S4E S.A.

Kraków

S4E S.A.

Opinie o S4E S.A.

Weronika

Z czego wynika taka mała aktywność na ty wątku? Przecież firma S4E S.A. funkcjonuje normalnie, a co więcej - prężnie się rozwija. A świadczy o tym chociażby to, iż prowadzą aktualnie rekrutację https://www.s4e.pl/o-firmie/#kariera Potrzebują między innymi inżyniera IT. Może ktoś z Was brał już dział w rozmowie kwalifikacyjnej i zechciałby powiedzieć nam, jak ona wygląda? Serdecznie zachęcam wszystkich zainteresowanych do dyskusji.

Wiesz coś na temat firmy S4E S.A. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o S4E S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S4E S.A.