Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Afrykanin

Dla całej załogi pracowników dołowych i szybowych którzy ciężko pracujemy ,dla Dyrektorów Prezesa Pbsz kadr sekretarkę sprzataczek itp dużo zdrowia szczęścia pomyślności i Bezpiecznej pracy do emerytury ,I nowego roku życzę żebyś my mieli tak jak w JSW te same zarobki i nagrody ????

janek muzykant

w żadnej firmie nie ma takiej stabilości jak w pbszu.... od 2018 roku robie na jednej kopalni i wyglada na to ze praca na miejscu bedzie na kolejne lata

Wypłata Barbórki W zakładowym UZP termin wypłaty Barbórki to 15 grudnia 2022. Jednak Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. wypłatę nagrody barbórkowej uruchomi w piątek, 2 grudnia. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia świętej Barbary Paweł

Janek
@Paweł

Panie Pawle.W jaki sposób naliczana jest Barbórka?Czy zależy od stażu pracy,czy jest obliczana jakaś średnia kwota?

ergo..
@Janek

Chłopaki na ile was okradli na Barbórce?Mnie na na 750 PLN.Wpisujcie się...

Snp

Mnie na 500

@Janek

Cześć. Barbórka naliczana jest jako średnie wynagrodzenie z miesięcy sierpień, wrzesień, październik. Pozdrowienia

BIJ TEN KIBEL
@Paweł

Panie Pawle, jeżeli w tych trzech miesiącach pracownik - (sierpień, wrzesień,październik), otrzyma nagrodę jubileuszową - czy jest ona wliczana do średniej ? Dziękuję za odpowiedź.

@ergo..

Trzeba odjąć dojazd plus węgiel w każdej wypłacie i wtedy złapiesz średnią.

@BIJ TEN KIBEL

Barbórka Niestety nagroda jubileuszowa nie jest wliczana do podstawy z której naliczana jest nagroda barbórkowe. Pozdrawiam Paweł

Elektryk
@Snp

Na okolo 900

jurek

ja miał zech 1000 wiecej niz w zeszłym roku

szychta

ja robie w pbszu od roku czasu, nie miałem jeszcze wypłaty mniejszej niż 5000, a zdażyło się 7200 z premią 50% i 4 weekendami.... wiec nie ma zle, narzekaja lenie i nieroby

Grzmoty

Piczucha

Rap

Witam. Czy jest jakaś robota w zawodzie spawacza w PBSZ? szybowy,bzie itp? Jest tam jako tako..?

@Rap

Z tego co ich obserwuję na bziu to szybowy nie ma lekko. Wszystko ręcznie do szoli, współczuję dla ich kręgosłupów. A spawacz na bziu jest ok

Jh

Robie od czerwca nie dostałem barbórki wiadomo Czsmu ?

asd
@Jh

Sprawdź fiszkę z wypłaty listopadowej.

Te paczki z mięsem dla pracowników, to tylko dla pracowników kopalni? Dla PBSz-u się nie należy ?

Witam.Będąc pracownikiem PBSzu, jest jakaś opcja obniżenia czynszu na mieszkaniu od nich? Bo w przeciągu 2 lat wzrosło o ponad 200zł ????

A to Pbsz daje pracownika mieszkania ? W jakich miastach tak jest ? Ile płacisz za wynajem ?

Majk

Dwiesta to i tak mosz mało werbusie

pbsz rules

możesz przyjśc dwa razy w weekend i czynsz oplacony

1962
@Majk

Dobry hanys,to martwy hanys

Puść powietrze!!!
@1962

A Ci z Gliwic też ???

cj

Chcąc iść na sygnalistę lub maszynistę wyciągowego na jaką serie badan się przygotować?

Lw
@cj

Ile masz przerobione w górnictwie ?

cj

Chcąc iść na sygnalistę lub maszynistę wyciągowego na jaką serie badań lekarskich przygotować się?

Ble ble

Jesli chodzi o pieniazki to smiechu warte to co oferuje JSW na poczatek Gizela w biedronce na kasie wiecej zarobi

Barbórka

Witam serdecznie. Czy pracując od sierpnia mogę liczyć na jakąś Barbórke czy to raczej po przepracowaniu jakiegoś danego okresu zostaje przyznawana? Jeżeli mogę liczyć to wie może ktoś na mniej więcej ile?

Przodek
@Barbórka

Dostaniesz za okres przepracowany od sierpnia do końca października a ile to dowiesz się niebawem po przelewie na konto

asd
@Barbórka

Barbórkę będziesz mieć za przepracowany okres a kwotowo to zależy od zarobków.

@Przodek

Ktosiek
@Przodek

A wiesz mniej więcej jak to się liczy ?? I kiedy płacą ??

Jo
@asd

Którego mają płacić?

@asd

Miała być dzisej na kontach no i jest jak zawsze hehe

Gornik

Jo nimom.

Jopp
@Też górnik

Czy były już dzisiaj przelewy z Barbórka?

@Jopp

Dzisiaj były

Górnik

Witam czy jeżeli ktoś pracuje od połowy października to może liczyć na coś z Barbórki ?

Młody
@Górnik

Powinieneś dostać za przepracowany okres

Ja tam jestem zadowolony.

Witam czytam te komentarze i nie dowierzam , robię nie długo ponad 6 miesiecy i z sobotami mam wypłaty po ponad 5 koła na rękę . Nie wiem ile siedzieliście na l4 albo ile bumel mieliście że dostaliście po te 3200 wypłaty . Jak ktoś chce zarobi i idzie zarobić kartki po 30 zł więc prosta matematyka ile się ich dostanie mi odpowiada firma i robię i kasa nie jest najgorsza , idzie do innych firm gdzie zrobią was w wała i za meisiąc pełny z sobotami nie zobaczysz nawet 4 na koncie . Pozdrawiam ;)

@Ja tam jestem zadowolony.

Pewnie i Barbórka jest dziś na koncie bo jesteśmy na równi z kopalniokami...chłopie napewno nie robisz na dole

@Ja tam jestem zadowolony.

Wszyscy mają płacono dzisiaj Barbórka A ty masz widzisz ją wszyscy to nie PBSZ ... I chłopie zacznij to rozumieć

Gornik
@Też górnik

Ja jakoś nie mam na kacie Barbórki. To o co chodzi...

^^
@Też górnik

Z tego co wiem to chłopy mają barbórki w piątek płacone , bo tak się składa że wypada ona w niedzielę . Więc nie wiem na jakim ty "dole " robisz ... ^^

Młody
@Ja tam jestem zadowolony.

Napisz jaka nasz stawke ile robisz weekendów i czy płacisz pełen podatek to zaraz to zweryfikujemy. Masz zarobić odpowiednio bez weekendów a nie z np.4 w miesiącu. Pozdro

Inflacja

Ciekawe gdzie jest nasz dodatek inflacyjny który pbsz dostał od JSW???? Wszyscy mają tylko nie w pbszu.... Później zdziwienie że ludzie sie zwalniają.

@Inflacja

??
@Inflacja

No właśnie gdzie ?

A w PBSZ kiedy płacą ??

ff

gdzie mozna próbować uderzać żeby dostać się do sigpracując w PBSZ?

$$$

A co z rekompensata inflacyjna ?? Czy osoby które pracują pół roku też dostaną ??

@$$$

W tej firmie nie dostaniesz

Jojo

Mi oferuja pod firme od 4500- 4800 za prace od poniedzialku do piatku bez sobót i niedziel jako pomoc dołowa

Waldi
@Jojo

Ale gdzie? to jest na rękę?

Brutto... Czyli jakieś +-3500 na rękę

@Waldi

Zawszę podają stawki brutto a po pierwszej wypłacie zdziwienie i narzekanie

Waldi
@Zero z fazą pomylone

A ile w bonach? A gdzie robią badania?

Chyba brutto ... Dobre bajki tu ktoś sprzedaje

Dokładnie tak...

@Waldi

Nowym mówią że jest 50 a faktycznie jest 30

TEMPY RYL

W PBSzu są dobre warunki do zabrobku. Jak ktos chce zarobic to zrobi. Lenie narzekaja. z trzema sobotami lekko można dostac 7000 tyś na ręke. Do tego kartki 750zł, barbórka i 14tka. Żyć nie umierać

Dominek scygly

Chyba razym z jubileuszem

Lidia
@Dominek scygly

Co to znaczy z jubileuszem? Był jakiś dodatek z okazji jubileuszu?

Niki

7000 z 3 sobotami ciekawe przy jakiej stawce

Górnik
@TEMPY RYL

Kurna kaj tak zarobisz bo są ludzie że robią 4 niedziele i soboty i 7 nie widzą po co piszesz te kity

Zuzanna

A można się dowiedzieć w takim razie ile za sobotę jest? Bo widzę, że każdy coś inaczej pisze a raczej powinni po równo ludziom płacić?

Robol
@Zuzanna

Nigdy równo nie płacili i już nie byda płacić

Artur
@TEMPY RYL

hahahahahaha dobre, pracuje w firmie i chodze w soboty do pracy, nigdy 7 tyś na przelewie nie widzałem, grubo poleciał

@Artur

Ma 7 tys. Ale brutto... Netto pewnie z 5

Z 4-5 to ja mam ponad 8, a nie 7. Pozdro.

pbsz rules
@Dominek scygly

ja mam stawkę 4500 wiec na luzie kase idzie zarobić

bejbe
@TEMPY RYL

hahha ciekawe gdzie takie zarobki masz na jastrzebiu na pewno nie

Koki

Ma 7 tysi razem ze swoją Gizelą co smiga na kasie w biedrze po 12h

Sylwia
@Artur

To ile widziałeś najwięcej w takim razie? Z 6 tysięcy było?

@Sylwia

Z 3 sobotami lub niedzielami to ja

Też górnik

Kopalnioki dziś mają Barbórka płacono ciekawe czy my też czy znów gorszy sort ...już mnie to ....czas iść pod kopalnio

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 56 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.