Ancla Consulting

Skawina

Opinie o Ancla Consulting

Patrycja

Nikt nie odpisał na post @burn, czy w firmie panuje teraz rekrutacja? Wiecie coś na temat aktualnej sytuacji? Jeżeli tak to dajcie znać, być może ktoś jest zainteresowany pracą w firmie?

burn

Super, że można u nich liczyć na stabilne zatrudnienie, ale zastanawiam się jakich teraz zarobków można się spodziewać. Podobno miały się pojawić jakieś podwyżki i dodatkowe premie, więc się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. Dzięki

anna

orjentujecie się czy coś się w tej firmie dzieje w spr rekrutacji ? wygląda b. fajnie i chętnie bym z nimi współpracowała !

Schuffnar

@ytu ale wcale nie dobiegła- dzwoniłem tam. Prowadzą teraz rekrutację na stanowisko na managera B2B.

kirys

Oni są teraz strasznie zarzuceni pracą. Nawet proces rekrutacji zatrzymali do końca marca. Jak byłem u nich pod koniec lutego na rozmowie to widziałem, że piszą strasznie dużo tych projektów. Ale zespół wyglądał na sympatyczny, mimo zabiegania.

gauntsghost

A to ja nie wiem, bo na stronie www w Kariera mają coś innego. :) Ja im wysłałem CV i mi powiedzieli, że preferują aktywnych ludzi.

Zainteresowany
@gauntsghost 05.01.2016 14:02

Gauntshit, ale gdzie to znalazłeś ? Na www.ancla.pl/kariera nie ma nic o stanowisku handlowca !!!

gauntsghost

W tej firmie też handlowca szukają. Byłem na rozmowie o pracę na to stanowisko i jak się dowiedziałem ile tam można wyciągnąć na miesiąc to musiałem szczenę z podłogi zbierać. Ale to tylko dla tych co się roboty nie boją. Ja mógłbym i chciałbym bardzo u nich pracować ale czekam na odpowiedź. Bo wybiorą najlepszego.

M. Tadla

Ja byłam na rozmowie rekrutacyjnej w październiku, ale mają duże wymagania. Myślę, że ciężko tam trzeba pracować.

zydokomuna !!!

hinos duzo sie mowi bo ich prezes jest powiazany z ta banksterska partia na N i gdzie by jaki wniosek skladali to zawsze im pzrejdzie nie dlatego ze jest dobzre napisany tylko dlatefgo ze sa poukladani politycznie !!!

Radek Miller

Ja zrealizowałem dla nich na razie tylko jedno zlecenie jako Podwykomawca i wszystko było Oki. Mają straaaasznie wyluzowanego szefa ale w tak pozytywnie/ Chociaz nie każdemu to może pasować we współpracy bo są ludzie wolą jak jest formalnie.

G0ph3R

meclia - ja dostałem tą pracę w październiku, ale ciągle szukają kolejnych pracowników i w styczniu będą zatrudniać kolejnych, więc napisz do nich maila. Robota nie taka ciężka, tylko trzeba umieć się ogarnąć i z ludźmi dobrze obchodzić. A wynagrodzenie niezłe, jak się ma sukcesy - za listopad 3 dni temu zgarnąłem niezłą sumkę.

Zostaw opinię o Ancla Consulting - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ancla Consulting