Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

padma art

czy są chetne z czyszczenia na linie ? bo sa panie ktore mowia ze jest za ciezko

B

co za cyrk

pracownica

a po co w tej firmie trzymaja jakies osoby ktore nie daja rady , blokuja produkcje przez takie slimactwo nieraz trzeba wyslac druga osobe do pomocy

@pracownica

Masz racje niuńka

Iwona

@Padmianin, o czym mówisz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? A może wypowiesz się na temat tego, jakie warunki oferuje swoim pracownikom PADMA ART Sp. z o.o.? @kasia, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? W Internecie nic na ten temat nie wiadomo.

roko
@Iwona

nie ma żadnych rekrutacji tu nikogo nie potrzebują do stania i chodzenia do kibla

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

anna

Czy to piła, linia czy klejarka lider zgarnia niemałe pieniadze za norme za wyniki , stawki godzinowe tez hojne maja, jaka jego w tym zasługa ? za to ze przyjdzie wyszczerzy zeby i powie robcie wiecej , wiecej lub podkreci kurek od predkosci ? to moze taniej zawiesic tabliczke z hasłem pełna moc ?

Lider
@anna

Lider ma premie nie zalezna od wyniku danej maszyny jak wiekszosc mysli, a ze sie stara zeby zmiana byla najlepsza to chyba dobrze swiadczy

padma
@Lider

i to swiadczy o glupocie ze daja jakies premie bez wzgledu na wyniki buhahaha tylko zebys jeszcze napisala w jaki sposob sie stara o lepsze wyniki pokretło odkreca zeby szybciej leciało czy po plecach klepie

Gluemaster

znów auszwic się robi. Nawet krzesełka maja być zabrane z linii. Dobrze ze o klejeniu i czyszczeniu nic nie wspominają. Póki co.

elka
@Gluemaster

na liniach i tak malo bylo krzeselek i siedzialy te same osoby ciagle

robo
@Gluemaster

Ty nosie do pracy się przychodzi pracować a nie siedzieć, winnej firmie to byś nawet nie postał

karol

a coz to za kierowca z przyczepka na rejestracji bau tak zaparkowal na poczatku parkingu na miejscu gdzie moglo zaparkowac z 5 aut

nick
@karol

Ma (usunięte przez administratora)

marta

jakies stawki sa na czyszczeniu ?

Ok
@marta

14brutto+premia

klejarz

odrabiac 30 marca ? wypiszcie ludziom urlop

kasia

na jakim dziale najlepiej sie pracuje chcialabym sie zatrudnic w firmie

Lider
@kasia

po co takie przyjmować żeby zawalały miejsce , najlepiej to przyjmować sprytnych pracowników co będa pracować. Jeszcze mozna przyjmować tych co kiedys pracowali i się znaja na robocie oczywiscie po sprawdzeniu opini o tym pracowniku gdzie i u kogo pracował.

nick
@kasia

Na barberanach

...

dobrze ze w firmie pomyslano o tych recznikach papierowych w toalecie bo te osuszacze powietrzem sa niewydolne dmucha tam tak slabo ze z godzine by suszyło rece

lola
@...

wystaw grabie przez okno i wysusz

@lola

na twoich łachach wytre jak ci tak wszystko przeszkadza

P.m

Żebyście tak walczyli o naprawdę ważne sprawy jak o pierdoły to firma była by lepsza, a tak zazdrość itp

do dmx

pochwal sie czym zajmujesz sie i przyjdz i powykładaj ramki przez 8 godzin po godzinie zasapiesz sie , zaloz wlasna firme daj ogloszenie z wynagrodzeniem za 1tys zł nawet Ukraincy nie przyjda o uchodzcach nie ma mowy oni chca brac po 1 tys euro za lezenie hehe

ZOJA

Kiedy wreszcie linia 4 zm. A dostanie zaległą premię za m-c listopad ? Może powinniśmy żądać doliczenia należnych odsetek? Czyżby trzeba nam czekać na nią aż rok, do następnego listopada? Może Kierownictwo wzięło by się do pracy i wywiązywało się ze swoich obowiązków i obietnic. Czyżby Pani Ewie tak ciężko zatwierdzić wypłatę należnych ludziom pieniędzy? Może trzeba napisać w tej sprawie prośbę do Właścicieli firmy? Co o tym sądzicie?

Ghi
@ZOJA

Ja mam takie pytanie. Tych referentek to nie za duzo. Siedza takie paniusie i baki zbijaja a no i oczywiscie sa najwazniejsze w firmie jak zejda na dol. Ostatnio dluzszyvczas jednej nie bylo i chyba dawaly rade

pracownica

miało byc przesuniete oswietlenie dla podajacych ramki i nie ma

kierowca

byscie sie co niektorzy nauczyli parkowac i mysleli o innych zeby tak zaparkowac zeby i dla innych starczylo miejsca

Tak
@kierowca

Jak bse czy bsu ci normalnie zaparkuje jak on u siebie na polu staje jak chce to tak przyzwyczajony

...

to jest dosc duza firma , powinni naprawde zainwestować w dobra kadre z pomysłem na rozwoj firmy, stac na to firme , bo od wielu lat to panuje tradycja poparcia , gdzies tam ktos sie wybije to zaraz popiera swojego czlowieka , sam pracowal na pol gwizdka to jeszcze poparl nastepnego miernote na pol gwizdka .

A takiego .... dostaniecie.

anka

§ wyrownanie wynagrodzenia polega rowniez na takim samym podejsciu do pracowników pod względem zadaniowym

Ty lepiej spójrz na siebie jak wyglądasz!!!! A nie kogoś wyzywać od grubasów. Kultury troche gburze!!!!!!! I patrz jak ty pracujesz , a nie oceniasz innych!!!!!!

Tak

Racja Mateusz

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki