Rodan Systems SA

Opinie o Rodan Systems SA

quhcik

Niedobory towaru to u nich standard . Słabe i nierzetelne informacje o towarze. Generalnie NIE WARTO Z NIMI PRACOWAĆ.

jaco

firma już od lat 90tych działa w branzy informatycznej wiec nie wiem dlaczego ktos pisal o upadlosci?

dorotka90

no niestety smuteczek wielki jeśki to prawda co napisali w tym krs co ruru zapodał na forum, szkoda bo w internecie trochę poczytałam o tej firmie i chciałam wysłać nawet cv do nich żeby pierwszą pracę dostać. i też mnie ciekawi czy właściciele się już poddadza na amen czy jednak może powalczą dalej pod jakąś inną nazwą

Ruru

Niestety dla potwierdzenia macie nawet informacje dostępne w internecie http://www.krs-online.com.pl/rodan-systems-s-a-w-upadlosci-krs-163629.html Można mieć tylko nadzieję, że na tym upadku pracownicy względnie nie stracili i potrafili się odnaleźć dalej na rynku pracy bez strat własnych. Ciekawe tylko co z właścicielami spółki.

Bolek

Spółka w upadłości.

janek

Ktos cos wie więcej na ten temat, jakies plany ratowania firmy, jakies zwolnienia w rodan sie pojawiły?

janek

Przeczytałem, że prokuratora wszczeła postepowanie w ich sprawie miesiąc temu, gdyz nie wykupili swoich obligacji i ogólnie krucho u nich z kasą.

Bolek

Decyzją sądu z dnia 23.01.2014 wniosek w sprawie upadłości firmy został oddalony ze względu na brak wystarczających funduszy dla zaspokojenia roszczeń pracowników, udziałowców, instytucji publicznych i podwykonawców.

biały_murzyn

dnia 23.01.2013 proces upałościowy Rodanu

biały_murzyn

Dnia 13.01.2013 w sądzie na ulicy Czerniakowskiej odbędzie się proces w sprawie upadłości Rodan system Sygnatura sprawy X GU 680/13.

Witam, pracowałem w firmie Rodan Systems. Wszystko to co ludzie piszą jest prawdą. Opóźnienia w płatnościach, standardem były 3 miesiące / rok jednak z końcem roku wszystko było wyrównywane. Jednak ostatnio (zaczęło się w lipcu 2012 ) opóźnienia są o wiele większe. Nie warto marnować swojego czasu na tą firmę. Praca była w porządku, jednak nikt nie chcę pracować za darmo :)

Niezadowolony

Rzeczywiście, nie najlepiej dzieje się w firmie, skoro nie płacą w terminie firmom które z nimi współpracują. Jest to skandaliczne. Ciekawy jestem ilu firmom zalegają z platnościami?

Tuptuś

W podobnej sytuacji jest wielu, wielu już odeszło i założyło sprawy w sądzie. Zaległości ciągle się powiększają. Omijajcie szerokim łukiem. Firma chce sprzedać działkę ale tej kasy pracownicy nie zobaczą bo w kolejce czeka i ZUS i US.....

Tuptuś

Pan Prezes (usunięte przez administratora)a rozmowie kwalifikacyjnej był bardzo miły i przedstawiał firmę w samych superlatywach. Niestety kłamał w żywe oczy, jest oszustem, ani słowem nie wspomniał o braku płynności finansowej. Pierwsza pensja wpłynęła tak jak powinna a potem zaczęły się zaległości - teraz nie mam już 8 pensji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

botanik

Witam, prosze nie tracic czasu na ta firme, - pensja wsrod pracownikow nie wazne czy sa na umowe o prace czy tez na DG nie jest wyplacana nawet 5 miesiecy :] VAT oczywiscie z wlasniej kieszeni sie placi :] - tonacy okret jednym slowem

pendrive

Generalnie kółko geriatryczne. I na porządku dziennym jest przeciąganie terminu wypłaty, jutro, za tydzień za miesiąc będzie wypłata. Pracownik jest małym robaczkiem skazanym na łaskę, więc naucz się przeżyć za 1 zł na dzień.

pendrive

Pracownicy etatowi nie otrzymują wynagrodzenia przez okres co najmniej 3 miesięcy. Szerokim łukiem proszę omijać!

byly_pracownik

szczerze radze omijac szerokim lukiem te firme, oto powody: - glodowa pensja bez mozliwosci podwyzki i bez platnych nadgodzin - pracownik jest traktowany przedmiotowo a nie podmiotowo, poniewierany na kazdym kroku przez kierownictwo - odpowiada sie za bledy i pomylki innych omijajcie te firme szerokim lukiem!!!

pendrive

ludzie !!! przecież to tonąca firma, kto by chciał pracować za zupełną darmoche w firmie która ma kupę długów ??? zastanówcie się

Zostaw opinię o Rodan Systems SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodan Systems SA