Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Xyz

Co to za strajk się szykuje ?

WANDA
@Xyz

załogi marketów chcą referendum w sprawie strajku generalnego ze względu na płace i ilość kierowników w marketach

Do wandy
@WANDA

To chyba pracowników brakuje .

Gosia
@WANDA

Dobrze wiecie, ze nigdy zaden strajk nie doszedl do skutku a prowodyrow i tak zwolnia.To jest walka z wiatrakami.

Rtf
@Gosia

Związkowca bardzo trudno zwolnić,chyba że naruszył prawo dyscyplinarnie a wiec takie gadanie że cie wywala jak wstąpisz do związku to bzdury,właśnie jesteś bardziej chroniona i tym więcej nowych członków tym firma będzie sie bardziej uginać.

@Rtf

Jakie związki? Jak i tak godzicie się na wszystko co zarząd da. Mieliście walczyć o podwyżkę 800 zł i o dodatek covidowy i nie ma nic. Propagandę siać umiecie ale nic się nie zmienia. Chodzicie na pasku centrali.

tolek
@Aaa

Dlaczego covidowe płacą w innych kauflandach w europie a polacy jak zwykle orżnięci obcokrajowcy powiedzieli u nas na magazynie jak my zaczniemy strajkowac to oni się przyłączą Popieram bydgoszcz a te łąby co pojechały zrokszyc na wsparcje powinni dostać nauczkę aby się nie wpier.... w innych sprawy skoro sami się boją wyjść przed szereg ZŁOTÓWY

@tolek

MC Bydgoszcz strajkuje ? Czy to fejkowa wiadomość. Bo MC Gliwice i Wola nie strajkują

@Aaa

Związek Zawodowy Jedność Pracownicza organizuje referendum strajkowe. Bydgoszcz opowiedział się chyb w 60% ZA strajkiem. Wystarczy wejść na stronę związku na Facebooku albo dołączyć do grupy Kaufland Polska.

@...

Referendum to strajk za parę lat będzie tak jak ich walka o podwyżki 800zl z tamtego roku

Bartas

Czy u was na marketach tez się dzieją takie rewolucje ?

Ktoś
@Bartas

A jakie ?

mikimo
@Bartas

Tzn ? Na pewno panika przed AM bo on się z ludźmi ponoć nie liczy, za byle (usunięte przez administratora) zmiesza z błotem albo zwolni. Co za czasy....

@mikimo

Dlaczego taka opinia o panu A.M. Inteligentny człowiek na poziomie. Zawsze z szacunkiem do zwykłych pracowników. Ceni pracowitość.

@mikimo

Z pierwszej wizyty to narazie w porządku. Nie znam gościa Ale potrafi się zachować w porównaniu do innych .mniejmy nadzieje ze Bedzie dużo lepszy od Pani A.S.ktora do reszty glowe straciła.

@mikimo

Zgadza się nie wiem co ten człowiek jeszcze robi w tej firmie on nigdy nie powinien zarządzać ludźmi.

@Gość

Haha popracuj z nim trochę to sie dowiesz i tak sie dużo zmienił piknuje sie. Ale piczekajcie jak bedzie akcja jadą i wpadnie na wasz sklep najbardziej dostana mm i vkl z kasjerami rzadko rozmawia bo sie musi pilnować.

Przecież nie będzie z pospólstwem gadać!

Dokładnie, tak Panie Adamie , oczywiście Panie Adamie hahaha. W sumie to musi być strasznie sfrustrowany, że tak postępuje z innymi ludźmi.

Czy ktoś wie coś na temat bonów na Wielkanoc? Będą one wgl, jakiej kwoty się spodziewać?

...

Kwota ta sama co zwykle. Bony maja zasilac od 19go marca.

@nie bede robic
@...

A bony sa na bonie pracowniczym czy na platformie mybenefit?

@@nie bede robic

NA BONIE... ????‍♂️

Oszczędności powinni zacząć od samej "góry" a nie od szeregowych pracowników dzięki,którym sklepy funkcjonują. Dali nam po 100zł podwyżki a dyrektorom auta wymienili na nowe. To jest właśnie sprawiedliwość.

Zyta
@Ania

Wszędzie pisali , ogłaszali wszystkim jakie to nie dostaniemy podwyżki .Starzy pracownicy jak zwykłe zostali docenieni. Teraz jakoś cisza w mediach .

Lala12
@Ania

Pracownik ze stażem ponad 10 lat dostał 100 a ci co na określonym 200..

@Lala12

Boją się,że Ci na określonym rzucą wypowiedzenie przed świętami? Tych co pracują ponad 10 lat mają gdzieś. Jest coraz gorzej.

tolek
@Lala12

Ja pracuję 14 lat a 1 kwietnia przyjeli nowego pracownika i dostał taką samą stawkę jak ja i gdzie tu sprawiedliwość

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Szef

Mam nadzieję że Kaufland będzie otwarty całodobowo pzez kwiecień. Pracownicy wreszcie wzięliby się do ROBOTY! A tak to siedzą sobie kawkę popijają, co godzinkę na papieroska, leniuszki jedne. Miłego dnia wam życzę ;)

@Szef

Biorąc pod uwagę fakt, że w godzinach 21 - 06 liczba klientów będzie niewielka, to dopiero raj dla leniuszków. Będą pić kawkę, palić papieroski, plotkować po kątach. Tak szefciu. Słabo pilnujesz swojej załogi. Udanego miesiąca.

@Szef

Sorki ale u mnie na sklepie robimy z jęzorem na wierzchu i nie sądzę aby było inaczej na innych sklepach zwłaszcza teraz:'(

Jadzia
@1360

Ktoś z marketu z Lubina ???? się zali

Bcd

I. Po Śędzińskiej

XY
@Bcd

Napisz dokładniej, zwolnili ją?

All
@XY

Tak.Dostala dzisiaj wypowiedzenie

Pikaczu
@All

Szkoda Pani Ani, fajna kobieta, na poziomie, rozumiejąca drugiego człowieka i odnosząca się z szacunkiem.

@Pikaczu

Pan AM zaczyna swoje akcje. Ciekawe jak gi zachodnie realia szybko ostudza

Co się dzieje? Nagle zwolnili Panią Anię Sędzińską. Niedobrze się chyba dzieje :(

@Kasia

Adios. Tak szalała aż się doigrala.

xxxxxxo

Emeryci dostali wieksze podwyżki jak pracownicy kaufland za ciężką pracę wstyd zarządzie byle jaki

Cześć Ile Zarabia manager zespołu? Czy MZ też może dostać auto służbowe?

Odp
@Paweł

Są widełki dla menagerów. W umówie jest zaznaczone o wynagrodzeniach . A co do aut to może ma zastępstwo ?

@Odp

A jakie to są widełki? Dosyć często widuje kilka BMW na wrocławskich blachach pod sklepem a wizytacji nie maja

Odp
@Paweł

Przeciez regionalni ludzie z centrali i inne osoby tez maja auta nie tylko rewizje.

@Odp

No w sumie racja Czy realne dla Menagera Zespołu jest 7 tysięcy brutto? Większe miasto wojewódzkie

@Paweł

Nie. 6 tysi. I jaki samochód dla MZa? Kpiny jakieś ktoś urządza? bmw za pol miliona zł mają mm, vkl, centrala, rewizje i inne "ważniaki".

6? Trochę słabo jak stażysta dostaje 5 na dzień dobry

@Paweł

Z pretensjami do ginara zapraszam. Stażysta dostaje 5, a pracownik który umie wszystko ponad 1k mniej. I? MZ robi dokładnie to samo - pcha towar w półki tylko dochodzą mu grafiki i ochrzan zbiera:D Trzymaj się ziomek z daleka od tego syfu.

mirka

usunąć z kauflandu liiderów i kierowników bywają dni że na jednego pracującego przypada 5 kierowników zbędnych dla rozwoju firmy i jej funkcjonowania

Mirka
@mirka

To że ty masz nieudolnych kierowników to problem twojego marketu .Nie wypowiadaj się za innych .Ciekawe czy Ty w pracy jesteś taka perfekt .

Funkcyjna
@Mirka

A kto pisze że tam pracuje !!! :) mi się tam dobrze robi

JA
@mirka

Cześć LZ jest zbędna.Kierownik kas to w tych czasach bzdura.Grafiki może robić SABA , a kasa główna sobie poradzi z resztą zadań i tak za wszystko odpowiada kierownik dnia.Kier.kas jest tylko po to żeby było kogo opierniczac.

Ktos

Poziom wypowiedzi godny lidera. To kolejny argument na to, żeby zweryfikować zasady naboru na stanowiska kierownicze.

@Ktos

W sumie to wogole mogloby nie byc liderow bo po co. Lepiej zatrudnic wiecej pracownikow i przeszkolic do zamykania kilka osob i koszty zrobione. Lider czy pracownik roznica tylko w pensji i opierdzielu.

@JA

LZ kas moze bzdura choc u nas w markecie ma wiecej zamkniec od lZ food wiec chyba cos robi

Ktoś

Tak. Niektórzy liderzy nie mają prawie żadnych obowiązków. Z nudów wymyślają jakieś niczym nieuzasadnione nakazy i zakazy, zamiast zająć się rozwiązywaniem istotnych problemów. W dodatku wydaje im się, że są nietykalni i bezkarni. Po prostu władza absolutna. A przecież to tylko podstawowy szczebelek kierowniczy. Zwykły brygadzista.

Czesc. czy są tu pracownicy aktywni którzy zostali pominięci w tych podwyżkach?. Jakie jest wytłumaczenie?

Czy ktos zna powod dlaczego jest ogloszenue na dyrektora marketu we Wloclawku? Czyzby obecna "wspaniala" dyr opuscila swoj plac boju.

Wera
@Monika

Dawno przekroczony wiek emerytalny i konfliktowy styl bycia.

@Monika

A może ktoś z forum wie do jakich marketów jest zapotrzebowanie na menedżera marketu w woj. łódzkim?

MONIKA
@Wera

TO TAK JAK WSZYSTKIE "STARE PANNY" NA TYM STANOWISKU W KUJAWSKO-POMORSKIM

NienawidzęKAUFLANDU!!

Kiedy dowiedziałam się o tym ze nie można płacić blikiem pani wydarła się na mnie i powiedziała ze jak w natychmiastowym tempie nie dam pieniędzy wezwie ochronę. Bardzo nie miła obsługa i ekspedientki. Proszę z nimi porozmawiać. Pozdrawiam ????

Janek
@NienawidzęKAUFLANDU!!

To po co tam przychodzisz !!! (usunięte przez administratora)

Daria

Czy w kauflandzie są zniżki na produkty dla osób które maja tam umowę ?

Kama
@Daria

Niestety nie ma

Bara

Witam kiedy będą bony na wielkanoc

kot$

TO KTO WKONCU JEST ZA PANA URBAŃCZYKA?

Zyyata
@kot$

A kogo to obchodzi tyle gadali o podwyżkach a tu nadal nic nie wiadomo .Nas obchodzą konkretne sumy a nie regulamin z którego nic nie można wyczytać . Mam nadzieję że teraz nie wycofają się bo to dopiero byłaby żenada. .

Adam M.

Adam M

Mała
@Zyyata

100zł brutto

To się dzieje dzisiaj pożegnali urbanczyka

Co ty gadasz??

@Koka

Tak podobno pożegnał się z firmą w dniu wczorajszym to teraz się zacznie dopiero dziać znowu góra się tłucze bo spadły obroty ciekawe co nas jeszcze czeka

Koka

Przyjdzie jakiś nowy "szef" więc nastaną nowe rządy i durne przepisy

Karina
@Koka

Widzieliście info w Waszych marketach o podwyżkach? Do 14 lutego mieli nas poinformować? Wiece coś może? Pozdrawiam

Do Kariny
@Karina

Zadzwoń do centrali ale DZIŚ na pewno uzyskasz informację.

Karina
@Do Kariny

Dzięki za radę złośniku! ;) miłego dnia!

Pies
@Koka

Ostatnio po nim przyszla Zmarzla i nie bylo dobrze to ciekawe kogo teraz awansuja. Moze znowu stara panne z ambicjami.

Kot
@Pies

Poproszę ten (usunięte przez administratora) formularz. Umiesz się dopytywać !!! Ja na szczęście wasze nie umiem odpowiadać !!!!

Agent
@Pies

Mają czego się bać Ci ustawieni na stołkach z kiepskimi wynikami... Pamiętacie szkoleniowego lina, jak klient strzela z łuku do pracownika. Teraz będą strzały do tych na stołkach. Oj większość straci stołki, bmw i audice. A co do tamtego lina, to szkoda, że wtedy nie było TVN, bo byłby ciekawy temat.

Koko

Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego.Pan A.U. to inteligentny człowiek i trudno go zastąpić.Nastepca będzie miał wysoką poprzeczkę do pokonania.Pewnie wkurzył Niemca.

Pewnie przyjdzie ten ambitny Adam M. Albo ktoś z zewnątrz

@Koka

Adam M.to pozer , moim zdaniem wielkie mniemanie o sobie nie wystarczy żeby ogarnąć tak dużą firmę.

@666

No to się okaże . Ale zobacz ile już stołków obleciał i cały czas pcha się w górę .

@Koka

Już oficjalnie jest od dzisoaj

No to powodzenia .Teraz zaczną się popisy.

Koka

Mogę przepowiadać przyszłość :) .

Abra

A wiadomo już coś na temat tych podwyzek ?

JatoJa

Dobra ziomki ziomeczki. Pytanie do marketów, w których są kasy samoobsługowe. Jak wam je zamontowali to powywalali kasjerki? Czy kolejki się zmniejszyły? Są awaryjne? Jak się one mają do żałosnego skanrejtu?

@JatoJa

Zanim klienci ogarną kasy SCO to pracownicy osiwieja i nabawia się nerwicy . Zdarzają się sytuacje że kasy się buntują i trzeba wzywać serwis. Kasjerów nie wyrzucali po zamontowaniu , a kolejki to zależy od klientów czy będą chcieli korzystać z kas SCO .

Smutasek
@JatoJa

Nie wywalili kasjerek.,kolejki są jak były i tak są czasem awaryjne????

Koko
@JatoJa

O dziwo pierwsi chetni do samoobslugowych to emeryci i początkowo jak masz 6 kas to przeklinasz swój los.Oczywiscie każdy klient uważa że to on jest najważniejszy i pomagasz jednemu a reszta Cię sztura bo może go nie widzisz.Kasjerek nie zwalniają bo i tak pewnie jest ich mało.Kasy awaryjne , trzeba je cały czas monitorować i przestrzegać wszystkich zasad.U nas nadzór się pozwalnial , psychika tam wysiada.

Dolny Śląsk
@JatoJa

Kasjerki 3/4 co na kasie mało.co siedzą od zawsze . To układają na drogerii pasty do zębów albo zbierają kartony na sklepie a te co pełen etat siedzą na głównej kasie . A te co wolno kasują dali na mięso za kare !!!

Koledzy i koleżanki Czy ktoś posiada listę nieobecność za co nie zabierają dodatku? Na pewno opieka na dziecko, urlop zwykły. Kiedyś ktoś podawał cała taka listę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska