Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Uwaga

Rząd juz zdecydował ze w 2023 bedzie 2 razy podniesiona placa minimalna w styczniu do 3383zl , a od lipca do 3450zł brutto

uwaga

W 2023 rząd planuje 2 razy podniesc płace minimalna w styczniu i lipcu co finalnie ma wyniesc nawet 3500zł brutto . Ja obecnie zarabiam nawet mniej niz 3 lata temu bo premie nizsze , a wszelke koszta wzrosly jak kredyt, czynsz , utrzymanie i nie wiem czy za chwile nie okaze sie ze lepiej gazety sprzedawac niz na produkcji ciecko tyrac bo najnizsza krajowa rosnie i zaraz bedzie niewielka roznica. Czasem mam wrazenie ze podniesli stawki godzinowe w tamtym roku to odebrali to w premiach i wychodzi tyle samo albo i mniej niz kiedys hehe.

Pomocnik
@uwaga

Poczekajmy, aż rząd to uczyni. Na chwilę obecną najniższa krajowa to 3010 zł brutto, czyli około 18 zł brutto na godzinę. Czy w tej firmie płacą najniższą krajową?

@uwaga

Co sądzicie o takim stanowisku pracy jak druga a raczej trzecia buforowa na zmianie codziennie ????? Czy na waszych zmianach te stanowisko jest wogóle potrzebne bo ja myślę inaczej??????Mam takie wrażenie że są dni kiedy te osoby bardzo się nudzą w pracy. Wy tu beczycie o podwyżkach a firma tworzy niepotrzebne stanowiska pracy.

Kllllllej

Tak naprawdę to są niby dwie i pracę to one mają jak jest dużo ram z większym wymiarem na zmianie a tak to luz w luz i ziewanie z nudy podczas gdy reszta brygady nie ma czasu nawet wyjść do łazienki. Niby mają zabronione pomagać reszcie pracowników. Mają tak jakby odgórne przyzwolenie na obijanie się podczas gdy resztę pracowników rozlicza się z każdej minuty pracy w tym zakładzie. Zero podwyżek bo trzeba zorganizować niewydajne stanowiska pracy a przecież w wywożeniu ram na bufor i to tylko w te dni gdzie jest dużo większych wymiarów może pomoc buforowej ustawiaczka,ustawiacze lub nawet czyszczące i klejarze którzy tego dnia nie mają swoich stanowisk pracy. Jak dać odpocząć w pracy raz na jakiś czas to dla wszystkich a nie notorycznie dla tych samych osób.

Zmiana c
@Obserwator

U nas czasem pomagają czyszczącym.ale również uważam że to niepotrzebne stanowisko jedna wystarczyła

masakra
@Zmiana c

buforowe , ustawiacze , ustawiaczka , tak suma sumarum ciekawe ile to w sumie osob w zakladzie , czasem mam wrazenie ze oni tworza do kazdego problemu jakies stanowisko

Ooo
@masakra

Coś w tym jest, ze tworzą stanowiska dla każdego problemu... i tam własnie sa pieniądze, które Szefowie mogliby zaoszczędzić lub podzielić się z pracownikami, którzy rzeczywiście pracują. Lider czy opiekun obszaru, buforowe, ustawiacze którzy nie pracują wraz z "szarymi" to istne marnotrawienie pieniędzy. Skoro jest kierownik i brygadzista na każdej zmianie, to jest wystarczająco dużo by rodzielić pracę. A jesli brną dalej w doposażanie ludźmi bezproduktywnymi, to dać im z jedną klejarkę czy jakieś urządzenie, albo fuchę Pań sprzatających i niech robią obok i przydadzą się...

@Ooo

U nas też śmiech z tymi buforowym. Na gunarach jak jesteśmy mają osobę która zabiera lub podstawia palety pod stanowisko pracy a u nas stoją dwie i czekają aż im tą paletę z końca hali przyciągnie się pod nos. Na linii osoby ( często kobiety)dowożą ramy z obszaru całej hali i to zwykłym paleciakiem a nie elektrycznym. To są równi i równiejsi w tej firmie?? Czym się różni buforowa lub nawet dwie buforowe od reszty pracowników?????Ostatnio bywa tak że ustawiaczka chwyta za paleciak i zabiera ostreczowaną paletę od stołu podczas gdy dwie buforowe stoją przy swoim stole i czekają chyba na oklaski.Zero pomocy. Najlepsze jest to że czasami rządają aby osoby które pracują pod oknem ciągnęły przez pół hali do nich paletę a one po paru minutach ciągną ja z powrotem pod okno i stawiają na wyznaczone pole. Śmiech.Albo szefowa buforowa spaceruje z buforowa pomocnikiem z pustym paleciakiem po hali podczas gdy reszta nie wie gdzie ręce wsadzić.

Obserwator

Każdy powinien mieć pomoc ,ale te panie to mają luz bluz , i jeszcze dobrze zapłacą , może dla pilarzy dać pomoc do sprzątania pił na koniec pracy?

Pozytywny
@Obserwator

Bardzo dobrze zaobserwowane ,kasy na podwyżki nie ma ,a stanowisko dodatkowe jest i jeszcze limity ,a panie buforowe nie mają co ze sobą zrobić chyba że kartki sortować

Grażyna
@Obserwator

Ustawiacz czyszczenia też nie ma za wiele pracy , więc też chwyta palety ,zawsze to coś niż pogaduszki

My
@Obserwator

A po paluszki i jabłka i ploteczki masz czas chodzić....zero odpowiedzialności czyszczące macie...a wasze palety kto poprawia .wiecznie wam źle i niedoborze biedne pokrzywdzone

@Grażyna

A co u was robi ustawiacz czyszczenia?to one nie są teraz kontrolą jakości?

A
@Pozytywny

Znowu limity...to już komedia

Meczyk
@My

A ty za to tylko pracujesz i pracujesz w pracy??¿?? A telefon aż gorący . Szkoda że nie można zdjęć wstawiać na tym forum albo wrzucić do skrzynki z dobrymi pomysłami by się przekonali naprawdę kto jak pracuje i gdzie jest ludzi za dużo a gdzie naprawdę trzeba dać wsparcie. Szkoda że nikt nie ogląda kamer bo ja może czasem jem paluszki w pracy ( a kto ich nie je)ale ciężko pracuje i nie mam sobie nic do zarzucenia.

Grosz

Prawda ????

padma

wogole jak popatrzec na produkcje to co widac ? transportuja zarowno produkty magazynowe jak i ramki w te i spowrotem ja pytam gdzie logistyka ? PRace w firmie trzeba tak zorganizowac zeby wlasnie nie zajmowala wiecej czasu i pracy nad transportem niz produkcja

info

ma byc rozpatrywany wniosek w naszym kraju na temat pozwolen o prace dla bialorusinow i rosjan których władcy nas strasza wojna i są sankcje , a ostatnio Konfederacja nawet zglasza postulaty o wsztrzymanie pozwolen z Uzbekistanu

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
pp

Inflaja rosnie ponad 12% , a zarobki mniej jak 2 lata temu i jeszcze wspolczynniki tak zmienione ze wiecej robic trzeba za mniej

gosc
@pp

sami pracujecie na taki stan rzeczy- przyjdzie pani z tel wlaczy zegar popatrzy w tableta gdzies niedaleko widzicie lidera/brygadziste/kierownicze-kierwnika i wtedy 1 przez 2 chce byc lepszy i pokazuje jaki to jest pracowity,,

@pp

jak rosnie inflacja to i ceny wszedzie i w sklepach wiec i w IKEA a to sie przeklada ze IKEA powinna placic wiecej za wytworzone przez firme produkty , wiec i place powinny rosnac bo z czasem ceny od niepowstrzymanej inflacji moga dojsc do poziomu ze 5 tys na reke bedzie za malo

Zofia
@pp

Ale czy fizycznie zmienili Wam kwoty zarobków w umowach? Czy chodzi Ci że kasa traci na wartości i dlatego zarabiacie mniej?

Gg
@Zofia

Na umowach jest najniższą możliwą stawka godzinowa

@Gg

w umowie masz stawke swoja droga a drugim skladnikiem sa premie bez ktorych nieoplacalne byloby pracowac i tymi premiami ich wysokoscia moga reguowac zarobki bo podnoszac normy badz regulujac przelicznik moga sprawic ze premie beda nizsze

Paulina
@Gg

rozumiem chyba, na umowie tak jest napisane, ale w rzeczywistosci jest wyzsza czy tez ta najnizsza?

mmn

lider czy itp przelozeni jesli sa jakies zarzuty nawet w ankiecie na niektorych bylo duzo napisane to powinni szybciutko takie osoby odwolywac i nie moze byc tak ze brygada dobierana jest pod lidera bo lider kogos lubi czy nie lubi to bedzie chcial tych co zawsze beda jego pupilami i ciagle go wielbic jak władce hehe

Ludek
@mmn

To prawda w tej pracy kumoterstwo jest jak zaraza którą trzeba tępić.

pyt

Kto ustala w tej firmie premie ?

Ccc
@pyt

Dział zarządzania produkcją. Specjalisci chyba, potem sprawdzają kierownicy

3.0
@Ccc

na niektorych dzialach ustalili taka wysokosc premii ze to ponizej krytyki , nie wyciagaja wnioskow , Za to sa byle jakies prace to wciskali premie ponad miare i tak niektore stanowiska nawet potrafia dwukrotnie roznic sie premia i inna wyzsza stawka dlatego prosze przedstawiac ludziom gdzie ile moza zarrobic i kto chetny do zmiany stanowiska to umozliwiac wtedy odkryjecie gdzie najwieksze kolejki beda

@3.0

Teraz to czyszczenie ma najlepsze premie....

hehe
@Ktoś

buhaha a to dobre serio ?

@hehe

Na art serio serio

Xxxxx
@Ktoś

Oj to zapraszam do pomocy na czyszczenie jak tak zazdrościsz chodź nie wiem do końca czego.

@Xxxxx

Odkładania ram na paletę:D

Czyszcząca
@Lol

Ty zazdrościsz bo pewnie masz limity i szlag ciebie trafia że na czyszczeniu i klejeniu jeszcze ludzie zarabiają.Poproś o przeniesienie na czyszczenie i wtedy zobaczysz czy te premię są aż tak wysokie za te jak określiłeś ,, odkładanie ram na paletę'' Na czyszczeniu chętnie podzielimy się z tobą ta niby super premia a nam będzie może trochę lżej w pracy. Także mam nadzieję że w tygodniu już się widzimy na czyszczeniu.

@Czyszcząca

Dalej potwierdzam że to jedynie "odkładanie na paletę " żadnej odpowiedzialności. Barberan,klejenie,piły,gunary nawet na pakowaniu jest odpowiedzialność za swoją pracę. A tutaj czyste czy brudne może ktoś zauważy może nie nieważne byle by przenieść na paletę. A reszta czasu spędzona na ploteczkach. Nie mówię o wszystkich ale zawsze jest taka jedna grupa co przychodzi na pogaduszki do pracy i podsłuchać czyjąś rozmowę by mieć jakiś temat.

Plotkara
@Lol

Jeżeli to jedynie odkładanie na paletę to dlaczego nie zmienisz stanowiska pracy właśnie na to ?????? Poodkladasz np. zapylona ribbe i bure od brudu sannahedy bez czyszcznia na paletę,poprzekładasz bardzo lekkie edsbruki na paletę przez 8 godzin, przy okazji poskaczesz przez rolotoki i pobiegasz między stołami a na koniec miesiąca dostaniesz wymarzoną premię za twoim zdaniem obijanie się i plotki.Także kończ te obrabianie (usunięte przez administratora) na forum i wbijaj do nas na czyszczenie.Potrzebujemy Ciebie.

@Plotkara

Co jest trudnego w odkładaniu na paletę? Pilarze i klejarze przewalaja edsbruka również przez 8 godzin a co do zapylonej listwy. To jak zawsze wasz płacz j narzekanie do pilarza "włącz powietrze". A nie oszukujmy się nie macie najniższej stawki a premie za sztukę macie większą od pilarza. Klejarz i pilarza obsługują maszynę gdzie bierze odpowiedzialność za wyrób i wrazie pomyłki ponosi konsekwencje. Więc nie sądzę że na czyszczeniu jest tak ciężko jak opisujesz.A z czyszczącymi (Odkładającymi) mam kontakt każdego dnia.

@Lol

no tak zaczyna byc w tej firmie ze operator jakiejs maszyny ktory caly czas musi pilnowac i oodpowiadac bo maszyny sa zawodne i moze w kazdej chwili wyprodukowac niewlasciwy wymiar lub itp Tak wiec premie powinny byc rowniez ich wysokosc wieksza dla osob ktore musza obslugiwac maszyny

@Plotkara

No tak bo jest ribba czarna albo sannahed to musicie w końcu czyścić a tak to wszystko do zwalania na palety i czasu od groma na ploty na chodzenie po paluszki a klejarz zeby zarobić nie ma czasu nawet na wyjście do WC .i wiecznie tylko narzekanie a to pyłu trochę a to czasem zdarzy się wyplywka i już płacz bo trzeba coś robić a nie tylko odłożyć.macie dobre premie to czego jeczycie wiecznie wam zawsze źle i jakie to niby najgorsze stanowisko może kiedyś tak ale napewno nie teraz

Vzadkjh
@odp

Od tego masz premię jakościowa i większą stawkę godzinowa a nadal jeszcze ci mało. I chyba jest coś takiego jak samokontrola baranie.Ale dla niektórych z was ciągle mało kasy.Nie podoba się to zmień dział gdzie jest niby lepiej albo firmę.

Vzadkjh
@Ktoś

To wrzuć do skrzynki na dobre pomysły prośbę żeby firma zwracała tobie kasę za zużyte pampersy a jak nie to przyjdź do nas na czyszczenie w końcu odżyjesz . Jak to się mówi z deszczu pod rymnę hehehehe

@Vzadkjh

Największy płacz i narzekanie jest tylko na jednym dziale. I wiadomo który to dział. Dlatego mają często zebrania ale z punktu widzenia osoby trzeciej nic nie pomagają. Więc koniec z ploteczkami z piknikami z reklamami Avonu z podkradaniem jabłuszek o konkretnej godzinie z opowiadaniem bajeczek. Pozdrowienia boksy.

Beksy *

hehe
@Lol

avon , ploteczeki no no niektore takie damy zgrywaja a tu avon

Klej
@hehe

A to kobiety tu pracujące to nie damy?????

@Klej

Nie wszystkie...

sp.

na produkcji plecek juz dawno powinni skorzystac z funduszy unijnych i zakupic jakies maszyny z prawdziwego zdarzenia bo te obecne wygladaja jak szrot i czesto je trzeba serwisowac i tam dopiero mechanik musi na biezaco robic jakie to koszta dla firmy i meczarnia dla produkcji

padma

Prosze serwisowac maszyny w wekendy co jakis czas tj np nawet konserwacja , przeglady , a nie rozdziawiac oczy jak stanie sie awaria i wtedy maszyna stoi i nie zarabiaja ludzie i firma i nikt im tej premi wtedy nie zwroci za przestoj nie z ich winy . Prosze wyznaczyc jakas osobe a macie ich wiele od zarzadzania dodac obowiazek , dac notatnik i niech co jakis czas robi obchody i chocby pyta operatorów o stan maszyn i sam chocby na przerwach pracownikow sprawdza ogolny stan , a maszyny ktore sa dosc czesto awaryjne powinny byc czesciej przegladane

opinia

jak są uwagi co do lidera od pracownikow to kierownik powinien wyraznie podjac dzialania i taki lider powinien podjac zmiany , pomagac i wspierac , a jesli nie to odjazd zmiana lidera i takie liderki tego sie boja jak dopiero robi sie krucho z ich stanowiskiem bo wiedza ze maja lekko w tej firmie i tak nigdzie nie znajdą , ale z czasem o tym zapominaja rozleniwiaja sie i czuja sie jak dyrektorstwo dla tych co mozna na nich liczyc i pomagaja chwala i szacun .

Liki
@opinia

Coś nie tak z banią masz czy zazdrościsz komuś być liderem ja myślę że tu nie ma czego zazdrościć sam nim byłem i zrezygnowałem bo już moja głowa od takich jak ty i od różnych prykazów z góry nie wyrabiała . Zawsze możesz się starać zostać liderem .

ppadma

prosze w szatniach zamontowac cos na muchy poki mała populacja , a w WC jakies zapachy , 21 wiek i tak duża firma

padma

są grupy gdzie są frustrujace osoby i nikt nie chce w takich grupach pracowac i skoro nie potrafia zwolnic takich osób to jesli w takiej grupie brakuje obsady ciagle m.in z takich powodów to niech pracuja tyle w niepelnej obsadzie az sie naucza wspolpracowac i odpowiednio zachowywac do nowych i do innych

padma

typku BSE jak ci nie podoba sie w zakladzie czasem az drzwiami trzasniesz to wracaj do siebie skad przyjechales i tam na pewno znajdziesz odpowiednia prace moze w jakims bylym pgr

Nie żeby coś
@padma

Nie żebym coś sugerował, ale "BSE" to tak z połowa z góry i z dołu zamiast się rządzić w suwalskich firmach tudzież uważać się za lepszych, mogłoby zbastować lub jak Pan powyżej pisze ... wracać do siebie. Ewentualnie nauczyć się szacunku i pokory o ile wiedzą co to znaczy. Najedzie takich, a opinia Firmie leci

padma

tak w sumie co jakis czas albo limity albo brak czegos albo zamowienia mniejsze i co wychodzi z tego? ze ogolnie srednie zarobki roczne sa nieduze i kto potrafi liczyc zdaje sobie sprawe i zmienia na lzejsza prace gdzie rocznie to samo wychodzi

o tak powinno byc

" Nieustannie dążymy do tego, aby w obrębie poszczególnych stanowisk wykluczyć lub ograniczyć do zbędnego minimum jakiekolwiek prace fizyczne. Wobec powyższego, prócz walorów jakościowych i efektywności niezwykle ważny aspektem jest dla nas komfort Pracowników fizycznych. Dzięki automatyzacji procesów zwiększamy zadowolenie Pracowników, jeśli coś może zrobić robot, po co Pracownik ma ręcznie dźwigać dany element? Chcemy aby osoby przez nas zatrudniane przychodziły do pracy wypoczęte, a po niej miały siłę i czas dla swoich rodzin. Awanse są u nas często spotykane. Kierujemy się tzw. brytyjskim stylem zarządzania. Czyli zanim zatrudnimy specjalistę z zewnątrz, sprawdzamy, który z obecnych Pracowników poradziłby sobie na wyższym stanowisku. W ten sposób w naszym zespole jest wiele osób, które zaczynały na produkcji, a dzięki poszerzaniu wiedzy i awansom znajdują się na stanowiskach kierowniczych, czy nawet dyrektorskich. Wychodzimy z założenia, że stanowisko, na które przychodzi dana osoba jest etatem startowym. Po krótkim okresie wspólnie z Pracownikiem analizujemy predyspozycje na podstawie matrycy kompetencji i dostosowujemy mu stanowisko, na którym będzie chciał się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje. Główny nacisk kładziemy na fakt, że pracownik nie jest tylko najemnikiem za pieniądze, ale też elementem budującym wartość firmy, zwiększającym jej efektywność do maksimum. Wówczas dana osoba będzie robić to co lubi i w czym się sprawdza, i a wypłata będzie jedną z wynikowych tych działań. " Wywiad z jednym z dyrektorow innej firmy ktora zatrudnia 350 pracownikow lacznie

Benek
@o tak powinno byc

No od razu wiedziałem że to nie o Padmie. Tu podwyżki są tylko jak rząd podniesie najniższą krajową a tak tyrasz na własną premię i co kilka miesięcy normy idą w górę więc nie opłaca się wykazywać bo można się gorzko rozczarować. I do tego atmosfera która pozostawia wiele do życzenia. Zastraszanie i donoszenie a niby w ogłoszeniach o pracę jest tu tak miło i przyjaźnie.Szkoda gadać. Zero ankiet dla pracowników na temat kompetencji i pracy poszczególnych kierowników, brygadzistów, ustawiaczy itp.za to niektórzy z nich czują się bezkarnie i dalej umilają a raczej obrzydzają pracę w tej firmie. Za to jest mało chętnych do pracy tutaj .Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą. Są przez niektórych zarządzających traktowani przedmiotowo. Może dla szefostwa pasuje taki gościu który rządzi twarda ręką i zrobi wszystko by zabłysnąć u prezesa ale przecież nie o to chodzi by z tej firmy zrobić (usunięte przez administratora) z coraz bardziej zła opinią. Ja nie pamiętam kiedy była ankieta o pracy przełożonych, zastanawiam się czy szefom to jest wogóle potrzebne żeby pracownicy czuli si3 dobrze pracując w ich firmie, czy dla nich już jest wszystko jedno i liczy się tylko ilość zer na koncie.

paddma
@Benek

u nas to sie bija o siedziska , a wiatraki latem to nie jest duzy koszt dla firmy dokupic

Myhyyyy
@Benek

Prawda na obu padmach. Atmosfera masakra nie tylko na produkcji. Atmosfera tak gęsta, ze siekierę można powiesić. Prawda jest taka, że nawet jeśli zarobi się ciut więcej niż gdzieś indziej, to nie jest to warte zdrowia. Takiej zawości o bezczelności nie widziałem odkąd jestem. Człowiek siedzi, bo w niepewnych czasach strach robotę zmienić. Ja to zrobię możliwie jak najszybciej, tym którzy się szanują również polecam. Odżyjecie ludzie.

Kkk
@Myhyyyy

Miejmy nadzieję że emerytury jednak mimo ciężkiej pracy doczekamy ale w innej lepszej firmie i nie chodzi mi że z lepszymi zarobkami ale z lepszymi ludźmi i przede wszystkim z ludzką atmosferą pracy.

Obserwator

Ludzie weźcie wy się zastanówcie co przepowiadacie, piszecie i na jaki temat plotkujecie. Nie opowiadajcie bzdur i nie dopowiadajce czegoś na cudzy temat tylko dlatego że się wam coś wydaje. KAZDY Z WAS MA SWOJ ROZUM!!!!!

Na Zm A To kierownik i brygadzista żyją życiem innych

Na plotki też jest rozwiazanie
@Obserwator

Jak się ktoś czuje pokrzywdzony Artykuł 212 w paragrafie 1 stanowi, że "kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności." Natomiast w paragrafie 2: "Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w par. 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".   (usunięte przez administratora)

art
@Obserwator

Ja pracuję na zm A i nic takiego nie zauważyłem żeby ktoś z nich żył życiem innych. Następny ferment wali .

A. zmiana

Jak to jest że my musimy tyrać,a botox co raz biega na klejenie. Nikt sie nie wypowie ale prosimy o głosowanie aby go przenieść na inną zmiane i dać nam kogoś kto będzie patrzeć pracy.

art
@A. zmiana

Przenieść botoxa bo nie dość że nie robi co do niego należy to nie daje żyć dla byłej dziewczyny bo ciągle biega do niej i przeszkadza jej w pracy.

Pozytywny

Każdy ma do tego prawo ????

Klejarzzzzz
@A. zmiana

Skoro chcecie głosowanie w sprawie przeniesienia biednego Marcina za to że się zakochał. To powinien również, zostać przeniesiony pilarz który również chodzi do swojej ukochanej i to częściej niż botox. Ale jakoś tego nie zauważacie hipokryci.

Zale
@Klejarzzzzz

Padma to niby taka firma, pracują ludzie z różnych miast i wsi, a gada się o ludziach więcej niż się pracuje. Odnoszę wrażenie, ze ludzie tam nie pracować przychodzą tylko szukać sensacji

nicki
@Klejarzzzzz

Ooo tą odpowiedź to chyba sam Marcin pisał.. słabe jest porównywanie męża, który chodzi do żony, wobec której zachowuje się normalnie, tak jak należy do sfrustrowanego faceta, który nie umie okazać szacunku kobiecie, robi jej wstyd przed wszystkimi, widać, że jego rozmowa to raczej monolog, bo dziewczyna nie wie wtedy gdzie ze wstydu oczy podziać. Ale zostawmy to, widać jej tak dobrze.

Llll
@nicki

Dlaczego piszecie tutaj takie rzeczy, jak tu każdy jest anonimowy to pewnie że łatwiej, czemu nikt nie ma na tyle odwagi żeby powiedzieć im to prosto w oczy?

Zale
@nicki

Tak, zostawcie to. Miałam na myśli to, że ludzie w tej firmie za bardzo wnikają w prywatne sprawy pracowników. A może jesli tej kobiecie tak źle to do HR powinna iść albo do kierownika i zmianę zmienić, jeśli czuje sie nękana. Postronni powinni zostawić ten temat i zająć się pracą. No chyba, że własnego życia nie mają. Po raz pierwszy w życiu widzę zaklad pracy gdzie tak się wnika w prywatne strefy...

gosc
@nicki

jaka jest różnica kto do kogo chodzi? mąż/żona? cała linia pokrewieństwa/znajomości powinni być za bramą- wchodzisz na teren zakładu jesteś pracownikiem przez 8h bardziej należałoby się przyjrzeć z wywiązywania się nałożonym obowiązkom i stanowczym wyciągnięciem konsekwencji z ''noszenia rąk w kieszeniach''

Bartosz
@A. zmiana

A może lepiej patrzeć swojej (usunięte przez administratora) i nie wnikać w sprawy innych, ja rozumiem że praca na linii nudna ale żeby do tego doszło żeby jedna drugiej (usunięte przez administratora) obsrywala a potem w kiblu wycierały się na wzajem?

Tom
@Zale

No tak bo te z wioski niczego nie widzieli i tak plotkują i szukają sensacji zamiast u siebie pole obrabiać i gnój wywalać .

Bubu
@Tom

Bo na wioskach tak jest że ludzie żyją życiem innych a nie swoim. Swoich wad nie dostrzegają ale już u innych tak

ppadma

jak przychodzi nowy pracownik to sa osoby, ktore od razu wypytuja o wszystko, o sobie za duzo nie powie , pozniej analizuja i doradzaja jak zyc hehehe , sami maja nieudane zycie , ale bedzie mowic komus innemu jak zyc z kim zyc , co robic , pokierowac zyciem malzenskim itd

Nieważne

Powinni w końcu się wziąść za tą Buforową liderkę ze zmiany B a nie tylko biega i sprawdza ramki tam gdzie są okey a nie tam gdzie powinna też zaglądać ,a o dawaniu luzu swoim kolezaneczkom to już nie wspomnę chodzą tylko od stołu do stołu i nic nie robią tylko ramki ze stołu i na paletę nawet ciężko spojrzeć na co 10 ramkę czy wszystko jest okey ,bo biedne się przepracują.

Art zm a

Najlepsza praca ustawiaczy pił i klejarek niekiedy ustawią a potem sobie odpoczywają i tak dzień jak codzień wypoczęci kasa wpada jeden drugiego szuka a jak znajdzie dalej posiaduszki .

Pk
@Art zm a

Zazdrościsz że ty nie możesz pospać w pracy szczególnie na nockach. Buforowa wywozi ciężkie palety obok na linii tak samo a panowie niestety zero pomocy. Gadu,gadu w przerwach telefon a gdy jest podłączony pod ładowarkę bo już nie wytrzymuje tempa to jest nawet drzemka w pracy.No ale komu można to można.

Bocian
@Art zm a

Na każdej zmianie tak jest !

Pań
@Pk

Czym zajmuję się buforowa ?? Jeżeli jest tak ciężko? Na każdym stanowisku jest ciężko pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących

Czapla
@Bocian

Ja myślę że na zm A jest najgożej z tymi laserami.

Leser
@Art zm a

Zawsze możesz i ty zostać ustawiaczem ... Ajj sorki ty nie potrafisz ogarnąć tak prostej maszyny ... Ja bym nie chciał ich roboty i potem słuchać pierdolenia takich jak ty co nic nie potrafią a najwięcej mają do powiedzenia

Leń
@Leser

Łoperatory tu zawsze mają dużo do powiedzenia a umiejętności obsługi maszynki żadnych.To są zwykli ,wytresowani wsadzacze listwy na czas hehe

@Leń

Gdyby szary pracownik miał stałą pensję chociaż przybliżoną do ustawiacza to na obecną chwilę nikt nic złego na ustawiaczy by nie napisał...

Wiosna
@Pk

Czyszczące też ciągają palety i nikt nie ubolewa ,taka robota !

Alo
@Wiosna

Te palety powinni włóczyć mężczyźni.Na linii prawie zawsze robią to kobiety i to same przez całą zmianę potrafią je wozić a gdy już zdarzy się cud i zatrudnia do tego faceta to czasami po jakimś czasie szukają dla niego jednej lub dwóch osób do pomocy bo biedny nie daje rady.Z tym nikt nic nie robi. BHP w tym zakładzie to fikcja.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 598.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 572, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 449 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki