About You

Opinie o About You

Filtruj opinie po kryteriach:

Kandydat
 Opinia

Popieram poniższe komentarze. Rozmowa przeprowadzona na niskim poziomie i dodatkowo brak odpowiedzi ze strony pracodawcy o końcowym wyniku rekrutacji.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w About You? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

About You.Pl
@Administrator 11.04.2018 16:42

Drodzy Państwo, Prowadzimy wiele rekrutacji. Jednak, aby zrekrutować odpowiednich pracowników dla Naszego Klienta musimy spośród wielu CV wyselekcjonować odpowiednich pracowników, którzy odpowiadają wymaganiom. Nie sprzedajemy tych danych, broń Boże. Prowadzimy działania dla wielu firm i to chyba normalne, że staramy się wywiązać z naszej pracy najlepiej jak umiemy dlatego procesujemy tyle osób. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

nie polecam
 Opinia

Daleko od tej firmy. Dają ogłoszenia na pracownika biurowego-wysyłasz swoje CV a potem odzywają się firmy ubezpieczeniowe. Nie polecam się.

mai
 Opinia

teraz widziełem ogłszenie jako Specjalista ds. Kontroli Jakości - branża odzieżowa

Tojek
 Opinia

Ja również zdecydowanie nie polecam. Są totalnie nieprofesjonalni. Wystawiają nieprawdziwe ogłoszenia. W Grudziądzu niby poszukiwali pracownika biurowego, a okazało się, że tak naprawdę chodzi o agenta ubezpieczeniowego Generali... NIE POLECAM!

zadowolony
 Opinia

A ja tam nie narzekam :) tak jak większość Polaków. Dzięki About You znalazłem bardzo fajną pracę i jestem z niej zadowolony, polecam :)

Opinia

Witam. Niestety muszę podzielić opinie osób na forum. Bardzo nieprofesjonalna agencja, wystawiają ciągle te same ogłoszenia ( przez 4 miesiące ) w znanym wszystkim celu. Żałuję, że moje CV do nich trafiło. Szkoda czasu.

Zostaw opinię o About You - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie About You

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.