RUN-CHŁODNIA

Włocławek

Opinie o RUN-CHŁODNIA

Iza

@Anonim93rozumiem, że nie odpowiadały Ci warunki zatrudnienia w firmie. Czy jednak były one zgodne z przedstawionymi na umowie i tymi na jakie przystałeś?

Anonim93

pracował w tej firmie praca nie jest zła. ale warunki i pensje dla ukraińców straszne jeszcze nie tak nie zarabiał w polsce. dyrektora nie uczciwe.

Iza

@matyldaczyli jest to sezon wzmożonej pracy? Jak długo on potrwa? Mogłabyś powiedzieć, czy w związku z tym firma potrzebuje nowych pracowników, choćby krótkoterminowo? Jeśli tak, to na jakie stanowiska warto się zgłaszać?

matylda

W sierpniu rusza tzw. sezon, a niektórzy ze starej gwardii jeszcze nigdy na nim nie byli. Mają znajomości z majstrami albo ich ubłagali że za ciężko, że mają dzieci czy chorych rodziców.

Iza

@gedonnajwidoczniej w firmie zaszły jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku. Na stronie internetowej RUN-CHŁODNIA można znaleźć ofertę pracy na stanowisko kontroler jakości. Firma oferuje m.in. możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń. Co jeszcze uległo zmianie?

gedon

Atmosfera akurat w firmie jest dobra @alek, można się dogadać praktycznie z każdym, jest umowa o pracę. Szkoleń tylko brak i na to można trochę ponarzekać

xxx

nie porównójcie chłodni na wysokiej z papiezka -tam jest wyzysk ludzie pracują na jego długi za darmo na papieżce niewolnictwo

twardy

Napiszcie mi proszę , o co chodzi z Braćmi MO.. z higeny slyszalem wiele historyjek , a le nic konkretnego

Dzielny paz

Nie radze wchodzic w te klimaty gdy bedziesz domagal sie swoich praw to cie zgnebia i ogolnie tam panuje mobing stosowany wobec pracownika a jak bedziesz chcial sie nacpac to uderz na dzial hygieny tam ci odsprzedadza tyle ile bedziesz chcial maja tego na opur

cichy 13

Hej co możecie powiedzieć o M. Andrzejewskim ? , kim jest w zakładzie ? , jakieś spostrzeżenia ?

melo

pracowałam u onki mexyk każdemu odradzam praca jak to w chłodni ale brygadzistki ordynarne drą się i nie wiadomo o co im chodzi wulgarne no i ten największy problem kasa nie na czas obiecanki z dnia na dzień a z czegoś trzeba żyć

Marcin Twardy

kochani jak czytam wasze opinie to straszne co wypisujecie w rum chłodni pracuje na dziale czystości po prostu jest bajka kilka lat pracowałem u onki na papieąka tam jest horror ale cóż my nie jesteśmy nauczeni pracy tylko narzemamy i obrabiamy tyłki po prostu weśmy się do pracy pieniądze same z niebz nam nie spadna mimo tego pozdrawiam wszystkich pracowników chłodni onki kochani przychodzcie do run chłodnia warto

dorcia74

Bardzo mądre słowa,pracuję dopiero 9m-cy ale widziałam co się działo i co pomału zaczyna,w końcu zaczął się szczypiorek,jacy przychodzą ludzie.Ogólnie jest ok.[brygadziści też] i mam nadzieje że popracuję dłużej

noname

W chłodni jak masz determinację i charakter to masz pracę całym rokiem. Prawda jest taka że w większości przypadków przychodzi tu patologia z wygórowanymi wymaganiami. Ludzie Ci chcieli by pracowac jak chcą - zero zasad - kiedy mają ochotę wypić,to piją, kiedy pracować to przychodzą. Sam przez ładnych kilka lat jako brygadzista próbowałem to ogarnąć, ale ciężko planować produkcję kiedy nie wie się ilu ludzi przyjdzie Ci do pracy. Potem jak się takiemu podziękuje za pracę robi się wielki raban. Żeby była jasność, też z wieloma rzeczami się nie zgadzam, ale nie na wszystko mamy wpływ. Kiedyś pewien doświadczony życiem dyrektor powiedział mi że każdy sam wybiera drogę jaką chce kroczyć. Jeśli już ją wybierzesz to nie narzekaj bo to Twój wybór. Zawsze możesz z zrezygnować z tej drogi i wybrać inną... W końcu sami jesteśmy kowalami swojego losu. Skoro zaczynamy narzekać, znaczy że słabi z nas kowale.

dorcia74

Sezon kukurydziany się skończył,zaczął kalafiorowy,zostali najwytrwalsi,ten też się skończył,to prawda że w sezonie pracuje się non stop,ale dwójkę można zarobić.Teraz praca jest raczej w normie,czyli po osiem godzin i pięć dni w tygodniu,pensja wychodzi raczej najniższa.Dyrekcja zadecydowała że w styczniu dorzuca tym na zlecenie po 100 zł.Dla mnie fajny gest.

tomek

Ktos wyżej napisał o końcu sezonu kukurydzianego w RUN-CHŁODNIA, trochę mnie to zaintrygowało. czy to aby nie oznacza, ze praca tutaj jest raczej sezonowa? Czy pracujecie non stop, praca jest stabilna i nawet sa umowy o pracę na czas nieokreślony, tylko produkty zmieniaja sie na inne? W ogóle fajnie sie tutaj pracuje?

zyz

To zależy od umowy, jak stała pensja to wypłacają. Wiadomo nowi bez doświadczenia minimalna, premia jest w umowie, a żeby ja dostać na początku nie ma problemu, później robią się schody. Wiem, że są też tacy co pracują za przysłowiowy akord od ilości to zapewne są pensje po 300 - 700 zł - 900 zł - ile zrobisz tyle masz - jak wszędzie. Co do trwałości umowy możesz być pewien, że popracujesz jak nic nie odwalisz a widziałem nie jedno - jest paru wyrozumiałych kierowników. Czasy są trudne i wymagania jak wszędzie kosmiczne.

qwerty

Co jak co ale w Chłodni pieniądze zawsze są na czas. Nie zdarzyło się aby były wstrzymane wypłaty. Więc opinia wyżej jest albo bzdurą albo brak wypłaty jest pojedynczym błędem działu płac. Zdarza się. Jeśli tak jest to na pewno da się to wyjaśnić.

Marcin

tragedia nie dosc ze pracuje sie za marne pieniadze to jescze sa problemy z wyplata wyplata miala byc 10 a ja do tej pory jej nie widze

lolek

prawie każdy myjak ma, po prostu się zapytaj.

espa

ktoś wie od kogo można kupić działkę? podobno myjaki mogą mieć?

hmmm2

może były nazwiska wypisane? napisz tak aby było wiadomo o kogo chodzi.(usunięte przez administratora)

gon

porównanie do dzisiejszego meczu Anwilu. w chłodni chcemy robić super duże projekty ale najprostszych nie umiemy przeprowadzić pomyślnie.

"pokora"

RUN - 2013-10-01 04:18:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) Widzę piszą osoby zadowolone z tego że mają jakąś prace i osoby nie zadowolone z pracodawcą. Szanujcie się bo oboje musicie na razie tak żyć. Niestety nie jest jak powinno być. Widzę bo mam dział pod sobą i widzę jak wiele rzeczy muszę robić brew sobie. Widzę ile jest hipokryzji.[usunięte przez administratora] Nie ma chyba dnia kiedy wracam zadowolony z pracy, chyba że z samego powodu że już nie jestem w pracy. Ileś lat temu stanowiliśmy fajną grupę. Spotykaliśmy się w knajpce na piwku, dotarliśmy się ze sobą itd. Teraz już każdy ma drugiego dosyć. Nie ma zaufania. Całkowicie szczerze. mówi się że sobie ufamy ale nie ufamy tylko tak mówimy bob[usunięte przez administratora] wszystkich ocenia i jeśli byś myślał inaczej to już będziesz „gorszym człowiekiem”. Jeszcze ciebie weźmie na stronę i powie że masz złe podejście. Cały czas wszystkim mówi że rozmawia ze wszystkimi i wie jak jest ale nikt mu nic poważnego nie mówi bo zaraz na następnym spotkaniu opowie jaki to dobry przykład zaufania i współpracy jest. Przejechałem się na tobie [usunięte przez administratora] . Wydawałeś się taki bystry i inteligentny a wyczucie masz gorsze niż twój tata. Ile fajnych ludzi od nas odeszło od zeszłego sezonu. Parę osób też jest w ciąży, fajnie, ale żadna z tych osób najchętniej by nie wróciła do chłodni. 90% osób „przy stole” by chciała zmienić pracę, poważnie o tym myśląc i około 50% już od jakiegoś czasu szuka. Przynajmniej co drugi dzień jest gadka z kimś na ten temat. To jest normalne? Najgorsza jest hipokryzja. Mieliśmy tworzyć stanowiska pracy, lub dawać szanse dla naszych by więcej zarabiali. Dziś to już całkiem idzie w odwrotnym kierunku. Wszystkie moje starania idą do śmieci. „nie możemy sobie na to pozwolić” W oszczędnościach zabieramy ludziom coś bo kosztuje nas złotówkę, a gdzieś na zapleczu zapada decyzja gdzie tracimy tysiące złotych! Nieraz to jak wracam do siebie to czuje jak bym był w filmie Bareji. Mieliśmy świętować sukcesy. Po każdym sezonie było obiecane 100,000-150,000zł na premie, wyjazdy, wspólny wyjazd integracyjny i takie tam. Przed sezonem różne premie obiecane. Obiecane i koniec. [usunięte przez administratora] kupił autko którym każdy boi się jeździć, albo czuje się że wizerunkowo nie może sobie na to pozwolić. Najbardziej dobijają mnie chyba te obiecanki, bo chyba chce w nie wierzyć. Potem tylko rozczarowanie. [usunięte przez administratora] kogoś jednego dnia chwali a następnego ośmiesza i obwinia za coś przy wszystkich. Na niższym szczeblu ma to troszkę inną proporcję. Jednego dnia jest osoba wychwalana a drugiego zwolniona. A ty już nie wiesz co powiedzieć pracownikom bo sam nie rozumiesz. Też się nie zgadzasz. [usunięte przez administratora] To jest skandal. No i jak to się dzieje na górze to też się dzieje w dół tej drabiny bo czujesz że masz przyzwolenie a nieraz sytuacja ciebie pcha. Wtedy ‘góra’ przetrąci łapki, ale jakoś nie jest na tyle inteligentna by zobaczyć że robi dokładnie to samo. Podpisuje się pod tym rękami i nogami i kilku letnim doświadczeniem uczestnika w całej tej hipokryzji.

robin
@olaola 31.10.2013 16:52
bardzo konkretne i szczere. myślę że ktoś powinien więcej nad sobą popracować zanim zacznie pracować nad innymi. no i szukać bł...

Ja nie rozumiem jednego- co się dzieje w tym zakładzie.....czemu służy przerzucanie ludzi z działu do działu, w jaki sposób pacownik ma doskonalic swoje umiejętnosci , skoro ciągle musi uczyc się czegos nowego. A jesli już to nie są doceniani ludzie , którzy sprawdzają się na wielu działach,są stałymi pracownikami a mają stare stawki z kilkudziesięcioletnim stażem pracy. Nie podoba mi się to!!! , ze ja i wielu innych potrafimy pracowac i dawac z siebie wszystko- tam gdzie jesteśmy potrzebni, a moja koleżanka od kilku lat robi to samo i zostaje bardziej za to doceniona. Są tacy pracownicy co potrafią robic tylko jedno i to samo ,bo gdzie indziej padli by na ... od wysiłku fizycznego. A jednak taki pracownik jest przez przełożonych bardziej doceniany przy premiach.

zyz
@robin 12.01.2014 10:06

Prawda jest 1 nie jesteście niezastąpieni. Każdego da się wymienić na cokolwiek. Dla większości pracodawców jesteście tanią sił roboczą. Piękne słowa są dla słabych ludzi z nizin jak to mówią twardogłowi.

H

RUN - 2013-10-01 04:18:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Widzę piszą osoby zadowolone z tego że mają jakąś prace i osoby nie zadowolone z pracodawcą. Szanujcie się bo oboje musicie na razie tak żyć. Niestety nie jest jak powinno być. Widzę bo mam dział pod sobą i widzę jak wiele rzeczy muszę robić brew sobie. Widzę ile jest hipokryzji.[usunięte przez administratora] Nie ma chyba dnia kiedy wracam zadowolony z pracy, chyba że z samego powodu że już nie jestem w pracy. Ileś lat temu stanowiliśmy fajną grupę. Spotykaliśmy się w knajpce na piwku, dotarliśmy się ze sobą itd. Teraz już każdy ma drugiego dosyć. Nie ma zaufania. Całkowicie szczerze. mówi się że sobie ufamy ale nie ufamy tylko tak mówimy bo[usunięte przez administratora] wszystkich ocenia i jeśli byś myślał inaczej to już będziesz „gorszym człowiekiem”. Jeszcze ciebie weźmie na stronę i powie że masz złe podejście. Cały czas wszystkim mówi że rozmawia ze wszystkimi i wie jak jest ale nikt mu nic poważnego nie mówi bo zaraz na następnym spotkaniu opowie jaki to dobry przykład zaufania i współpracy jest. Przejechałem się na tobie [usunięte przez administratora] . Wydawałeś się taki bystry i inteligentny a wyczucie masz gorsze niż twój tata. Ile fajnych ludzi od nas odeszło od zeszłego sezonu. Parę osób też jest w ciąży, fajnie, ale żadna z tych osób najchętniej by nie wróciła do chłodni. 90% osób „przy stole” by chciała zmienić pracę, poważnie o tym myśląc i około 50% już od jakiegoś czasu szuka. Przynajmniej co drugi dzień jest gadka z kimś na ten temat. To jest normalne? Najgorsza jest hipokryzja. Mieliśmy tworzyć stanowiska pracy, lub dawać szanse dla naszych by więcej zarabiali. Dziś to już całkiem idzie w odwrotnym kierunku. Wszystkie moje starania idą do śmieci. „nie możemy sobie na to pozwolić” W oszczędnościach zabieramy ludziom coś bo kosztuje nas złotówkę, a gdzieś na zapleczu zapada decyzja gdzie tracimy tysiące złotych! Nieraz to jak wracam do siebie to czuje jak bym był w filmie Bareji. Mieliśmy świętować sukcesy. Po każdym sezonie było obiecane 100,000-150,000zł na premie, wyjazdy, wspólny wyjazd integracyjny i takie tam. Przed sezonem różne premie obiecane. Obiecane i koniec. [usunięte przez administratora] kupił autko którym każdy boi się jeździć, albo czuje się że wizerunkowo nie może sobie na to pozwolić. Najbardziej dobijają mnie chyba te obiecanki, bo chyba chce w nie wierzyć. Potem tylko rozczarowanie. [usunięte przez administratora] kogoś jednego dnia chwali a następnego ośmiesza i obwinia za coś przy wszystkich. Na niższym szczeblu ma to troszkę inną proporcję. Jednego dnia jest osoba wychwalana a drugiego zwolniona. A ty już nie wiesz co powiedzieć pracownikom bo sam nie rozumiesz. Też się nie zgadzasz. [usunięte przez administratora] To jest skandal. No i jak to się dzieje na górze to też się dzieje w dół tej drabiny bo czujesz że masz przyzwolenie a nieraz sytuacja ciebie pcha. Wtedy ‘góra’ przetrąci łapki, ale jakoś nie jest na tyle inteligentna by zobaczyć że robi dokładnie to samo.

nn

A jak tam wrażenia po wczorajszym pikniku?

nn

onim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytujonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na

nn

013-08-24 16:26:31 odpowiedz | cytuj anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na stronach trywialnego internetu zastraszać by się chciało ludzi. Nieładnie... Co do stosowania nazwisk, no cóż, nie był to najlepszy pomysł, ale żeby zaraz straszyć.. anonim - 2009-03-28 20:50:37 odpowiedz | cytuj Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik działu technicznego; niedość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze przychodzi do pracy pijany i zwraca niesłusze uwage (delikatnie mówiąc) różnym osobą, chociaż nie jest ich przełożonym (sam tego doświadczyłem). Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing. anonim - 2009-03-29 13:06:29 odpowiedz | cytuj kolego,chyba masz nieaktualne wieści o tym pseudo kierowniczku, bo on już nie pracuje w chłodni ładnych pare lat.... anonim - 2009-03-29 19:39:19 odpowiedz | cytuj ...możliwa, sytuacja o której pisałem miała miejsce dość dawno. W końcu ktoś sie na nim poznał i zroił z nim porządek :-) anonim - 2009-03-30 10:57:53 odpowiedz | cytuj Przykro się robi jak się czyta takie idiotyczne wypowiedzi. Ludzie, którzy zostali zwolnieni za lenistwo, złodziejstwo, albo inne zaniedbania próbują się teraz odegrać poprzez wyssane z palca wypowiedzi. Jak w każdej firmie nie wszystko jest idealnie, ale chciałbym żeby w innych firmach było takie podejście. Jak widać wypowiadają s

RUN

?

odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj odpowiedz odpowiedz | | cytuj cytuj Opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek Opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek Sortuj: Sortuj: Najnowsze Najnowsze | | Najstarsze Najstarsze Opinie o pracodawcach Opinie o pracodawcach Nazwa firmy/Treść Nazwa firmy/Treść Miasto Miasto anonim - 2009-01-13 12:20:54 anonim - 2009-01-13 12:20:54 Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 anonim - 2009-03-25 14:48:04 zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 anonim - 2009-03-25 17:38:45 Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 anonim - 2009-03-26 11:16:42 Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 anonim - 2009-03-26 21:07:12 nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 anonim - 2009-03-27 08:00:28 ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... bo wsz

?

Wykopali go z jedynki to teraz szuka szczęścia na owocowej.

nn

Strasznym babiarzem i podstarzałym lowelasem to jest brygadzista [usunięte przez administratora] z kukurydzy-tunelu, [usunięte przez administratora] zgrywa wielkiego macho i tylko się narzuca kobietą swoimi bzdurnymi gadkami.

nn

anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

?

anonim - 2009-03-27 19:55:11 Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........?zajac frajerze twa baba do dzioba bieże zając frajerze ruchalem ja na rowerze,,,,,,,

?

anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na stronach trywialnego internetu zastraszać by się chciało ludzi. Nieładnie... Co do stosowania nazwisk, no cóż, nie był to najlepszy pomysł, ale żeby zaraz straszyć.. anonim - 2009-03-28 20:50:37 odpowiedz | cytuj Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik działu technicznego; niedość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze przychodzi do pracy pijany i zwraca niesłusze uwage (delikatnie mówiąc) różnym osobą, chociaż nie jest ich przełożonym (sam tego doświadczyłem). Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing. anonim - 2009-03-29 13:06:29 odpowiedz | cytuj kolego,chyba masz nieaktualne wieści o tym pseudo kierowniczku, bo on już nie pracuje w chłodni ładnych pare lat.... anonim - 2009-03-29 19:39:19 odpowiedz | cytuj ...możliwa, sytuacja o której pisałem miała miejsce dość dawno. W końcu ktoś sie na nim poznał i zroił z nim porządek :-) anonim - 2009-03-30 10:57:53 odpowiedz | cytuj Przykro się robi jak się czyta takie idiotyczne wypowiedzi. Ludzie, którzy zostali zwolnieni za lenistwo, złodziejstwo, albo inne zaniedbania próbują się teraz odegrać poprzez wyssane z palca wypowiedzi. Jak w każdej firmie nie wszystko jest idealnie, ale chciałbym żeby w innych firmach było takie podejście. Jak widać wypowiadają się osoby które już dawno nie p

@ 06.09.2013 22:18

Właśnie zakończył się sezon kukurydziany,ciężko było ale warto.To był mój pierwszy sezon,dało się zarobić i poznałam fajnych ludzi.Co do majstra czy brygadzisty,wymagający ,ale taka ich rola,poza tym w porządku.

?

- 2013-08-24 16:13:28 anonim - 2009-01-13 12:20:54 odpowiedz | cytuj Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na stronach trywialnego internetu zastraszać by się chciało ludzi. Nieładnie... Co do stosowania nazwisk, no cóż, nie był to najlepszy pomysł, ale żeby zaraz straszyć.. anonim - 2009-03-28 20:50:37 odpowiedz | cytuj Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik działu technicznego; niedość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze przychodzi do pracy pijany i zwraca niesłusze uwage (delikatnie mówiąc) różnym osobą, chociaż nie jest ich przełożonym (sam tego doświadczyłem). Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing. anonim - 2009-03-29 13:06:29 odpowiedz | cytuj kolego,chyba masz nieaktualne wieści o tym pseudo kierowniczku, bo on już nie pracuje w c

nn

nn - 2013-08-24 15:18:26 Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na stronach trywialnego internetu zastraszać by się chciało ludzi. Nieładnie... Co do stosowania nazwisk, no cóż, nie był to najlepszy pomysł, ale żeby zaraz straszyć.. anonim - 2009-03-28 20:50:37 odpowiedz | cytuj Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik działu technicznego; niedość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze przychodzi do pracy pijany i zwraca niesłusze uwage (delikatnie mówiąc) różnym osobą, chociaż nie jest ich przełożonym (sam tego doświadczyłem). Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing. anonim - 2009-03-29 13:06:29 odpowiedz | cytuj kolego,chyba masz nieaktualne wieści o tym pseudo kierowniczku, bo on już nie pracuje w chłodni ładnych pare lat.... ano

nn

Dodaj opinie o RUN-CHŁODNIA - Włocławek. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. anonim - 2009-03-25 14:48:04 odpowiedz | cytuj zapomniałaś koleżanko napisać za ile osób musisz pracować, żeby te pieniądze zarobić. ja tez pracowałam przy zrazach i takich zawrotnych kwot nigdy nie widziałam. anonim - 2009-03-25 17:38:45 odpowiedz | cytuj Pracuje tylko za siebie, widocznie ty robiłaś wiecej buzią niż rękoma anonim - 2009-03-26 11:16:42 odpowiedz | cytuj Zazwyczaj narzekają ci , którzy najmniej robią. Ja pracuję i jestem zadowolony, a co do czystości to z tego co wiem to nie wolno nic podnosić z posadzki i wszystko co spadnie to od razu odpad. Widocznie ktoś nie zna podstawowych przepisów jakie w firmie obowiązują. anonim - 2009-03-26 21:07:12 odpowiedz | cytuj nie zgadzam sie z pierwszymi dwiema opiniami, ale cóz w necie pisac mozna wszystko, ci co duzo krzycza najczesciej soba mało reprezentuja, wydaje mi sie ze mieli wpadke, zostali ukarani a teraz szaleja najlepiej w necie bo tu najbezpieczniej anonim - 2009-03-27 08:00:28 odpowiedz | cytuj ci, co tak chętnie każą niech spojrzą z dystansem na siebie. czy aby na pewno swoje obowiązki tak sumiennie z ręką na sercu wykonują, i czy aby na czas. od innych wymaga się skrupulatności i wykonania czegoś najlepiej "na wczoraj" a samemu?a propos własnych opinii, jedna pani, która wypowiedziała głośno swoja opinie została przeniesiona w inne miejsce a następnie zwolniona. i gdzie tu poszanowanie wobec cudzych problemów czy uwag? pewnie, że łatwiej w necie, bo tu wypowiedzenia za swoje przekonania się nie dostaje. i proszę nie zaprzeczać bo wszyscy dobrze wiemy, że to prawda, niestety... anonim - 2009-03-27 19:55:11 odpowiedz | cytuj Co za prosty człowiek używa nazwisk,nie przepraszam ten ktoś nie jest prosty jest idiotą. Powinien przeciez wiedzieć ze to mozna sprawdzić i namierzyć.Szkoda słów, te beznajdziejne wypowiedzi dotyczace syfu, mobingu i przeterminowanych produktów to wszystko wyssane z palca. Skąd tacy ludzie sie biorą. Chyba się rodzą tylko gdzie.........? anonim - 2009-03-27 22:03:09 odpowiedz | cytuj ...można sprawdzić i namierzyć...zaraz, zaraz, przecież to jawne zastraszanie, a jak wiadomo to forma terroru psychicznego a ten z kolei jest potocznie zwany mobbingiem. Ktoś tu kręci, twierdząc, iż tego zjawiska w Waszej firmie nie ma. Nawet na stronach trywialnego internetu zastraszać by się chciało ludzi. Nieładnie... Co do stosowania nazwisk, no cóż, nie był to najlepszy pomysł, ale żeby zaraz straszyć.. anonim - 2009-03-28 20:50:37 odpowiedz | cytuj Praca jak praca -nie jest zła, ale najlepszy i tak jest kierownik działu technicznego; niedość, że nic swoją osobą nie reprezentuje to jeszcze przychodzi do pracy pijany i zwraca niesłusze uwage (delikatnie mówiąc) różnym osobą, chociaż nie jest ich przełożonym (sam tego doświadczyłem). Zastanawiam się, że nikt tego nie widzi (raczej nie chce zauważyć) -uważacie,że to nie jest mobing. anonim - 2009-03-29 13:06:29 odpowiedz | cytuj kolego,chyba masz nieaktualne wieści o tym pseudo kierowniczku, bo on już nie pracuje w chłodni ładnych pare lat.... anonim - 2009-03-29 19:39:19 odpowiedz | cytuj ...możliwa, sytuacja o której pisałem miała miejsce dość dawno. W końcu ktoś sie na nim poznał i zroił z nim porządek :-) anonim - 2009-03-30 10:57:53 odpowiedz | cytuj Przykro się robi jak się czyta takie idiotyczne wypowiedzi. Ludzie, którzy zostali zwolnieni za lenistwo, złodziejstwo, albo inne zaniedbania próbują się teraz odegrać poprzez wyssane z palca wypowiedzi. Jak w każdej firmie nie wszystko jest idealnie, ale chciałbym żeby w innych firmach było takie podejście. Jak widać wypowiadają się osoby które już dawno nie pracują i nie wiedzą co się w firmie zmieniło, a może to kompleksy jakieś, że nie podołali pracy

Kleopatra

Ja słyszałam, że ten [usunięte przez administratora] to straszny babiarz

x

Prawda jest taka w "Polsce" zarabia się grosze to tyle co heh gapa nasrała. Szefostwo limuzynami za waszą ciężką pracę będzie się wozić a związki zawodowe to przydupasy zarządu. [usunięte przez administratora] Pozdrawiam

pracownica

Hej zaczynam prace w chlodni. Moj dział będzie nadzorował p. [usunięte przez moderatora], jaki on jest?

Zostaw opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUN-CHŁODNIA