Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

A czy u Was na marketach już funkcjonuje elastyczny czas pracy tzn. w jeden dzień pracujemy 10 godzin a w inny np 4. U nas już zmieniają grafiki na listopad.

On
@Monika

Już od dawna , tyle że jest bałagan czasem na drugiej zmianie nie ma pracowników zostają 1 kasjerka i 1 dziewczyna z kasy głównej z działów nie ma nikogo a kolejki zawijają się na nabial

Ale jaja...

Akacja
@On

Na marketach na ktorych pracownicy nie maja odpowiedniej wydajnosci/produktywnosci dyrektorzy robia przekrety typu "pracownik ma sie dzis nie odbijac", albo wysylany jest na kilka dni na inny market.

@Akacja

Ciekawe czemu wszyscy tak cisna na tą produktywność, jakie bonusy z tego mają menedżerowie i regionalni. Szkoda że kasjerzy nic z tego nie mają a to oni robią ta produktywność.

Ola

Żadnych.

Blondi

Ile teraz ma lider zespołu?

Zofia
@Blondi

35 lat

ELIF_Ze_Śląska

Pracuje w jednym z Kauflandów na Śląsku. Dużo jeździłam na przebudowy. Ludzie, korzystajcie z l4 , uż i innych. Firma niedługo zacznie zamykać te "syfy" bo nie będzie komu pracować. Oby w końcu wszystko wyszło na światło dzienne , media powinny im zrobić taką reklamę, żeby sie nie pozbierali. Jak z Polaka zrobić niewolnika i wmówić mu, że jest szczęśliwy. Chory wyzysk i brak kultury( szacunku od regionalnych i wyżej zero...) spowoduje że w końcu ktoś nie wytrzyma i zrobi z tym syfem porządek. Była pracownica z 13 letnim stażem. Trzymajcie się!!! Obym w końcu usłyszała w mediach: skandal w sieci Kaufland. Wyzysk i Mobing każdego dnia. Skończy się ten Wasz dobrobyt z naszej ciężkiej pracy. Prostaki !!!!

Była pracownica.
@ELIF_Ze_Śląska

Spełnię swoje i Wasze marzenia, a moim byłym przełożonym podaruję prezent na Św. Mikołaja. Rozgłosem medialnym przedstawię skrywające tajemnice firmy Kaufland.Na pewno tej firmie, podniosę obroty w okresie przedświątecznym Bożego Narodzenia 2018 r.

Pracownik ze stażem

Liczę za słowo

Gabriela
@Była pracownica.

Hej @ELIF Może wymienimy się imeilem?

Śmiech na sali
@Była pracownica.

Szkoda że dopiero na Święta bo pewnie jeszcze dużo ludzi zwolni się do tego czasu. Ale jest światełko w tunelu, które być może coś zmieni. Myślę że jeżeli jedna osoba zacznie to inni ludzie też będą rozmowni. Powodzenia

anaxor

Trzymam za słowo

anaxor

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Ono

Jedna z opinii na jednej ze stron odnośnie zwolnień chorobowych w zakładach pracy : To nie choroba jest wypadkową L4, to traktowanie pracownika przez przełożonych. Młodym oferuje się stanowiska kierownicze i trzepanie mózgu, polegające na wymaganiu od pracownika wkładu ponad jego siły, ludzie zażywają środki uspokajające, biorą tabletki nasenne, ponieważ ich stan psychofizyczny popadł w całkowitą ruinę. PIP już nie spełnia swojej roli, związki są atrapą, pracownik pozostaje sam ze swoim problemem. Młoda kadra kierownicza nie przygotowana do kierowania / zarządzania ludźmi, nie wie jednak o tym, że czas bardzo szybko płynie i oni również będą upokorzeni przez swoich następców, dlatego, kto żyw ucieka na świadczenia emerytalne. Młodzieży życzę więcej pokory i dużo nauki. To nie tylko Kaufland sieje taki zamęt .To Polska gotuje nam taki los .Pieniądze to nie wszystko , a szacunek do człowieka . Nauczmy się szczerze spojrzeć w oczy tym , którzy nas " niszczą " zdrowie mamy jedno

Natasza

Pracuję w Kauflandzie już parę lat.Sporo się zmieniło w tym czasie oczywiście na gorsze. Jednak ja mam to szczęście, że otaczają mnie fantastyczni ludzie . Począwszy od najniższego szczebla po MM .Bywają sytuacje wyprowadzające z równowagi ale da się wytrzymać.

czy naprawdę nic nie możemy zrobić jako pracownicy?pracuję w Kauflandzie 3 lata.podobno to co było ,,dobre''minęło mnie.wiem tylko tyle że tam gdzie pracuję jest manipulacja ludzmi,wyzysk i poniżanie.pół marketu u mnie jest na lekach,bo inaczej się nie da.pozdrawiam pracowników kaufland????

On

Czy uwas też chowają towar z magazynu na tira jak jadą na kontrolęNiemcy ?

To jeszcze lepsze...hi,hi

@On

Na mnie "jadą" przestało już robić wrażenie. Jestem teraz w takiej fazie, że coraz częściej śmiać mi się chce z tej szopki.

Aśka
@On

W łódzkim ten proceder trwa około dwóch lat, wraz ze zmianą dyr. regionu. Przyjęło się jak jeden ze standardów firmy.

Lider
@Aśka

Guzik prawda, jak czytam te komentarze, to mi się śmiać chce, za co wy nienawidzicie tych dyrektorów, że niby od nich wszystko zależy? Ludzie opamietajcie się, jeden nie zrobi tego, co centrala niemiecka każe zwolnią, wezmą drugiego, proste i tak będziecie robić, co chcą Niemcy lub się zwolnicie.

zbyszek
@Lider

Dokładnie ! oni wszyscy nie mają zbyt wiele do gadania. to niemiecka fiorma i niemcy mowiom co trzeba robic.

Mariolka_Słodka

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. 12 lat w tym obozie. Dyrektor dyrektora dyrektorem pogania. Wiecznie szukanie oszczędności na pracownikach. Wyzysk oraz brak jakiekolwiek kultury u Menadzerow i wszystkich wyzej. Oby centrala Niemiecka wzięła się za tych darmozjadów. Była Pani Kierownik. Moje sugestie dla Kaufland Polska: Zacznijcie szanować pracowników. Już jest ich garstka a będzie jeszcze mniej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak rąk do pracy. Pracownicy wykorzystywani do pracy ponad swoje siły. Bardzo marne, niskie zarobki. Zerowy Socjal oraz praca w ciągłym stresie - To wszystko wpływa na złą atmosferę w pracy oraz brak chętnych do jej podjęcia.

Śmiech na sali
@Mariolka_Słodka

U nas mówią że wszystko jest ok, że to my jesteśmy winni tej złej atmosfery cytuję MM"sami się nakrecacie "Masakra jakaś

Laska

Jak byłam na wsparciu w Piszu to tam warzywa , pieczywo zamiast do pojemników oddawali jakiemuś facetowi dla zwierząt .Facet był bardzo zadowolony.

Syzyf
@Laska

Proszę nie zamieszczaj takich fraz publicznie. Zapewne jesteś nieświadoma, że możesz zaszkodzić menedżerowi tego marketu. Gorąco pozdrawiam. :)

Laska
@Syzyf

Zaszkodzić ? Tam towar z magazynu przed Niemcem chowali na tira i nikt się nie nie bał że ich złapią

Zosia

Nie ma problemu jest ok Lubię atmosferę w Kaufland Polska za: Wszystko oprócz wypłaty bo jak zatankuje a muszę jeździć autem bo do mojej wioski nie jeżdżą autobusy to mi dużo nie zostaje 350 zł kosztuje mnie paliwo i cały czas idzie w górę.

Były menedżer.

Firma ok, ale obecni Polscy menedżerowie zarządzający tą firmą doprowadzili sieć Kaufland do fatalnej kondycji. Spadki obrotów, marży, ogromnych strat, wykorzystywania ponad siłę zwykłych pracowników- sprzedawców /kasjerów. W ciągu półtora roku zniszczyli pracę poprzedników, którzy wypracowali bardzo dobrą pozycję sieci na polskim rynku. Większość marketów wtedy osiągała bardzo dobre wyniki finansowe. Ocena pracownika z poziomu menedżera średniego szczebla. Wymienić kadrę zarząd.

Gocha
@Były menedżer.

Doprowadzili firmę prawie do bankructwa, ponieważ zarządzającym nie zależy na dobrej kondycji firmy, tylko na ciepłych posadkach dla znajomych, koleżanek i rodziny. Żal pracy przez wiele lat, poprzednich menadżerów i pracowników.

@Gocha

Oj bardzo zal ale nikt tego nie widzi pracownicy odchodzą klienci odchodzą kiedy to wróci do normalności z przed 2-3 lat czy nie za pózno.

Syzyf
@zero

S wiat na Kaufie sie nie konczy, skoro Prezesowi nie zalezy na wynikach firmy , to nam tym bardziej. Zaczynamy nowe zycie, tylko szkoda naszych prac syzyfowych w tej firmie.

serio?
@Były menedżer.

Jeśli myślicie, że polski zarząd doprowadził do tej ruiny to nie znacie realiów... większość zmian została narzucona z zachodniej granicy i nikt nie mial w pl zapewne nic do powiedzenia. dlaczego pożegnali B.L.? bo narobił syfu i teraz trzeba to ratować.

Zainteresowana
@zero

Tak doprowadzili do ruiny.Jestem jedynym z kilku menadżerów którzy odeszli po 17 latach .Gratuluję firmie....

????

Firma schodzaca na psy.Zero plusów.Jedna osoba robi za trzy etaty i caly czas jest nas za dużo.

Terenia

W markecie Sanok dyrektor tylko romansuje, szkoda jego żony... Nie interesuje się pracownikami tylko rozmowami przez telefon. Nie ma z nim kontaktu albo się rozłącza albo odrzuca rozmowy, nigdy nie ma czasu dla pracowników. Menedżer FOOD co godzinę przesiaduje na palarni, nie ma szacunku dla pracownikówa. Menedżer Frische awansował, bo jej mąż kładł płytki u regionalnego.

@Terenia

Nie tylko u was takie numery.Znam taki przypadek ze MM romansuje z VKL i dzieki temu ma stołek .....a żona w domu czeka aż mąż wraca z delegacji i się cieszy .

Ble

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana zarządu

Elwira

Szkoda życia na kaufland. Moje sugestie dla Kaufland Polska: Zmienić część pracowników w centrali.

@Elwira

Czasami za pózno zdajemy sobie z tego sprawe

@Elwira

Czasami za pózno zdajemy sobie z tego sprawe

zero

za bardzo jestem załamana jeszcze nie czas ale napewno nastapi Moje sugestie dla Kaufland Polska: mętlik w głowie

Wsz73

Sklep w Białej Podlaskiej obsługa na stowisku z wędliną to jakaś masakra. Bardzo długo stoii się w kolejce

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Walka z mobbingiem ,większe pensje i szacunek do pracownikow.

Luk

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zmniejszać zatrudnienia. Jest nas coraz mniej a wymaga się więcej za te same pieniądze. Brak narzędzi do pracy-zdecydowanie za mało skanerow

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 18 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska