Kaufland Polska

Rokszyce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1173 ocen.

Opinie o Kaufland Polska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska

Rebeka

Znalazłam pracę w Kaufland na tej stronie https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered praca jest jedną z najciężkych, ja nie bardzo lubię pracować w takich miejscach, ale kiedy nie ma drugiej pracy to musie pracowaćtam gdzie płacą pieniędzy.

Hope
@Rebeka wczoraj, 15:38
Znalazłam pracę w Kaufland na tej stronie https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered praca jest jedną z najciężkych,...

Ale nas Rebeka, podsumowała...????

Ruda

A wiecie kiedy zlikwidują inf.???

ktoś
@Ruda 2 dni temu
A wiecie kiedy zlikwidują inf.???

Powinniśmy w końcu zacząć walczyć o swoje gdy chorujemy to idziemy na l4 , chorują dzieci idziemy na opiekę zero nadgodzin bo jadą robimy swoje 8 godzin i do domu.

Pracownik.
@Ruda 2 dni temu
A wiecie kiedy zlikwidują inf.???

Jak to kiedy. Juz zlikwidowano. Bo to nie jest informacja tylko.miejsce ktore po info zostalo. Gdy pracownik infio powinien stac w punkcie info jest ganiany po sklepie. A gdy tel dzwoni niech dzwoni kiedys jak pracoqnik bedzie to sie odbierze. Kasjerzy dwonia niech se sami daja rade. Klient podejdzie sie cos spytac to brak kogo kolwiek. To stanowisko to widmo. Niech zarzad zejdzie na dol i pokarze jak sie pracuje w tym systemie co wymyslili. Porazka po tylu latach.

Ruda

A wiecie kiedy zlikwidują inf.???

Ludmił
użytkownik zarejestrowany

Czyżby Kaufland Polska nie posiadał aktualnie żadnych potrzeb kadrowych? Czyżby poprawa sytuacji w firmie?

Bystra

Z tego co słyszałam 1 personalna na 8 marketów pytanie tylko po co? A reszta kasjer/sprzedawca. Jak się ma znajomości to jest się personalną regionalną a jak ktoś ma ochotę do pracy i poświęci się dla Kauflandu zostaje kasjerką. Teraz czekamy co zrobią z MM bo oni mają być następni? Kasjer/sprzedawca? Czy sprzedawcakasjer?

Bystra
@on 3 dni temu
Co to za skrót Mm

Menadżer marketu. A zmiany personalnych od lutego.

Over
@Bystra 3 dni temu
Menadżer marketu. A zmiany personalnych od lutego.

No to teraz powinnysmi iść wszystkie na l4. Ale prawda jest taka ze nie tylko nas tak skrzywdzono, sapistki, hause, scaning, wbl tak samo zostały potraktowane. Degradacja- nic gorszego w pracy nie może się zdarzyć. A Ci z hali to tylko na to czekają i się będą cieszyć.

Personalne

Personalne jesteście zadowolone z nadchodzących zmian dla mnie porażka tyle lat jestem na tym stanowisku aż się płakać chce

X
@Personalne 3 dni temu
Personalne jesteście zadowolone z nadchodzących zmian dla mnie porażka tyle lat jestem na tym stanowisku aż się płakać chce...

Przechodzicie na info?

ona
@Personalne 3 dni temu
Personalne jesteście zadowolone z nadchodzących zmian dla mnie porażka tyle lat jestem na tym stanowisku aż się płakać chce...

A jakie zmiany wam szykują

Uwolniona

Kurcze a ja się zwolniłam a ciągle chce mi się narzekać!

Uwolniona
@Lubelskie 4 dni temu
Przyzwyczajenie????????????????????Kaufland moj świat ????????

Ale najgorsze jest to że nie mogę uwolnić się od tego syfu myśli moje są nadal w Kauflandzie. Czuje się opętana. Chyba oszaleje. To coś zawładnęło moją duszą i umysłem. Jeszcze trochę i będę zmuszona poszukać egzorcysty.

On
@Uwolniona 4 dni temu
Ale najgorsze jest to że nie mogę uwolnić się od tego syfu myśli moje są nadal w Kauflandzie. Czuje się opętana. Chyba oszaleje...

A może nowej pracy?????

Londek
użytkownik zarejestrowany

Praca w handlu jest jaka jest i każdy wie. Po co sie zatrudniać i zaraz siedzieć na forum i narzekać? Może lepiej odpocznijcie i mniej zestresowani będziecie w pracy? To będzie z korzyścią dla wszystkich.

Lusia

Czy były ostatnio jakieś degradacje na marketach. Dostał ktoś aneksy porozumienia zmieniajace stanowisko i mniejsza pensje? Głośno o tym bylo kilka miesiecy temu a teraz cisza.

Misiaczek

No cóż a ja jednak znam parę pracowitych osób,które bardzo skutecznie zostały zdemotywowane obecną polityką firmy ,że wszyscy pracownicy są jednakowo pracowici i tym samym tak samo wynagradzani. Przerzucanie się argumentami kto ma lepiej czy działy ,czy kasy jest kompletną bzdurą bo czasami jest lepiej na działach a czasami na kasach. Na kasach jest lepiej wtedy kiedy biegasz jak poparzony od palety do kasy i z powrotem no to oczywiste ,że lepiej byłoby siedzieć tylko na kasie ale wtedy kiedy dają rozmowy dyscyplinujące za niską produktywność, za dużą ilość storn kasjerkom/no bo przecież działy siedzą tylko z doskoku i mają prawo gorzej sobie radzić/ to wtedy jest lepiej na dziale.Wniosek jest jeden lepiej już było- WSZĘDZIE!!!!!!!!!

Uwolniona

A ja jeszcze nie spotkałam w Kauflandzie żadnej pracowitej osoby chociaż byłam na wielu marketach. Więc nie pierd...lcie jak to Wy się narobicie. Czy na kasie czy na ladzie czy na hali każdy w hu... wali. I takie powinno być motto Kauflandu. Oczywiście nie wspomnę o MM i Wbl którym wydaje się ,że ogarniają cały sklep a tymczasem przypilnować samych siebie nie potrafią. Ale jaki Zarząd taka firma.

Uwolniona
@Wiecha 4 dni temu
W chi... waliłaś chyba ty,bo ja jakoś niestety nie mogłam.Może powiesz jak to się robi głupia Ci ..., pracuję w tej firmie już...

Naprawdę? Skoro nawet nie potrafisz pisać po polsku to dlaczego śmiesz się wypowiadać na forum. To Ty zmień dilera bo sprzedaje Ci za słaby towar. Wiecho!

ww
@Uwolniona 6 dni temu
Nie ja byłam osobą która potrafiła oblecieć wszystkie stanowiska w tej firmie i uwierz mi że nie raz nie miałam czasu zjeść śni...

Moja sytuacja byla podobna. 8 lat starań delegacji darmowych nadgodzin bo jada bo gazetkę trzeba dokończyć...bo cos. Po 8 latach- degradacja. Żałuję ze zatrudniłam sie w tej firmie.

Ocobe

Pracujecie w jednej firmie a na siebie nawalacie. Cierpiennice. Nie jest lekko ale bez jaj ze aż trzeba do psychiatry chodzic (Jak to wyżej napisane o tego typu zwolnieniach). Śmieszne, dorośli ludzie a żal i łzy w oczach jak u małych dzieci, bo ktoś zarządzający wziął się za was leserów. Tak właśnie jest że teraz płaczą Ci co wcześniej nic nie robili. Bo Ci co cały czas zapier...li to dla nich żadna różnica czy jest Olivier czy go nie ma

dawid23

Mam pytanie czy gdzieś ktoś z osób zatrudnionych na 3/4 etatu dostał umowę na cały i w jaki sposób ?

Qwant

Góra powinna sie wziasc do roboty kinel i inne nieroby

78kk
@Bhp tydzień temu
A kto to ten kinel?

Bardzo zly czlowiek

666
@78kk 6 dni temu
Bardzo zly czlowiek

Nie szanuje ludzi .... team kultur jest tak dla niego odległy jak lot na Marsa. Ma Swoich oddanych żołnierzyków którzy tańczą tak jak Pan K. klaszcze. Jak jesteś nie wygodny to Cie likwiduje.

Mała

A co Ci szkoła pomoże? U nas na kasie pracują ludzie z tytułem mgr.inż. a że mieszkamy na zadupiu gdzie pracy bez znajomości nie ma to mamy pecha. Polska to je...ęty kraj. Wblami zostają ludzie po liceum albo po zawodówce już nie wspomnę o MM którzy wysłowić się nie potrafią. Także ja zmądrzałam i wolę jechać do pracy ale zagranicę.

Kasjerzy

Szczera prawda mało to my się przez 8godz nadzwigamy napoi karm mięsa itd. Trzebabylo składać na stanowisko kasjer skoro zazdrościsz siedzenia.Siądz i Ty przecież możesz a kasjerka pójdzie na dział .Jestescie czasami beznadziejni,zamiast tworzyć fajny zespół i zgrany to nie tylko oskarżenia i podłudzania.A testów Plu niech się sklep boi bo my kasjerzy testy mamy w jednym palcu.

Smutasek
@spostrzegawcza z kresów tydzień temu
Chciałam, ale żadna kasjerka nie chciała pójść na salę!!!

Powiem tak wszystkich nas wykańczają psychicznie,kasjerki i ludzi z działów, ale o ile my ludzie z działów damy sobie radę na kasie to nie jestem przekonana czy kasjerki dadzą sobie radę na działach i jeszcze jakby było hasło pt. jadą i nie umniejszam tu wysiłku fizycznego kasjerek!!!!!!

Fuck off
@spostrzegawcza z kresów tydzień temu
Ha,ha,ha,ha...Wy się nadźwigacie???? Dobre sobie!!! Dziwne tylko, że żadna z Was nie chce przyjść na stałe na jakiś dział. U na...

Jedno na temat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] off. Od kasjerki jak się nie podoba to koniowi zamelfuj wiem czym jest praca na kasie dlatego zmieniłam dział

Szczęśliwa

Słodko to będziesz miała jak się zwolnisz tak jak ja. Powodzenia.

Kromka

Ale kasjerka ma najgorzej przej...ane z całego marketu mnie posadzili tam 4 razy i się zwolniłam. Współczuje wszystkim ludziom którzy nie mają wyboru w życiu i muszą tam pracować.

Stokrotka
@Kromka tydzień temu
Ale kasjerka ma najgorzej przej...ane z całego marketu mnie posadzili tam 4 razy i się zwolniłam. Współczuje wszystkim ludziom...

Kasjerka wcale nie ma najgorzej(choć nie twierdze że ma słodko),pracownicy na działach maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasjerka w zasadzie tylko siedzi i obsługuje na kasie, a pracownik ma robotę na swoim dziale tak jak ja np.słodycze potem pieczywo,warzywa, 912, piekarnia i jeszcze kasy:( i co słodko mam?

Karol
użytkownik zarejestrowany

Czyżby Kaufland Polska nie miał specjalnie potrzeb kadrowych? Coś zmieniło się na lepsze? Ostatnio niektórzy tak narzekali ale wynika, że jest dobrze!

Pers śląsk

A ja jako jedyna personalna rozwiązałam umowę za porozumieniem stron. Bo znudziło mi się to czekanie na ich głupoty. Wogóle beznadziejne stanowisko. Albo nowy pomysł pracownik Saba co to kur...wa jest.

Personalne

Persy wiecie może już czego to zebranie ma dotyczyć w Wawie bo kur.. mam jechać pół Polski żeby pierdół słuchać przez trzy godziny a potem spowrotem może to oficjalne pożegnanie jak nam nawet noclegu nie dali :)

Londek
użytkownik zarejestrowany

Przecież można zmienić sobie pracę na hali na kasę!!! Jak jest tak dobrze to trzeba spróbować! Dla leni wszędzie znajdzie się jakiś problem a głównym jest fakt, że trzeba w firmie pracować. Szkoda, że za leżenie nie chcą płacić. Praca w firmie jak w każdej.

Pondek
@Londek 2 tygodnie temu
Przecież można zmienić sobie pracę na hali na kasę!!! Jak jest tak dobrze to trzeba spróbować! Dla leni wszędzie znajdzie się j...

Dla leni? Być może Ty nie masz honoru dlatego tam jeszcze pracujesz. Każdy kto się szanuje do tej pory już tam nie pracuje. Wielki pracownik tylko czekać aż Ci kopa zasadzą.

Assassin's

Pomorskie projekt Olivier wchodzi od 2 stycznia . super wszyscy zadowoleni ????

Zenek

Regionalny kamil m. Mazowsze. Ktoś coś?

Miła

A mnie to rybka ja i tak jestem na L4 długotrwałym i podaje Kaufland do sądu. Sama dzisiaj napisałam wypowiedzenie. A na ich marną odprawę czekać nie zamierzam.

Mała

I o to chodzi macie tyrać!

Smutasek

Ile można się organizować? Tyramy za pięciu to chyba dobra organizacja??????????

Laura
użytkownik zarejestrowany

A może trzeba się lepiej zorganizować i efekty będą lepsze? Narzekanie na wszystko nic nie pomoże w pracy.!

Robocik
@Pracownik tydzień temu
To prawda kasjerzy siedzą i tylko pik pik i jeszcze im źle ze musza wyrobić produktywność.U nas lekkie zmiany produktywność wz...

Proponuję skończyć jakąś szkołę i zmienić pracę. Nie chciało się nosić teczki trzeba dżwigać .........

Wielkopolskie
@Pracownik tydzień temu
To prawda kasjerzy siedzą i tylko pik pik i jeszcze im źle ze musza wyrobić produktywność.U nas lekkie zmiany produktywność wz...

O co ci chodzi? Po co się czepaisz.. jak ci źle na tym dziale to idź na kase. Nie rozumiem tej twojej złości. To wina kasjerek że robią to co robią? Przecież jak trzeba i jest "luz" też są odsyłane na dział do pomocy. A że jest taka a nie inna sytuacja-kasjerów coraz mniej i zmiany w zarządzaniu- pomaganie pracowników działu na kasach-to zupełnie nie ich wina. Mało to też te dziewczyny się na dźwigają?..

co z tą firmą

Na moim sklepie od jakiegoś czasu jest takie parcie ze strony góry na menagera sklepu , że ten tylko szuka na nas haków . Potrafi godzinami siedzieć na monitoringu i obserwować pracowników kto co robi , praktycznie nie ma tygodnia by ktoś nie był wzywany na dywanik oczywiście ze spotkania jest sporządzona notatka służbowa . Czasem mam wrażenie że on tylko czeka na osoby które mu będą donosić na kolegów i koleżanki z pracy. Tak źle już dawno nie było , tylko we wrześniu zwolniło się 5 osób a gdzie tam koniec roku . Praktycznie wszyscy pracownicy hali siedzą na kasach w dni kiedy jest duży ruch , ale co się tu dziwić jak na 7 jest jedna kasjerka a potem na 10 , luksusem jest to jak ktoś jest na info to wtedy nadzór siedzi jako trzeci . Już sami klienci zauważyli że coś jest nie tak , i pytają co się dzieje to my odpowiadamy oszczędności góry. Nie wypada mówić całej prawdy bo przestaną do nas przychodzić , jak by nie było też się przyczyniają do naszych wypłat bo robią u nas zakupy . Miejmy nadzieję że góra pójdzie za jakiś czas po rozum do głowy, bo jak tak dalej pójdzie to mogą się zwijać z Polskiego rynku .

Doinformowany
@co z tą firmą 2 tygodnie temu
Na moim sklepie od jakiegoś czasu jest takie parcie ze strony góry na menagera sklepu , że ten tylko szuka na nas haków . Potra...

Wiesz, dlaczego siedzi na monitoringu? Bo np. u nas, Szanowny Pan Marko (tak każe się do siebie zwracać), nakazał menedżerom marketów jak i ich zastępcom zasiadać na monitoringu i obserwować pracowników. Ochronie nakazał ich przeszkolić, oraz donosić na menedżerów i dyrektorów regionalnych.

Kamery
@Doinformowany 2 tygodnie temu
Wiesz, dlaczego siedzi na monitoringu? Bo np. u nas, Szanowny Pan Marko (tak każe się do siebie zwracać), nakazał menedżerom ma...

To jest dopiero brak zajęć inwigilacja na całego a produktywność menadżera rośnie naszczescie nasz ma tyle roboty ze na kamery nie siada tylko woli paletę rozłożyć...

Miła

Do wiadomości personalnych 19 października spotkanie w Warszawie. Obecność obowiązkowa...

912
@Miła 2 tygodnie temu
Pewnie wypowiedzenia co mogą nam przekazać w Warszawie.

Za dużo Was, zepsuły byście statystyki.

Nina
@Miła 2 tygodnie temu
Pewnie wypowiedzenia co mogą nam przekazać w Warszawie.

Ee nie sądzę, za dużo nas jest i nie zbyt profesjonalne by to było. Wiem że na początek przywitaja nas słowami: dziekuje że możemy się zobaczyć ostatni raz w tak licznym gronie :-)

Miła

Już nikomu chyba nie chce się pisać. Wszyscy zwątpili?

Leczona

Pierwsze słysze że kontrolują zwolnienia lekarskie. Chyba wasz MM jest coś z nim nie tak i sam was zgłasza do Zusu.

doreta
@Leczona 3 tygodnie temu
Pierwsze słysze że kontrolują zwolnienia lekarskie. Chyba wasz MM jest coś z nim nie tak i sam was zgłasza do Zusu....

Uwierz mi,jada wszyscy na kontrole.

Leczona
@doreta 3 tygodnie temu
Uwierz mi,jada wszyscy na kontrole.

Widocznie jesteście zaj....ście potrzebni w pracy mnie natomiast chcą się pozbyć więc na kontrolę nie pojadę.

Stokrotka

Już jest akcja jadą, obsrają się normalnie, ściany malują, wszędzie coś trzeba poprawić bo się nie podoba :) porażka

doreta

kontroluja wszystkie zwolnienia,te krotkie i te dluzsze-moje od neurologa

Stokrotka
@doreta 3 tygodnie temu
kontroluja wszystkie zwolnienia,te krotkie i te dluzsze-moje od neurologa

Niech się ogarną i ludzi zatrudnią , a nie jedna osoba zasuwa np: warzywa,piekarnia dział i jeszcze kasy.

Stokrotka
@Stokrotka 3 tygodnie temu
Niech się ogarną i ludzi zatrudnią , a nie jedna osoba zasuwa np: warzywa,piekarnia dział i jeszcze kasy....

Masz rację , a najczęściej Ci co za hrabiostwo się uważają oni stoją po tą 5

Leczona

Zależy do jakiego lekarza chodzisz.

doreta

U was tez kontroluja zwolnienia lekarskie i wysylaja na kontrole do zusu?

Swietokrzyskie

U nas świętokrzyskie sb robi albo lada albo nabiał wiec zależy na która maja albo na pierwsza zawsze haus i nood food niewiadomo dlaczego tak chyba przywilejjjjj ????

Lubelskie kauf

Witam czy u was sb tez ma caly czas na ranna zmiane?

Jeszcze pracownik

Jest jedna rada. Przestac reagowac na slowa jada. I postawic sie ze nie zostane w pracy ponad swoje 8 godzin. Niech pracuje. Vkl i MM oni chociaz wiedza za co. A nam jeszcze kaza odbierac te 2 czy 3 godzi.nadgodzin. Tylko nie ma kiedy.

Meduza

U nas to samo sklep się sypie ale wczoraj była akcja góra i dzisiaj sklep wyglada pięknie pierwsza zmiana musiała zostać o godz dłużej druga tez tylko fory ma lada wyszła o normalnej godz dzisiaj wszyscy na 4 albo 5rano a tu góra dała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u i nieprzyjechala zakotwiczyła w Krakowie .Kogo to obchodzi trzeba zaorać pracownika......

TK

Witam was czy u was w marketach zapowiadają sie dalsze degradacje????? Jak zapytałem VKL w Lipcu to nie wiedizał co odpowiedzieć!!!!!!! Jestem Liderem więc pytam was...........bo na razie cisza ,a pewnie dyrektor i góra wie !!!! Na sklepie nie ma kto robić ,Frische się sypło,a kasy to już porażka na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję Śląsk .

Urlop na żądanie

Czytakiscie może zmienić w regulaminie pracy polecam str 10 urlop na żądanie. Jest napisane pracodawca musi wyrazić. zgodę to po co to się nazywa na zadanie.....

Wlkp
@Helcia 3 tygodnie temu
Powiedz że jesteś pod wpływem alkoholu i mogą Cię w przedziałek cmoknąć.

Jak to miło mądrego posłuchać masakra....

Helcia
@Wlkp 3 tygodnie temu
Jak to miło mądrego posłuchać masakra....

Miło czy nie, dobra rada w cenie. Co, boisz się że samemu trzeba będzie zmianę obskoczyć?

W moich snach wciąż dostawa

Siemanko u nas vkl prawdopodobnie zwariował po ostatniej wizycie w naszym pseudomarkecie,na dzień dobry jakiś przypadkowy frajer przed wejściem sprzedał mu liścia jak mu regionalny zwrócił uwagę zeby nie jeździł wózkiem zakupwym po parkingu,potem było już tylko lepiej bo okazało się że na foodzie grasują myszy, na pt trąci gorzelnią bo przewróciła się paleta z alkoholem, na nabiałe stoją 3 palety(godz.14.00) z porannej dostawy a kasy obsługiwane są przez jedną znudzoną kasjerkę i dyrektora. Żeby było jeszcze śmieszniej na drogerii Pan dyrektor-vkl wdepnął w serek fromage bodajze chyba czosnkowy. Z tego co mówili swiadkowie wydarzenia suma sumarum przyjechała karetka a regionalny przed tym jak zawineli w kaftan ponoć wymamrotał tylko i tu cytuje "ciemność,widzę ciemnosć...

Wielkopolska
@W moich snach wciąż dostawa 24.09.2017, 15:52
Siemanko u nas vkl prawdopodobnie zwariował po ostatniej wizycie w naszym pseudomarkecie,na dzień dobry jakiś przypadkowy fraje...

W jakim mieście?

Ma
@Wielkopolska 24.09.2017, 18:11
W jakim mieście?

Nie ogarniasz że to fejk???

Ha ha

Awanse dla znajomych degradacje dla robotnych.

Lunatyk

U nas dupowłazom MM rozwiązuje problemy rodzinne i bardzo im pomaga. Natomiast jest ich tylko może z 5 osób. Reszta to śmieci z którymi robi co chce. W pierwszej kolejności wyrzuciłabym ją i wtedy może dałoby sie pracować bo dupowłazy zamiast wchodzić w tyłek musieliby się zwolnić.

zyta

W chcecie strajkować a u nas rozdają awansy dupowłazom to już nie wiem o co chodzi?

Smutasek
@zyta 23.09.2017, 10:25
W chcecie strajkować a u nas rozdają awansy dupowłazom to już nie wiem o co chodzi?

Jakie awanse przecież były degradacje????????

zyta
@Smutasek 24.09.2017, 09:59
Jakie awanse przecież były degradacje????????

No właśnie były .....................Teraz jak się czują ci zostali zdegradowni bo za bardzo się starali i na ich miejsce są ci co zawsze wiedzą jak gładko wleść w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

jacek

w gdyni podobno mają strajkować

Iwona Cz.
@jacek 22.09.2017, 16:53
w gdyni podobno mają strajkować

Wszyscy powinnismy strajkować. Tylko że każdy patrzy tylko na swój czubek nosa.

Młoda

Brawo. Szkoda że z Wami nie pracuje. Niestety u nas na markecie posprzedawaliby się nawzajem . Wstydzę się za tych ludzi. Ale widzę że kompletnie nie wiedzą co ze sobą zrobić. Gdzie pójdą? Kto ich przyjmie? A najgorsze jest to że MM robi z nimi co chce. A oni dalej robią ze skulonym ogonem. I tak wkółko do usranej śmierci.

pracujaca
@Młoda 22.09.2017, 10:38
Brawo. Szkoda że z Wami nie pracuje. Niestety u nas na markecie posprzedawaliby się nawzajem . Wstydzę się za tych ludzi. Ale w...

Sory ale ta wiadomość o Malborku to jest fałszywa

Emila

Malbork na wypowiedzeniu 12 osób trzeba być zgraną ekipą, sami złożyliśmy wypowiedzenia tak się nie da pracować

Klient

Nie polecam tam kupować, sporo zagranicznego chłamu i badziewia, omijać z daleka.

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska