Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Zmiana C 3.0

Słyszeliście, że od przyszłego tygodnia mają być znowu limity?

ART
@Zmiana C 3.0

Będą limity to się nie opłaca tu pracować i będzie trzeba szukać innej pracy . Bo nie dość że stresujący klimat przez wymysły i rządzenie pseudo przełożonych to jeszcze i limity.

Gg
@ART

Będzie wtedy łatwiej odejść

Art

Naprawdę zabawna firma najpierw przyjmuje a potem zwalnia, zawsze będę to firmę omijać szerokim łukiem . Liderów powinni też zwalniać co chodzą na zwolnienia. Np na barberanach lider jest nie potrzebny kiedyś brygadzista sprytniej dawał rady z robotą niż teraz lider . W firmie jest mniej roboty to powinni znieść liderów na barberanach bo po co im płacić i to nie mało za nic nie robienie a tylko za przeszkadzanie , bez tych liderów na barberanach robota by szła tak samo a może i lepiej i jeszcze z oszczędnością bo takiego pogonić do roboty.

Olx
@Art

No właśnie gdzie a gdzie ale na barberanach lider jest nie potrzebny jest tylko daremne płacenie dla (usunięte przez administratora).

Dlaczego
@Art

Dlaczego akurat na barberanach? Tam akurat, gdzie są duże maszyny, to liderzy są potrzebni. Najlepiej techniczni a nie z przypadku. Ale na działach gdzie są ustawiacze, liderzy, buforowe itp. przydałoby się "ukrócić". Zamiast 3 os. 2 + brygadzista w zupełności wystarczą.

Beznadziejnie
@Dlaczego

To fakt Stoją, nic nie robią i jeden drugiemu pokazuje filmiki w telefonie a ty zapieprzaj na tych nierobów.Zero pomocy. Oni mają nieskończenie wiele przerw a my nawet do WC to biegniemy . Ustawiacze z nudy potrafią po pół godziny dyskutować z kolegą. W tym czasie mógłby pomóc nawet wywieść palety z obszaru. To jest nagminne i nikt z tym nic nie robi. Nie wspominając już o niektórych pilarzach co im telefony wrosły w ręce i nie mogą za dużo pracować.

Kolo
@Beznadziejnie

Masz rację. Potwierdzam.

Kolo
@Art

To jest ogólne przyzwolenie na takich obiboków w firmie i jest ich coraz więcej. A im też dziwić się nie można że np siedzą w telefonach lub umilają sobie czas w pracy pogawętkami bo każdy z nas gdyby nie miał zajęcia w pracy robił by to samo hehehe aby szybciej zleciało te 8 godzin.

Dlatego
@Dlaczego

Bo na barberanach lider jest nie potrzebny bo i tak na 8 h udaje że jest w pracy .

@Art

No jasne że brygadzista by lepiej ogarnoł temat niż jakiś tam lider .

@art

Brygadzista też ciągle telefonem się bawi. Ich ogólnie jest za dużo.

Flop
@Art

Padma to teraz tak naprawde praca sezonowa. Ludzie tam przychodza bo nie maja wyboru i w tle szukaja lepszej pracy

gosc
@Flop

Praca jak wszędzie, ale problem tkwi w osobach(nie wszystkich), którzy noszą inny kolor koszulki niż szary bądź siedzą w ''akwarium''- zanim ktokolwiek zacznie piastować funkcję powinien przez co najmniej miesiąc poznać (pracować na nich) WSZYSTKIE stanowiska w zakładzie by mieć blade pojęcie o specyfice i problemach danego działu a nie postać ,popatrzeć, włączyć stoper- atmosfera i warunki pracy to 1 WIELKIE NIEPOROZUMIENIE,,

@gosc

Atmosfera pracy najgorsza na zmianie B. Tam najlepiej być co raz na L4. Niedobrze się robi przed każdym wyjściem do pracy a HR od dłuższego czasu chyba śpi albo ma wolne.

Ktoś
@gosc

Bez pojęcia ale kasę to nie mało biorą .

???

Gdzie są ankiety na przełożonych a w szczególności na liderów ?

@???

Nic z tego nie będzie.Zapieprza się na leni w tym zakładzie.

@???

W domu

Sanahed
@Klej

Czy na waszych zmianach ustawiaczka czyszczenia sprawiedliwie dzieli stoły bo u nas to są równi i równiejsi czyli lepsze koleżanki ustawiaczki a ramy są jakie są i już mamy dość tego kumoterstwa???????

Zmc
@Sanahed

Nas tak mało jest że każda ma po jednym stole góra dwa sannaheda albo dystans sannaheda i jest ok,każda codziennie ma coś dużego

@Zmc

No niekoniecznie jest tak sprawiedliwie jak tu się od razu tłumaczysz.

Xd

Mam nadzieję że się przebudzą i wprowadzą na zmianie B spokój i atmosferę godną do pracy????????????

Wiem

No napisz co jest niesprawiedliwe albo powiedz to Agnieszce prosto w twarz a nie forach piszesz.

Klasa
@Xd

Też na to czekam,i nic nie dzieje się w tej sprawie

Beka
@Klasa

Okropieństwo. Panie z HR to chyba śpią albo poszły na bardzo długi urlop??????

padma

zamiast brzózek mogli posadzic grusze , jablonie , czeresnie , postawic szklarnie z pomidorami hehe i teraz jak sa przestoje by zrywali ci co nie maja roboty zamiast krzaki i trawe pielić , by mieli co jesc na przerwach ludzie bo teraz tylko jablkami sie dokarmiaja

Głodny padmowicz
@padma

Fajny wpis. Uwielbiam czytać wpisy na tym forum.Kabaretu nie trzeba oglądać w tv

Klasa
@Głodny padmowicz

Ja też nie trzeba Polsatu w niedzielę

Kozmo

Napewno po urlopie wszyscy nie wrócą do firmy bo znajdą inną robotę.

@Kozmo

No i w czym problem , każdy ma wybór a może znajdzie lepiej,trzymam kciuki aby się powiodło

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Witam chcialem zapytac gdzie znajde harmonogram kiedy przyjść do pracy i na która ?

pracownik firmy
@Nowy

tu jest na korytażu ;)

Katarzyna
@pracownik firmy

A w Internecie nie ma, żadnego konta dla pracowników?

Do Kaśki
@Katarzyna

Jakiego znów konta?

pp3

jak na Extruder trzeba nosic plekse i lamac lub itp to prosze wpisywac ludziom premie , a jak nie to za brak premii tylko siedzenie i zdejmowanie folii

BARTEK

Niektorych boli ze kurczak wozi ludzi za darmo. Ze wymaga pracy ponad normę. Wymaga, bo z tego ma korzysci. Nie lubi krytyki? a kto lubi. To ze zaraz po tej krytyce na skarge idzie na gore to co. Nie patrzy porzadku w dniu audytu? Są wazniejsze sprawy, czego nie rozumiesz? I na wszystko odpowiedz - ale co ja moge, co ja moge. Tak wygodniej. Lepiej zyc bezkonfliktowo bo o stolek trzeba dbac i czego nie rozumiecie?

@BARTEK

Czego się nabrałeś jak to pisałeś ?

Srartek
@BARTEK

Tak to jest jak ktoś jest nie na swoim miejscu i ciągnie wszystko do dołu .

@BARTEK

Co ty tu stękasz brygadziści też popełniająja różne błędy i jest ok .

Taka prawda
@BARTEK

Żyć bezkonfliktowo zdobyć zaufanie a później lecieć na górę a później przyjść i załagodzić sytuację.

....

Otóż to

ww

prosze zrobic odpowiednie rozliczanie jak sa jakies problemy z produkcja albo z maszyna to przeciez pracownicy tego rozwiazywac nie beda i takie zgloszenie musi byc w odpowiednio szybkim czasie rozwiazywane , a jesli nie to trzeba na tenze czas obnizac norme i rozliczac pytac pozniej dlaczego problem nie jest rozwiazany .

Jacek
@ww

Oni Cię nie zapytają tylko odnotują że mało robisz, udają tylko że wiedzą, że to wina maszyny. Gdy przyjdzie czas zwrócą Ci uwagę za ilość. Masz z siebie żyły wyprówać, materiał czarować bo im cyferki mają pasować, inaczej trafisz na czarną listę i bye bye. Po wielu latach pracy śmiem stwierdzić że jest coraz gorzej.

Hły hły

Będą zwolnienia ? Słyszałem że podobno duże

Klejenie
@Hły hły

A kogo mają niby zwalniać jak tu brak chętnych do pracy a niedawno przecież zatrudniali??

odp

to niech zwalniaja narobili stanowisk roznych , z zamowieniami , produktami do produkcji problemy ciagle co roku prawie są jakies problemy , u mnie kasjerka w lewiatanie ma lepsze auto moze juz w sklepach lepiej zarabiaja , a w nastepnym roku min krajowa bedzie 3500zł wiec nie wiem czy wiele firm poradzi sobie zeby placic duzo wiecej by byc konkurencyjnym dla ciezszej pracy bo firmy nie rozwijaja sie technologicznie i wowczas oplacalnosc produkcji spada no coz .

@odp

Ale reklamę firmy to robią na Suwałki i okolice hehe

Żółty
@Hły hły

Tak na brylantowej najprawdopodobniej ma być 80 osób zwolnionych, w tym jedna zmiana na liniach całkowicie rozwiązana

@Klejenie

Toć Padma taki dobry zakład pracy? Tak daje zarobić jak żaden inny zakład w Suwałkach!! A że ludzi (usunięte przez administratora) norma w górę, premia w dół, a ludzie jeszcze więcej robią, brawo dla pracowników tego zakładu

Suwal
@Hły hły

Nie znacie dnia ani godziny... 80 osób, zgaduj zgadula haha mało wydajny, nie potrzebny.... Szykujcie się

Lol
@Suwal

A po kryzysie nikt nie przyjdzie do zakładu no chyba że na miesiąc bądź dwa ewentualnie przezimować...

Możnamożna
@Lol

To prawda... wystarczy porozmawiać z ludźmi. Niestety zostaja tam ludzie z układami albo tacy, którzy boją się odejść. A teraz? Chwilowo uklady nie beda się liczyły a tym bardziej to ze dobrze pracowałeś/łaś bo żeby siebie ratować wyp... nawet swoich. A potem? Znów łapanka i obiecywanie gór złota.

Rozumiemże
@Żółty

Rozumiem, że i biuro uszczuplą?

Marcien
@Hły hły

A to nie ma być tak, że zrobią po 2 zmiany tylko i od poniedziałku do czwartku i wszystkich ktorych nie zwolnią to na 3/4 etatu? Normy zostaną, dodatku nocnego nie będzie, premii jakościowej no i wiadomo 3/4 etatu to nie etat.

@Marcien

W firmie zostanie wtedy tylko prezes i biuro hehehehe. Przestańcie pisać głupoty na tym forum bo sami nakręcacie te plotki i do tego jeszcze ubarwniacie.

Pul

Jakie głupoty że ludzi pozwalniają ? to przecież wystarczy logicznie pomyśleć że już niema takich wysyłek jak kiedyś że przyjeżdżało kilkanaście tirów po towar a teraz Ikea wysyła tylko kilka tirów więc trzeba produkcję zmniejszyć i z tym się wiążą zwolnienia .

@Pul

W sumie to logiczne. A czemu tak sprzedaż spadła?

Hh
@Hły hły

Nowi się chwała że już zostają a starych dobrych pracowników zwolnią. Po znajomości wszystko

G
@Hh

I dobrze się dopatrzyli że tyle lat legatują po znajomości te stare

@Hh

Na zwolnienie starych to nadzwyczajnej w świecie to ich nie stać i nie opłaca się im. Zawsze na pierwszy ogień idą osoby z umową na czas określony a potem za jakiś czas zatrudniają następnych chętnych do pracy w tej firmie.

hmm
@Klej

oni sie biora za jakies produkcje z ktorych wychodzi niewypal trzeba najpierw inwestowac w maszyny rozpoczecie produkcji a pozniej co sie okazuje ze nie ma zamowien jak np wieszaki no nie ma na to popytu jak tyle lat na ramki tak samo moze i wyjdzie z doors . Trzeba zabierac sie za produkcje perspektywiczna , koniecznie rozwijac technologicznie zeby zaklad mial zyski i mogl placic lepiej miec wieksze zyski i trzeba to robic szybko a nie latami reczne roboty . Zakupili roboty magazynowe ktore mialy wozic wspomagac i co wyszlo ze jeszcze szkolili ludzi na wozki zeby sami sobie podstawiali asortyment hehe , raptem mniejsza produkcja i magazynierow za malo ?

klejenie
@Klejenie

Mogli by pozmieniać co poniektórych ustawiaczy co tylko chodzą po znajomych i z nimi gadają zamiast wziaść się za ustawianie a nie tylko słychać w kółko narzekanie i takich co jeżdzą w kołko wózkiem i udają że coś robią oczywiście mowa o liderach .

Pozytywny
@Klej

Oj wątpię prywatna firma nie jesteś wydajna znajdą na każdego haka znajdą

Padma
@Pozytywny

Na ciebie nie znaleźli chociaż mobbingowałaś współpracowników ale za to dobrze strzelałaś z ucha na górze. Ktoś to jednak w późniejszym rozrachunku docenił niestety.

@Żółty

Ty tam najwięcej wiesz

Rama
@Padma

Jakie to jest cudowne oskarżanie innych????????

@Padma

Za ten wpis powinien się zająć administrator za pomówienie o mobbingu skierować sprawę na policję i do Sądu chyba są jakieś prawa obywatelskie i podać publicznie nazwisko z kim mamy do czynienia pozdrawiam

Zmień nick
@Pp

Nikt tu nie pisze z imienia czy nazwiska o kogo chodzi.Nie są nawet podane inicjały, nie wiadomo z wpisu o jaką zmianę chodzi i o którą Padmę chodzi. Cóż mam tobie radzić hm. Zmień nick bo wszyscy wiedzą że od dłuższego czasu piszesz a raczej obrabiasz (usunięte przez administratora) nawet swoim koleżankom pod tym właśnie nickiem i nie strasz tu nikogo sądem. No ale widzę że dziś chyba inny nick to już lepiej. Teraz tylko mniej jadu w twoich wpisach i będzie dobrze. Pozdrawiam.

Ipp
@Pp

Napewno ktoś o tobie prawdę napisał a ty tu straszysz bo prawda w oczy kole .

HR

Sprawdzimy to ??

Zmień swój
@Zmień nick

Zgłoszone

padma

czy firma upora sie z inflacja ? bo otoz jesli to wszystko sie nie zatrzyma to firmy beda musialy podnosic place wraz z inflacja bo i ceny rosna , a wiec i IKEA bedzie miala wieksze ceny w swoich sklepach i w zwiazku z tym bedzie musiala lepiej placic swoim dostawcom producentom

p3

Im juz inne firmy podbieraja pracownikow bo zaczynaja wiecej placic

qqq
@p3

do decco niektorzy ida podobno lepiej teraz placa i firmy kartonowe szukaja operatorów

Janek
@qqq

Popieram dobra firma

pyt

a jak ktos chce zmienic zmiane bo ciezka wspolpraca z przelozonym to jak wtedy ?

@pyt

Nie próbowałeś iść do szefa w tej sprawie?

do pyt
@pyt

Nikt Ci nie uwierzy bo dadzą wiarę np dla twego brygadzisty bo napewno zamydli oczy i dalej będzie bezczelny i będzie wtykać nos w nie swoje sprawy .

Edek

Zmiana B??????

Fredek
@Edek

Zmiana A

Op
@Edek

To chyba nie o brygadzistów chodzi.

3.0

prosze nie wynosic ławek z szatni na teren palarnii . Albo siedziec w szklarnii albo rzucac palenie

Noi
@3.0

A w czym to przeszkadza? Nie ma poważniejszych problemów w firmie ?

odp
@Noi

w tym ze to są ławki z szatni , a nie na podwórko gdzie posiedza 5 min i pozniej ich nie odnosza

padmaa

zatrudnic powinni jakis automatykow i specjalistow od maszyn po najlepszych uczelniach , ktorzy beda mogli rozwiazywac problemy w maszynach czesto trzeba szukac roznych rozwiazan zeby to pracowało bez problemow

Ala

Na 3.0 z piątku na sobotę nocki mają wolne , ciekawe czy u nas będzie wolne? ale my nie mamy szczęścia i będziemy w tej gorączce pracować .

Aga

Powinni zwolnić tego całego kierownika ze zmiany b a nie robi z ludzi (usunięte przez administratora) totalnie nic nie ogarnia człowiek chce na urlop to nie nieda ale dla swoich znajomych już bez problemu wolne daje nawet się nie zawaha na jego miejsce też by się znalazło 10 innych osób jak on to mówi pracownikom 0000 kultury jest z jego strony i te obgadywanie pracowników z liderami też mu na dobre nie wyjdzie.

Ciekawski
@Aga

B z Art czy z padmy?

aga
@Ciekawski

padma ART.to jest naprawde śmieszne co tam sie wyrabia kierownik dla pracownika gada co innego a dla reszty co innego niech ma odwagę mówić prawdę a nie raz mówi jedno potem się wypiera i mówi co innego a jak coś nie pasuje to i potrafi na złość robić dla pracownika zamiast dogadać sie z nim.

Ktoś
@Ciekawski

Jasne że Art bo to nie forum padmy

Summer
@Aga

Bo on od początku się nie nadaje na kierownika .

PADMA

nie ma roboty to niech daja jakas mozliwosc czy urlopow bezplatnych czy platnych komu zostalo jeszcze chociaz cos bo to wegetowac niema co

haha
@PADMA

w takie upały meczyc sie , siedziec bez roboty bez premii albo robic byle co bez premii , w koncu ile to mozna az gluppoty przychodza do glowy z nudow i jak dzieci sie zachowuja w pilke grali ostatnio wschodni sąsiedzi zrobili sobie hehe

Grad
@haha

Ha ha można ????????????

Z

Niech dają dodatkowe przerwy bo można zemdleć od tej gorączki.

ada
@Z

nie dadzą bo kierownik stwierdził że jeżeli brakuje pół stopnia do 28 to sie nie należy a sam siedzi w pokoju z klimatyzacją i się śmieje z innych

pp

biznesmany co maja pospłacane kredyty to zyja na spokojnie

mm

zwalniaja sie juz niektorzy przybysze zza wschodu im za male zarobki

Becia
@mm

I co w związku z tym???? Po co te info????

haha
@Becia

a jak ogladasz tv to tez dzwonisz do tv i pytasz co w zwiazku z tym i po co te info ?

Paulina
@mm

Zarabiają mniej niż Polacy?

@Paulina

Jak pracują tak mają płacone

Sergiej
@Paulina

A wy ile zarabiscie? Względem tamtego roku? Liczyliście? Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 599.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 573, z czego 51 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 449 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki