Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Xxxx

Witam, czy w Pbszu istnieje karta multisport ?

La Dea della festa
@Xxxx

Nie ma. W robocie jest basen a i sauna się znajdzie ... Dostęp do siłowni nieograniczony, czasem również wspinaczka.

Daj złotówkę :)

Jakie stawki są w PBSz na KGHM ?? Bo w PBSz na JSW wiem że jest marnie ciężko jest dobrze zarobić chyba że masz sprawny język i ładne usta :)

Śmieszek
@Daj złotówkę :)

Ale stawki jako kto?

@Daj złotówkę :)

Fajnie się takie komentarze czytam. Czuję wtedy jakbym miał styczność z chłopczykiem nastoletnim... dorośnij chłopie to może zaczniesz lepiej zarabiać.

Do Asdf. Drogi pracowniku. O ile posiadam dobre informacje, to stawki 3200,00 posiadają pracownicy z niedużym stażem pracy. Twoja stawka 3200 ,00 jest rzeczywiście niska i myślę, że z czasem zdecydowanie wzrośnie. Szanując Twój obecny już wkład i zaangażowanie w pracę proszę jednak nie żądać stawek pracowników z 5 letnim i większym stażem pracy. Przyjmując się do zakładu warunki płacy i płacy z pewnością znałeś i dzisiaj możesz mieć pretensję tylko do siebie. Proponuję trochę cierpliwości i z pewnością i Twoje wynagrodzenie się zmieni. Jeżeli jednak obecna sytuacji dla ciebie jest niezadowalająca to obecnie nadal jest wiele firm zaplecza górniczego potrzebujących wykwalifikowanych pracowników i z serca życzę żebyś składając tam aplikacje znalazł dla siebie lepsze niż w PBSz S.A. warunki dotyczące wynagrodzeń. Zgadzam się z Tobą, że pracownicy powinni być lepiej wynagradzani. Trzeba jednak pamiętać, że nadal jesteśmy firmą górniczą mającą konkurencję na rynku. Wierzę jednak, że w kwestii wynagrodzeń w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów S.A. w roku bieżącym nie powiedziano ostatniego słowa i z Dyrekcji od Zarządu Przedsiębiorstwa Budowy Szybów S.A. przyjdą dobre dla pracowników informację. Szczęść Boże Paweł

Asdf
@Paweł

Akurat nie chodzi o mnie z tym 3200.. patrze na nowych kolegów którzy robią w podobnym stopniu to co my a nawet to samo.. ryzykując życie :) pozdrawiam ...

Ale kum kum xd

Te JSW PBSz S.A !!! Kiedy dacie zarobić bo 3200 to lipa jedynie kartki to chyba 500 zł. Wprowadzić kartę górnika !!!!! A nie ściema ze szkodliwym gdzie to są grosze 5 zł na dzień albo dodatek dojazdowy gdzie jest liczony do wypłaty. Dzieci kierownika dostają premie a człowiek chodzi do pracy robi ta sama pracę i premia nie dostaje bo ktoś z biura weźmie twoje procenty premii i przepisze komuś innemu kogo bardziej lubi gdzie ten związek "Solidarność" !!!!

Grzmoty

Piczucha

Karol33

Witam. Jeśli pracuje od listopada to czy dostane 14stke czy jakiś % z niej?

Musisz przepracować cały rok

Karol33
@Zero z fazą pomylone

W tarnowskich mówili,że sie załapie przyjmując w tym okresie co przyjmowalem.

@Karol33

Z Barbórka się zgodzę że dostaniesz % za przepracowane miesiące ale do 14 zawsze musiał być przepracowany cały rok

Lolo
@Zero z fazą pomylone

Wlasnie barborki nie dostaliśmy jako świeżaki więc dopytuje, no trudno.. dostanie sie to sie dostanie :) Szczęść Boże kolego

osiołek
@Lolo

Na jaki oddział trafiłeś ?

Elowina
@Karol33

Kolego prawdopodobnie dostałeś jakis procnet Barbórki do wypłaty sprawdź pasek za grudzień

14 pensja jest wypłacana za cały rok przepracowany

Awe

JSW znowu podwyżki 10% , u nas cisza. Ludzie pracują za 3200 zł... Ciekawe czy nasze związki o coś będą walczyć. Tak tak wiem... W lipcu będzie po 100zl brutto. Pozdrawiam.

Asdf
@Awe

Znając życie związki nam załatwią z 5% ale w okresie gdy jsw dostanie kolejne 10% ;)) jak dla mnie PBSZ oprócz faktu,że jest pod ,,JSW,, (usunięte przez administratora) nie urywa.. tak jak piszesz kolega stawki 3200 i jebaj.. bez weekendów nie przeżyjesz miesiąca nawet za takie pieniądze.. ;) no cóż... lepiej nie znajdziemy,niestety... tutaj widze,że zarobki sa adekwentne do sigu.. tyle,że tam nadzieja i motywacja jest po lepszą ,,robote,, :) pozdrawiam

@Asdf

No jest tragedia. Zarobki tragiczne. Na moim oddziale coraz więcej ludzi myśli o odejściu, bo za takie grosze nikt nie ma motywacji do pracy. Wszystko droższe, a wypłaty stoją albo maleją. Niech się w dyrekcji obudzą i dadzą normalną podwyżkę stawki a nie 100zl.

Rybniczok

Czy jest możliwość wybrać węgiel w naturze ?

N
@Rybniczok

Nie

@Rybniczok

Nie! Tylko kasa do wypłaty

cj

Pracuję z ludźmi zatrudnionymi w PBSz na powierzchni ale pracuję w innej firmie gdzie zarabiam bardzo mało. Doświadczenia na dole nie mam żadnego. Powiedzcie mi jak to jest zjechać szolą z dużą prędkością? Jest co się bać? To pewnie jak rollercoaster w parku rozrywki, na którym nigdy nie byłem

@cj

Odpuść sobie bo nie wytrzymasz tych przeciążeń

RYMPOŁ
@cj

Jeżeli masz taki dylemat - to jak napisał mój poprzednik - odpuść sobie. Zajazd szolą a praca pod niezabudowanym, gdzie oberwał się strop ze 4 metry, a należy zabudować stropnice to przy tym pikuś.

Kukurydza124
@cj

Grupa JSW a zarobki marne na Szczygłowicach PBSz nie ma praktycznie nic z JSW to tylko zwykła firma najemników. Dozór na Szczygłowicach a dokładnie były pracownik Sośnicy nie wypisze tutaj dziwnych słów nie potrafi być szefem brygady nie wie od czego zacząć i nie szanuje ludzi były już na niego skargi ale gość musi mieć plecy. Aaaa i te Wyjaśnienia kto to wymyślą jakiś śmiech na sali.... Zarobki marne 3 tysiące na rękę

Jarzabek
@Kukurydza124

Nie koniecznie musi mieć plecy.Po prostu nie mają nikogo innego i mają takich Łbów.Pracowałem w PBSz.Wiem jak to wygląda.

ku7i

Witam w jakiej wysokości wyplacany jest deputat węglowy?

@ku7i

190 miesięcznie

Rob

Chopy.Jak liczona jest Barborka w PBSz?

@Rob

Fizyczni 3 miesiące, dozór miesiąc

Zofjia

Jak barburki. Synki? Jo 4900. Wydaje mi sie ze spoko

Kowol
@Zofjia

To chyba za dużo , skoro nawet nie wiesz jak się pisze BarbÓrka

St. Elektryk

Na jakie zarobki moze liczyć elektryk po szkole wyższej z doswiadczeniem w branzy gorniczej ponad 20 lat? Dziekuje.

piotr

Witam, jakie warunki na kopalniach KGHMu jako dozór mechaniczny?

dozór
@piotr

Śmiało możesz mówić a kto mi da mniej? xD

Jest może szansa dostać się do waszej firmy bez doświadczenia czy muszę inną firmę wybrać porobić jakiś czas i się potem starać u was jak to wygląda

@Nowy

Dzień Dobry , w tej chwili poszukujemy wyłącznie pracowników wykwalifikowanych takich jak, górnik , ślusarz , elektryk , kotwiarz , wymagany staż to minimum dwa lata, . Pozdrawiam

Xalorek

Ile na stawce 2900 na umowie można realnie za miesiac czarnych zarobic w pbszu?

@Xalorek

Takie stawki jeszcze dają ? Przecież to prawie najniższa krajowa. Przez pierwsze miesiące nie zarobisz nawet 2900 netto.

Nn
@Xalorek

Lolek

Witam panowie... ile płaca w pbszu za weekendy? Ktoś da info?

Nn
@Lolek

370zl

Lolek
@Nn

Dzięki kolega .. szczesc boze

Irek
@Lolek

To zależy od wielu czynników a przedewszystkim od stawki jaką posiadasz :)

Początkujacy student

Cześć Pisze do was ponieważ jestem na ostatnim roku elektrotechniki i u nas na wydziale jest plakat z praca dla studentów którzy skończyli lub sa właśnie na ostatnim roku. Mam kilka pytań: 1.Czy pbsz dopłaca do studiów. 2.Na jakie srednie zarobki moge liczyć jeśli przyjmą mnie na początkującego sztygarach elektrycznego? 3.Czy pbsz maja takie same benefity jak pod kopalnia?(karta Górnika,14,barborka,węgiel) Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

@Początkujacy student

Cześć, po pierwsze napisz gdzie: miedź czy węgiel?

Początkujacy student
@asd

Węgiel

Student
@asd

Węgiel

@Początkujacy student

To nie pomogę, na miedzi robię.

Szczery
@Początkujacy student

1 nie 2 jakiego sztygara synku xDD najpierw złap doświadczenie, kable ciągnij przynajmniej kilka kilometrów naucz się czegoś, dopiero potem proś się o awans. 3 brakuje karty górnika. Pozdrawiam

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. poszukuje osób na stanowisko Specjalista Ds. Umów. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Alison

A gdzie takie ogłoszenie? Widzę tylko ofertę na kosztorysanta.

Alison

Nie szukają specjalisty ds. umów. Komentarz wprowadza w błąd.

Wyga

Nono podwyżki były, to cisza na forum.... Ehh ludzie ludzie jak was tanio kupić

Hehe
@Wyga

Jakie podwyżki?

@Hehe

200 (lub 250) zł brutto od 1.10.2021.

@Wyga

jakie były w sierpniu bo niekojaże od 1,5 roku

Na Górnika

Witam, czy polecacie pracę na górnika w PBSZ ?

Łucja
@Na Górnika

Zależy o co pytasz.. Może weź uściślij trochę? Bo dla każdego dobra praca to co innego

@Na Górnika

Jest to jedna z najlepszych firm w JSW ale czy Ci polecam prace w firmie, no cóż wypłata z trzema czerwonymi 4000 zł bo bez czerwonych nie wiem bo strach pomyśleć,dodatki ok są takie jak barburka,14 pensja,dojazdówki,deputat węglowy,kartki 26 zł,to wszystko jest ale czy ci polecić to Pytanie ? (usunięte przez administratora) z każdej strony ,kierownik musi bo za to ma płacone ,ponizanie gożej jak pies traktowany ,jak jebniesz goscia to zwolniony dyscyplinarnie szkoda lat.PRZEMYŚL twój wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 426.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.