OREVIS

Gdańsk

Opinie o OREVIS

Renata

Zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na forum? Słyszałam , że firma jest spoko. Czy z tego powodu nie piszecie?

iza

Ale możesz na ich stronie interetowej znalesc adres mailowy i na niego wyslac im swoje cv. moze nie zamieszczaja wszedzie swoimch ogloszen ze szukaja ludzi do pracy

oszukany

kolego kompas ja też zostałem oszukany przez P...,sam się zwolniłem i też nie zapłacił mi ostatniej całej pensji mam nadzieje że panu P... kiedyś te ukradzione euro bokiem wyjdzie

PRACOWNIK

WITAM WSZYSTKICH KAŻDY GADA JAKA TA FIRMA JEST DO (usunięte przez administratora) ALE NADAL PRACUJĄ,JA MAM UMOWE PODPISANĄM Z PANIĄ (usunięte przez administratora) I NIEMA PROBLEMÓW Z PIENIĄŻKAMI SĄ ZAWSZE 10,PRACA TEŻ JEST OK

jaki szef taka firma orevis a wp-bau to jedna firma kręt

j23

kolego ja też zostałem okrojony na niezłą sumkę,to może razem coś uda nam się odzyskać(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o OREVIS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OREVIS