Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Sandra

Jakie zmiany znowu.W jakich sklepach.Ja nic nie zauważyłam...Pracuje na informacji...Kasa główna w kasie głównej i pomaga na linii kas . A kasjerki na kasach. Każdy ma swoje stanowisko....Podwyżki były umowy tez mamy...Gzie tak źle jest ?????????

@Sandra

Spokojnie, przyjdzie i do Was, to kwestia czasu

Śląsk
@Sandra

To już się dzieje,każdy typ marketu ma swój strukturogram,to tylko kwestia czasu kiedy zostaną wprowadzone zmiany. A program Oliwier Wyman to głównie dążenie do zwiększenia produktywności . Tak by przy jak najmniejszej ilości pracowników uzyskać jak największą produktywność. Część zmian jest fajna, na PT, W/O ale wykładanie towaru do 10 jest totalną porażką.

fdtrt
@Sandra

region madeji biłgoraj krosno zamość stalowa wola itp polska poloudniowo wschodnia

ONA
@Miszcz sensei

Czytając te posty zauważam , że większość sieje panikę. Pytam się Was po co?

Sara
@ONA

Witam Panikę to sieją osoby,które na chwilę przyjadą ocenią tak market i nas tam pracujących naszą pracę ,że kończymy na l4!!! Panikę to sieją regionalni i Ci wyżej. Ci,co żądzą tak skutecznie,że człowiek przestaje czuć się potrzebny.To taka panika ,że człowiek zatraca się. Panikę to wprowadził nowy system-system który powoduje,że Kaufland nas wykańcza. Pozdrawiam

Anielica

Cos Wam powiem. Mysle ze gdyby jeden pajac z drugim, ktorzy te zmiany wprowadzaja, mieliby choc ze 2 dni popracowac w tym tempie to padli by na nos. Jak to możliwe że Polak Polaka tak może gnebic w wlasnym kraju....... Przykre. Odeszlam bo mam dosc....

Nowa

Witam. Czy ktoś może mi wyjaśnić co znaczy OLIVIER? Co to za nowe zmiany?

biedronka

Wiecie co zacznijcie szukać nowej pracy i przestańcie przejmować się tymi zmianami.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

swiezak

A ktoś może mi powiedzieć jak to jest z obsługą kasy? Cięzko na początku czy da się radę ? Jakieś kody potrzebne ? Zaczynam w środę i tak chcę się nastawić troche psychicznie :)

@swiezak

Wszystko proste jak drut, nie martw się

swiezak
@Ewa

najbardziej przerażają mnie kody :/ na co sa potrzebne?

@swiezak

Pieczywo (od chlebow przez kajzerki po slodkie bułki), owoce i warzywa. Ale.wszystko da rade znalez przez wyszukiwarek bez znajmosci kodu

Zdena

Tak sobie wpadałam poczytać co słychać na srarych smieciach. miesiąc temu sie zwolnilam i widać nie mam czego żałować.

Śląsk
@Zdena

A sama się zwolniłaś czy nie przyjęłaś nowych warunków pracy? Jak tak dalej będzie to Szanowna Góra będzie musiała pracować na sklepach bo chętnych na 3/4 zbytnio nie ma. Oj żle się dzieje w tej firmie.

Dona
@Śląsk

Sama . Jak rano szłam na 5 jeszcze nie wiedzialam ze sie zwolnie, nazbierało sie przez te lata (usunięte przez administratora) mnie wpadlam do persony napisalam wypowiedzenie i z satysfakcja wyszłam przy Panu B. Jest taki film dzień kobiet to tak o wszystkich ludziach od biedronki do zabki przez stokrotke po kaufland to my pracujemy na was na nowe szpilki Pani Z. Tylko dalej nie umie w nich chodzić,a takie drogie he he

przemek

U nas na markecie jest deficyt pracowników czesc sama sie zwolnila i wyjechla zagranice a reszta dziewczyn zaszla w ciaze. Na ich miejsce nikogo nie zatrudnili.bpadamy resztkami sil a i tak się nie przerobi. Mamy po 1 kasjercevrano i popołudniu na ladzie jest jedna i na piekarni nie zawsze klos jest. Kolejki sa codziennie bna ladzie i kasach takie ze nieda sie ich rozładować. Po co im tyle kas jak nie chca ludzi zatrudnić. Nie ma co kupować bo nie ma klo wylozyc towaru. Ludzie powinni dzwonić i składać skargi . Telewizja powinna sie zajac kauflandami i pokażą jak pracujemy. Bo tak dalej się nie da.

N0w

A cos wiadomo o zmianie koloru koszulek?

ader

u nas jest 3 kasjerki i 3 w kasie głownej fajnie co nie

xyz

U nas na wschodzie jest porażka.mamy juz dosc.nie mozna wykladac towaru bo ciągle jestesmy wolani na kasy.u nas zmiana wyglada tak ze jest dziewczyna z kg i tyle.teraz podczas urlopów jak jest jakas kasjerka na zmianie to jest święto.wysiadam juz psychicznie

Do dziewczyn z info

Laski z info na którą przychodzicie do pracy na 6 czy 6:45

Info
@Do dziewczyn z info

Przychodzimy na 6.45 rano nie ma kasjera tylko kg stoi na kasie jeszcze zeby nie bylo nam za dobrze to w wekendy pracujemy po 10 godzin a w taki poniedzialek czy wtorek wychodzimy szybciej. Porazka

pyskata
@Do dziewczyn z info

6.45...

Gazety
@pyskata

Wyrabiacie bo my gazety wykladamy i zdajemy po 14

Frische

Witam wiecie coś na temat -Łączenia działów "Frische ma dostać Warzywa i Nabiał !!Ludzi nie ma do pracy ,wszyscy gonią na kasy a Liderzy się zwalniają i degradują!

zgoda

A u nas liderzy noszą niebieskie koszule nawet jak nie mają umowy to dopiero paranoja. Ale są wtedy ważni bo są liderami bez dodatkowej złotówki.

Kasjer

No żadna była wblka nie napisze jak jest bo pewnie wielce oburzone degradacjami u nas już po tylko jeszcze niebieska koszule powinna zmienić na koszulkę bo żaden lider nie nosi koszuli według standardu. .

effka

@ KOŃ Chciałabym odpowiedzieć na pytanie likwidacji stanowiska WBL-kas. Z tego co słyszałam i rozmawiałam z Wblkami kas firma nie ma do końca wszystkiego jak zwykle dopracowanego. Polska wschodnia ma to juz za soobą. Większości dawali porozumienia na lidera kas z pensją 6 miesięcy na wynagrodzeniu Wbl, jeżeli nie zostały przyjęte ich warunki to dawali wypowiedzenie z odprawa. W niektórych przypadkach dawali samo wypowiedzenie bez porozumienia. Ostatnio słyszałam, że dają porozumienia bez 6 miesiecznego wynagrodzenia WBLa czyli odrazy jesteś na pensji lidera.

fss

A co z punktem info jak zwilnia pracownikow. Samowolka. Krasnoludki przychodza I pracuja.

KOŃ

Informacja jest i kasa główna------------- przecież nie dają żadnych wypowiedzeń totalne kłamstwo.....

petunia
@KOŃ

Czy wiesz jaki jest strukturogram na Twoim markecie? Kasa główna 3 osoby stałe,6-7 kasjerek,4 info to jest wszystko!!!Jak kiedyś było 22 pracowników na kasach to teraz jest tylko 13-14 osób. Firma nie robi likwidacji stanowisk we wszystkich marketach na raz-bo boją się zwolnień grupowych. Zabrze,Siemianowice,Bytom oba Chorzowy dostały likwidację stanowisk w kasie głównej. Nowy aneks-nowe stanowisko Kasjer-sprzedawca dla wszystkich.Jest tylko Lider kas zamiast WBLa. Na rannej zmianie jak dobrze pójdzie jest jedna kasjerka,resta kas jest obsadzona pracownikami sklepu.

@KOŃ

Użytkowniku "KOŃ"....na tym forum było to już kilkadziesiąt razy napisane ale napisze jeszcze raz, specjalnie dla Ciebie. Prawie wszystkie zmiany jakie są w naszej sieci wprowadzane w życie nie dzieją się od razu w całej Polsce. Musicie to w końcu zrozumieć. Zauważyłem, że zazwyczaj wszystkie gorące i ambitne zmiany wprowadzane są w obrębie jurysdykcji Oberführera który trzyma piecze nad południowo-wschodnią częścią Polski. Ci którzy są z marketów z tamtych stron doskonale wiedzą o kogo chodzi, nie trzeba nawet pisać żadnych inicjałów symbolizujących porę przedpołudniową :) Kiedy na Podkarpaciu GRFowie(pozwolę sobie posługiwać się starym nazewnictwem) podpisywali degradację na zwykłych pracowników też reszta Polski pukała im do głowy, że bzdury piszą. Kiedy PeTowcy dostawali wypowiedzenia z powodu likwidacji stanowiska pracy też były głosy że się gada głupoty. I co? Nie doszło to do reszty Polski? Jeśli nie, to dojdzie, troszkę cierpliwości...na pewno Was to nie minie. Co do zmian w umowach pracowników kasy głównej, ich aneksach na kasjerów sprzedawców to też się już dzieje, zresztą tak samo jak z pracownikami informacji. A to czy zostanie Ci zaproponowany aneks na kasjera sprzedawcę czy dostaniesz wypowiedzenie w związku likwidacją stanowiska pracy zależy od kondycji marketu, krótko mówiąc od cyferek. Drugą sprawą jest to jak dana osoba głęboko siedzi w zadku swojego HL czy tam VKL czy jakimiś sprytnymi ruchami uda się ją uchować na tym czy innym stanowisku (chodzi tu zwykle o utrzymanie stanowiska GRF) choć z moich obserwacji wynika że największym tyło włazom nie udało się utrzymać przy piniądzach na niektórych marketach. Podsumowując: choćby nie wiem jakim dobrym pracownikiem byś nie był to HL, VKL i tak będzie Cię miał w głębokim poważaniu jak przyjdzie do rozpatrzenia Twojej sytuacji bo sami się boją o swoje stanowiska a Twoje droga koleżanko/kolego czy Was będzie jednego mniej więcej....pffff.....dla sieci lepiej żeby było mniej bo cyfry na HL Sitzung lepiej się przedstawiają

Wbl
@Miszcz sensei

Może ty odpowiesz bo żadna była wblka kas nie napisała jak wygląda degradacja wbl słyszałam że na wschodzie były już właśnie te degradację czy przechodząc na lidera tez otrzymuje pensje wbl przez pół roku tak jak mieli liderzy którzy zostali zdegradowany czy dostaje propozycje na lidera kas czy też na zwykłego kasjera mogę dostać

@Wbl

Nie jestem na 100% pewny ale z tego co wiem to jest tak jak piszesz. Jest to wypowiedzenie zmieniające. Co to za rodzaj wypowiedzenia i kiedy się takowe dostaje można zapytać wujka google. Pensja przez 6msc jak WBL a potem pensja jak GRFa. W sumie to w pracy wbla zmienią się tylko pieniądze i nazwa stanowiska i pewnie dalej się będzie robić to samo + inne rzeczy zlecone przez hla bo po sklepach przez te zmiany w firmie ludzi jest coraz mniej a standardy czystosci,obsługi klienta, 5tek za kolejki się nie zmieniły... Do użytkownika fss: w moim rejonie pracownicy informacji dostali aneks bądź wypowiedzenia zmieniające na stanowisko kasjer-sprzedawca. Wiadomo...dalej robią to samo w większości przynajmniej na sklepach które mają jeszcze starą informację z butelkownią tyle że częściej na warzywach stoją i tam ogarniają. Nie zapominajmy, że chodzą coraz głośniejsze słuchy o likwidacji informacji do 2020 roku. I niech nikt nie pisze "a w moim markecie 4msc temu się skończyła przebudowa i dalej jest informacja a jakby miało nie być to by już nie było.." w Kaulandzie racjonalne myślenie nie idzie w parze z takimi rzeczami. Myślenice otwarte 7mscy temu a cały market od kilku tygodni do góry nogami wywracają i zmieniają. Przecież w nowych marketach nie ma już informacji tylko półki dla klientów+tomra+fakturomat i 1 kobitka stoi przy blacie z kompem obok kas samoobsługowych gdzie ma na te kasy oko. Podejrzewam że z doskoku podchodzi przyjmuje zwroty, wydaje różnice, maskotki etc.

Terminator

Ta praca nadaje się do zbudowanych z tego samego co terminator odpornych na wszystko no prawie wszystko

Do,, zarzadu"

Od tych wszystkich zmian wymiotować się chce znowu alarm bo jedzie w piątek a kim ona jest wogole przyjedzie na pięć minut a my biegamy 8godzin i co jest super bo każdy wie że jedzie i ma piąty bieg a jak wyjedzie zeczywistosc kto na kasy siku się chce a nie ma kto stanoc podpaski trzeba zmienić nie da się ile razy siedzialysmy na kasach w zakrwawionych spodniach ale co tam najważniejszy klient niestety nawet oni ostatnio są niezadowoleni i współczuja nam....

Wlkp
@Do,, zarzadu"

Jak był Adam G to jeszcze to funkcjonowało widać facet ma bardziej poukładane niż baby kasa kasa tylko mimo wszystko

@Do,, zarzadu"

No teraz to się wygłupiłaś. Ale prostactwem zajechało.

@zdegustowana-zniesmaczona

No teraz to się wygłupiłaś. Ale prostactwem zajechało. Dla uzupełnienia, mój post dotyczy skargi koleżanki, która siedzi w zabrudzonych spodniach. Jeszcze raz feeee.....

Dla damy z miasta
@zdegustowana-zniesmaczona

Zajechalo prostactwem bo ze wsi dojeżdżam takim dużym burakowozem damo

@Dla damy z miasta

Tak też myślałam. Nie pomyliłam się jednak. Życzę mniej obfitych krwawień miesięcznych, ale chyba nie da rady, bo i pielenie w polu buraków czeka.

Cb

Kg jestem na wypowiedzeniu. Nie umiem już tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska