Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Pytający

Czy to prawda że pilarz w ciągu zmiany przewali ręcznie 6_7 ton listewek na podajnik do piły? Jeśli ktoś może na to pytanie to dziękuje.

nick

Tyle to przesada ale ze 3-4 tony tak.. ogólnie nie polecam

XXX
@Pytający

Idź na linie luster, tam przez 8 godzin 20 ton przewalisz na początku albo końcówce.

cezar
@Pytający

zapraszam na dzial weinig barberan, tam przerzuca sie o wiele wiecej ton niz na pile, ale ogolnie wszedzie nie jest lekko

Albert

Tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem bo atmosfera w tej firmie działa na psycho negatywnie i wcale tu nie jest tak super jak ludzie co niektórzy mówią .Bo ta firma to to jest dobra dla niedoraidów i platwusów którzy w innych firmach by nie dali rady. Połowe to bym wygonił z tej firmy bo naprawde aż żal du.pe sciska.

ppp
@Albert

jeszcze zatrudnili krzykaczki znerwicowane kobiety ktore robia jakies awantury i niezdrowa atmosfere

KTOŚ
@ppp

krzykaczki jak krzykaczki mnie nie ruszają , mnie rusza połowa tych lamusów co nie mają pojęcia o pracy i tylko stoją i obserwują jak kto robi i jak czmychnąć do toalety. A liderzy swoją drogą brak słów , naprawdę nie polecam tej firmy .

sto
@ppp

Może przyjmą ogarnietych ludzi do pracy bo nie wyróbka z tymi pustakami .

do ktos
@KTOŚ

no ale na jakim dziale nie maja pojecia o pracy i chodza do toalety ?

Obserwuje
@do ktos

Zmiana A lider Piotr. B, niech Góra przypatrzy się jak on pracuje kawka w ręce, telefon i jazda wózkiem

nowicjusz

a podobno nie mozna wnosic zarcia na hale produkcyjna ?

jpp
@nowicjusz

nie można , ale np u nas taka kobieta to nawet 3 jablka potrafi przyniesc na hale i tak żrec , az potem ją chyba przeczyszcza i chodzi do kibla coraz

Obserwuje
@jpp

Lider zmiana A ciągle kawkę pije i mówi że go stać zapłacić 50zl jak go złapią

pracownica

ogolnie rzecz biorac od wielu lat sa dziwne tradycje w firmie, powinno sie zastanowic skad biora sie w tej firmie liderzy kto ich wybiera , moze Pani z HR niech zapyta kierowników , jakie przeslanki byly ku temu , czym sie zasluzył/a , bo chyba bylo wiele takich sytuacji ze inny lider wskazał bo byla dana osoba jego bliskim wspolpracownikiem albo więzy rodzinne , to obniza morale innych pracownikow jak to widza , oczywiscie mowa jest ogolna, nie o konkretnych liderach np tu z forum .

Nek
@pracownica

A czy ktoś wie jakie obowiązki mają liderzy? Najwięcej to nic nie robią tylko zęby suszą do dziewczyn

klejarz
@Nek

właśnie. Ich naj bardziej pracochłonnym zajęciem jest podrywanie i szczerzenie się do dziewczyn.to jest główne zajęcie liderów .nawet z kontroli dają w bajerę i co ładniejszej to przymykają oko na słabo trzymające się ramki. co się porobiło z tą firmą.

Bomber
@pracownica

Np. Taki Minionek ze swoją Panią . Ciągle chodzą i nawet nie maja pojęcia co robią:) haha

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
pracownica

by mogli nie brac na liderow dzieciakow po 25 lat no chyba ze im dadza jeszcze mlodsze dzieciaki pod wodza

Zmiana a .3.0

O rany !czy szefostwo to czyta?ktos w koncu moglby sie temu przypatrzec bo co sie dzieje w firmie to jest nie do opisania

o
@Zmiana a .3.0

O rany się interesuj swoimi sprawami

go
@Zmiana a .3.0

O rany czego ty się nażarła

Ja pracuje w Padmie i jestem zadowolony z pracy bo wynagrodzenie jest na czas weekendy wolne od pracy pieniądze nie są najgorsze bo da się zarobić ,wiadomo jest raz gorzej raz lepiej ale nie najgorzej i właśnie nie rozumiem tych ludzi co się buntują o co tu chodzi? się nie podoba przełożony to nie patrz tylko pracuj i rób co należy do ciebie a nie do koła głowa się kręci patrzeć co inni robią i pisać pierdoły na forum i udawać odważnych anonimowo bo im nic się praca nie podoba , to poco jeden jedna z drugą tu się przyjęłaś . Szanuj prace i ludzi a oni ciebie uszanują. Pozdrawiam.

pracownica

te co stali jako (usunięte przez administratora) liderow teraz sami sa liderami i kontynuacja trwa teraz maja swoich przydupasow kolejnych kandydatow na liderow buhaha to jak w kolejce do tronu po krolowej Elzbiecie w Wielkiej Brytanii

@pracownica

to wal do Anglii i staruj

@456

po co do Anglii jak tutaj taka sama tradycja hehe

Tomuś

Ludzie wy na tej linii fiskbo to się wykończycie . Po proście panią Dominikę o zebranie . Nie może tak być, że codziennie przychodzicie do pracy zdenerwowani, sfrustrowani . Jeśli cała linia pójdzie porozmawiać to na pewno nie odmówi wam zebrania .

,,,

Już jedna lider wam nie odpowiadała teraz druga wam nie odpowiada może najlepiej to sami będziecie rządzić stać rozdziawione i czekać aż ktoś przyjdzie i powie co macie robić zrabiać to powinni operatorzy a wam za stanie to nic nie powinno być.

eee
@Tomuś

co ty piszesz jakie sfrustrowane i zdenerwowane to nie prawda, one zieją jadem i by chciały rządzić najlepiej bez nikogo bo najlepiej by było leżeć na linii i żeby sam hajs wpływał na konto .

Baron

Trzeba było się uczyć żeby zarabiać . Operatorzy powinni zarabiać a wy pracować .

/////..

o teraz jak ładnie piszesz a jeszcze kilka dni temu ubliżałaś ludzi na forum.

@eee

Boze co za glupoty piszesz nikt nie chce lezec co do rzadzenia raz juz gdy lider byla na urlopie dali Pania Alicje konkretna osoba konkretne polecenia wszystko podstawione na czas dopilnowane i dala mozliwosc wykazania sie i pomocy jeden drugiemu akurat tego dnia byl jeden z lepszych zarobkow cos o tym swiadczy.

y y
@..

ty jesteś jakaś aferowiczka nawet i dobrocią piszesz głupoty . No tak wszystko podstawione bo niunie stoją i czekają kasa do kieszeni im sama wleci. I nie pisz pierdoł że raz się udało zarobić z kim innym to i się udało , W tej firmie aż tak mało sie nie zarabia bo teraz jest lepiej . Trzeba było się uczyć i wtedy byś zarabiała dobrą kasę , a teraz stoisz wkładasz papierki w ramkę i chcesz kokosów.

@y y

najpierw to powinni wywalic te stare krzykaczki i awanturniczki bo sa takie co codzien dra te swoje geby a i przy robocie nie sa zdatne , nie wiadomo po co trzymaja , atmosfera codzien nerwowa

yy
@...

I tu masz racje niezdatna do roboty mało wydajna to poco trzymać.

to pij nerwosol

@,,,

wysylac do psychiatryka na leczenie

fox
@Tomuś

koniecznie tych sfrustrowanych i zdenerwowanych skierować do psychiatryka na obserwacje , i badanie EEG głowy czy wszystko jak trzeba w głowach pracuje . I jak coś nie tak baniami to wyrzucać z pracy.

???

Zebrania powinny być co miesiąc zeby każdy mógł sie wypowiedzieć wtedy fermentu nie bedzie na hali

summer
@???

Nawet na przerwie piszesz hahahaha żałosna jesteś . Na miejscu Pani dyrektor i kierownictwa to bym dał wam zebrania ,co to jakas szkoła czy praca . Zebrania to ty u siebie w domu organizuj. Tak myśle że to ty ten ferment siejesz . I ty masz słuchać sprzątać i nie brąchać ,i sumiennie pracować bo to jest praca a nie przedszkole.

Byly pracownik

Zmiana a liderzy pseudo ustawiacze motto dnia tak ma byc wyplywka szczelina jest ok czyszczaca ma to zrobic jak?kogo to liderka nic nie robic odwalic 8 h zebrac plotki ustawic swoje kolezanki aby mialy dobrze i jako pierwsza do domu czy w koncu ktos sie temu przypatrzy?

pracownica

prawidlowo niech ludzie mowia o patologiach bo inaczej wogole by sie dzialo nie wiadomo co, liderzy by sobie robili co chca , nawet taki lider nie m wstydu stoi obok gdzie lezy folia na ziemi to by podniosl to mowi do pracownika zeby to zrobil , skoro kierownicy czy pani z bhp czy inna moze podniesc jak widzi takie cos pod nogami to i taki lider tez moze

Art
@pracownica

Po co takie wyzwiska ludzie ogarnijcie sie weźcie sie do roboty albo najlepiej zmiencie branże bo forum juz spadło na samo dno przez patologie

eee
@Art

Własnie tak niech się wezmą do roboty a nie pisać głupoty.

@pracownica

jak ci się nie podoba do do forte lub do animexu idz do pracy wtedy będziesz musiała wszystko podnosić paniusiu.

@,,,

o chyba lider sie odezwal , moze liderku idz ty do forte i tam zobaczymy jaka robote ci dadza? zarzadzanie płytami wiórowymi hehe

padma
@...

firma ma cela w wybieraniu , jeden klejarz pisał kiedys po kiblach to go awansowali w nagrode hehe

@...

i tu się pomyliłeś bo ja jestem zwykłym pracownikiem szanującym swoja prace , a płyty wiórowe sobie zostaw .

///
@padma

to ty pisz to i ciebie awansują

Arnolddd

Czytam te wasze wypociny i widze ze jeden lepszy od drugiego :P Nie wiem jak inni ale ja uważam że to forum powinno zostac zamkniete bo to psuje wizerunek naszej firmy a wy idzcie po robocie na ustawke i po problemie dacie se po gebach i tyle przez robote czlowiek czlowiekowi wilkiem......

do arnold
@Arnolddd

powinni juz dawno zrobic spotkanie i wyjasnic te sprawy ? po co sa te zebrania ? wlasciwie powinni zrobic tylko z pania od hr w takich sytuacjaach nawet pojedynczo niech sie wypowiedza , pani od hr niech wywnioskuje kto ma racje . Firma bylaby naprawde ok ale psuja w tej firmie atmosfere krzykaczki co nic nie umieja i te powiazania rodzinne i znajomosci i liderzy wybierani nie wiadomo skad potem tak to jest , albo rodzina albo (usunięte przez administratora)

@Arnolddd

Wiesz tak nie będzie bo się nie pokażą te co piszą te wypociny. Pozdrawiam

@do arnold

Halooo! !! Czekamy na zebranie !!! Linia fiskbo chce anonimowe ankiety . Ale znając zasady panujące w firmie to wszystko zostanie zamiecione pod dywan.

?
@Arnolddd

Dokładnie ustawke???? do roboty dziewczyny z fiasko.... Najlepiej w kislu????chłopaki z ribby przynosiły jutro kisiel???? i nie jestem Maciek... Ten drugi hi

xxx
@765

O główny autor anonimowych wpisów na forum wreszcie się ujawnił.

1,2,3
@765

już dużo było przez ciebie napisane anonimowych ankiet.

padma

te działania bhp mysla ze jak beda jakies zmiany stanowisk to zatrzymaja na dluzej pracownika w firmie hahaha ?

@padma

latem smrod i zaduch na hali ponad 30 stopni ludzie az padaja, pocą sie jak szczury to z tym nic nie moga zrobic od kilku lat , wody tez pozalowali pijcie z kranu , swojej tez nie mozna przyniesc w butelce

praca
@padma

Właśnie ludzie pouciekają bo zaczną mniej zarabiać

Dinka
@padma

A teraz wielka pani usiądzie w domku po cięzkiej pracy i zacznie znów afere na forum bo przecież ja jestem najlepsza

@Dinka

no to jak nawet awarii nie potrafia usunac miesiac czasu to kto za to odpowiada do jasnej chole..y ??? nikt nie bedzie przylazil za marne grosze a ci odpowiedzialni biora premie i grube stawki

@pracownica

to zapraszamy do Animexu tam będzie pachnieć.

ert
@anonymous

w animexie juz nawet ukraincy nie chca robic , nie sa tak glupi

Gościnnie Zdzisława

Ale tu jaja haha, ciekawe kiedy zniknie te forum firma zezwala na patologie

ss
@Gościnnie Zdzisława

o się cieszysz pewnie ty jesteś główną patologiczną kierowniczką zamieszania na tym forum.

Niki

Cala ta linia fiskbo to szukaja tylko afer i jeden drugiego nakrecaja, zamiast cieszyć sie ze zarabiają to patrzą jeden na drugiego. A liderzy to poraszka zaczynajac od Marty której nie ma i kończąc na Magdzie... Aaa Mirka to chodzący ferment aaa o tej Patoli Sylwi ... Morde ma jak zlew i po co zwraca uwagę na siebie

.,.,.,
@Niki

Ty ja nie jestem zadna z nich ale widze że twój przestrzelony oszczany pomyjak dalej włazi na forum i robi popeline . Się nie boisz bo anonimowo nap.ierdalasz jakieś farmazony bo zebyś sie ujawniła lub się ujawnił to na pewno byś sie osrał ,osrała ze strachu aż by ci kartofle z d.upy pospadały . A teraz cwelico stoisz uśmiechnięta w pracy że piszesz bzdury na forum.

@Niki

Taka Pani odważna na forum to niech będzie Pani odważna i powie w twarz co myśli.

www
@Niki

Dawaj i się pokaż a nie anonimowo strugasz odważnego rysia i mieszasz tak jak oczerniałaś wcześniej chłopaka z ribby . Te forum jest od opini o firmie a nie od jakiś twoich urojeń przećpanego łba .

@Niki

patrz bo ci te (usunięte przez administratora) pęknie i się skasztanisz na siebie od tego pisania

@Niki

Szanowna Pani niech skończy te kłamliwe pisanie bo to dla Pani z czasem może łzami być koniec pisania , a wtedy będzie rozczarowanie.

Maniek

Ta stara Miotla przydupaska Madzi to wszystko może nawet nie zostać po godzinach na poprawę ja dać na końcówkę bo zawsze ma coś do powiedzenia lepiej weź się za robotę pierniku

KTOŚ
@Maniek

o następny cichy konfident na forum oczernia ludzi

prawda
@Maniek

A ty napewno za tą miotłe w poniedziałek bekniesz

@Maniek

Odważny wyzywać kobietę przez internet? Czym w takim razie sobą reprezentujesz?

...

by mogli tam u was zwołac jakies zebranie bo sie powybijacie

@...

Myślę że po tych wszystkich komentarzach to się nie obejdzie bez zebrania .

Anka

Obecnie pracuje na czyszczeniu na 3.0 i znam te larwy z lini od Magdy bo sie przebieram w szatni obok tych zakłamanych oczerniaczek co sieją zament . One codziennie jak przychodzą do pracy to narzekają że muszą pracować że im ludzie z lini sie nie podobają że przyszedł nowy operator i on napewno nic nie umie i one nie będą zarabiać przez niego, że liderka nic nie umie bo powinna z nimi pracować a one by lepiej rządziły od niej. Normalnie żal d.upe ściska jak te ich narzekania muszę słuchać na przymus bo obok się przebieram. A ostatnio obgadywały dziewczyne że widzą ją w tych samych majtkach jak sie przebiera . To nie jest moja sprawa ale współczuje dla tej liderki za taką zbieranine bo to nie mozna inaczej nazwać , bo na lini się liczy zgranie ludzi i nastawienie na wynik a tam przez takie larwy tego nie ma bo wszystko psują. ŻENADA

@Anka

na wielu liniach są podżegaczki do buntu , czesto u kobiet są kłotnie , probuja rzadzic choc jak przyjdzie ciezej pracowac to ona nie bedzie , na czyszczenie tez ona nie pojdzie , za duzo firma tym krzykaczkom pozwoliła bo wszedzie to samo , nie zna sie na maszynie ale ona bedzie dyktowala co robic i mowila czyja wina , dali jeszcze takim takie same zarobki . W tej firmie trzeba wyczyscic i czesc ludzi i liderow bo wiele winy jest po obu stronach . Prosze na zebraniach przypomniec krolewnom po co przychodza do pracy , a jak chce lezec to niech lezy w domu na utrzymaniu faceta

Aaaa
@Anka

Najlepiej podac sie za kogos z innego stanowiska zeby bronic swojej kolezanki tu na forum co do liderki znana jest na cala padme wystarczy przejsc sie po hali zeby dowiedziec sie jaka ma opinie I co ludzie mysla na jej temat traktowania ludzi na linii jej makijaz i ze bardziej interesuje sie mizdrzeniem do kierownika wiecej czasu jemu poswieca niz dla swojej linij. Dali sie podpuscic jej manipulacji to teraz maja. ..szczerze wspulczuje bo widac ze ludzie sa zgrani i chca pracowac...

Hi
@Anka

Hihi....Podpisz sie ze jestes Magdą albo Sylwią...a nie ze w szatni słyszałas''''hihi....śmieszne jesteście...żenada....nic honoru nie macie....

.......
@Aaaa

Ha ha ha dobre .to pokażcie wyniki jak tacy zgrani jesteście. Weźcie się za robotę. Mniej plotek.

T
@.......

Hi hi...ty pokaż wyniki a nie makijaż jako lider

Anka
@Aaaa

ja za nikogo sie nie podaje jak chcesz to się spotkamy i ci powiem prosto w oczy kto mąci na waszej lini . A może to ty?

Hi
@Hi

hehehehe ale ty z.j.e.b.a.n.a

ccc
@Aaaa

najlepiej to sie nawalić w piatek w gronie takich co udaja ze siebie lubią i ze zrobią porządek , wypiłyście to nie piszcie głupot a juz wogule na panią Mirke bo to nie wasza kolezanka szacunku trochę

A
@ccc

Hi hi..na szacunek to trzeba sobie zapracowac...hi hi....

C
@ccc

Wogóle to pisze się ó kreskowane.... Hi hi i tacy zostają liderami.. Bezmózgie brawo hi hi

@A

Serio? Nie wychowano w domu co to jest szacunek? Szacunek do starszej osoby i starszego pracownika? Wszyscy co tu piszą te wypociny powinni cofnąć się do czasu przedszkola. Bo nawet takie dzieci mają więcej odwagi niż co poniektórzy. Anonimowy każdy odważny. Nie znając prawdy ze źródła - puszczają plotki. Do pracy się idzie pracować i zarabiać pieniądze a nie zajmować sie smarowaniem komuś tyłka. Dzieci poprostu dzieci.

A ten kierownik jacus to chyba na infolinij pracuje bo wiecznie na telefonie wisi pojecia o niczym nie ma jest bo jest szkoda ze ta firma kladzie na przydupasow

Fiskbo

Jacuś wielki kierownik tylko za (usunięte przez administratora) madzi lata non stop tylko koloniej się kręci niech sprawdza bilingi w jego telefonie bo tylko od wielkiej gwiazdy odejdzie to już z nią wisi na telefonie widać nie mogą bez siebie żyć wiec razem ich postawić na jakieś stanowisko tylko jest jeden problem nigdzie by się nie nadawali taka jest prawda !!!!!!!!!!!

rrrr

w piątek się(usunięte przez administratora)w gronie pseudo fałszywych kolezanek najpierw się całowaliście jakie wy tam zgrane a potem pisałeście głupoty na ludzi kierownika i liderke .

E
@rrrr

Zazdrości że ciebie tam nie było....?

Larwy to jesteś ty pokazliście ostatnio jak na Lini pracowaliscie szkoda gadać nieroby

M
@anonymous

Larwy to jesteś ty. Szkoda neta na was. Trzy pasożyty

eeee

Pracujemy na końcówce pot się nam leje a taka Kaśka nie umie ustawić swojej maszyny i za co ona bierze pieniądze bo lderka nie umie rozstawić ludzi na stanowiska

Z
@eeee

Nie podpisuj się za końcówkę..... Każdy wie że to nie prawda BMW, że lider ko albo Mirko.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki