Opinie o Packfilm Sp. z o.o. w Balice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Packfilm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Packfilm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Packfilm Sp. z o.o. w Balice

...a..a... Nowy wpis

Już jest nowa firma EBISU .......

buźka Nowy wpis

niezadowoleni ex pracownicy którzy widzieli.. zmiana adresu - taki mały zabieg kosmetyczny. ogólnie polecam tę firmę - każdy musi przejechać sie na własnym pupsku żeby sie przekonać. jak zaboli to zapamięta ;>

gość

no i w upadłości...

xxx

stanę w obronie Pana Lendy. Pracowałam w tej firmie i wiem jak to wygląda w praktyce - PRACOWNICY CHODZĄ I PROSZĄ SIĘ PRZEŁOŻONEGO ŻEBY UREGULOWAŁ (usunięte przez administratora) Żenada, ale prawdziwa. Nie pracownicy winni, bo nie oni decydują o finansach firmy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Packfilm Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
gość

Do Pana (usunięte przez administratora) Pan chyba też potrzebuje słownika, no ale mniejsza o to, takie straszenie nic Panu nie da prawda jest taka że firma jest niewypłacalna i to jest fakt a nie oczernianie więc na nic Pana kodeksy prawne. Druga sprawa dziwna, skoro Pan już tam nie pracuje skąd taka troska o dobro firmy.

K. Lenda
@gość

Nawet już nie pracując w firmie powinno się zachowywać etycznie - nie ma to nic wspólnego z troską o dobro tego pracodawcy - a jedynie z przyzwoitością. A sprawa "oczerniania" dotyczy używania mojego nazwiska w poście. Odpowiadając na wpis nie używam anonimowej identyfikacji - w przeciwieństwie do autora "gość".

rozczarowany

wyjątkowo paskudna praca w tej firmie nie polecam!

K. Lenda

Tylko człowiek podły i prymitywny oskarża kogoś w sposób anonimowy.Dla wyjaśnienia - za płatności odpowiada manager firmy i firma - spółka, a nie osoba zatrudniona i zamawiająca cokolwiek - o płatność należy się zwracać a nie do jej pracownika. Umieszczanie takich postów jest niezgodne z prawem - regulamin mówi o tym jasno- w §8 pkt 3. "Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety." Zwrócę się do administratora o usostępnienie danych autora i proszę spodziewać się reakcji prawnej. Polecam też gorąco słownik języka polskiego. A poza tym nie przypominam sobie jakiejkolwiek firmy, którą naraziłbym na jakiekolwiek straty w czasie mojej pracy w Packfilm Export - już pomijając fakt, że nie pracuję tam od dwóch miesięcy.

oszukany

Witam, ta firma jest niewypłacalna wiszą nam pieniądze od sierpnia i dalej zwodzą że zapłacą i tak się ciągnie. (usunięte przez administratora)

marcin Nowy wpis
@oszukany

Witam.. poszukuję wierzytelnosci i osób poszkodowanych przez Packfilm. Proszę o kontakt (usunąć spacje) starenaleznosci @ gmail . com Niewykluczone, że pomoge. Pozdrawiam

nie ważne

każdy jest sflustrowany, jak zostaje zwolniony, tym bardziej bez konkretnego powodu i ja też takie odczucia miałem, jednak w przeciwieństwie do tego, co czytam powyżej uważam, że każdy pracuje, tak jak potrafi i praca nie była złą, a ludzie, z którymi się pracowało, byli całkiem OK- jak w każdej pracy. Jak sobie ktoś pościelił, tak miał. A jeśli chodzi o przyszłość, to faktycznie firma jej nie posiada, ale przecież zawsze może powstać nowa:)

?

Są i tacy co potrafili tam wytrwać kłamiąc, oszukując i wkoło rozpowiadając na innych nieprawdziwe opowieści. Te właśnie osoby mają naprawdę dobre warunki pracy i całkiem dobrą pensję, nie robiąc zbyt wiele. Nasuwa się pytanie czym sobie zasłużyły na takie dobre warunki??? Bo przecież nie ciężką i sumienną pracą bo tam takich nie doceniają. Myślę że (usunięte przez administratora) postawił na złe osoby, które doprowadziły do upadłości kolejnych Firm a szkoda bo potencjał i klienci godni pozazdroszczenia. Atmosfera pracy zepsuta złym zarządzaniem i osobami takimi jak (usunięte przez administratora) której wydaje się że jest już Prezesem a naprawdę dużo jej brakuję, zwłaszcza inteligencji. Pozdrawiam elitę pracowników którzy niestety zostali już zwolnieni a praca z nimi była przyjemnością!!

słoneczko

początkowo, jeśli nie wiedzą co w trawie piszczy, godzą się.. z desperackiej potrzeby wyżywienia rodziny, bo sytuacja na rynku pracy jest kiepska, podejmują pracę.. ale wiem że moje dziecko woli widzieć matkę szczęśliwą i mniej zarabiającą, niż dostać niewiadomo jakie smakołyki, a patrzeć jak rodzic wraca przemęczony, zestresowany, ledwie żywy. jak podejmiesz pracę, to utkniesz.. a potem i tak wylecisz jak im się wymyśli nie otrzymując wynagrodzenia. skoro już nie pracujesz, to ci się nie należy. pójdziesz do sądu pracy, w międzyczasie firma ogłosi upadłość, i tak zostajesz z palcem w ..

słoneczko

co miesiąc, jeśli pracujesz.. potem na ostatnią wypłate i ekwiwalent czekasz miesiącami o ile w między czasie firma nie ogłosi upadłości.. i tak działa każda kolejna.

lilia

Na początku wszystko ok są bardzo elastyczni super pracodawca , Później problem z wypłatami , (usunięte przez administratora) arogancja pracowało tam już bardzo wielu pracowników którzy byli traktowani jak śmiecie przez p. (usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia o druku myśli że zjadł wszystkie rozumy . Pozwalniali najlepszych pracowników aby (usunięte przez administratora) miał wolną rękę , ponieważ nic nigdy nie załatwił działa tama jako szara eminencja mężczyzna ' przepraszam nie mężczyzna tylko mały człowieczek z kompleksami który dowartościowuje się traktując innych jak śmiecie " Drugi Pan (usunięte przez administratora) , następny podstawiony prezes dyrektor (usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia co robi ma podpisywać papiery , te które mu każą i tak aż do upadłości następnej Firmy. Omijać Firmę z daleka poczytajcie na forach zaciągnijcie informacji w różnych Firmach handlujących granulatami , farbami , folią itp. Ile Firm oszukał PackFilm Sp. z o.o. FilmPack. Opus, PackFIlm Export LTD Sp. z o.o. to już trup prowadzony tak aby oszukać następne Firmy i ogłosić upadłość . Uciekać od tych Firm chociaż jak mówią człowiek uczy się na własnych błędach i przestrogi nie pomogą musi sam się przekonać , Ale czy jest sens marnować sobie życie ? Jak poszukacie na internecie znajdziecie pracowników którzy tam pracowali a było ich naprawdę dużo nawet bardzo i uwierzcie mi nikt z nich nic dobrego nie napisze .

jjj

Juz nie ma Pack-Filmu tylko teraz jest Pack-Film Export ale to samo nadal traktuja ludzi tak samo czyli jak bydło nie wypłacaja ,nie ubezpieczaja itp. itd. nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora).TRAGEDIA i tyle.

usługodawca2

Potwierdzam opinię Przedmówcy! czekam juz kolejny rok na zapłatę faktur, ogólnie brak jakiegokolwiek kontaktu, sprawy w sądzie, a tam kolejne gry na zwłokę...nie polecam.

usługodawca

packfim jest nie tylko idealnym pracowdawcą- tak samo traktuje partnerów biznesowych. Na wpłatę zobowiązań czekam do dziś. (usunięte przez administratora) jest nieosiągalna- ani drogą mailową ani telefoniczną... widzę świetlaną przyszłośc przed tą Firmą

chudy

Ogólnie rzecz biorąc ludzie mają skłonność do pisania negatywów i rzadko się zdarza, aby pisali coś pozytywnego. Jest to oczywista oczywistość z którą nie ma sensu dyskutować. Ja jednak chcę złamać tą regułę i napiszę coś pozytywnego... hmm hmm hmmmm? Nic pozytywnego o tej firmie nie przychodzi do głowy. Jak sobie coś kiedyś przypomnę to napiszę ;)

jjj

Nie radze nikomu tam iść do pracy !!!Pracowałam tam na szczęście krótko i w życiu bym już tam nie wróciła zarobki marne, wymagania duże.Wypłata nigdy w terminie. (usunięte przez administratora) rządzi a sam nic nie robi po za tym że rozłoży sie na fotelu i nogi wyłozy na biurko .Kultury u niego brak.

a pracował ktoś tam jako przedstawiciel handlowy(key account manager)? jeśli tak to opiszcie jak praca, wymagania i zarobki...pozdrawiam

Była pracownica

Generalnie w Firmie obowiązuje taki standard. Starych sprawdzonych pracowników się zwalnia(usunięte przez administratora), że niby redukcja etatów. Pieniędzy się im nie wypłaca, bo po co ? Przecież nie pracuje już to nic mu się nie należy, a to że "zapierniczał" parę lat to tego w ogóle się nie bierze pod uwagę. W nowej Firmie tak jak pisał Rick nie ma umowy o pracę tylko własną działalność trzeba założyć. Po co ? Po to żeby nie płacić. Wystawiasz fakturę i jesteś traktowany jak kontrahent jak Ci się coś nie podoba to do widzenia. Prezes ciągle ma nowe wizje, ale widzę że chyba się coraz bardziej w tym wszystkim gubi.

Zostaw merytoryczną opinię o Packfilm Sp. z o.o. - Balice

Packfilm Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Balice
  • NIP: 6751420042 REGON: 356789670 KRS: 0000185832