PioMar

Gdynia

Opinie o PioMar

Agata

A ktoś pracował jako przedstawiciel handlowy w PioMar? Właśnie poszukują http://www.gowork.pl/praca/marketing-pr;b/lukow;l?oferta_opinie=nuzle.pl24848470, więc dobrze byłoby się dowiedzieć z pierwszego źródła jak praca wygląda.

luki

PIOMAR jest firmą działającą w obszarze transportu międzynarodowego i logistyki.@marko aktualnie poszukują kierowcy w transporcie międzynarodowym i kierowcy w transporcie krajowym. Oferują umowę o pracę i dobre zarobki, niestety nie podają konkretnie ile można zarobić

gość

Czy może ktoś napisać jakie są warunki co do mieszkań i wypłat przy pakowaniu mięsa w Hamburgu , bo mam jechać do pracy za kilka dni .

damian

Pracowałem w tej firmie pare lat i jedyne co jest pewne to praca ponad wymiar(norma to 10h),praca równierz w soboty i niedziele.Wypłata na czas(zarobki ustala majster Klaus)

Adam

Witam mam propozycję pracy w Lubbecke na wołowinie. Chciał bym się dowiedzieć coś więcej o pracy i zarobkach. Czy może ktoś jedzie z Polski do Lubbecke bo chciał bym się zabrać.

seba

czytajcie tez tu-http://www.gowork.pl/opinie_firma,171108,0

sam

zgadzam sie uczciwie placa

Stary

Ja pracowalem u nich na wołowinie w Westfleischu pare lat temu, ma ktoś namiary na Klausa, który tam byl majstrem. Ja ze wzgledu na wiek juz nie pracuję, ale chciałbym tam wkręcić znajomego. Ps: Moja opinia jest pozytywna o tej firmie. Pracować trzeba jak wszędzie, ale nie ma tam oszukiwania pracowników.

kriss610

ja też jadę do niemiec z tej firmy jestem ciekawy opinii na temat tej firmy Może ktoś pracuje w Oldenburg w Rzeżni?

Felek

Witam. Chciałbym podjąć pracę na terenie niemiec z tą firmą. Jeśli ktoś może mi pomóc to niech napisze opinię na temat tej firmy.Każda opinia będzie mile widziana (ta dobra i ta zła). Nie chciałbym być ofiarą jakiś oszustów.

Zostaw opinię o PioMar - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PioMar