmy radę i w końcu ktoś na to zareagował w odpowiedni sposób. Aż będzie miło do tej pracy teraz wracać..... po weekendzie. Pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku od pracy.

Tymczasem
@Padma Art B

Dziękujemy ustawiacze że zm.C że pomogła Ewie rozpisywać stoły i służyła pomocą.Nadeszly lepsze czasy dla nas.

@Tymczasem

Aż się chce chodzić do pracy. Tym bardziej że wiemy że nasza nowa ustawiaczka zawsze służy nam pomocą.

Czyszczenie
@Tymczasem

Teraz już będzie tylko lepiej.Ewa da radę.Wraca radość na salony...

My
@Tymczasem

Bo nasza ustawiacza to fajna dziewczyna., Fajnie że u was już będzie tylko lepiej.

U mnie w życiu na pewno

Linia
@Vvvv

Na tym dziale same na siebie gadają pojęcia brak

Pozytywny
@B

To ma być spokój chyba że bez ciebie , będzie ciszej

Życzę ci tego samego

Kolez

Mam nadzieję że dajesz radę

@B

Do spokoju jeszcze daleko!

@BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Mam nadzieję że ciebie też dopadnie

@BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Mam nadzieję że ciebie dopadnie ,

Linia
@BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Jak ciebie dopadnie to już nie wyjdziesz z tego ha ha

Bil
@B

O jakim spokoju mowa chaos ciąg dalszy

O jakim spokoju mowa,???

Bee

Chyba u ciebie??

@B

Gdzie ten spokój ja się pytam,,???

Bb
@B

Chyba u ciebie nastał spokój

Kkkk
@Jad

Dla tego bedzoesz je rzucać aż padniesz pod linią i, noga cię przesuną.... Następny proszę

Chyba u ciebie w domu

@B

Oj tak zaczęłam że praca to nie wszystko pozdrawiam

Padmy

Teraz w obu firmach nowe zasady. Teraz są 2 osoby chodzące a linia ma sobie radzić sama.

brak słow
@Padmy

w tej firmie za duzo gwiazdorów, wszystko zwala sie na produkcje , czasem mechanik przychodzi jakby z pretensjami ze musi robic szuka winy pracownika ze on musi robic , ze sprzatania tez najlepiej jakby produkcja chyba na mokro wszystko wycierala zeby juz nic sprzatac nie trzeba bylo , magazynier tez by chcial miec luz to szkolono i wyznaczano produkcyjnych na wozki niech sami sobie podstawiaja, przywoza , brakuje jeszcze zeby produkcyjni naliczali sobie jeszcze place . Oczywiscie jeszcze wsrod tych gwiazdorów sa osoby ktore bez pretensji wiedza ze to ich praca i ją wykonuja bez pretensji bo zaklad po to stworzyl te działy i dla tych osob pozdrowienia .

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

?

jak to sie dzieje ze sasiedzi ze wschodu maja wize na 180dni z Białorusi czy itp, a przebywaja i pracuja rok czy dluzej ?

Pracownik.1

Czy teraz jabłka są na przerwie tylko dla Nowigo? Na każdej innej nie ma

P
@Pracownik.1

To prawda. Jabłka są TYLKO dla Novigo. Socjal zawsze był lichy w tej firmie a teraz to wogóle katastrofa hehe.

Jablko
@P

Pan jabłuszko zabiera wszystkie , może ktoś wkoncu zwróci mu uwagę?

@Jablko

dozywiacie sie tymi jabłkami jakbyscie nie mieli co jesc

info

Lidl ma dac swoim pracownikom bony po 1tys zł

Kasa
@info

Ale ty pracujesz w Padmie nie w Lidlu. Może aplikuj do Lidla to i ty dostaniesz bony na święta???

3.0

na której zmianie kierownik sugerował zostać po pracy i poprawiać palety? może (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora). wam pomoże

ania

Na 3.0 i tak mało roboty to gdzie oni wcisna coraz kolejnych z ART ?

Ktos
@ania

Znowu przenoszą?

3.0

przez niektore decyzje to ludzie maja dosc i odchodza

padma

skoro malo zamowien moze by zrobili jakies 2 tyg przestojowego dla calej firmy przed swietami

Praca
@padma

No pewnie żeby mogli zrobić wolne przed świętami a nie ganiać z kąta w kąt jak nie malować ściany to trzeć ściany i latać ze ściągaczko , niedługo to nie będzie co sprzątać.

hmm
@Praca

2 tygodnie przestojowego po sylwestrze

Lol
@hmm

Przestojowego nie zrobią... chyba ze znowu urlop wakacyjny przeniosą...

toto
@Lol

to wolne piatki niech zrobia

o

wiele firm wprowadza 4 dniowy system ppracy czyli piatki wolne jak nie ma pracy na koniec tygodnia

L
@o

I w padmie powinni tak zrobić że przez cztery dni zrobić to co teraz przez cały tydzień I dać piątek wolny a nie ganiąć i wymyślać sprzątanie lub siedzenie bo na tym też firma traci bo za darmo trzeba płacić .

Lol
@L

Myślisz że to będzie dla ciebie dobre? Czy dla firmy?

Mmm44

Czy kierownicy nakazując kolejarzom poprawianie swoich ram przed pracą{nie odpłatnie} zdają sobie sprawę z tego że łamią prawo??? Jesli nie to może inspekcja pracy im w tym pomoże.

Art& 3.0
@Mmm44

Jak ktoś klei badziewie byle dużo i marnej jakości to ja się nie dziwię że w końcu się za was wzięli. Przyjdzcie do Padma Art i zobaczcie jak ma wyglądać rama. Osoby które do was przeszły mówią że się cofneły w czasie o jakieś 10 lat.

Pawcio

Wy sami się godzicie na takie cyrki. Ustawiacze stoją w telefonach, robią za ochronę hehe a potem szaraki zostają po godzinach za darmo.Znalezli frajerów a już nawet słychać że za niedługo w podzięce za wkład pracy będziecie mieli podwyższone normy zamiast wypłaty.

Padma 0
@Art& 3.0

Wy z Padma Żart z śliskimi głowami zapomnieliście jak praca wygląda. Na który dział nie pójdziecie pracuję się z wami jak z niedowładami. My 10 lat do tyłu ale to od was ludzie patrzą na nas jakby wyszli z piwnicy

Śledź
@Pawcio

Bo to jest taka prawda że szarak zawsze będzie miał po (usunięte przez administratora)

padma

z tej firmy trzeba wywalic plotkarzy, obgadywaczy, ktorzy zaczepki slowne do innych robia albo ciagle nakrecaja jakies wojny i bedzie spokoj i atmosfera w firmie

@padma

A ty wtedy będziesz robił co chciał .

do Ja ...

nie wszycy ludzie tacy jak ty maja takie zapędy chca po prostu w dobrej atmosferze pracowac , a ty widac nawet tutaj robisz juz problem .

do ciebie

ciebie trzeba zwolnic w pierwszej kolejnosci z tym fermentem to nie pierwszy wpis , nawet jesli by trzeba bylo zwolnic polowe padmy to przyniosloby to wymierne super korzysci dla firmy i atmosfery pracy . Zaczeto zatrudniac spokojne, mlode , dobre osoby to chamstwo zaczeło zaczepiac

@do ciebie

Ty to wiesz jak się ustawić .

Bezsensowne stanowiska

Ciekawe czy prezes wie o ilości bezsensownych stanowisk w zakładzie. Jak brygadzista tylko na dwie linie i to tylko na rano, czyli przez 8h potrzebne te stanowisko a przez 16h już nie? Hahaha tak samo liderzy na nie których działach jest po dwóch i jeszcze mają zastępców.

Bez sensu
@Bezsensowne stanowiska

Tak samo nie potrzeba dwóch brygadzistów na klejarkach i piłach bo by była oszczędność jak by był jeden brygadzista na wszystkie zmiany , a tak chodzą zamieszanie sięją a nic pożytecznego nie robią.

Paulina
@Bez sensu

Może jest jakiś głębszy sens tego, szeregowy pracownik przeważnie nie zna zakresu obowiązków kierownika czy brygadzisty, być może robią, jeszcze coś o czym nie macie pojęcia? chyba, że aż tak bardzo przeszkadzają wam w pracy?

haha
@Paulina

oni lubi robic jakies nowe stanowiska w godzinach pracy porannych , a pozniej okazuje sie ze jest cos nie tak , odpad , a co to nie moze od 10 do 18 pracowac ? Pozatym nie pierwszy raz cos sie zdarzylo i odpowiadaja za to liderzy , operatorzy , pracownicy tam sie robia roszady jak cos wyniknie , a wiec niektore stanowiska sa znakomite wysoko siedziec i za nic nie odpowiadac hehe

O
@Paulina

Haha co brygadzista może robić o czym my nie mamy pojęcia ,chyba chodzi nic nie robi bezczelnie się odzywa i wtyka nos w nie swoje sprawy albo udaje że coś robi.

odp
@O

brygadzista , lider nie moga zle odzywac sie do pracownika , maja sie zwracac z pelnym szacunkiem inaczej odjazd firma musi takich rzeczy pilnowac bo za to odpowiada takie sprawy rowniez podlegaja pod (usunięte przez administratora)

Art
@odp

Co tu dużo gadać bezczelność, fałsz , nierówne traktowanie to jest dopiero wizytówka przełożonego brygadzisty .

Kozioł
@Art

Czemu z tym wszystkim nie pójdziecie do HR ??? Jeżeli uważacie że nierówno traktuje pracowników itp tylko bez przerwy narzekacie i wyzywacie go na tym forum????? Od dobrych paru miesięcy.

Dox
@Kozioł

Powinien to zgłosić ,ile można Żyć z tym hejtem i opisywaniem na forum

Smak
@Art

Wszystko nie pasuję,to po co tu pracujesz idź gdzie indziej to co dajesz od siebie wraca????????

Vv
@Kozioł

Co to pomoże,HR służy firmie ,inspekcja pracy może??

Ankieta
@Dox

Też uważam że tą sprawę rozwiąże tylko ankieta. I wtedy można zobaczyć czy to hejterzy na forum tylko mają problem czy jednak jest coś na rzeczy.Długo tylko o nim piszą

Do kozła
@Kozioł

Tu niewiadomo o kogo chodzi więc nie widać żeby ktoś kogoś wyzywał . Dużo ludzi przenieśli na 3.0 i teraz wypisują mściwie swoje żale na forum .

Fox
@Dox

Ciebie powinni zgłosić, ktoś napisał niewiadomo na kogo a plotkarze z padmy wykorzystują i dodają swoje jak to większość fałszywych aferowiczów z padmy z tobą na czele .

Flak
@Smak

Poprzenosili dobrych pracowników na 3.0 którzy pracowali po pięć do dziesięciu lat no i teraz jest ,takie wypisywanie bo niektórzy już się pozwalniali a jak nie to mają się pozwalniać bo tam się nie odnajdują bo było obiecane co innego i teraz jest takie wypisywanie z nerwów ,to wcale nie jest dziwne. Pozostawiali lizo (usunięte przez administratora) i wygodnych pod siebie z którymi się przyjaźnią i dlatego takie zgrzyty na forum.

@Flak

nieraz chodzi o kogos innego , a tutaj na forum przypisuja inni tych co im pasuja , to jak przypisujecie to prosze pisac od siebie post

Kolega
@Fox

Nie zdziwiłbym się gdyby te żale na niego pisali jego dobrzy koledzy lub koleżanki. Takie są standardy pracy w zespole w tej firmie hehe.Donosy tu są bardzo cenione i w wielu przypadkach wynagradzane. I teraz widać to na tym forum. Firma ma co chciała.

Eee
@Kolega

A mi się wydaje że dobrych i wydajnych pracowników by nie oddali!!!

Ew
@Bezsensowne stanowiska

Nowe stanowisko od dziś to Mistrz.

Praca
@Do kozła

Z D wyjęte !¡!

Cb
@Ankieta

Ankiety powinny być też na pracowników, nie tylko na osoby funkcyjne,z pewnymi osobami nie da się pracować

Sb
@Cb

Na ciebie to już dawno powinne być ankiety , co tu dużo gadać niektóre osoby funkcyjne nie mają szacunku do zwykłego pracownika i dlatego jest jak jest bo kto jest w porządku to i ludzie są w porządku .

No nie
@Bezsensowne stanowiska

To prawda niech więcej jeszcze robią stanowisk funkcyjnych i za darmo dla takich płacą za prawie nic nie robienie .

@No nie

w dodatku wymyslaja nieraz bzdurne wymysly rozne nie pytajac pracownikow o zdanie

?

a rotacje na czyszczeniu , klejeniu i piłach ?

Yyyyyy
@?

O jakie rotacje tobie chodzi?????

a temu
@Yyyyyy

rotacje bo przeciez na czyszczeniu czy na pile czy klejeniu non stop stac i pracowac ta sama czynnosc ciagle

art

Rotacje to trzeba zrobić dla brygadzistów niech zobaczą jak pilnie pracują.

mm
@art

w wielu firmach sie pracowalo ale nigdzie w firmach tak tylu bez zajecia nie chodziło po firmie i takich pieniedzy nie bralo haha, a pracownikow zwyklych ganiaja gdzie sie da aby chociaz sprzatał jak nie ma roboty

Norma
@mm

To prawda a my na nich ciężko pracujemy.Zero podwyżek. Tylko normy w górę.

A
@art

Niech zobaczą jak pracuś ze zm A solidnie i sumiennie pracuje .

@A

po co oni likwidowali zmiane na art i co rusza zamowienia to co beda spowrotem ludzi tam wysylac ?

Wxz
@?

Widocznie szybko nie ruszą...

Fax
@?

Nic nie ruszy ma tak już zostać , jeszcze może tak być że zostanie tylko jedna zmiana albo wcale.

Rwa
@?

To znaczy jakie rotacje????

Ona

Czy będą jeszcze przeniesienia na 3.0?

?

beda bony na świeta w tym roku ?

hmm
@?

niech daja szybciej do wypelnienia te oswiadczenia do bonów

O tak
@?

W tym roku twój taki bon będzie że nie będziesz już pracować w tej firmie.

?

czy jak pracownikom ze wschou koncz sie wizy to tez zwalniaja i nie przedluzaja umow ?

ww

niech robia przerwy jak były wczesniej bo znów covid po firmie krąży

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 594.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 445 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki