"PEDMO" S.A

Tychy

Opinie o "PEDMO" S.A

Agata

Jak wygląda system pracy w firmie "Pedmo" S.A. - są to stałe godziny pracy, czy obowiązuje system zmianowy? Informacje te będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Tychach. Bazując na doświadczeniu innych pracowników można rozwiać wątpliwości dotyczące zatrudnienia w nowej firmie.

balkan

kuba, powiedzcie proszę jak przyjmowani są nowi pracownicy. Czy w sytuacji niejasnej zawsze można się zgłosić do pracowników starszych wiekiem i stazem?

ktoś

w tej firmie pracuje się nawet super można powiedzieć . ponieważ atmosfera pracowników jest bardzo dobra usmiechnieta i fajnie się wszyscy razem dogadują pozdrawiam

xxx

Potwierdzam, że zarobki są śmiesznie niskie, obowiązków bardzo dużo, a w nagrodę możesz zawsze zostać poklepany po plecach.... Praca fizyczna ciężka, zimno, brudno i szkodliwie. Praca umysłowa - kompletnie niedoceniana, ale o czym mówić skoro zarządzaniem zajmują się nieodpowiednie osoby. Nie polecam!

umysłowy

zarobki marne bez szans na podwyżkę, premie widmo, zarabia zarząd a reszta pensje ma równą zasiłkowi

Zarobki adekwatne do pracy, w pracy mozna sie pobrudzic ale przeciez sa prysznice... W zadnej z firm w jakiej pracowalem nie bylo tak fajnej atmosfery w pracy... I nie wiem skad te 80%... Wtedy nie mialby kto robic... chyba ktos tu zostal zwolniony ;]

W pracy jest ok. W pracy są alkomaty to jak 80% pracowników może pić w pracy?

kwas

(usunięte przez administratora),zarobki marne, 80% pracowników pije w pracy ,atmosfera niezbyt sprzyjająca.

Zostaw opinię o "PEDMO" S.A - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PEDMO" S.A