Wp-Bau Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Wp-Bau Sp. z o.o.

Joanna

@Mateo Twój komentarz świadczy o tym, że nie masz pozytywnej opinii o Wp-Bau Sp. z o.o. Opisujesz firmę niepochlebnie, czy mógłbyś podeprzeć czymś swoją ocenę? Co spotkało Cię ze strony pracodawcy? W jaki sposób zostałeś oszukany? Rozwinięcie Twojego komentarza będzie przydatne dla wszystkich osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Mateo

firma krzak, zlodzieje, oszuści i naciagacze, pozdrawiam

Mario 68

Zalegają kasę 700 euro za Weinmanna.....jakieś 6 lat.....

Kris

Macie kontakt do wlodka bo mi wisi spora kase od 10 lat jakos

Aleksandrah

Brak wypłat o co dokładnie w tym wszystkich chodzi @xxx masz na to jakieś konkretne dowody? Bo tak racjonalnie myśląc to takie opinie powinny być nimi poparte

xxx

Złodziej nie wypłacalny ,oszust niesłowny ,nie polecam

hieronim

tez z tego co wiem Wp-Bau Sp. z o.o. to jedna z bardziej doświadczonych firm w branży aktualnie i nie sądzę żeby to był tylko jakiś ogólnik z broszury jak to ujął tadek w poprzednim komentarzu, również ciekawi jak są w w tej firmie traktowani pracownocy i czy przypadkiem żadne prawa pracy nie są łamane

tadek

No dobrze, wp-bau posiada doświadczenie i rzesze zadowolonych lub niezadowolonych klientów, ale to ogólniki rodem z broszury informacyjnej. Może ktoś napisac jak realnie tutaj wygląda praca? Powtórze, ze chodzi mi o traktowanie pracowników, a nie klientów, bo chyba niektórzy pomylili fora. Pozdrawiam.

Nie polecam! Pani werbuje osoby do Niemiec, bylem tam, pracodawca Polaczek pan P. to oszust-nie placi kasy na czas, wyplata w zaliczkach, zero szacunku dla pracownika-dojedziesz do pracy do Niemiec to juz cie maja gdzies, caly czas walcze o pieniadze, uwazajcie co podpisujecie, bo wszystko jest sformułowane tak, aby nie móc nic wywalczyc. NIE POLECAM!!!

Buzka

Ja tam byłem miesiąc i do dziś walczę o swoją kasę(usunięte przez administratora)

WW

WITAM DO WP-BAU NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZESZE TAK JAK SIĘ OMAWIALIŚMY TAK BYŁO , NIESTETY ŻEBY DOSTAWAĆ 15 ERO TO TRZEBA COŚ UMIEĆ PANOWI .ZAWSZE MOŻECIE PRACOWAĆ W POLSCE ZA 7 ZL. POZDRAWIAM WALDEK

inkogmito

dziekuje za opinie o tej firmie To dziadostwo totalne Dobrze ze niepojechałem od nich nigdzie.

mi tez nie wypłacił wszystkiego niech sie(usunięte przez moderatora) noga powinie zycze mu tego i odradzam pracy u niego

kuba

Potwierdzam tą opinie to(usunięte przez moderatora) do dziś mi kasę są winni co wypłata to 200/300 euro mniej tylko tłumaczenie słyszałem że później wyrówna jak się uzbierało 900 euro i nie było widać wyrównania to zrezygnowałem a ilu było tam kolesi co po parę lat tam pracowali bo pochodzili z takich wiosek gdzie nie było pracy to oni mieli po parę tysięcy nie wypłaconych zaległości lepiej omijajcie tą firmę

(usunięte przez moderatora) odradzam pracy u niego

oszukany

przestrzegam przed pracą w tej firmie,pracowałem u(usunięte przez moderatora) w wp-bau i orevis

Zostaw opinię o Wp-Bau Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wp-Bau Sp. z o.o.