Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Anielka

Czy ktoś z Was ma wiedzę dotyczącą akcji PBSZ. Kiedy je przydzielono byłym pracownikom i na jakich zasadach?

PaKo
@Anielka

Prywatyzacja PBSz miała miejsce w 1995 roku. Część akcji rozdano pracownikom wg zasad wtedy obowuiazujących.

Mechanik

Witam, na jaką stawkę może liczyć dozór mechaniczny na miedzi? Jestem zainteresowany pracą.

Ślusarz

I co z tymi podwyżkami? Wszyscy dostali ino PBSz nie dostał.

rob

Witam na jakich szybach KGHM wykonuje prace? myslę nad złożeniem aplikacji.

Grzmoty

Piczucha

Student

Cześć nie dawno się obroniłem i jestem inżynierem elektrotechniki.Chciałbym zapytać na jakie zarobki można u was liczyć ponieważ u mnie na wydziale jest mnóstwo plakatów z pracą u was dla inżynierów. Pozdrawiam

@Student

Miedź/węgiel?

Odpowiedź
@Student

Zarobisz dobrze, będziesz zadowolony, ale czy zrobisz tu karierę, to zależy, czy umiesz rozmawiać z ludźmi i ile masz pokory żeby się uczyć prawdziwej pracy, bo to czego Cię uczyli na studiach, a to co jest w praktyce to duża różnica.

KolorowyMikołaj

Lepiej składaj papiery pod kopalnie , będziesz miał normalne pieniążki za swoją pracę , nie pchaj się do pbsz bo cię zablokują i jak będzie okazja pójścia pod JSW to cię nie wezmą. Pozdrawiam lepiej sobie kilka razy przemyśleć

Ile procent masz karty górnika i jaki oddział ? Są na KGHM wybitki za soboty i niedziele, czy do zapłaty wszystko ?

Miłosz

A operatorzy na przodku u was ile mają za cały rok

Węglorz

A napisz kolego ile masz stażu. To prawda, że przez pierwszy rok się gorzej zarabia, a dopiero później dostaje się lepszą grupę? Jesteś jako ślusarz-mechanik w TG?

Pracownik kghm

Wpisz sobie w internecie „rekrutacja KGHM”. Aplikujesz tylko przez tą stronę, nie da się inaczej. Zwracaj uwagę, żeby oferta była „KGHM”, a nie grupa typu „KGHM Zanam” itp., bo to nie to samo. Stronę trzeba przeglądać co jakiś czas, raz nie ma ofert, raz jest ich pełno.

Pracownik kghm
@Zainteresowany

Należy pamiętać, że pierwszy rok/dwa są słabsze. Styczeń „14” dostaniesz na podstawie roku poprzedniego, czerwiec wczasowe jakieś 3600 na rękę (plotka jest, że podnoszą do 4600) żeby dostać trzeba przepracować jakiś okres i mieć 10dni urlopu, zyski w tamtym roku 250% wypłaty, również dostaniesz za poprzedni rok, barbórka średnia wypłata liczona z całego roku. Z pozytywów dochodzi jeszcze dochodzi urlop górniczy, 5dni po 5latach stażu dołowego, 8dni po 10latach stażu dołowego. Co do tych weekendów to istnieje możliwość wymiany soboty za dzień wolny, ale lepiej robić to za pieniądze według mnie. Ogólnie ciężko zdobyć prace, ale jak się ma jakieś doświadczenie w firmach, lub dobre wykształcenie to przyjmują bez żadnych znajomości

Pracownik KGHM
@Węglorz

Ja pracuje w dziale „GC”, czyli na komorze eksploatacji maszyn dołowych. Konkretnie naprawiam ładowarki i wozy odstawcze

miłosz

to bardzo fajne stawki ale po jakim czasie pracy

MIŁOSZ

A wiesz może na jakich maszynach i po jakim czasie takie zarobki?

@Pracownik kghm

Zaskoczyłeś mnie tą kwotą wczasowego, słyszałem że jest, ale nie aż taka duża kwota, ale to tylko na plus, zdradzisz ile masz procent karty górnika żebym mógł sobie porównać czy opłaca mi się aplikować ?

Asd

Bez stażu dołowego nie dostaniesz uprawnień.

Operator
@Asd

A po roku na mechaniku?

@Operator

Nie ma sztywnych wypłat zależy co wynegocjujesz na stawce i co sobą prezentujesz.

Najlepsza praca dla alkoholików pracuje w Tarnowskich górach mamy mechanika co prawie codziennie jest pijany Jak się coś w końcu stanie komuś to dopiero każdemu się otworzą oczy !!!

Obserwator

Pytanie mam jedno , i kilka faktów Co myślicie o premi za wykon ? Wszędzie tak jest na oddziałach, niemożliwe metry za premie ? Robią tak bo oni chcą by tej premii nie dać nam , dlaczego nie może ktoś rozumny napisać normalnej premii? Chodzisz pracujesz , jak (usunięte przez administratora) charujesz jest czasami ok 4 ludzi na przodek i czym robić wykon ? Presja wylewana na przodowych z na sztygarów zmianowych jedynie co oferują . Mały procent osób co mają gumowe uszy ma wypłaty przebijające wynagrodzenia reszty tylko dlatego , że siedzą kilkadziesiąt minut i debatują w biurze z wyższym dozorem . Nie można mieć problemu oczywiście do nikogo kto jest na stanowisku KPP bo nie o to tu chodzi , każdy pracuje by żyć godnie a nie zarabiają ściągając spodnie . Pamiętam te reklamy , że zarobić można nawet 10 tys zapomnieli dopisać że przez 3,4 miesiące . Ja życzę każdemu spokojnych zjazdów i szybkich wyjazdów , chciałbym aby między innymi każdy KPP i każdy sztygar oddziałowy wstawił się za swoimi ludźmi , jednak trzeba trochę pokazać co ma się w spodniach . Bo życie coraz droższe nieoszukujmy się , a na premie nie ma co liczyć jak wspomniałem . Jedynie na co można liczyć , że JSW otworzy nam bramę i będziemy mogli tyrać za normalne pieniążki . Pozdrawiam

@Obserwator

To chyba logiczne, że za leżenie tej premii nie dadzą. To ma być dodatkowy motywator, osobiście uważam to za dobry pomysł. Ruszy program i zobaczymy czy jest taki nie do osiągnięcia

Były Gzug
@Obserwator

A ja przeniosłem się do PBSz. To była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć. Zero porównania. Praca jest na wszystkich kopalniach w JSW, bardzo dobre warunki i przez ostatni rok zarobki rosną bardzo szybko. A ty kolego jak nierozumiesz premii która jest wprowadzana to lepiej się nie wypowiadaj. W ostatnim czasie były spotkania i wszystko było dokładnie wyjaśnione. Będzie dobrze.

@Obserwator

Obserwator - nie wprowadzaj ludzi w błąd. Każdy z pracowników ma możliwość dostać premię. Ja np. w marcu mam zamiar przepracować 25 dni i na moim koncie z pewnością pojawi się netto około 700,00 złotych wypłaty więcej. Może uda się wypracować jeszcze drugą część premii, zobaczymy. Nie obrażam się i pomysł pracodawcy rozumiem. Dlatego nie wprowadzaj defetyzmu i powiedz na forum kolegom , że jest również część premii stała i żeby ją dostać wystarczy tylko zameldować się w pracy. Ruchoma jest dodatkową propozycją za wyniki. Rozumiem, że należysz do grupy która ma problemy z chodzeniem do pracy dlatego nie skorzystasz nawet z części premii stałej. Twój problem. Ja biorę w marcu za kartki kwotę 1308,75 oraz premię frekwencyjną netto 700,00zł. Walczę dalej o ruchomą część może wpadnie kolejne netto 550,00 zł. Premia wypłacana będzie na drugi pasek. Pozytywnie myślących pozdrawiam

Tomasz
@Obserwator

Byłem na spotkaniu w sprawie premii motywacyjnej. Informacja przez zarząd rzetelnie przekazana. Z przekazu prezesa PBSz S.A. dowiedziałem się, że premia podzielona jest na dwa składniki. Pierwszy wypłaca się z chwilą kiedy przyjdę do pracy. Druga od wyników w danym miesiącu. Premię tracę jak będę miał w miesiącu rozrachunkowym minimum jeden dzień nieusprawiedliwionej nieobecności. Pierwsza cześć premii bardzo przejrzysta, łatwa do osiągnięcia. Druga - życie pokaże. Jest to z pewnością próba wprowadzenia innego motywacyjnego rozwiązania. Wypłata premii na podstawie drugiego paska przelewem do 20 tego. Trzeba pamiętać, że pierwsza część naszej wypłaty bez zmian. Na dotychczasowych zasadach do 10 danego miesiąca. Z pewnością nie obrażam się na PBSz S.A. który w tym roku podniósł mi posiłek o kwotę około 500 złotych i za bieżący miesiąc dostanę 1200,00 oraz premię za 23 dni pracy brutto 805,00 złotych. Pracując w sobotę dostanę jeszcze więcej. Jeżeli warunki w pracy pozwolą tą z chłopakami postaramy się wypracować drugą część premii. Obserwator pamiętaj, że do wynagrodzenia średniego wliczana jest również barbórka, czternastka, jubilat i odprawa emerytalna. Ja pracując w weekendy, za grudzień, styczeń, luty z barbórką i 14-tką dostałem łącznie netto 30000,00 co na rękę wychodzi 6000,00 złotych. Dodatkowo dostaję kartki na święta i posiłki regeneracyjne. To kolejne około 1100,00 złotych na miesiąc. Oczywiście teraz już podwójnych wypłat nie będzie. Jednak z minionego okresu się bardzo cieszę. ..... w PBSz S.A. 10 tysięcy na 4 miesiące ? Obserwator ty u nas chyba nie pracujesz ......... albo jesteś do tej roboty za słaby

Obserwator

Kolego jestem osobą bardzo pozytywną , jak możesz mnie oceniać przez internet ? tak pracuje jak każdy inny , patrzę Tylko na swoje dłonie , bo Tylko moje dłonie mnie wyżywią . Widocznie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem , tak jak to mówią "Kopalnia nie jednemu uratowała życie ;) " Tobie uratowała , jeśli pracujesz jak czytasz wydaje mi się gdyby małpy miały dłonie jak Ty to umarły by z głodu ... Wyjaśnię Ci jaśniej Jasiu , dostajesz wynagrodzenie po podwyżce i wypłata niczym się nie różni to sorry memory coś jest nie tak ... Pozdrawiam świadomych ludzi którzy widzą co się dzieje , bo Tylko w takich osobach jest siła .

@Obserwator

Fajnie mnie rozśmieszyłeś :) Pracuje tak, że zarabiam wystarczająco tylko, żeby nie narzekać na forum i nie obrażać swoich kolegów z oddziału anonimowo, że chodzą do biura i "zabierają" moją premie. Radzę Ci zastanów się nad swoją karierą w PBSz, bo widać męczy Cię to środowisko.

@Tomasz

Ja napiszę jedno tylko życzę wszystkim zdrowia i sił .Pracując prawie na okrągło i to po 100%normy .Mając słabszy dzień ,bo coś zacznie się dziać ze zdrowiem nie pójdziemy do lekarza bo premia to uwierzcie mi daje 3 miesiące i będzie pogrzeb za pogrzebem .Kto robi na dole wie że to nie łatwa robota i nie leżymy tam

Kiedy będzie to płacone czy wiadomo ? Bo mówią że po 20

Ślusarz

Dlaczego na temat nowych premii i systemów motywacyjnych nie ma jak zwykle oficjalnych pism w biurach na oddziałach? Coś mi tu śmierdzi drugie paski i przelewy. Dlaczego niemożna było po prostu do stawki dać?

KozikJanosik
@Ślusarz

Dołączam się do pytania , jak to wygląda... Ponieważ u mnie na oddziale również nic nie było gadane . Pozdrawiam a tu jakieś kwoty podawane (usunięte przez administratora) skąd to kto wziął

@Ślusarz

Żeby nikt nie powiedział, że zavrali mu premię tą co miał i dali tą nową.

Głos podziemia

Witam Ciekawi mnie jedna rzecz , jak to jest że 14-stka nie przysługuje osobą które mają przepracowane poniżejroku ? Rozumiem , że za rok mamy wypłacane , za 18 mies ? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich

@Głos podziemia

to jest nagroda roczna, już sama nazwa mówi za co jest. Na pocieszenie powiem, że na kopalniach kghm nie mają i żyją :)

@Głos podziemia

Przecież na kopalni jest tak samo. JSW w nowych umowach wgl podobno ludziom zabiera jakieś przywileje, więc ciesz się, że wgl dostajemy. W Linterze też nie dostaniesz :) ja dostałem 7k i jestem mega zadowolony;)

Zero z fazą pomylone
@Głos podziemia

12 miesięcy przepracowane ( pełen rok) + 2 miesiące z następnego roku ( styczeń,luty) = 14stka

AndrzejkowyMiś
@Tytuś

Co mnie KGHM obchodzi ? Co Ty porównujesz , popatrz na zarobki na KGHM a popatrz na zarobki w pbszu , gdzie co drugi w pbsz dorabia bo mając niewiadomo jakie papiery zarabiasz troszkę więcej niż w przeciętnej fabryce . Podwyżki jak są to są takie kryteria do spełnienia by je dostać, że musiał byś chyba 12 godzin na dole siedzieć by zarobić. Jak tak dalej będą robić to pbsz spadnie . A Związki to są na ... Taka prawda

@AndrzejkowyMiś

Chyba nie rozumiesz. Robię w pbsz na terenie kopalni kghm i my tutaj nie mamy 14. I tu się mówi krótko nikt nie zmusza do pracy w pbsz, źle? To zmień pracodawcę.

Premia

Wstyd, rozpiski premii motywacyjnych za wykon . Kim ten wykon robić???jak pięciu ludzi (przy dobrych wiatrach )zapierdziela w przodku , do tego transport ,odstawa i inne roboty. Brak słów co w tej firmie się robi . WYKON = odpowiednia ilość ludzi w pracy , w parę osób ciężko (usunięte przez administratora) na jakąkolwiek premie. Obudźcie się Tarnowskie . Miłego dnia ,pozdrawiam wszystkie załogi.

Wiesiek z pbsz

Cześć wszystkim . Dołączam się do kolegi , jak to jest by dostać Barbórkę nie trzeba mieć całego roku kalendarzowego , a na 14 firma ma jakieś chore warunki , chciałbym dodać te warunki nie są przedstawiane przy przyjęciu , czy to nie jest wyzysk pracowników ? Kiedy będą aneksy dotyczące podwyżek , wywalczonych przez związki ?

@Wiesiek z pbsz

A co wiadomo już jaka podwyżka i od kiedy?

CzystyRyl
@Wiesiek z pbsz

Niestety nie tylko PBSz stosuje tą praktykę z 14, liczą rok kalendarzowy i nic z tym nie zrobisz, jakie podwyżki wywalczyli a propo ?

@CzystyRyl

Przecież odnośnie podwyżek cały czas cisza

@asd

Przecież już jest wstępna propozycja od dyrekcji

Gdzie się podziała zakładka nadgodziny na stronie internetowej dla pracowników?? (usunięte przez administratora)

Deggial
@Adam

Dlaczego tematy o zakładce nadgodziny są usuwane? Czy ktoś ma coś do ukrycia?

A jak jest z jubilatem w pbszu Ile trzeba mieć przepracowane w firmie?

@Nowy

Dzień dobry, pierwsza nagroda jubileuszowa w naszej firmie należy się już po dwóch latach pracy, jest to nagroda za przepracowanie pięciu lat z tym ze 3 lata zaliczane są z poprzedniego zakładu pracy( oczywiście to jest główny warunek ) wiec osoby nie mające stażu otrzymają tą nagrodę po pełnych pięciu latach przepracowanych w naszej firmie. Kolejne nagrody normalnie 10, 15 itd. Pozdrawiam

Ryl
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

A jak u was ze socjalem np wczasy ,premia świąteczna,paczki czy ołówkowe dla dzieci szkolnych

Kamil
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Na Dolnym Śląsku niestety dopiero po 15latach pierwszy jubileusz. Uczciwe oczywiście

Deggial
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

PBSZ na temat jubilatów i 14 pensji potraficie się wypowiedzieć a dlaczego zakładka nadgodzin została usunięta nie potraficie odpowiedzieć? Rozumiem że są sprawy ważne i ważniejsze?

V36

A jak jest obliczany jubilat? Jak pisze UZP?

Tytry

Tys to pewnie jeden z tych co w biurze siedzą i robota mu pasuje. Zarobki słabe niema sie co cisc. Rotacja juz wiecie czemu taka. Niebawem komentarz zniknie bo niewygodny dla firmy

gornik
@Tytry

Wracam do Pbsz na Budryk. Ile sie da zarobic z sob.? Pzdr.

Bytomiak
@gornik

3200zl to jest granica zaporowa dla pracownika za czarne. Dozór klepie lewizne to ma lepiej, z 4 weekendami da sie jako tako żyć...

@Bytomiak

Dzień Dobry, stawka w naszej firmie jest ustalana indywidualnie więc proszę nie pisać nie prawdy o rzekomo granicznych sumach , a pisząc o cytuje "lewiznię dozoru" co ma pan na myśli ??? bo zdaje sobie pan sprawę ze fałszywe oskarżenia są karalne , jeśli pan posiada prawdziwe to proszę to zgłosić odpowiednim służbom , a na tym forum proszę o merytoryczną rozmowę na tematy związane z pracą w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów. Pozdrawiam

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Dzień Dobry, niezmiernie się cieszymy że odwiedzili państwo nasz profil, mamy nadzieję iż jest to początek na drodze do wymarzonej pracy będącej ziszczeniem zadowolenia z wykonywania czegoś co się lubi a dodatkowo płatnego współmiernie do włożonego wysiłku. Jesteśmy firmą branży górniczej bez przerw już ponad 75 lat na rynku, od kilku lat jesteśmy w grupie Jastrzębskiej Spółki Węglowej, pracujemy na wszystkich kopalniach tejże spółki. Nasi pracownicy mogą liczyć na pełen pakiet socjalny, miedzy innymi: - bony żywnościowe w kwocie 26zł za każdy dzień pracy (od marca wzrost do 30zł) - wczasy po gruszą + możliwość skorzystania z dofinansowanego wypoczynku w naszym ośrodku w Gdańsku/Sobieszewie - bogaty pakiet ubezpieczeniowo zdrowotny oraz program emerytalny (każdy pracownik ma odkładaną miesięczną składkę opłaconą przez pracodawcę ) - możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo pożyczkowej i korzystanie z nieoprocentowanych pożyczek i wiele innych.... Nasi pracownicy dostają tzw Dojazdowe, mamy dobrze funkcjonujący system premiowy. Oferujemy pracę dla osób z wykształceniem minimum zawodowym w zawodach: - Górnik - Górnik kotwiarz - Elektryk - Ślusarz Doświadczenie stanowi dodatkowy atut kandydata. Praca w systemie zmianowym, wymagana umiejętność pracy w zespole. Podejmując pracę w naszej firmie masz pewność na stabilną i dobrze płatną pracę. NIE CZEKAJ PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !!! Po więcej informacji oraz w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną dzwoń w godzinach 8-14 pod numery: 32 736 52 21 sekretariat Działu Robót Poziomych 662 135 203 Dział Górniczy 662 135 225 Dział Energomaszynowy

Bytomiak
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Mi nie zależy, ale jak mam z tego profit bo wożę kierownictwo które jest pod wpływem (innych) środków czy czegoś w plynie to jest ok. Pozdro dla biurowca. Jeśli mogę zasugerować to kontrola podstawa zaufania.

@Bytomiak

Witam , powtórzę to co pisałem w poprzednich wpisach , jeśli posiada pan dowody na to co pan wypisuje to proszę je przedstawić odpowiednim służbom , bo pisanie nieprawdziwych oszczerstw przypominam jest karalne. I jeszcze raz proszę o merytoryczną rozmowę o pracy a nie wyssane z palca sensacje . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych takową rozmową.

Pom. Elektryka
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam, przyjmujecie również pomocników elektryka? mam półroczne doświadczenie na tym stanowisku wlasnie

Bergmann
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Firma pbsz bardzo zle placi za ta robota. Nikt nie bedze oraciwac za 2900 w przodku. Szukajce dalej.

Keine Zukunft
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

W Firme Panstwa jest slaba kasa. Pozdrawiam.

Trw
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Jak to godaja kaj dobrze płacą tam reklamy nie cza. Pyrsk chopy i zdrowych.

Platon
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

(usunięte przez administratora) się w łeb pajacu. Miałem to nieszczęście ta pracować. Porażka.

Zdziwiony
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Wprowadzicie wkoncu ta kartę górnika??

Bbbbbbb
@Zdziwiony

Po co??

PBSz S. A.
@Zdziwiony

A po co? I tak za dużo zarabiacie

?
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Górnik strzałowy,przodowy,operator ładowarki,wiertnicy,20 lat dołu.Jakie szanse na zatrudnienie?

Ziebro
@?

0 szans, chyba że bedziesz wynosił dla góry

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam czy są przyjęcia do kopalni miedzi ? Jak tak to proszę o namiary gdzie wysłać cv . Posiadam rok doświadczenia dołowego w podfirmie na r3 i sw1 jako pracownik transportowy i ślusarz mechanik ? Na jakie zarobki można liczyć w pbsz i czy macie jakieś biuro na szybie w jakubowie ??

@Łukasz 33

Teraz zjeżdżamy na PZ.

Xxx
@Łukasz 33

Papiery przyjmują w kadrach w Lubinie koło Urzędu Skarbowego. Chyba,że masz kogoś kto już pracuje to może bezpośrednio na szyb dostarczyć.

Hehe
@Xxx

A kadry dadzą papiery na rudną i tyle go widzieli w tej firmie.

@pracownik

Cześć a na jakie zarobki mogę liczyć na oddziale górniczym ??

@Xxx

Na jakie zarobki można liczyć i jekiecdodatki są w pbsz? Jaki front robot ??pozdr

No ja
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

I dostaniesz 2800 i się ciesz. A jeśli by ktoś miał ale pasek dam do wglądu !

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Dzień dobry Jest możliwość przyjęcia do waszej firmy bez doświadczenia jako górnik ?

Ciekawy
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Czy to prawda jak przychodzi okres zatrudnienia na stałe to nie przedłużacie umowy

Zero z fazą pomylone
@Ciekawy

I tak i nie. Różnie z tym bywa

Janusz
@Ciekawy

Kto zaangażowany w pracę umowę na pewno dostanie. Komu się nie chce pracować to przecież przedłużać mu umowę mija się z celem. Niech idzie do branży gdzie się odnajdzie.

Kazek
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam macie może jakieś kontrakty zagraniczne dla emerytów górniczych ?

Jarzabek
@Kazek

Dzwoń do Władka,napewno ma miejsce.Emeryci do jiego też wyjeżdzają.

Kamil
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

A co z nowym systemem premiowania motywacyjnego

Jankes

Wiadomo kiedy przelew na 14?

@Jankes

Nikt Ci nie powie bo to tajemnica????????????

Sztygar

Po co było płakać i jest 14 i nie ma co narzekać miłe zaskoczenie za taką kasę można robić ...dzięki i pozdro wszystkich

Robol

Zadowoleni z 14 bo mnie zaskoczyli tak to można żyć .. dzięki

Gil

Wszyscy 15 mają 14 czemu mu znów nie ? Czemu zawsze gorsi zawsze inaczej czy poważnie musimy być gorsi ? Co tydzień daje firmie że lada leżeć będzie na ich kontach a nie u nas ?

@Gil

Trochę cierpliwości. Zakład zawsze wypłaca dodatkową nagrodę 14-tkę w terminie do końca lutego. I nie ma tu żadnej złośliwości. Tak mówi UZP Pozdrawiam

Alojz
@Paweł

TEN CAŁY UKŁAD ZBIOROWY JEST DO PORZĄDNEJ AKTUALIZACJI BO TO JEST JAKIŚ RELIKT POPRZEDNIEGO STULECIA MAM PYTANIE CZY TWOJ TELEFON TEŻ DZIAŁA BEZ AKTUALIZACJI I DLATEGO LUDZI W PBSZ NIE MA TYLKO TU 2-CH TAM 1 I BEDZIE GIT TAK WSZYSCY MYŚLĄ

Kopalnia to jest inny podmiot gospodarczy, PBSz SA inny. W UZP Przedsiębiorstwa Budowy Szybów SA jest zapis, że 14-tka wypłacana jest do końca miesiąca lutego. Nie wiem czemu to tak trudno zrozumieć…..

@Paweł

Bardziej tu też chodzi o to, że JSW już w tamtym tygodniu ogłosiło kiedy będą ludzie mieli przelewy. A u nas jest to zawsze zagadka...niby do końca lutego, a ostatnimi latami byla około 20stego.

Młody
@Nowy

No i co Wam tak się spieszy z ta 14-tka. Wiadomo ze będzie przed 28.02 i tyle. Robota się zajmijcie.

O
@Paweł

Tak, a to dlaczego JSW dostało nagrody, a pracownicy pbsz nie? Zawsze gorsi...kasa w błoto na jakąś kolejkę zamiast ludziom za ich ciężką pracę.

@O

Nadal trzeba pamiętać, że nazywamy się Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA i niestety nie jesteśmy tak samo wynagradzani jak załoga JSW SA. Jastrzębska Spółka jest osobnym podmiotem prawnym. Posiada tylko pakiet większościowy w PBSz SA

@Gil

„Polecenie dyrektora” Proszę uwierzyć , że dyrektor ma inne poważniejsze zadania. …….

A jaki ma to cel?

@Paweł

A co ma to na celu takie usunięcie?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 426.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.