Kaufland Polska

Opinie o Kaufland Polska

Smart

Czyli że oszukują wszystkich,na górze!!! Brawo!!

Takie życie w Kauflandzie
@Smart 17.12.2018 21:17

Ty chyba nie z Kauflandu... Zasady zasadami realia realiami.

Smart

Witam wszystkich... Czy u was też MM robi wykupy na warzywach i przeterminowane artykuły? I czy przedstawiciele firm, również robią interesy z MM?

@Smart 17.12.2018 16:17

Od zawsze... I płacenie za piątki

Bbbbb
@Smart 17.12.2018 16:17

Tak .....w większości marketów tak robią i tak oszukują wyniki marketowe

@Kata 17.12.2018 17:39

U nas wchodzi przedstawiciel mówi jestem z firmy..... Przyjechaliśmy na wykup może pani powiadomić dyrektora to dzwonie a on mówi oni wiedzą co mają wykupić hahaha pracuje 11lat i zawsze tak było hahahaha

@Smart 17.12.2018 16:17

Nasz Mz w czasie pracy robi tipsy w pobliskim zakładzie fryzjerskim na pasażu , więc wykupy to nic dziwnego .

Marika

Czy wiecie co z dodatkiem za niechorowalność, który ma byc od marca ? Wszystko ucichlo. Liczylam że w końcu coś ustalą. Koleżanki też na to czekają. A może dodatek stażowy będzie. Ktoś coś wie ?

@Marika 17.12.2018 04:09

Nie wierzę w żadne dodatki. Nic nie będzie. Co roku takie plotki.

Staż 15 lat
@Marika 17.12.2018 04:09

Nie będzie żadnych dodatków za niechorowalnosc Polecam L4 co jakiś czas odpocząć i spędzić czas z rodziną

Myszka
@Marika 17.12.2018 04:09

Duża jest szansa ale dopiero od marca czyli od nowego roku obrachunkowego. Dlatego na razie jest cisza. Trzeba poczekać zobaczymy

Kasjerka

Z takim "entuzjazmem" to przez 10 lat pracy w Kauflandzie nie zdarzyło mi się iść do pracy. Jest okres przedświąteczny,obroty windują w górę , a u nas 3 albo 4 kasjerki na cały dzień. Rano stoją ludzie z działów, ich robota automatycznie stoi. Po południu jedna bądź dwie kasjerki, jeden albo i żaden człowiek z działu, kierownik dnia , pani sprzątająca jak jest dobry dzień i pani z kasy głównej, która coraz częściej nie ma info i ciągnie 3 etaty, czyli kasę główną, info i kasy. Jak ma info, wtedy automatycznie ma jedną kasjerkę bo i po co więcej. Kolejki mamy konkretne, adekwatne do obrotów. I teraz pytam, czy naprawdę tak musi być? Czy oni to robią z niewiedzy, bo jak przyjeżdżają to robi się sztuczną obsadę i jest pięknie ? Czy z premedytacją? Wszyscy powoli mamy dość, nawet ci co do tej pory nie narzekali. Dzisiaj mam wolne, ale jak pomyślę że jutro mam do pracy to już mnie ściska w żołądku. Przypuszczam, że "góra" czyta to forum. Ludzie ogarnijcie się i otwórzcie oczy! Położycie naszą firmę i nie będzie jak tego naprawić. Wszędzie jest brud, cen nie ma kiedy zmieniać, magazyny zapchane, bo nie ma kiedy towaru wykładać. A my często czujemy się jak śmieci. Pracujemy ponad swoje siły. A i Wesołych Świąt.

@Kasjerka 13.12.2018 12:22

U nas jest identyczna sytuacja na sklepie. Pracuje od 7 lat i uważam że są to najgorsze święta odkąd pracuję. Nie wspomnę już o dużej ilości l4

@11 13.12.2018 13:12

Wszędzie to samo widzę....

@Kasjerka 13.12.2018 12:22

I te(usunięte przez administratora) akcje jadą .wszystko na pokaz .czy góra jest ślepa ? Czy wie o tym i nic nie robią z tym .pewnie tylko kasa kasa się im liczy WESOŁYCH ☺

@Kasjerka 13.12.2018 12:22

Ja się rozstałem z firmą po 6 latach pracy , stwierdziłem ze nie ma co ratować łajby która tonie od jakiegoś czasu a lepszego jutra nie widać . Ciągłe pretensje dyrektorki ze to nie zrobione , że tamto , że wydajność nie taka , że cały magazyn towaru . Ludzi brak do pracy , pewnie tutaj czytają komentarze i wolą nie starać się o prace w takim (usunięte przez administratora) . Na moim byłym sklepie została praktycznie garstka starych pracowników , a jak przychodzą nowi to szybko rezygnują . Człowiek nawet jak się stara ile może i opada z sił to jest źle traktowany przez kierownictwo , chcą z niego wycisnać wszystkie soki . Kiedyś się tym przejmowałem , ale po jakimś czasie stwierdziłem że to zła polityka firmy a nie nasza i nie możemy mieć nic do zarzucenia , skoro góra nie potrafi rozwiązać problemu to czago od nas oczekują . Problem jest od jakiegoś czasu zamiatany po prostu pod dywan , i udawany że go nie ma . Nie dajmy z siebie zrobić wraków człowieka za 2 tysiące wypłaty , jestem ciekaw kiedy się ta machina rozleci . Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo wytrwałości i siły :-) .

@Kasjerka 13.12.2018 12:22

Jestem wykończona . I caly mój zespół. Jajo kierowniczka która jest tzw " zapchaj dziura" mam dosc. Oddaje wypowiedzenie jak i 8 os z marketu naraz. Nikt nie reaguje. Praca ponad sily. Ludzi do pracy brak. Czy to normalne ? Spokojnych Swiat. Nie padnijcie na py... twarz.....

@Marika 13.12.2018 18:54

Najgorsze jest to, że nic nie robią żeby zatrzymać starych , sprawdzonych pracowników. Załoga się uszczupla, roboty tyle samo, a góra blokuje zatrudnienie bo cyferki pokazują że jest nas w sam raz albo i za dużo. A jeśli już przyjdzie ktoś nowy, to nie obrażając nikogo ale przeważnie ma inne podejście do pracy niż my i się poprostu nie nadaje.

@Marika 13.12.2018 18:54

Nie dziwie się. Jak jesteście z dużego miasta to i prace za tydzień nowa będziecie mieć. Nie warto się poświęcać... Nikt tego nie doceni.

@Oko 13.12.2018 20:07

No nie jesteśmy i w tym jest problem.

@123 13.12.2018 19:16

Nie nadaje się do pracy? Do pracy chodzi się po to żeby móc żyć, a nie żyje sie po to żeby tylko pracować!!!Uwież mi, 10 lat oddałam tej firmie kosztem rodziny i swojego życia prywatnego.Zaprwne nie wiesz jak bardzo teraz żałuję.Niestety vzasu nie da się cofnąć.Najważniejsze jest to,że na pewnym etapie życia dano mi "kopa", by przerwać ten letarg i cieszyć się życiem,rodziną i prawdziwymi przyjaciółmi.Pozdrawiam i życzę radosnych i spokojnych Świąt BN.:):):).

@Był...niewolni... 13.12.2018 20:13

Przepraszam za dotykowy błąd "UWIERZ".Serdecznie pozdrawiam.

@Był...niewolni... 13.12.2018 20:13

A i owszem. A ile razy w ciagu tych 10 lat nie przyszłaś do pracy, bo nie i nie zadzwoniłaś , żeby poinformować że nie przyjdziesz? Bo takie podejście do pracy między innymi miałam na myśli.

@Był...niewolni... 13.12.2018 20:13

Do pracy przede wszystkim chodzi się by zarabiać pieniądze jak by nie było , a nie podpierać ściany i udawać że się pracuje . Uwierz mi pracowałem z nowym pracownikiem i nic sobie z tego nie robił że ktoś mu chce pokazać , myślał ze ktoś będzie za niego robił i że jest nowy to jest nietykalny . Teraz ten pracownik jest sam na dziale , i tego czego się nie nauczył to się nie nauczy albo nie będzie chciał nauczyć , prawda jest taka że teraz sami tacy zostają bo starzy mają dość i odchodzą . Każdy jest kowalem swojego losu , tylko trzeba do tego dojrzeć . Jak komuś odpowiadają takie warunki jakie daje firma i jak jest się traktowanym to już jego brożka .

@123 13.12.2018 20:26

Żadnych dni L4 i UŻ.To była moja największa głupota, a praca nie ograniczała się do 8 godzin.Nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo żałuję...

Robol
@11 13.12.2018 13:12

My rowniez padamy na "fejs".mamy dosyc ,regionalna rozlicza nas z palet, wszystko pada na grzbiet nocki ,i ciagłe wysluchiwanie ze malo.....Juz zbrzydlo sie tego sluchac!

@123 13.12.2018 19:16

U nas mamy zgodę na zatrudnienie ale chętnych brak ....

Robocik
@123 13.12.2018 19:16

I mają bardzo dobre podejście. Kauflandzie leci w hu.. to czemu pracownik ma (usunięte przez administratora) na tych leniwcow na górze?

@Kasjerka 13.12.2018 12:22

A u nas też jest źle ale bywało gorzej jak były kolejki do mięsa a jest gorzej bo ludzie idą na l4 bo muszą sobie posprzątać w domu przed świętami my kasjerki staramy się nie iść na l4 w okresie świątecznym bo później maja przerabane te co zostały

Tyran
@Robocik 13.12.2018 23:34

A gdzie się zapodziała mediatorka Pani Agata....?Może by posłużyła się doractwem zmęczonym pracownikom.????

@Tyran 16.12.2018 20:25

Haha ha.... Przepraszam...

X

Czy pracodawca może zabronić planowania urlopu wypoczynkowego w okresie letnim (lipiec, sierpień ) Czy jest to zgodne z prawem , z kodeksem? Co z pracownikami którzy mają dzieci ? Czy jest to gra fair play jeśli część pracowników dostanie go , a druga część nie ? Co jeśli to to (usunięte przez administratora)widzimisie rejon wlkp

WlkpRejonMB
@X 15.12.2018 19:59

Zacznijmi od „góry”(MM i VKL) niech sobie wezmą urlop czerwiec wrzesień......

WlkpRejonMB
@WlkpRejonMB 15.12.2018 20:29

Parobkom tylko można narzucać to czego samemu się nie chce.....Większość z nas ma dzieci i chce spędzić raz do roku czas z dziećmi ,wiec zacznijcie myśleć o tych którzy pracują na Was

@X 15.12.2018 19:59

U nas nie zabraniaja jak już coś to mówią jak ktoś nie musi mieć w lipcu czy sierpniu urlopu to niech weźmie w innym terminie jak akurat mam takie szczęście że zawsze mam na wakacjach urlop Ale fakt jest taki że ja nie jestem taka osoba która da sobą pomiatac i potrafię się odezwać a ci którzy nic nie mówią to mają tak jak im każą

@X 15.12.2018 19:59

No niestety sprawa z urlopami nie jest taka prosta ale napewno osoby mające dzieci idą w pierwszej kolejności a reszta musi się dostosować nawet jeśli to nie są już wakacje

@X 15.12.2018 19:59

Wydaje mi się że powinniście już zacząć szukać nowej pracy skoro firma zaczyna wymyślać coraz to nowsze błazenady , gdzie tu szaczunek do pracownika a no nigdzie potem się dziwią że nikt nie chce pracować . Ja zazwyczaj brałem tak urlop by rodziny z dziećmi mogły go brać wtedy kiedy są wakacje i wszyscy inni pracownicy też takie podejście mieli , za zwyczaj nie mogły w jednym czasie brać dwie osoby z jednego działu (nie dotyczy lady i kas ) ciężko to szło ułożyć ale dało się . MM I MZ to są praktycznie osoby nie do ruszenia i mają wtedy urlop kiedy im się podoba , ale czego się tu spodziewać skoro w firmie jest kolesiostwo . Każdy stara się pracować uczciwie i sumiennie , a mimo tego jest kopany w zadek z każdej strony .

Robocik

Łódź Zgierska co tam u was bo różne słuchy chodzą?

@Robocik 13.12.2018 23:26

No wywalili MM podobno... Hehe

Misia

Mam pytanie czy też musicie na kasach oprócz paybacka polecać klientom ciche promocje .

@Misia 14.12.2018 10:29

Ach i jeszcze jedno czy wam też plany urlopowe na przyszły rok kazali wypełnić ołówkiem?

@Misia 14.12.2018 10:50

My już mamy ustalone. Ale i tak nie zgodziła się dyr na nasze plany. Jakieś z kosmosu nam wprowadzili.

Info
@Oko 14.12.2018 13:33

Jakim ołówkiem???? ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora)!!!!!to jest twój urlop i nie dawajcie się jak coś to zgłosić sprawę do naszej solidarności albo do PIPU!!!!!

@Misia 14.12.2018 10:29

U nas jest ta cicha promocja ale my nie polecamy na czele z naszą pania kierownik. Urlopy dajemy na karteczce ona wpisuje długopisem na planogram i my podpisujemy jak coś tam nie pasuje to nam mówi a nie zmienia sama

Niutka

Nie ma to jak wywalić MM. Wszyscy ludzie chodza, a może latają 5 metrów nad ziemią. I praca jakoś idzie. Każdy wie co ma robić.

Inowrocław

Halo Inowrocław :) Wiecie może, czy zwolni się u Was niedługo etat? Bo poszukuję pracy i zależy mi na Kauflandzie.

Normapny

To chodźmy na l4 przed świętami. Ale pewnie nie wszyscy pójdą. Tak jak było z pączkami.

Kasjer 25 skanow

Helka 29.11.2018 20:38 Halloooooo Hallooooo Nysa !!!! Zdradzicie co bierzecie, że macie skan 36 ???!!! :-) :-)

@Kasjer 25 skanow 02.12.2018 13:07

To akurat jest proste. Skanrate to ilość art na minutę. Im więcej art szybko skanujesz tym lepszy wynik. Czyli musisz szybko pezeskanowac każdy art osobno. Znać kody. Każde szukanie kodu obniża na maksa wynik. Im więcej masz produktów które musisz ręcznie wpisywać tym gorszy wynik. Wszystko trwa nawet dwie trzy sekundy ale trwa.

Kicia

I wszystko jasne.

@Killler 02.12.2018 13:51

A nam mówią że ta masa źle wydrukowanych kodów z tradycji i warzyw, którą wpisujemy ręcznie nie ma znaczenia dla wyniku skanowania.

@Misia 04.12.2018 10:51

Bzdura. To jest czysty rachunek matematyczny. Im dłużej od otwarcia do zamknięcia rachunku w stosunku do ilości art tym gorszy wynik.

@Killler 04.12.2018 11:57

No i jeszcze do średniej są wliczani pracownicy hali , którzy mają 14-16 skanów na minutę. Ale za wszystko są winne kasjerki :)

@Misia 05.12.2018 09:49

Na to ma wpływ masę czynników. Np zawsze będziesz mieć gorszy wynik jak pracujesz rano. Jest od 7 może 1 czy 2 klientów kupują 4 bułki różne które musisz wklepac ręcznie i np warzywa przy których nie wejdzie ci kod z siatki. Na dodatek ktoś będzie Ci odliczal drobne. Dlatego wyniki jest usredniony miesięcznie. Takich przykładów można by setki podać.

@Misia 05.12.2018 09:49

Każdy pracuje na swój własny wynik. Nikt ci się nie doczekałem jak będziesz mieć wynik 36 a pracownik hali 23. To już nie twój problem

@Misia 05.12.2018 09:49

Wiesz co pracownicy hali jakoś nie wymagają od was takiej efektywności pracy na sklepie jak nasza , więc wy nie wymagajcie naszej na kasach jak wasza . Każdy ma indywidualnie mierzoną wydajność a nie wszystko razem .

@Killler 05.12.2018 10:00

Wydajność jest mierzona od pierwszego do ostatniego skanowania , dlatego karta peybek zawsze na początku , kończymy kasować towar klient szuka karty i ten czas jest doliczony i wydajność leci w dół . Jak ktoś nie zwarzył warzyw owoców , to kończymy paragon i nabijamy na nowy by znów nie doliczyło czasu do wydajności . Płacenie przez klienta nie ma wpływu na wydajność , bo wtedy nie skanujesz produktów .

Ewa
@elomelo 05.12.2018 11:06

To zanim pójdę zważyć, muszę poprosić klienta żeby zapłacił??? I tę jedną rzecz osobno skasować?. Już widzę jak się na to godzą

@Ewa 05.12.2018 13:10

A czemu ty masz chodzić ważyć ??? , jak nauczycie klientów że ważycie za nich to co chwilkę będziesz chodzić a wydajność będzie kiepska . Na moim sklepie regionalny powiedział kończymy paragon klient płaci idzie ważyć w międzyczasie kasujemy kolejną osobę , a tamtą kasujemy gdy podejdzie ze zważonym towarem .

@elomelo 05.12.2018 11:02

Nie dajmy się zwariować mamy placone na godzinę a nie na akord to musieliby zmienić umowy to są całkiem inne umowy sami pozwalamy aby nas zastradzali nic nam nie zrobią

@Sara 05.12.2018 21:39

czy niski scanrate może być powodem do zwolnienia lub wpisania w akta nagany?

Zmeczona
@Kasjer 25 skanow 02.12.2018 13:07

Gorzej jak osoby z hali maja wyższa produktywność niż kasjerki.. :)

@123 06.12.2018 16:29

123 ja myślę że nie może być nagany a już na pewno zwolnić pracownika mamy wykonywać swoje obowiązki w umowie nie jest napisane ile czasu mamy na wykonanie danego zadania dlatego tak szybko zrezygnowali z Oliwiera był niezgodny z naszymi umowami

Gośka
@Zmeczona 08.12.2018 13:56

Stojąc godzinę na kasie łatwiej zrobić dobra produktywność niż stojąc 6 godzin. A najlepsza maja Ci co stoją najmniej.

Bueno@
@Gośka 09.12.2018 20:05

Byłam kier. działu kas i w okresie kiedy najlepsze skanowanie było opłacane premią, ja tą premię otrzymywał, ale na linii byłam tylko od 1- 2 godzin... i to się zgadza, że osoba pracująca 8 godz. nie uzyska wymaganego poziomu.... po 5 godz. opada z sił i skan idzie w dół, dla ogółu skan mogą podnieść osoby wspierające kasy=info, lider kas(często ma kier. dnia) to zostało sprawdzone.

Kasjerka
@elomelo 05.12.2018 15:00

Jaki mądry regionalny! To. Jechać stanie na kasie i pokaże jak to się robi.

Isia
@Zmeczona 08.12.2018 13:56

Nie słyszałam o takim przypadku.

Isia
@Kasjer 25 skanow 02.12.2018 13:07

U nas najwięcej do powiedzenia na temat wydajności skanowania mają osoby które nigdy na kasie nie siedziały albo robią to sporadycznie. Na dodatek to właśnie z ich działów kody notorycznie nie wchodzą.

Robol
@Killler 02.12.2018 13:51

Proste.jak ktos kupuje np .zgrzewke wody to pykasz jedna butelke a potem"x"dobijasz do 6 szt.I tak robisz co jakis czas ,rowniez z innymi produktami????

PACZKI

PACZKI JUŻ SĄ! Standardowo Exquisit i oliwa, do tego pralinki, czekoladki, risotto. Zadowólcie się paczką za 50zł. Nie wspomnę o tym durnowatym i debilnym pomyśle z czapkami Mikołaja dla kasjerów, SCO i info.

Stokrotka
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Może wszyscy nasi "wielcy" szefowi powinni sobie po 8 godzin w czapce posiedzieć w pracy na czele z AU. Boże ta firma już zeszła na psy...

Ja
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Paczki źle , bony źle, Wy to się nawet do czapek przyczepicie. To WY sami takim podejściem psujecie atmosferę. Jak pracowałam kilka lat temu w innej firmie to załoga sama nosiła czapki Mikołaja i to nie dla szefa czy klientow a dla samych siebie! Bylo wesoło i choć pracy było w ciul atmosfera była ekstra . O szefach nie dyskutuje raz są lepsi raz gorsi ale żeby taki ferment wpuszczać samemu do załogi ? PO CO?

Artek123
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Paczki żenada, nie odbieram,nie chcę się poniżać do takiego stopnia.Podpiszę na liście'rezygnacja z odbioru paczki''.A niech mi tylko zabiorą podatek od paczki to zawiadamiam INSPEKCJĘ PRACY. PODAJCIE DALEJ.

Mikołaj
@PACZKI 25.11.2018 10:41

i czym się tu podniecasz ??? . Te paczki to już można było zobaczyć na kauflandowym profilu pracowników w sobotę , oczywiście pracownicy je dosadnie skomentowali .

solidarność ponad wszystko
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Paczki nie odbieram. Czapki nie założe. Mam 55 lat i nie będę z siebie błazna robiła.

Maniek
@solidarność ponad wszystko 26.11.2018 15:50

Nasza cała załoga oddaje paczki bo są do bani i nie chcemy za byle co płacić podatku. Robią z nas idiotów. Marna pensja a roboty full.

Anika
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Ha ha...jak temperatura na markecie spadnie do 12 stopni to wszyscy po czapki polecą i będą się cieszyć że nie są ????

@Anika 27.11.2018 17:57

Czy ktoś wie kiedy będą bony na święta i czy w ogóle będą skoro po rezygnowało się z paczek?W jakiej kwocie będą?Coś się zmieniło?

Anika
@Ona 27.11.2018 20:19

350,450 I 550 zł. Od 1.12 mają być aktywne.

solidarność ponad wszystko
@Maniek 26.11.2018 18:46

BRAWO!!!!!!

@Stokrotka 25.11.2018 14:44

Hahahah dało nam czapki bo oszczędzają na ogrzewaniu u nas w markecie jest tak zimno że szok dziś na info 16.8C na kasach 20.3C porażka niech nam dadzą też rękawiczki

@PACZKI 25.11.2018 10:41

My nie odbieramy jutro tych paczek. I liczę na to że inne markety też się przylacza

ONEEIN
@Ja 26.11.2018 09:09

jak chcesz to sobie załóż nawet kondona na głowe jak cie to bawi ludzie z siebie (usunięte przez administratora) nie chcą robic żeby w jakis czapkach chodzic ginter niech sobie czapke założy albo odrazu korone na głowe bo to przeciez pan i wladca niemiecki

ktoś
@FLAGA 30.11.2018 20:52

Trzeba to zgłosić doPIP

@ktoś 01.12.2018 17:52

Ale co? Czapki nie są niezgodne z prawem.

buszczanka
@W nas sila 30.11.2018 21:34

Busko w większości też nie wzięło paczek. Podpisaliśmy rezygnację.

Ryba
@PACZKI 25.11.2018 10:41

Te paczki nie są nawet za 50 zł a za 42 niespełne. Ale MM dostał komplet noży firmowych itp. to już pomijam że nasza paczka tyle warta a menadżera dziesięcio kroć od naszych. Dlaczego takich samych dla wszystkich nie ma???

ostry dzik
@Anika 27.11.2018 17:57

to zapraszam do siebie ja mam w pracy max 2 stopnie a robimy w tej samej firmie

Rewelka
@Ryba 03.12.2018 01:10

U nas MM dostał taką samą paczkę jak my i tak jak my zrezygnował z niej , żadnych noży tam nie było !!?

@Rewelka 03.12.2018 19:23

No i tak powinno być. Niech je sobie wsadza w .... . Ciekawe kto wymyślił dla nas takie paczki.

Zdzisław
@Ciekawy 03.12.2018 19:50

Hej

on
@solidarność ponad wszystko 26.11.2018 15:50

W wielu firmach zakładają czapki. I nikt nie robi z tego problemu.

Brrrr
@Ja 26.11.2018 09:09

Jakie paczki jałmużna bony 50 zł wiecej masakra a czapki niech sobie zarząd na łeb założy debile

Praca w centrali, pozostawia dużo do życzenia, atmosfera bardzo mocno średnia, jedna osoba ma wykonywać obowiązki 3 osób, najlepiej mają Ci co podlizują się szefowej działu, reszta traktowana z góry, cieszę się że szybko uciekłam. Nie powiem są też bardzo fajne i pomocne osoby ale takich można na palcach jednej ręki policzyć, reszta to istne dno, obgadywanie, wywyższanie się ile to ja nie pracuje itp. najlepsze jest to że osoba która wcześniej nigdy z pewnymi rzeczami nie miała doczynienia i dopiero w tej firmie się uczyła to teraz uważaj się za Bóg wie kogo. Polecam ale tylko tym osoba które chcą pracować za 3 osoby, dostawać po głowie za coś co nie było z ich winy......

małopolski
@Były pracownik 10.12.2018 10:02

Napisz proszę coś więcej o pracy w Centrali. Jakie zarobki w poszczególnych działach, jakie stanowiska, jakie benefity może jakieś premie?? mało tu takich osób sie wypowiada więc prosimy o dużą pigułke wiedzy :)

@Były pracownik 10.12.2018 10:02

Skoro wy w centrali pracujecie za 3 , to my na sklepie pracujemy za 6. Chyba nie muszę wymieniać co musimy robić , jak by ktoś nie wiedział to : praca jako kasjer , pomoc na ladzie , 912 , praca na kilku działach ,o wczesnym nocnym wstawaniu nie trzeba chyba przypominać, przy czym jeszcze trzeba dbać o fifo oraz o mhd . Pracownicy centrali nie muszą się obawiać niezapowiedzianych najazdów góry , która lubi sobie wpadać po wolnych niedzielach gdzie sklep praktycznie nie istanieje i trzeba robić rzeźbę z niczego . W centrali jest tak źle , mimo tego salę do yogi posiadacie , jakiś pokój kreatywności też , super bar , umowa z korporacją taksówkową która dowozi pracowników , a nawet godziny pracy dogodne (ponoć można przychodzić do pracy po między 7-9) , a nawet samochody służbowe (które nie zawsze są wykorzystywane do celów pracy ) . Najsmutniejsze jest to że to my pracownicy sklepów na was wszystkich robimy i nie jesteśmy doceniani , wręcz przeciwnie wszystkie ciecia zaczynają się zawsze od nas ,

@małopolski 10.12.2018 20:09

Zarobki różnie bo są widełki, ale za to stanowisko i za taki zakres odpowiedzialności uważam że zdecydowanie za mało, premii brak, benefity jak dla mnie opieka medyczna i Multisport i grupowe ubezpieczenie to każda firma ma, wczasy pod grusza raz na dwa lata, naprawno nie żałuję że odeszłam. Uważam że jest więcej fajnych miejsc gdzie człowieka doceniają i chcą w niego inwestować, a tutaj nie oszukujmy się nie masz pleców to przez lata siedzisz na jednym stanowisku

@robol tej machiny 10.12.2018 23:49

Szczerze to Wam współczuję, naprawdę, myślę, jeśli chodzi o dodatkowe rzeczy typu sala do yogi itp. uwierz mi że ja chciałam z tego miejsca jak najszybciej wyjść po całym dniu i po przebywaniu z niektórymi osobami, nie dość że głowa bolała to jeszcze oczy od patrzenia na nich.....

...

Podobno od nowego roku fiskalnego czyli od marca 2019 mają wprowadzić dodatek za obecność, nawet 300 złotych. Wszystko jest gotowe, tylko Niemiec blokuje bo dla niego niepojęte, że Polak nie idzie na chorobowe tylko chce kasę za bycie w pracy. Informacje podał Ekspert ds. pracowniczych.

JaJaJa
@... 10.12.2018 10:08

podobno to kopernik nie żyje będzie na papierze to będzie można o tym dyskutować na razie to marchewka dla ludzi, którzy chcą odejść :]

@... 10.12.2018 10:08

Tak jasne. Eksperci to średnio dobre źródło informacji. Rozwiązał u was jakiś problem kiedyś?

Ono
@... 10.12.2018 10:08

Podobno nic nie jest mówione i co ty na to ??

Motywacja super na swieta
@... 10.12.2018 10:08

Trochę późno. Bo ludzie w grudniu chcą odejść bo dość mają. Zamiast ich trochę zmotywować premia to czekają do marca. He he.

@... 10.12.2018 10:08

Prawda kolejna ściema pozabierali nam wszystkie premie a roboty dali trzy razy tyle Jak zobaczę na papierze to uwierzę A swoją drogą to kiedyś było też stażowe a teraz ja pracuje 11lat i jest dziewczyna która pracuje parę miesięcy i zarabiamy tyle samo w innych firmach doceniają starych pracowników a u nas jak zawsze nie

Zuza 3

Nie wiesz co to ma być? Postraszą wizytą u mm i będziesz naparzać dwa razy szybciej. Nie dajcie się zastraszać

Ananas

Od jutra rybka w gazetce . Będzie miał kto go sprzedawać. Bo jak zwykle kaufland zapomniał zatrudnić ludzi na święta.

@Ananas 05.12.2018 16:43

Po co przecież można nas sklonowac haha.. Już sobie wyobrażam te kolejki od rana...

@Ona 05.12.2018 16:50

Przecież teraz za 3 pracujemy niedługo za 5. Tylko szkoda bo jak będzie tak dalej to ludzie lada dzień pójdą na zwolnienia masowe. Bo jak jeden to pójdą za nią następni bo teraz nie ma kto pracować. Ściągam chyba tych nierobów z centrali i beda zakrzaniac na marketach. A my pracownicy będziemy mieli w tym roku udane święta bo się nienarobimy .posiedzimy na l 4. ????

@Idźcie na zwolnienia niedługo 05.12.2018 19:25

Już widzę jak ktoś z centrali wykłada towar albo stoi na ladzie. Pewnie ich wyślą jak w zeszłym roku. Tylko przeszkadzali a dyrektor bal się cokolwiek im powiedzieć

@Ananas 05.12.2018 16:43

U nas nie ma kto sprzedawać więc stał wczoraj w białej koszuli MM a kolejka jak za komuny hahhahaha

Flaga

A jak tam czapeczki nosicie przyszedł Email że czapki są nieobowiazkowe ale bardzo nas proszą o założenie a nasz MM od rana robi awanturę że mamy mieć wszystkie czapki założone wrrrrr

@Flaga 06.12.2018 19:52

Unad wszyscy ubrali nawet MM świetnie się bawiliśmy a klienci się usmiechali i mówili że fajny pomysł

@Sara 07.12.2018 11:36

Fajny pomysł w Mikołaja a nie przez cały moesiac

Ania
@Flaga 06.12.2018 19:52

U nas zapomnieli powiedzieć nam, że to jest nieobowiązkowe... Ale ok w mikołajki jeszcze ujdzie ale siedzieć w tych bobach do Wigilii????? Kto to wytrzymie ? Ani to twarzowe ani wygodne. Porażka. kolejna

@Ania 07.12.2018 13:57

I właśnie o to mi chodziło że założyć od święta można ale nie cały miesiąc u nas już wczoraj nikt tych czapek nie miał założonych a MM chyba dał se spokój bo widzi że my nieugiete jesteśmy i w czapkach cały miesiąc siedzieć nie będziemy

Mama

Witam Wracam z macierzyńskiego na swoje stanowisko kierownika działu czy mogę być kierownikiem i pracować tylko 7 godzin? Chcę skorzystać z przerwy na karmienie

Powodzenia.
@Mama 07.12.2018 16:29

Moim zdaniem na papierze to przejdzie ale w realizacji będzie Ci ciężko. Prędzej czy później nie wytrzymasz ciśnienia. Rzadko który kierownik robi 8,15 i do domu. Próbuj. Powodzenia. A jaki dział? I MZ cz lider?

Mama
@Powodzenia. 07.12.2018 20:15

U nas kierownicy 8,15 i nara Lider także luz Ważne żeby na papierze właśnie przeszło Ja już 13 lat kierownik to ja już "wycisnieta" najazdy objazdy mnie już nie ruszają????

William

To kiedy te podwyżki....i co z dodatkiem za duże miasto w Wejherowie..i jak zwykle cisza o premium za niechorowanie ????bo już cierpliwość się kończy

Anna
@William 06.12.2018 17:29

OD marca Ale którego roku.

Strajk przed swietami

To od kiedy na l 4 idziemy . Żeby pokazać całemu zarządowi że potrafimy się zjednoczyć najlepiej niedługo. Ktoś chetny. Nikt nie będzie nami pomiatal i traktował nas jak robotów.

pracownik ze stażem

Ludzie , czy naprawdę tak Wam zależy na tych paczkach ? Nie pogrążajmy się !!! Firma już nie mówi że są to paczki( tak jak opisują w rekrutacji , co pracodawca oferuje ) tylko podarunek . Manipulacja żeby wybrnąć z sytuacji . ŻENADA

@pracownik ze stażem 05.12.2018 21:07

Dlatego nie odebralismy. Ale to nie koniec niespodzianek w grudniu. Teraz wszyscy na l4

@Idźcie na zwolnienia niedługo 05.12.2018 21:34

Jjesteśmy górą. Tak malo pracowników jeszcze nie było. A ci co zostali to potrafią się zjednoczyć.

Ananas

I co paczki odebrane?

"Była".

Sprawiedliwy,"kasjerka" ze "Zduńskiej"czy wiesz,że "Każda żmija umiera od własnej trucizny.Po prostu...daj jej trochę czasu".Pytanie jaki artykuł i paragraf zniesławienie,czy znieważenie.Stówka,czy roczek?Może obydwa i podwojone wartości.Trudna zagadka.Przecież można jeszcze jakiś tekst dopisać.....Cieplutko pozdrawiam.????

Dużo wiedzący
@"Była". 03.12.2018 19:26

Super,oliwa zawsze sprawiedliwa!

Kicia
@"Była". 03.12.2018 19:26

Widzę,że się zanosi na grubszą sprawę?

@Kicia 03.12.2018 22:42

To może napiszcie o co chodzi? Jakieś dziwne aluzje nie wiadomo po co i do kogo?

Gośka

Ja paczkę wzięłam . Szału nie było. Dzieciaki zjeść c nie chciały, zjadłam sama. Risotto oddałam koleżance która lubi. Trufle takie sobie. Czekoladki nawet dobre. Oliwa się przyda.3....2...1...Fala hejtu start. Dają biorę gorzej jakby nie dali.

Sroska
@Gośka 03.12.2018 21:30

Prowokatorka!!!

Sroska
@Sroska 03.12.2018 23:11

Ale przynajmniej dzieci masz mądre.

Dezerter

Witam czy kauflandowi opłaca się robić nockę dla 2 lub 3 osób? Trochę to nie pojętne. Druga sprawa czy gdzieś na Kauflandzie jest osobny kierownik piekarni? Tzn. Kierownik piekarni, lady, nabiału, przemyslowki, warzyw czyli 5 kierowników???? Wszystko dotyczy się regionu regionalnego T. Sz

tadam
@Dezerter 03.12.2018 20:19

Jest tak mało pracowników na sklepie , a wolne trzeba wydać więc czasem mogą się takie sytuacje wydarzyć . A 2 sprawa to pep nie zawsze idzie wszystkie zmiany wprowadzić , bo czasem system nie przepuszcza i blokuje .

@tadam 03.12.2018 20:45

U nas też dwóch trzech pracowników na nocach i jakiś serwisant. Ogólnie porażka

Ciekawy

Wwiadomo które markety nie przyjęły paczek?

@Ciekawy 03.12.2018 19:52

Pewnie we wszystkich marketach da ludzie którzy wzięli. Pamiętam pierwsza paczkę jak była kawa wino i jakieś Kaba osy chyba. Wydawało się marne. Ale przy tej to luksus.

W nas sila

Wieluń kalisz koło turek Konin Bełchatów zdunska woła sieradz pabianice Konstantynów łódzki Ostrów. Też nie bierzecie paczek

@W nas sila 30.11.2018 21:02

Taaa.. Większość pewnie wzięła.

Kamil
@Oko 01.12.2018 22:10

Mają do tego prawo. Jak się im tak podobają. Ja nie biorę bo nie ma co. Wstyd z taka paczka w domu się pokazywać. I tak bym wyrzuciła to co mam pokazywać że mi się podoba.

Andzejek 2
@W nas sila 30.11.2018 21:02

Czyli jaki market nie pobrał paczek? bo u nas tylko gadali ze nie wezmą i tak wzieli smiech na sali.to ja sam mam nie brac jeden rodzynek?

@Andzejek 2 02.12.2018 23:11

To się wkrótce okaże kto jest solidarny A kto tylko gadał.

Kaufik

Się pytam gdzie Ginter? A paczki do pupy nie podobne może oddamy prezesowi skoro taki biedny i takie paczki funduje z naszych pieniędzy nam pracownikom Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do najniższego szczebla czyli pracowników którzy zapierdzielaja na pensje dla państwa na wyższym szczeblu

Wszyscy razem

Jutro ten wielki dzień. Nie bierzmy paczek! Nie bierzmy .! Zróbmy coś wszyscy razem. Nie znizajmy się do ich poziomu. Nie bierzmy paczek.

@Wszyscy razem 30.11.2018 15:35

Nie chce stawać po żadnej z stron. Z punktu widzenia pracownika, jestem za tym żeby nikt nie odbierac tych paczek. Ile razy byliście na wolnym bo jest potrzeba ? Zostawaliscie dłużej po odbiciu sie bo jadą? bo bark obslugi ? Ile razy zmieniali Wam grafik bo jest potrzeba ? I za to firma, składa Wam te " bogate i piękne" paczki na święta, za czas który mogliście spędzić z rodziną dziećmi. Byliście w pracy. Tak właśnie szanuje się pracowitych i uczciwych gotowych do poświęcenia pracowników. Nie bierzemy paczek !!!!!!

centrum
@Marika 30.11.2018 16:36

Cała Polska nie bierze paczek! Nie bierzemy i już. Szlachetne paczki są z pewnością bardziej "wypasione". Trzymajmy się razem.

Marek
@Wszyscy razem 30.11.2018 15:35

Wstyd takie paczki do domu przynosić Ta firma to mega dziawostwo jest

kasjer

Skanrate....podzielmy sie trikami jak ja zwiększyć...bez zbędnych komentarzy bo te dostaje od MM

@kasjer 30.11.2018 21:18

Musisz x powtarzać jak masz np paczkę cukru zgrzewane wody czy bułki to nabijasz raz i x. Naciskać sumę jak musisz czekać. i najlepiej jak są hurtownicy to też dużo podnosi. Zobacz z tym x i suma to na pewno poprawi skan . Ale też trzeba szybko kasować .

ble,ble
@kasjer 30.11.2018 21:18

No, bez przesady. Nie przeżywaj. Ja pracuję swoim rytmem. Nie o to chodzi żeby spowalniać. Ja po prostu pracuję normalnie. A niech mnie zwolnią za to, no niech spróbują. Raz, że to się wówczas nada do Inspekcji Pracy a dwa, że i tak nie mają kim pracować, więc żadnych konsekwencji się nie obawiam.

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska