Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

K

Pączek nie nadaje się na pakowanie! To jest tylko człowiek bez przyszłości! Lok

Magda
@K

A co wam Pączek szkodzi. Nieszkodliwy dzieciak . Chyba zobaczyli niektorzy ze wystarczy na forum obsmarowac i sprawa zalatwiona. Za duzo juz tego udalo sie wam z jedna z jednym i z kolejna gdzie nie slusznie byli oczerniani. Ludzie ogarnijcie sie! Zajmijcie sie pracą.

????

Orientuje się może ktoś czemu plecki dostali podwyżkę 16,37 brutto .?

Nek

Bo to śmierdzące lenie

padma
@????

w tej firmie wogole sie poprzewracało kobiety na zebraniach sie domagaly co do grosza takich samych stawek , a robic juz tego nie , tamtego nie , wielkie damy

Lol
@????

Super, dział należący do podwyżek, bardziej zasługuje niż kolejarze, jeżeli nikt nie będzie dbał o ten dział to i wam te ramki nic nie pomogą. Aby złożyć ramę potrzebne są do zakończenia plecy. A niedługo to zabraknie dobrych operatorów na tym dziale. Przekładać tony płyty to nie to samo co wkładać papierki. Niech linia ogólnie się nie wypowiada.

@Lol

a te co papierek wkładaja maja najwiecej do powiedzenia

Weście się wszyscy do pracy a nie patrzeć innych co robią,trzeba patrzeć siebie to życie będzie bezstresowe .

Weekend

Widać wyraźnie ustawki na tym forum. Jedna ta sama osoba podpisuje się różnymi nickami, zadaje pytania a następnie sama na te pytania odpowiada.

...,,,
@Weekend

Ja tu nie zauważyłam żadnej ustawki , zauważyłam tylko i wyłącznie więcej prawdy co jest napisane.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Koleżanka c

Po co zatrudniacie ludzi skoro zaraz okazuje się że nie ma dla nich pracy i wysyłacie ludzi na inne działy lub na jeżdżenie paleciakiem a później narzekacie że wyniki słabe? I jak ludzie mają zarabiać skoro nie mogą normlanie pracować? 3.0 zmiana c

ooo
@Koleżanka c

Niech zatrudniają co ciebie to boli ? się zainteresuj swoja pracą. A ja po trzech miesiącach teraz sam odchodzę z tej rozpierduchy . Pozdrawiam.

Gość100

Witam. Jakie są zarobki i za ile godzin pracy - pomocnika w PADMA ART Sp. z o.o. bo jest ogłoszenie, że poszukują i nie wiem czy składać cv. Pomoże ktoś? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

pp
@Gość100

przyjdziesz i bedziesz robił za babcie za tą sama stawke

pp
@Gość100

albo za kobiety co to krzyczą, że im ciągle ręce bolą na liniach

art
@pp

co wy chcecie od linii myslicie ze to lekka praca? wszystko wysiada nogi rece wszystko boli po 8 godzinach

Padma art
@Gość100

Przyjdziesz to zobaczysz od czego zależy ta firma ,a od tego że trzech stoi i nic nie robi a jeden musi (usunięte przez administratora) za tych trzech bo tych trzech są np dobrze gadaja lub są pupilkami. A zarobki takie jak i wszędzie dookoła a nawet i mniejsze. I jak np postawią ciebie na maszynę za kogoś co długo się legatował na L4 to jak on wróci to ciebie zabiorą do gorszej roboty a jego postawią na jego miejsce na jakim był przed L4 bo on jest np zakłamanym kombinatorem i du.polizem. I tak że jasteś dalej nikim bo koleś wrócił z wypoczynku i dalej sobie udaje że pracuje a powinien jak wrócić z L4 to on powinien iść do najgorszej roboty.

abc
@Padma art

zamiast wysylac na emerytury to oni trzymaja i potem reszta musi bardziej jeb... zeby cos wiecej zrobic

Nie

Daj sobie spokój

Padma art pomocnik
@Gość100

Na start masz 10,45 zł na rękę na godzinę wiec prosty rachunek x średnio w miesiącu 168 h pracy do tego dodatek za pracę nocna jakieś 80 zł no i premia wydajnościowa jak sama nazwa mówi zależy od wydajności. Jak jesteś operatorem klejarki / piły / barberana stawkę masz wyższa. Pracuje już 2 miesiące i się zwalniam. Pozdrawiam zm C

Gość100
@Gość100

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zrezygnowałem. Pozdrawiam.

ART

Co ta dziewczyna od BHP robi pięć miesięcy czekam na ubrania robocze , normalnie paranoja poco ona tam pracuje żeby brać pieniądze.

ART

co ta dziewczyna od BHP robi pięć miesięcy czekam na brania robocze , normalnie paranoja .

zz

liderami to tez zrobili "najbardziej zasluzonych praworecznych lidera "

padma

ten od bhp to dopiero wyrysowal diagramy od rotacji tyle analiz , a diagram jak w przedszkolu i ci co zapier.. dalej beda jeb... nie odsapna, tak to jest jak znawcy biurowi sie wezma za cos. W tej firmie to najlepiej byc nieporadnym nierobem i zarobi tyle samo i nie narobi sie , a i sie zamartwia za takim

Padma Art zm a

Lider to powinien chociaż cztery godziny dziennie solidnie pracować a nie się chować za klejarki lub za piły i nic nie robić tzn nie tylko to się tyczy tych z pił i klejarek bo udawać że się pracuje to nie każdy tak potrafi jak liderzy.

P.A
@Padma Art zm a

nie ma gorszych lewusów od liderów . I jeszcze ci pracownicy co przychodzą ze zwolnień to nie powinni pracować na tym samym stanowisku co przed zwolnieniem , bo się byczył jeden z drugim kilka miesięcy na zwolnieniu i ma umowę na stałe dobrze gada i jest nie tykalny . Po zwolnieniach to powinni stawiać do gorszej pracy a nie na dalszy odpoczynek. Niech góra nie wierzy tak dla tych nieudaczników bo przez takich to inni pracownicy czują się poniżeni .

Koleżanka zmiana c

Powini zmienić ustawiaczy Padma art 3.0 zmiana C nie majo pojęcia o robocie KAMIL i TOMEK tylko chodzą i zawracajo innym głowę ze twoja narzeczona ci pozwala na to KAMILKU widocznie nie zadowala cię ze na inne zwracasz uwagę porozmawiam z nią i patrzcie roboty a nie na innych zwracacie uwagę nie mam pojęcia po co przyjmują takich ludzi bez pojęcia

@Koleżanka zmiana c

porozmawiaj koniecznie

Ponoć Magda i Mirka miały iść do zwolnienia bo nie dawały rady na innych zmianach a teraz wielkie damy się zrobiły na was też przyjdzie czas i to z chukiem pójdziecie dwie damy

@anonymous

Dowiedziałeś/dowiedziałaś sie tego u źródła? Czy tylko puszczasz usłyszane plotki po kątach?

Padma Art
@anonymous

To prawda. Wszyscy mieli dosc na starej Padmie to wywalili na nową. Na zmianie A jyz nikt nie chcial pracowac z nimi.

chłop
@anonymous

ojeju idz zamelduj to na policje

Prawda

Uwazajcie ludzie na lalunie z Padma art z wiertarki ze zm.C obgadaja wszystkich za plecami liderka kobiecinka wpatrzona jak w obrazek w nie a nawet sprawy nie zdaje co mowia o niej w samochodzie a jedna jak przychodzi na gunary to zawsze licznik kasuje i dopisuje sobie ilosci nie ladnie

Ula z podwóra

A ja sobie wywijam na czterech rurach i ch.uj ci w twój pomyj .

Tusia

...what a (usunięte przez administratora) Chciałam tylko dowiedzieć się o kilka drobnych szczegółów... typu zarobki, wypłacalność, system pracy itp...itd... A z przerażeniem w oczach I bazującą krwią w żyłach przeczytałam powieść niczym thriller Cobena... Wow Lubię to ???? I wchodzę w to... ????

BlackLady
@Tusia

Stawka zalezy od tego na jaki dzial trafisz,ale nie jest zle. Wyplata na czas zawsze do 10ego kazdego mniesiaca dodatkowo pasek placowy na e mail. Czas pracy:3 zmiany po 5 dni:popoludnia 14-22,ranki 6-14, nocki 22-6 (niedziela-piatek rano). Urlop w lato,weekendy wolne,swieta koscelne itd czas wolny.

Wera

Co sądzicie o zmianie C Padma 3.0?

@Wera

Dział klejenia i czyszczenia to Jedna wielka plotkarnia

@Wera

Liderzy i ustawiacze nie majo pojęcia o robocie Kamil i Tomek i dwóch liderów o których nie wspomnę

Loona

Ale mówisz o 3.0 czy art? Bo zapomniałam dopisać że chodzi o 3.0.

Loona

Hej, czy ktoś mógł by mi powiedzieć jaka jest atmosfera na zm. C chodzi o dział czyszczenie - klejenie . Chciałabym zmienić zmianę i tak się zastanawiam czy nie trafię gorzej niż mam.

@Loona

Zmieniłam zmianę, jestem obecnie na b i jest ok. Zmiana c też podobno jest ok.

Pytający

Czy to prawda że pilarz w ciągu zmiany przewali ręcznie 6_7 ton listewek na podajnik do piły? Jeśli ktoś może na to pytanie to dziękuje.

nick

Tyle to przesada ale ze 3-4 tony tak.. ogólnie nie polecam

XXX
@Pytający

Idź na linie luster, tam przez 8 godzin 20 ton przewalisz na początku albo końcówce.

cezar
@Pytający

zapraszam na dzial weinig barberan, tam przerzuca sie o wiele wiecej ton niz na pile, ale ogolnie wszedzie nie jest lekko

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki