About You

Gdańsk

Opinie o About You

nie polecam

Daleko od tej firmy. Dają ogłoszenia na pracownika biurowego-wysyłasz swoje CV a potem odzywają się firmy ubezpieczeniowe. Nie polecam się.

mai

teraz widziełem ogłszenie jako Specjalista ds. Kontroli Jakości - branża odzieżowa

Tojek

Ja również zdecydowanie nie polecam. Są totalnie nieprofesjonalni. Wystawiają nieprawdziwe ogłoszenia. W Grudziądzu niby poszukiwali pracownika biurowego, a okazało się, że tak naprawdę chodzi o agenta ubezpieczeniowego Generali... NIE POLECAM!

zadowolony

A ja tam nie narzekam :) tak jak większość Polaków. Dzięki About You znalazłem bardzo fajną pracę i jestem z niej zadowolony, polecam :)

Witam. Niestety muszę podzielić opinie osób na forum. Bardzo nieprofesjonalna agencja, wystawiają ciągle te same ogłoszenia ( przez 4 miesiące ) w znanym wszystkim celu. Żałuję, że moje CV do nich trafiło. Szkoda czasu.

Zostaw opinię o About You - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie About You