About You
2 6 6 1

Opinie o About You

Filtruj opinie po kryteriach:

Kandydat
 Opinia

Popieram poniższe komentarze. Rozmowa przeprowadzona na niskim poziomie i dodatkowo brak odpowiedzi ze strony pracodawcy o końcowym wyniku rekrutacji.

Pomocna?
TakNie
Administrator
 Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w About You? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Pomocna?
TakNie
About You.Pl
 Opinia
@Administrator 11.04.2018 16:42

Drodzy Państwo, Prowadzimy wiele rekrutacji. Jednak, aby zrekrutować odpowiednich pracowników dla Naszego Klienta musimy spośród wielu CV wyselekcjonować odpowiednich pracowników, którzy odpowiadają wymaganiom. Nie sprzedajemy tych danych, broń Boże. Prowadzimy działania dla wielu firm i to chyba normalne, że staramy się wywiązać z naszej pracy najlepiej jak umiemy dlatego procesujemy tyle osób. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

Pomocna?
TakNie
nie polecam
 Opinia

Daleko od tej firmy. Dają ogłoszenia na pracownika biurowego-wysyłasz swoje CV a potem odzywają się firmy ubezpieczeniowe. Nie polecam się.

Pomocna?
TakNie
mai
 Opinia

teraz widziełem ogłszenie jako Specjalista ds. Kontroli Jakości - branża odzieżowa

Pomocna?
TakNie
Tojek
 Opinia

Ja również zdecydowanie nie polecam. Są totalnie nieprofesjonalni. Wystawiają nieprawdziwe ogłoszenia. W Grudziądzu niby poszukiwali pracownika biurowego, a okazało się, że tak naprawdę chodzi o agenta ubezpieczeniowego Generali... NIE POLECAM!

Pomocna?
TakNie
zadowolony
 Opinia

A ja tam nie narzekam :) tak jak większość Polaków. Dzięki About You znalazłem bardzo fajną pracę i jestem z niej zadowolony, polecam :)

Pomocna?
anonim
 Opinia

Witam. Niestety muszę podzielić opinie osób na forum. Bardzo nieprofesjonalna agencja, wystawiają ciągle te same ogłoszenia ( przez 4 miesiące ) w znanym wszystkim celu. Żałuję, że moje CV do nich trafiło. Szkoda czasu.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o About You - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie About You

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.