Opinie o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RUN-CHŁODNIA, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RUN-CHŁODNIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Stanowczo odradzam!!!

Hehe no to jest paranoja wykorzystują każdą sytuację aby zmniejszyć płace teraz bo wirus jest może dojść do upadku firmy zdaniem prezesikow i dyrektorzyków ale to co Państwo im wypłaca i wspomaga w tym czasie to już niewspomną byle by do swojej kieszeni wsadzić a ludzie teraz w trudnym czasie będą (usunięte przez administratora) na run chłodnia za 80% wynagrodzenia brawo woły pracujcie za damsi (usunięte przez administratora)

Pracownica
 Rekomendacja

Praca mimo że ciężka to jest za co pracować ,sama pracuje w tej firmie już parę lat i mimo że początki były ciężkie ale z każdym kolejnym tygodniem , miesiącem już zdążyłam się wdrążyć we wszystko .zarobki w sezonie rewelacja jeśli sie jest każdego dnia w pracy pracodawca to też docenią bo można ponad 3 tys wyjść atmosfera super już od pierwszego dnia polecam tam pracować w sezonie jak i po za sezonem można zdobyć wiele doświadczeń ...

Nowa praca

Pracownik Produkcji - LIPNO Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa o pracę Lipno, Kujawsko-pomorskie Specjalne wymagania: Brak Opis Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego. PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Lipno Czym się będziesz zajmował/a: Pracą przy linii produkcyjnej w procesie mrożenia i/lub pakowania owoców i warzyw Co zyskasz: Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) Możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia Premię motywacyjną Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: - Prywatna opieka medyczna, - Premie i paczki świąteczne, - Gorące posiłki w miejscu pracy, - Dofinansowanie do pakietów sportowych - Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do kolonii dla dzieci pracowników. Więc jeśli: Posiadasz badania sanitarno - epidemiologiczne lub jesteś gotów wyrobić Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym DOŁĄCZ DO NAS! - reszty nauczysz się od nas ZARZĄD NIECH POPATRZY CO OFERUJE KONKURENCJA 15 km DALEJ I CZEMU KTOŚ MA ZATRUDNIĆ U WAS JAK DALEJ ZWRUCĄ Z DOJAZDY

Owocówka Nowy wpis

W tej formie to nawet na hali produkcyjnej się biją nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności tak wygląda tam praca i brygadzisci i kierownicy stoją i patrzą i jak pracować w takich warunkach ale co chcecie jak sami kierownicy i brygadzisci szczują jednego pracownika na drugiego ignorują ubliżania na hala i sami stają i się śmieją jak jeden drugiemu ubliża taka tam miła i rodzina atmosfera

Nowa praca Nowy wpis

Dodane 11 października 2021 Włocławek - Pracownik produkcji - pakowanie żywności - ok. 3200 zł 3 100 - 3 200 zł/mies. brutto Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa zlecenie Włocławek, Kujawsko-pomorskie Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska Wymagane doświadczenie: nie Praca zmianowa Opis Witam serdecznie, firma znajdująca się na terenie Włocławka, zatrudni zarówno Panie i Panów. Lokalizacja: Włocławek Zmiany: 6-14, 14-22 Stawka: ok. 3200 zł/msc Obowiązki: obsługa maszyn - po przyuczeniu pakowanie towaru etykietowanie pakowanie słodyczy do opakowań Wymagamy: książeczki sanepidowskiej lub aktualnych badań z Sanepidu chęci do pracy gotowości do pracy Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia stabilne zatrudnienie umowę o pracę po przyuczeniu miłą atmosferę pracy pracę od poniedziałku do piątku Proszę o telefon osoby zainteresowane. Zachęcam także do składania CV przez portal OLX. Numer tel. 790 433 210 - jeśli nie odbieram, proszę o sms "Włocławek" - oddzwonię. Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" KRAZ 18896

Proszę mi wyjaśnić.w radiu ogłaszane było praca za godz 23 zł.a na umowie zlecenie jest 18zł.czy to (usunięte przez administratora)

pracownik RUN Nowy wpis
@Pracownik

Wynagrodzenie składa się z kilku elementów. Telefonicznie można uzyskać szczegółowe informację na temat pracy i wynagrodzenia.

Owocówka Nowy wpis
@Pracownik

A co myślałeś przecież to przekręty zawsze tak jest Run to największy przekret dla pracowników kłamią w żywe oczy podwyżkę to ty dostaniesz ale pracy

Nowa praca

Magazynier - Pikutkowo 3 600 - 3 900 zł/mies. brutto Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa o pracę Pikutkowo, Kujawsko-pomorskie Wymagane doświadczenie: tak Praca zmianowa Opis Magazynier Zadania: · praca w systemie 3 zmianowym w magazynie tranzytowym · załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego · kontrola wysyłek towaru · obsługa skanera · współpraca z Działem Transportu Oczekiwania: · gotowość do pracy zmianowej (bez weekendów) · mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych lub gotowość do ich wyrobienia · mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie · znajomość obsługi wózka widłowego Oferujemy: · wyższe doświadczenie = wyższe wynagrodzenie umowa o pracę od 1 dnia · atrakcyjne wynagrodzenie (płatne zawsze na czas) · pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego karta Multisport karty zniżkowe na paliwo możliwość awansu i podwyżki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W tej formie nigdy nie będzie już dobrze nauczyli się pomiatać ludźmi i tak zostało trzeba by było wymienić wszystkich zarządczych i nie zatrudniać osób na tych stanowiskach z firmy bo niestety wielu nawet nie ma umietnisci rozmowy z ludzmi albo krzyk albo szatasz jednym słowem mobbing tak było i jest .W tych czasach pracy jest na pęczki pracownik może wybierać i przebierać a ta firma nie ma nic do zaoferowania prócz pracy ponad siły i kiepskiej płacy i ciągłych krzyków i pretesi brygadzistów i kierowników

@Były pracownik

Dodaj jeszcze że zero bezpieczeństwa filipinki na skrzyniach stoją żeby do taśmy dosięgnąć takie warunki pracy im zapewnili gdzie bezpieczestwo pracy i wszystko dzieję się na oczach kierowników

Przekręt bardzo nie uciewa firma do pracy przychodzisz w niedzielę a piszą że byłeś w czwartek sobota liczą jak poniedziałek obiecują złote góry a (usunięte przez administratora) zarabiasz żadnej premi za cały miesiąc pracy za godziny dostajesz 1200zł i pracujesz w niedzielę piszą wydajnościowe i dostajesz trochę po wyżej najniższej krajowej i nigdy niewiele wiesz ile ci obetną z pensje a pensje różnią się z miesiąca na miesiąc za tą samą pracę nawet 800zl spytasz brygadzisty mówi mi też obcięli i nikt nie wie za co więc dajcie sobie spokój z tą firmą wszędzie zarobicie tę same piniądze tylko bez stresu i pracy za trzech

@Były pracownik

Zawszę tak jest obcinają pensje nie wiadomo za co a tak naprawdę żeby mieć sukces (usunięte przez administratora) swojch pracowników każdy kierownik cieszy się jak małe dziecko jak może pojechać po premi pracownikowi ci co są na umówię o pracę zarabiają mniej niż ci co przyślij na sezon a dużo mniejsze tobą chętnych nie ma i coraz więcej osób się zwalnia i nie ma chętnych na ich miejsce dzięki obcinaniu pensji i tym kierownika co się z ludzi wyśmiewają

Natalia

Może niech firma znacznie płacić normalnie a nie ciągle obcina pensje to i pracownicy się znajdą bo jak na razie nie ma tam żadnej motywacji do pracy chyba że ktoś chcę z brygadzistami i kierownikami po plotkować na palarni bo tym się tam przełożeni zajmują nic ich nie obchodzi produkcja a atmosfera formie do bani

Czy rozmowa rekrutacyjna w RUN-CHŁODNIA odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Rozmowa odbywa się w języku polskim chyba, że stanowisko pracy wymaga umiejętności języka angielskiego to może to zostać zweryfikowane krótką rozmową w języku angielskim - jako element całego spotkania rekrutacyjnego.

Nowa praca

Praca gospodarstwo rolne bez dojenia bez obsługi maszyn kuj-pom 2 800 - 3 500 zł/mies. brutto Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Inny Bałdowo, Kujawsko-pomorskie Opis Witam. Szukam osoby do pracy w gospodarstwie rolnym przy (usunięte przez administratora) mlecznym. Bez dojenia Bez obsługi maszyn. OboraObora 60sztuk w pełni zmechanizowana, wentylowana, nowa 3 letnia. Możliwość zakwaterowania, pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Więcej informacji udzielę telefonicznie 609 285 357 NAwET PRZY KROWACH PŁACĄ WIECEJ

Manio

Czy w czy naprawdę na umowę o pracę dostaję się 8 zł na godzinę ? Lub 9 bo nie wiem czy taką umowę podpisać bo na zleceniu wychodzę 3500 a jak podpiszę umowę to nie będę dostawać nawet najniższej krajowej i czy może zmienić pracę ?

Monika
@Manio

Tak masz 8zl na godzinę plus premia wychodzisz jakieś 2500 do 2700 o podwyżce można pomarzyć tej formie nie zarabia się dużo o różnica w pensjach wynosi w miesiącach nawt 600 zł i nikt nigdy nie wiem od czego to zależy więc lepiej zostań przy zaleceniu co innego mówią przy przyjęciu a co innego wychodzi w praktyce i wypłacie i jak na tą firmę i tak dużo zarobiłeś

@Manio

Jeśli chodzi o wynagrodzenie przy umowie o pracę pracodawca musi zapewnić minimum 2800 zł brutto za miesiąc pracy. Wynagrodzenie składa się z kilku składników oprócz wynagrodzenia zasadniczego są premie, także można zarobić minimum 2800 zł brutto lub więcej za cały miesiąc.

@Pracownik RUN

A ile masz na godzinę w rum chłodni ?

Kandydat

Czy na hali1 produkcyjnej jest odpowiedzialny przełożony .bo ciągle brakuje kapusty mięsa że nie ma co robić.mecze się tam.brak płynnej pracy

@Pracownik

W takich sytuacjach najlepiej zgłosić nieprawidłowości przełożonemu - jeśli to nie skutkuje są osoby nad bezpośrednim przełożonym, które po takim zgłoszeniu powinny zareagować.

Nie wierzę
@Pracownik RUN

Jakiemu przełożonemu jak tylko coś powiesz odrazu na rozmowę który przełożony jestem godny zaufania i robi co kolejek nie oszukujemy się dokładnie wszystko wiedzą i nikt tym nie robi zaczynając od brygadzistów którzy wyzwania pracowników włócznie z kierownikami groźby nawet do kierowników słyszysz tam jestem taki (usunięte przez administratora)

Nowa praca

Sortowanie odzieży Typ umowy Umowa o pracę Wymiar pracy Pełny etat Włocławek, Kujawsko-pomorskie Opis Zatrudnimy Panią do sortowania i wyceniania odzieży używanej. Praca TYLKO na pełen etat w godz. 6-14. NIE wymagamy doświadczenia.

Aga

Jestem zainterowana

@Nowa praca

Na jakiej stronie jestem to ogłoszenie i ile na godzinę i jaka premia

@Adam

16,20 plus około 500 zł premi zależy co idzie w danym momencie przy sezonowych owocach i warzywach premia jest większa

@Andrzej

16,20 netto dla sprostowania zawszę można zadzwonić i dopytać

obserwujący
@Nowa praca

hmm firma ucieka się do ogłaszania na stronie innej firmy w kwestii pracy to chyba zostaje się zastanowić jak to świadczy o firmie i jej praktykach ......

Michał

Wysłałem 5 dni temu cv i się nie odzywają

@Michał

Wszystkie CV są w miarę na bieżąco obdzwaniane w ciągu kilku dni maksymalnie, chyba że kandydat nie odbiera to otrzymuje prośbę o odzwonienie w sprawie pracy drogą sms.

Ona 99
Klient

Witam. Czy Run Chłodnia opłaca pracownikom składki chorobowe?

@Ona 99

Przy umowie o pracę składka chorobowa jest obowiązkowa i oczywiście opłacana przez pracodawcę a przy umowie zlecenie to zależy czy dany zleceniobiorca chce mieć odprowadzaną taką składkę, jeśli zdeklaruje, że chce to oczywiście jest odprowadzana.

Monika

Czemu zawsze opcinane są pensje kiedy firma daję paczki czy karty podarunkowe nie każdy ma dzieci i nie każdemu się należy a pensje obcinanie wszystkim czemu wypłaty maleją zamiast rosną czemu pracownicy którzy dopiero się uczą zarabiają wiencej niż pracownik z 15 letnim stażem co ma dużą większe umiejętność czemu Stary pracownik z większą wydajnością dostaję 2800 a pracownik z trzy miesięczny stażem dostaję 3200 czyli lepiej się zwalniać i przyjmować od nowa bo więcej na godzinę dostaniesz niż 8zl nie mówiąc o tym że na niektórych działach nawet 2500 się nie wyjdzie chodź ludzie mają dużo większy staż i umiejętności to jest strasznie jak firma bardziej dba o nowo przyjętych niż o stałych pracowników

@Monika

Jak ja pracowałem w chłodni 15 lat temu to stawka godzinowa wynosiła 5,5 czyli przez 15 lat podniesi pensję o 3,50 czyli podstawa pensji u was nie wynosi najniższej krajowej dziwię się że za 9 zł na godzinę ktoś jeszcze pracuję jak w innych zakładach dostajesz 3000 tysiące do ręki wy naprawdę nie macie znajomych nie orientuje się ile we Włocławku się zarabia może czas przejść do konkurencji pracy jest pełno

Nie wierzę
@Andrzej

9zl brutto ? a ile wynosi premia wydajnościowe ? Czyli dostaniecie 6 zł netto tyle to się dostawało 20 lat temu na rękę może ktoś z upoważniony wypowie się ile netto dostaję się na rękę w tym zakładzie i czemu w ogłoszeniach podają 18,30 to jest bo na forach z tego co czytam pracuję się w ciężkich warunkach za 9 zł brutto ile tam wynosi pensja ? Ja w sklepie dostaję 2800 do ręki i narzekam że w żabce się za mało zarabia

@Nie wierzę

W chłodni 2800 dostaniesz jak przepracujesz cały miesiąc z sobotami :)

Nowa praca

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald’s od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu! Bezpieczeństwo Zacznijmy od najważniejszego: bezpieczeństwo naszych kandydatów i pracowników jest dla nas priorytetem. W związku z pandemią w restauracjach stosujemy obecnie zaostrzone środki ochrony i procedury. Wieniec u. Podgórna 5A (przy autostradzie A1) Pracownik restauracji – pełny etat Wieniec ul. Podgórna 5A Miejsce pracy: Wloclawek Co zyskasz, pracując w McDonald’s? Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności , które na pewno Ci się przydadzą - i zawodowo, i prywatnie. Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest nasz elastyczny grafik! Chcesz awansować? Świetnie. Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu - w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie i kierownik, szefowie takich funkcji jak technologie, rozwój ludzi, jakość i obsługa gości; można też awansować do struktur biurowych. Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy. Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i… zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy). Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna atmosfera. Poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię. Co dajesz od siebie? Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych. Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować. Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić). Oferujemy dodatek 3,00 zł brutto/godz. za pracę w niedziele i święta praca w godzinach nocnych + 20% ekwiwalent za pranie odzieży i obuwie 0,5 zł netto/godz. atrakcyjny pakiet benefitów (karty MultiSport, zniżki na posiłki pracownicze od 1 zł, bezpłatne napoje) umowę o pracę możliwość awansu elastyczny grafik miłą i przyjazną atmosferę Jak wygląda praca? Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy. Przygotowujesz posiłki, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność. W McDonald’s promujemy kulturę równych szans w zatrudnieniu. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, aktywnie angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy. Wierzymy, że różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.

Nowa praca

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach Dla ambitnych – możliwość rozwoju i szybkiego awansu, wsparta systemem profesjonalnych szkoleń Dla najlepszych – udział w Akademii Talentów Netto Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport) Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych) Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? Dla nas najważniejszy jest klient – jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki Wykładaniem towarów na półki Utrzymaniem estetycznego wyglądu sklepu Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie) ZAPRASZAMY OSOBY: Posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny) Dołącz do nas jeśli lubisz ludzi, masz w sobie pokłady energii i chcesz się rozwijać. OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH R44/1630-792/21 2800 zł Tymczasowa praca Cheko Sp. z o.o. Zakłady Wytwórcze Włocławek Dodano do wybrane obsługa maszyn i nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji, odbieranie, sortowanie i pakowanie gotowego wyrobu Inne wymagania wykszt. zasadnicze zawodowe, III zmiany od godz.: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na okres próbny System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowosc trzy zmiany Wyksztalcenia zasadnicze zawodowe, brak Poparcie co oferują inne formy

Nowa praca

Pracownik produkcji we Włocławku - pewna praca na niepewne czasy Typ umowy Umowa o pracę Wymiar pracy Pełny etat Włocławek, Kujawsko-pomorskie Opis Jesteś osobą, która żadnej pracy się nie boi? W wolnych chwilach skręcasz meble, majsterkujesz, a może szydełkujesz? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Umowa o pracę, zatrudnienie od zaraz, terminowe wynagrodzenie? To oferuje każdy, my mamy dla Ciebie coś więcej. Oferujemy szeroki pakiet benefitów: dodatki świąteczne, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna, dofinansowania do nauki języków; Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy; Pełne przeszkolenie stanowiskowe; Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Jeśli posiadasz zdolności manualne, niestraszny Ci system 3-zmianowy, cechujesz się dokładnością i zaangażowaniem w pracę, to szukamy właśnie Ciebie! Zastanawiasz się, czym zajmuje się firma? Będziesz montował elementy zgodnie z instrukcją i procedurami; Zajmiesz się kontrolą jakości wykonanych produktów; Zadbasz o ich odpowiednie zabezpieczenie i zapakowanie w dalszą drogę. Oferta Cię zainteresowała? Chcesz wiedzieć co montujemy? Prześlij do nas CV i poznaj szczegóły oferty.

Pracownica
 Rekomendacja

XxX
@Pracownica

Czy te 3 tysiące złotych wypłaty są adekwatne do liczby przepracowanych godzin ? Gdzie w sezonie w przypadku kukurydzy pracuje się po 10 godzin, gdzie duża ilość osób pracuje jedynie na nocnych zmianach czasami przez trzy tygodnie bez dnia przerwy, co raczej nie jest zgodne z prawem. Do tego pracujące weekendy. Według mnie wypłata w wysokości 3 tysięcy nie jest żadnym uznaniem dla pracownika, który spędza ponad 200 godzin w pracy w miesiącu, w nielekkich warunkach. To jest wypłata, którą sobie pracownik wypracował, a nie dobre serce pracodawcy, który doceni pracownika za to że pracował 7/7 dni.

@XxX

Pracując w sezonie prócz wynagrodzenia, o którym piszesz można zdobyć także premie lub pracować na akord, żeby więcej zarobić?

Haha
@Pracownica

Jaka to rewelacja jak w sezonie pracujesz po 10 godzin 7 dni w tygodniu?Ja pracuję od poniedziałku do piątku po 8 godzin i dodatkowo jedną lub dwie soboty w miesiącu i zarabiam 2500 "na rękę ".Zastanów się kobieto co piszesz

Ktos
@Pracownica

A to że podczas niby epidemii firma podpisała tarcze nam nic nie dała do podpisu i zabiera urlop jakim prawem? Nie odbijalismy sie na wejsciu bo pewnie był postój a my i tak chodziliśmy zglosze to do inspekcji

Przechodzeń
@Pracownica

Nie o zakładzie będę pisać a o sklepach, nie jestem klientem, bo produkty są za drogie a jakość porownywalna do innych, zastanawia mnie tylko fakt czy pracownicy chłodni pracują teraz z dziećmi?

Ktoś
@Przechodzeń

Też zwróciłem na to uwagę często jest tam małe dziecko

Aneta

Ja (usunięte przez administratora)w sezonie 3000 tys.? I 30 dni pracujacych

Ja
@Adam

Premii 0.. Jedynie na sam koniec sezonu ogóle spotkanie i podziękowania za pracę.....

@Adam

Tak a jakie premię na akord masz co opłaca ci się to jak jesteś na zleceniu bo nasz 18zl na godzinę a na umowę o pracę tyle nie zrobisz jak uważasz że 3000 tysiące za 200 godzin jest odpowiednią zapłatą to naprawdę musiałeś nigdzie indziej nie pracować w pikutkowie potrafisz wyciągnąć do 4000 i więcej jak byś chodził wszystkiego soboty człowieku za 9 zł na godzinę furory nie robią a niektórzy mają mniej na godzinę więc ja wolę robić za 17 zł na godzinę plus premia dziękuję za pracę tam w sezonie i jeszcze ten kierownika Karpiński to jakaś porażka wługarny (usunięte przez administratora) i obrabia (usunięte przez administratora) ludzia i się z nich wyśmiewa przy wszystkim na pralni

Zostaw merytoryczną opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RUN-CHŁODNIA
3.1/5 Na podstawie 444 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wysoka 14