PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Toruń

Opinie o PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

edd

firma jak nazwa wskazuje zajmuje się funduszami inwestycyjnymi, niektórzy nadal jeszcze się boją inwestować w tego typu rzeczy. Mam nadzieje, ze teraz coś będzie się działo u nich, bo na razie nie rekrutują ludzi, a coś słyszałem, ze w księgowości mają szukac i chyba to będa tylko teraz praktyki z tego co wiem.

Jak wygląda praca w firmie PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.