Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Aga

Czy w Kauflandzie są premie ?

CBa
@Aga

Nie.

Praca

Chciała bym się zatrudnić ale na pół etatu bo już w jednym sklepie pracuje na pełen etat. Czy ktoś tak pracuje już w i daje radę to pogodzić?

Anna bis
@Praca

Szanuj swoje zdrowie. Ile można harować? Nabrałaś kredytów, czy co????

@Praca

Jakiś czas tak pracowałam, ale doszłam do wniosku że szkoda mojego czasu, życia. Czas przelatuje, dzieci dorastają a Ciebie wciąż nie ma, jesteś w pracy. Kasy też jakoś wielkiej nie było. Daj sobie spokój, dorabianie zostaw chłopom

senior

Dlaczego nie mogę zaplanować urlopu wypoczynkowego 10 dniowego w okresie wakacji??? Dyrektor nakazuje planować urlopy na pszyszły rok ale nie w okresie wakacyjnym - t lipcu albo sierpniu można zaplanować tylko tydzień. To jest chamstwo.Mam dziecko z którym nawet nie spędzę weakacji.

Margolcia
@senior

Zapytaj dyrektora, dlaczego tak ustalił. U nas jest normalnie urlop w okresie wakacyjnym. Co miasto i dyrektor to inaczej.

zuza@
@senior

JAK SIE DACIE TO TAK MACIE.W JEDNYM ZE SKLEPÓW DYR KAZAŁA BRAĆ UŻ KIEDY ONA TEGO CHCE.CZY TO JEST NORMALNE.

@senior

Chyba jakiś żart. Pokaż im kodeks pracy. Osoby mające małoletnie dzieci mają nawet pierwszeństwo w wyborze urlopu letniego. U nas też jest tak,że 2 kasjerki mogą iść w jednym terminie. Nie ma z tym większego problemu. Zawsze się dogadują. To samo na hali. Jedna osoba z działu w danym terminie. Macie dyrektora,w którym jest zero człowieczeństwa.

Zyyata
@Ania

U nas dogadujemy się między sobą jedynie czego nie możemy to brać kilku urlopów w okresie letnim.Macie jakieś przecieki o podwyżkach czy w ogóle będą?

Koka
@Zyyata

Ooooo no właśnie czy będą podwyżki ??

MyBenefit
@Koka

MyBenefit ktoś coś?

Ona
@MyBenefit

Też chętnie się dowiem coś wiecej????

Kosmita
@Ona

Wszystko jest opisane w ulotce i reszta po zalogowaniu

Jacek
@Kosmita

Jestem ciekaw jaka jest ścieżka kariery w Kaufland Polska i czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie w tym miejscu. Widzę że w tym wątku panuje spory ruch, więc liczę na szybką odpowiedź. :)

@Jacek

Nic liżesz tyłka albo nie jesteś ziomiem mm, vkl to nic z tego. Trzymaj się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

@Jacek

Nie ma żadnych obiektywnych kryteriów. Dyrektor po oczach poznaje kto do czego się nadaje.

Lada

TO JEST WYYSK,PLANUJ A JAK COŚ TO ZAPISZ SIĘ DO SOLIDARNOŚCI

były
@Ania

aha, już to widze jak lecicie wszyscy z kodeksami pracy do swoich dyrektorów

wera
@senior

Zapisz się do solidarności właśnie walczmy o to!

jola
@Jacek

jesteś nierobem i masz znajomości u regionalnej to awansujesz

sonia
@Jacek

Jesteś nierobem i udajesz że pracujesz to awansujesz tylko znajomości się liczą u nas na markecie jest osoba co nic nie robi chodzi po sklepie i pali ale awansuje i dostaje podwyżki bo umie się podlizać regionalnej

Magda
@senior

Dziwnych macie przełożonych. U nas nie ma tego problemu. Oczywiście wiadomo,że nie pójdzie 5 kasjerek w jednym terminie, ale zawsze można się między sobą dogadać. Od czerwca do września rozplanują sobie urlopy letnie i nie ma problemu.

Www

Jakim cudem ktoś kto ma ukończoną szkołę zawodową jest menadżerem w kaufland?Wiem że znana jest z fałszywych dokumentów z rozpoczęciem studii,czy te informacje nie są sprawdzane?

Mm
@Www

Człowieku do pracy potrzebne są ręce i głowa , a nie papierki . Niektórzy po szkole są głupsi niż przed .

Wera
@Www

I zapytanie o karalność ale takie z odległą historią wiele powie o "ambitnej" chętnej na stanowisko MM

@Mm

W obecnych czasach dostęp do edukacji jest powszechny. Wszyscy kierownicy powinni mieć wyższe wykształcenie.

Janek

Wykształcenie nie świadczy o inteligencji, jest dużo tumanów po studiach co się w życiu prywatnym nie umieją odnaleźć , więc co Ci z papieru , możesz se nim podetrzeć ....

@Janek

Mówimy o życiu zawodowym, nie prywatnym. Szkoła średnia nie przygotowuje do pelnienia roli kierowniczej. Człowiek po maturze nie ma kompetencji do zarządzania ludźmi i mieniem. Takie są fakty.

Janek

A po jakim kierunku jesteś przygotowany do roli kierownika???

Nico

W Rokszycach więcej Menagierow niż pracowników i każdy co roku furę dostaje a nie robią nic …. Śmiech zabawa gadu gadu , lansik , Podległym pracownikom nic się nie należy a im wszystko .

renia
@Nico

W sklepach jest to samo na zmianie jest 5kierowników i 1 pracownik

@Janek

Proszę nie zadawać pytań retorycznych.

Bot
@Nico

W Woli jest nowy DyrTech hahah (usunięte przez administratora) i wodorosty, upadek totalny, gnojad protegowany bez doświadczenia szkoły niczego !!!! Przecież nie jest do pracy tylko do celebrytki . Żadnej weryfikacji ludzi tylko równi i równiejsi. Kolejny co BMW dostał żeby jeździć po imprezach.

@renia

Tak. 7 Kierowników w markecie to zdezydowanie za dużo. Wystarczy 4.

kicia
@Www

Mój regionalny jest po zawodówce i nie umie ortografii...poważnie

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Jowiz

A ja nie wiem dlaczego dostają premię czy samochody dyrektorzy Jak by nie pracownicy to by (usunięte przez administratora) mieli To należy się pracownikom a nie dyrektorom.

Proszę mnie poinformować jak płacą za nocki

Tak jak za dzień. A potem masz wolne równoległe.

Zoska

Wiadomo coś już ile się dostaje na kartę na święta w tym roku? Ktoś już dostał?

Aga

(usunięte przez administratora) , kumoterstwo , donosiciekstwo .

jola
@Aga

u nas kolejny kierownik siódmy na 35 pracowników dyrektor plus 2 wbl kolejne nieroby do utrzymania przez kaufland ale na podwyżki pracownikom nie ma pieniędzy

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie może liczyć menadżer marketu? Czy są przewidziane jakieś dodatkowe premie na tym stanowisku?

...
@Kandydat

Liczylbym na takie mocne minimum 6 z przodu netto. Do tego samochod sluzbowy BMW co dwa lata nowy, podobno karta przedplacona i premie od wynikow.

Barbara
@Kandydat

Jeżeli startujesz na to stanowisko to od razu mówię daj sobie spokój. Może i na start dostaniesz jakieś 9 tyś brutto i auto ale będziesz jak ta dziw... jeździć gdzie będą kazać i zapieprzać w półkach bo nikt uczył Cię nie będzie tego co jest naprawdę potrzebne na tym stanowisku. Wykorzystają na maksa, wykończą psychicznie i wywalą jak już nie będziesz do niczego potrzebny/na

Nowy Warszawa
@Barbara

Cześć. 9 tyś brutto na Warszawę to nie jest jakieś „wow”. Końcową stawkę ( po 2-3latach) ktoś zna ?? I co to znaczy premia za wyniki ? Roczne ? Miesięczne ?? Oferują niby 6 miesięczne szkolenie, więc powinni poświęcić czas na wdrożenie nowym ??

Prawda

@Barbara

Menedżer Marketu ?…..9tys brutto ……????no za taką jałmużnę można przeżyć????Firma wykorzystuje w Polsce ….za granica na pół etatu w kauflandzie (zwykły pracownik) zarabia 4500 zl

Pensja MM śmieszna …..na waciki starczy

Ola

Ponoć od marca mają zabrać dodatek za niechorowalność? Ktoś coś wie?

Anika
@Ola

Raczej plotka.Zarząd sobie nie pozwoli na takie coś bo to jak strzał w kolano.Od stycznia każdy pracownik byłby wypalony zawodowo.

Koka
@Anika

Tylko od nowego roku max 91 dni L4 prze cały rok !!

anika
@Koka

91 dni to czas jaki możesz pobierać zasiłek chorobowy po rozwiązaniu umowy o pracę. Dla zatrudnionych zmienia się to że musisz przepracować miesiąc między L4 a nie jak kiedyś ze po jednym dniu pracy mogłeś iść na kolejne L4.

@Ola

Obroty po 150 tyś dziennie, a nie stać na dodatek motywacyjny dla pracownika? To jakiś żart? Ile ludzi pracuje w Kauf po 50 w każdym max

driver

Ludzie Masowo z Marketów przyłączają się do Związku Jedność Pracownicza.Dość pomiatania.Pracownicy przejrzeli na oczy.

Związki zawodowe

Zapisujcie się do związku Jedność Pracownicza!!!

mirka
@Związki zawodowe

Po co nam te związki nic do tej pory nie zrobili sami zorganizujemy strajk w grudniu by upomnieć się o swoje

@mirka

Dlaczego tak mówisz? Odrazu ich skreślisz .Ja nie mam potrzeby zapisywania się do związków , ale ważne ze ktoś chce działać w tym temacie dt polepszania warunków pracy czy pokazania jak ciężka jest praca w Kauflandzie . Niech firma ma jasny sygnał , że jest za mało personelu do ich oczekiwań . Niech polepszą atmosferę bo nie na każdym markecie jest kolorowo . Czy tematy związane z pensją. Właśnie taka zła energia Twoja przechodzi na Koleżanki z pracy

włodek

strajk ,strajk ,strajk zmniejszyć ilość nierobów na marketach po co na 40 pracowników 5 wbl i 7 kierowników

Aaa

U mnie w sklepie jak solidarności zakładała związek 3/4 załogi się zapisało po 2latach braku starań podwyżki 800zl mały być , zwolnienia wieloletnich pracowników itd wiele tu przetaczać. Ludzie zrezygnowali i chyba nikt nie jest w zwiazkach.

Ktoś
@włodek

Nie strajk, tylko zgłaszanie do vkl i GF. Bo to naprawdę jest chore, że na 4 pracowników przypadał 1 kierownik. I w dodatku tylko jeden kierownik jest na drugiej zmianie, a pozostali na pierwszej. I wszyscy uzurpują sobie prawo do rządzenia. I powstaje chaos decyzyjny.

Anna bis
@mirka

A co sami mają walczyć? Muszą mieć wsparcie od nas. Wszystko byście chcieli mieć dane na tacy.

Samo życie.
@Ktoś

Może w końcu ktoś z właścicieli Grupy Schwarz zainteresuje się marketem w Zduńskiej Woli. Brud, braki towarowe, warzywa i owoce i pieczywo niedostępne po godz. 16-stej. Braki cen przy produktach, mnóstwo cen niezgodnych z kasami, bałagan, kolejki do drogerii. Ta k od kilku lat wygląda jakość obsługi w tym markecie. :). Powodzenia, konkurencją nie śpi. Może warto wyciągnąć wnioski...

Sara
@Związki zawodowe

Tak niech zarząd widzi że mamy już dość pomiatania

nowa
@Ktoś

najgorsze jest to że kierownicy są do rządzenia nic nie robią palarnia to ich miejsce pracy i jeszcze jest u nas kierowniczka która pali na markecie a dyrektorka regionalna wie o tym i nic nie robi wręcz przeciwnie awansuje ją i daje podwyżki

Chciałem list polecony wysłać w niedzielę przecież punkt pocztowy. Jestem ciekaw komu sąd przyzna rację jak zarządami odszkodowania

@Andrzej

Żądania ludzka rzecz. Oby adekwatne do sytuacji. A wysokie koszty sądowe sprowadzają fantastów na ziemię.

Aaaaa

Praca w niedzielę kilkanaście godzin to jest delikatnie mówiąc przegięcie, na usta cisną się gorsze słowa. Kaufland chyba nie wie o tym, że zadowolony pracownik to zadowolony klient. A wyczerpany pracownik to niemiły pracownik i niezadowolony klient. Ludzie, dajcie nam odpocząć, my też mamy swoje Rodziny, nie chcemy całych niedziel spędzać w pracy!!!!!!

@Aaaaa

Przy systemie 12 godzinnym i kilku pracownikach to byłaby tylko 1 niedziela na 6 tygodni. Pozostałe byłyby wolne. Przy systemie 8 godzinnym będzie więcej niedziel do przepracowania. Zastanówcie się, co jest lepsze.

Agusia

Jedna kasjerka w pojedynke nie wystoi 12 godzin ciagien na kasie bo kolejki niestety beda info ,hala i kierownik ok moga byc 12 godzin ale nie kasjerka uzerajaca sie z klientami ze sa kolejki

@Aaaaa

Jak kasjerka nie wystoi skoro siedzie pracownik na sklepie jeden non stop na nogach i jeszcze będzie siedział pracownik na kasie i to jest ok tak????

@Nika

Moze spróbuj sobie 12 godzin na kasie,,siedziec,, bez schodzenia machaj szybciutko 12 godzin lapkami zeby scan nie spadl to uwierz bedziesz sie cieszyc ze jestes na dziale i nie uzerasz sie z klientami pozdrawiam

@Agusia

To zapraszam do mycia WC rozkładania warzyw ,towaru ,nabiału I sprzątania całego sklepu oczywiście będąc między czasie na KASIE

@Nika

Nika piszesz tak jak byś robiła wszystko i za wszystkich... Nie znam takiego człowieka, a pracuje w Kauf 11 lat i takiego cyrku z niedzielami jeszcze nie było, brawo dla Was na "górze", nie piszę tu o dyrektorach, bo oni nie są temu winni, ktoś kto to wymyślił jeden kasjer na 12 h to jest porażka, nie wiem czy sami dali by radę kasować bez przerwy 5h? Bez sikania i bez jedzenia, dodam że działy mogą sobie iść na przerwę albo na papoerosa kiedy chcą, dlatego pozdrawiam wszystkie kasjerki, które dzielnie pójdą w tą niedzielę do pracy, trzymajcie się Kochane

@Brando

Nie przesadzasz kolego? Ja też pracuję długo i nie widziałem sytuacji, żeby ktoś nie mógł zjeść albo skorzystać z toalety. I nie pamiętam tłumów w niedzielę przed poludniem. A chyba lepiej pracować 1 niedzielę w miesiącu niż 2.

@Brando

Nie wiem gdzie działy chodząc na papierosa kiedy chcą u nas czegoś takiego nie ma, jestem po takiej niedzieli właśnie u nas jest jedna przerwa i tyle mycie WC sprzątanie całego sklepu warzywa i sprzątanie nabialu za mną jeszcze robienie gazetki na poniedziałek nie tylko swojej ale całej reszty nie byłam jedynie na kasie bo nie było potrzeby ale nie pisz że nie robi się tyłu rzeczy jeśli jest jeden pracownik na cały market bo tak jest ze latamy jak dziki i ciągle malo źle 12 g.przelecialo ale dziś człowiek jest nie do życia wczoraj był spokój ale niebawem to się zmieni i tak naprawdę będzie ciężko przed każdym świętem tym bardziej.

Brando

Pewnie każdy by chciał jedną... Tyle, że jak inny rzuci L4 to będziesz pracować nawet dwie po 12h i wtedy inaczej będziesz pisać, każdy kombinuje żeby się nie narobić, ale na kasach się nie da, nikt klienta przy kasie nie zostawi, fakt wczoraj ruchu nie było, bo mało kto wiedział, że mamy otwarte lecz to tylko kwestia czasu

XY
@Aaaaa

Mało Ci, już Ci dali niedziele pracujące, chcesz jeszcze więcej? He he he... :)

gosia
@XY

Załogi marketów domagają się strajku generalnego mamy nadzieję że to nastąpi w grudniu

@Brando

Długo pracuję w handlu. I wiem co piszę. Nigdy przed południem nie było klientów. A to, że wśród pracowników są kombinatorzy często korzystający z L4 to już inna kwestia. Gdyby pracodawca mógł zwolnić takie osoby, nie byłoby tyłu problemów.

Do ktos
@Ktos

Dokładnie ;gdyby ci co są na l4 wrócili do pracy od razu jest więcej rąk. Na każdy ból głowy (usunięte przez administratora)katarek ,kaszelek miesiąc chorobowego .szkoda ze tego nie widzą i koleżankom na złość

@Ktos

No właśnie i wszystko w temacie

jakiś
@Do ktos

a, ty przepraszam ,orzecznik ZUS ,ze wiesz kto chory a kto ściemnia ?

Jakiś
@jakiś

Tak wiecznie te same osoby najwiecej do powiedzenia a do roboty to lesery ,

jakiś
@Jakiś

A Ty rozumiem , że jesteś pracowity ?

Jaki dobry pracodawca,tylko właśnie interesy a ludzie ?Pracują od rana do późnych godzin nocnych,to teraz jeszcze w niedzielę, żeby się nie nudzili w domu z rodziną. Po co aktywnie spędzić niedzielę na wypoczynku ,lepiej zagonić do roboty,żeby nabijać kasę pracodawcy,bo utarg będzie, że ho ho! Szkoda,że nikt na górze nie pyta się pracowników, oni mają robić A nie odpoczywać.W tej firmie nic dobrego już nie będzie, trzeba wiać.

Kod Vinci
@Anna

Problem w społeczeństwie które zamiast cieszyć się że jest niedziela i można coś porobić z rodziną , goni na zakupy bo już nie pamięta że można inaczej ,jakby jedynym celem istnienia było najeść się i napić ponad miarę i rozsądek.Durny naród.Kazdy kto robi zakupy w niedzielę to pustak bez poczucia ludzkiej solidarności.

Ktoś
@Anna

To wiej do biedronki, stokrotki, abc, groszku, itp. Tam Ci będzie lepiej. Możesz też kupić kontener sprzedażowy i stać na lokalnym bazarze.

sq
@Anna

Co za brednie . Nie wiem czy wiesz, ale KAŻDY pracodawca robi biznes, żeby zarobić. Poważnie ! Nikt nie otwiera firm, żeby dać zarobić ludziom, tylko żeby samemu zarobić. Pracownicy mają mu w tym pomóc - i płaci im się tyle, ile trzeba.Nie za mało bo nikt nie przyjdzie, ale nie za dużo bo wtedy się nie opłaca. My jako prosta siła robocza zarabiamy adekwatnie do tego co umiemy. Lekarz-chirurg ,który uczył się 15 lat kiedy ja i Ty zbijaliśmy bąki zarabia więcej, bo więcej umie. Tak zarobi powinny być większe ale tu może spójrzmy ile Państwo zabiera, bo tu jest problem Ten kraj jest skazany na klęskę, jeśli takie rzeczy trzeba tłumaczyć. A co do niedziel. Mnie jako wieloletniego pracownika Kaufa wkurza stawianie nas jako jakiś wybrańców narodu, którzy niedzielę muszą mieć wolne, bo ładnie układają mąkę lub umieją zważyć 150 g delikatesowej z kurcząt. Nasz zawód, nasza praca nie stawia nas ani wyżej ani niżej niż ratownicy medyczni, gastronomia, usługi , call centery i mnóstwo innych, którzy w niedzielę tyrają. Co więcej każdy zawód ma pewne predyspozycje. Jak ludzie lubią kupować w niedzielę, to oczywiste jest że handel musi wtedy być. Więc jak idziemy do handlu to jak możemy płakać, że pracujemy w niedzielę ? A może każmy ludziom kupować od 15,bo my handlowcy lubimy pospać ?Jak ktoś idzie do szkoły baletowej, to codzienie wpierdziela KFC i narzeka że z nadwagą go nie biorą do tańca? Najsensowniejsze rozwiązanie to obowiązkowy zapis o 2x stawce za niedzielę. I uwierzcie mi drodzy rodzinni pracownicy (tak z ręką na sercu, ile osób faktycznie tak rodzinnie spędza niedzielę ?) obsada znajdzie sięw 5 minut. Bo ja np. do handlu poszedłem żeby zarabiać i jakbym mógł to brałbym wszystkie możliwe niedziele. Pomijam oczywisty fakt, że w niedzielę często nic się nie działo, praktyczny brak akcji jadą i luźniejszy klimat. A tak dla ludzi którzy uwierzyli że wykładając towar zbawiaja świat mamy przepier.... piątki i soboty (a i sprzątanie w poniedziałek rano do przyjemnych nie należy)

T1000
@sq

A powiem tak byłaś i pomyślałaś o ludziach którzy jeden idzie na popke drugi na rano i widzą się tylko mijając bo jeden wraca z pracy a drugi do niej idzie na chodniku przed domem i ta niedziela była jedynym dniem który zapewniał wspólny obiad itp bo ja jestem w takiej sytuacji i bywa że nie widzę praktycznie wcale rodziny bo zabrali mi niedzielę wolną oczywiście że(usunięte przez administratora)

sq
@T1000

No cóż, Ty nie prezentujesz lepszego poziomu - oboje pracujemy w markecie, i to tej samej sieci ! Ja zaczynałam jak pracujące niedziele były normalną rzeczą pod słońcem, i nikt nie płakał, że musi zjeść rosół. Jak komuś nie pasowała niedziela to albo się dogadywał - albo zmieniał pracę! Bo handel jest dla ludzi, i jak ludzie chcą kupować w niedzielę, to się wtedy handluje, a nie wtedy kiedy akurat Ci pasuje...To straszne, że Ty i masa podobnych uważa się za nie wiadomo kogo. Ja wiem, że pracującym w sklepie należy się szacunek za uczciwą pracę- ale to praca dla tych którym się nie udało. Mogliśmy się uczyć, starać, a zarabialibyśmy dużo więcej, i po 16 byli w domach (w tej niedzieli nie wspomnę) A tak skoro rozkładamy mąkę, to musimy tańczyć jak klient zagra, i tak było zawsze, tylko mamy teraz krótką przerwę bo PISiory musiały się podlizać Solidarności. Do czasu !

@sq

No ok. Ale dlaczego nie mogę choć jednego dnia spędzić z dzieckiem. Na tyg jest w szkole. Mam jej robić wagary by nadrobić czas który do tej pory poświęcalam jej w niedzielę? Tak, tak wiele zawodów pracuje w niedzielę itd. Ale wg. mnie jeden dzień bez handlu to nie koniec świata. Poza tym są osiedlowe sklepiki, które świecą pustkami, bo każdy do marketu idzie.

Babcia

Dlaczego avocado w cauflandzie jest twarde gumowate i gorzkie, czy się nim nie zartuję, nawet po tygodniu nie mięknie, co za (usunięte przez administratora) ludziom sprzedajecie, już u Was nie kupię i ostrzegam innych takie było to ciemne i teraz takie samo, ale bardziej gorzkie jest zielone.

Równi i równiejsi

U nas w markecie niektórzy się "obłowili". Kilka dni z rzędu czubate wózki z magazynu prosto do kasy. Bluzki jako długopisy za 0.50 zł. Portfele skórzane, kiedyś w gazetce za 50 zł, a teraz jako talerz za 5 zł. Dlaczego reszta pracowników nie ma takiej możliwości, a przydu.asy siedzą w koszach na magazynie i wybieraja? Prywatny folwark za przyzwoleniem...

Leser
@Równi i równiejsi

(usunięte przez administratora) to siedź na kasie i rób swój skanrate.Albo kup maść .

radek
@Równi i równiejsi

prawda po co nam tylu liderów generują tylko straty lub przeceniają sobie towar i wywożą wózkami to są ludzie do podpierania ścian

Tvn
@radek

I przydaloby sie wymieniac dyrektor minimum co 3 lata bo robi sie straszne kumactwo.

Ruda
@Tvn

Juz dawno to pisalam. Zmiana co 5lat.Potem jest kumpelstwo i sfawola. Maja samochody slużbowe moga jezdzic

Tvn
@Ruda

Wręcz im odbija, robia sie nietykalni, ludzi maja za nic. Nawet dla zdrowia psychicznego pracownikow powinni ich przenosic.

Magdalena
@Tvn

Z kimkolwiek nie rozmawiam na temat pracy w firmie Kaufland to słyszę opinie o dyrektorze ,że nadużywa swojego stanowiska ,że Ludzi ktõrzy na niego i na jego sukces ciężko pracują ma za NIC !!!!!!!!! Jak jeden człowiek może 2 Człowieka tak podłe traktować ?????zamiast szacunku traktowanie 2 człowieka jak Parobka !!!!!!sama też doświadczyłam takiego traktowania ale się Zbuntowałam i odeszłam !!!!!!

Mirko

Ile kaufland daje kasiury na 20 lecie? Chyba coś nam dadzą.. 500zl czy 1000 tysiak,

Aaa

I co krew mnie zalewa jak słyszę że od 26 września wszystkie niedzielę pracujące będą w Kauflandzie. Rząd nic z tym nie robi i każdy to wykorzystuje. Czemu ten mały szarak ma zawsze prze.........

Mmm
@Aaa

U nas pracować mamy po 12 godzin w niedzielę nie wiem jak to będzie ale będzie ciężko jeden pracownik na sklepie jedna kasjerka jeden kierownik lada nie wiem ile ale ok pojedyncza obsada leczę 12godzin i w niedzielę nawet nie mam siły by komentować :( ????????????

U mnie też ma być po 12godzin pracy w niedzielę. To jest chore

Robert
@Aaa

Szkoda ze niemcy na zachodzie nie pracują w niedzielę, czy wy ludzie nie widzicie ze jesteście kolonia niemiecka. Niemiec nie musi ty musisz, ich prawo jest ważniejsze od naszego. Zajebista unia, obudzicie się za trochę na niemieckiej ziemi bez rodowodu

@Robert

Masz rację ale niektórzy z nas mają swoje rodziny i pracują nie tylko dla siebie. Ja jak był bym sam to rozwazalbym znane pracy. Niemiec się pozwala bo mamy takie prawo dziurawe i ustawowo jest to legalne. Swoją drogą gdzie są związki zawodowe? Nie ma i jakoś mnie to nie dziwi. Samemu nic nie zdziałasz.

Robert
@Aaa

Sam nie ale gdy jest nas rzesza już tak. Nie może być tak że jedni są równiejsi od drugich. Ze sprawiedliwość dotyczy tylko tych bogatych

gosia
@Mmm

Proponujemy strajk generalny w kauflandach i podanie do informacji publicznej co zarząd robi z pracownikami

@gosia

A niby co takiego? Coś innego niż w innych sieciach handlowych?

@Mmm

W niedzielę do południa tłumu klientow nie ma, dostaw towaru też nie. Więc po co ten lament. To jest dobry pomysł.

JA

Jeśli w niedzielę jest taki luz to po co otwierać markety

Jak nie ma dostaw u nas wjezdza w niedziele okolo 20 palet

Halo Markety ?!Czy u was są jakiekolwiek zatrudnienia pracowników ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska