Opinie o Accenture Technology w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Accenture Technology. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accenture Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Technology w Łódź

Jaka atmosfera jest między działami w Accenture Technology?

ABC

(usunięte przez administratora);) jak się szło do IT np. to jak coś mieli załatwić to łaskę taka robili taka że się odechciewało ;)

XYZ
@ABC

Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz...

Lidia
@XYZ

Nie wiem, jak się ma Twoja wypowiedź do komentarza @ABC, ale może pozostawmy ten temat i skupmy się na innym. Wiem, iż Accenture Technology szuka teraz kilku nowych pracowników - między innymi Network CoE Senior Managera. Możesz mi powiedzieć, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków na tym stanowisku?

Aaa
@Lidia

Jak szukają to podają wymagania przecież w ogłoszeniu, na pewno angielski prefekt i odporność na stres też pewnie się przyda itp. ;)

Bbb
@Lidia

Lubują się też w zmuszanie do wyjazdów co nie zawsze jest takie fajne ;)

BBC

W ogóle to nie bierzcie pod uwagę tych opinii, tu każdy może napisać wszystko prawie. Sami spróbujcie zobaczycie jak się pracuje, jednemu będzie się podobać A drugiemu nie. Jest to praca biurowa więc jak ktoś to lubi to będzie ok. Ludzie są różni jak wszędzie, nie każdy musi każdego lubić takie jest życie, jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dowodził...

Dawid

Uważam, że każdy ma swój zakres obowiązków i ocena kadry nie leży w ich zakresie.

Fakt
@Dawid

Faktycznie zbyt surowo oceniłem, większość tych ludzi jest fajnych, tylko są młodzi, nie mają zobowiązań, nie znają życia jeszcze , ale taka jest młodość...

PoznaniakProgramista
@Dawid

A czy to nie ludzie/kadry tworzą firmę? Nie oceniacie to nie będziecie oceniani. Pewien Poznaniak programista z 5 piętra pisze po angielsku na portalach że on musi wyjechać z Polski bo reżim panuje. Gościu który zarabia prawie 10k netto ma za złe że ktoś dostanie 500 zł pomocy na dziecko. Niech zarabia jak jest bystry, nie zazdroszczę Ale nie myśli o innych tylko o sobie. Poziom egoizmu i pychy w tych ludziach jest wielki. Typów i wyborcy partii POpaprańców zarazy która toczyła ten kraj.

Panie K.
@PoznaniakProgramista

Dzięki że mnie pousuwałeś z portali teraz przynajmniej nie będę musiał oglądać obrzyliwej mordy Urbana którą wklejasz bez przerwy. Co taki obrażalski jesteś? Wstydzisz się swoich poglądów ? Do zobaczenia 13.10.2019 przy urnie, rozsądnych ludzi jest więcej. Ja tam wolę ten reżim od LGBT eutanazji i aborcji. Pozdrawiam.

Lemingoza
@Panie K.

To ewentualnie będzie można liczyć na jakieś pocztówki z zagranicy? Reżim Panie, jak żyć? 43% to jak dobra wódka? Trzeba się poskarżyć do Brukseli bo brak demokracji tak? Ludzie źle wybierają? Ta fałszywa nowoczesność LGBT lepsza by była? Avarary z Niemiec wielbiący TVN szczujący na ojczyznę ? Na szczęście większość ludzi jest mądrych...

AnanaKofana

Prawda jest taka że większość tych ludzi jest w porządku, są wykształceni, mają dużą wiedzę, wierzę w was, wiedza to nie wszystko jest jeszcze coś takiego jak moralność. Ķościól nie uczy niczego złego, niezależnie od tego jak kler czasem się zachowuje. Niezależnie od tego czy wierzycie że Bóg jest czy to nie ma, na tym świecie nieustannie trwa walka dobra że złem. Ciemna strona kusi wiem ale ze złem trzeba walczyć, podobno dobrem najlepiej. Wam powiem że pomieszkiwałem trochę w tej przywoływanej przez Was jako przykład Irlandii i tam też są zasiłki na dzieci i nikt nie ma tam z tym problemu. Tak naprawdę dzieci są przyszłością i warto je wspierać za wszelką cenę. Nie zrozumiecie jaki to dar jest i radość dopóki sami nie będziecie mieć dzieci. Jest dużo wyrzeczeń z tym związanych też to fakt ale nie samymi przyjemnością człowiek żyje. Przepraszam jeśli kogoś wyraziłem, są lubię popisać czasem, Bartosz i Managery też jednak w porządku są mogą być, pozdrowienia.

Tester manualny

Rekrutacja w Katowicach, ale stanowisko zarządzane z Łodzi. 1. Bardzo sprawny kontakt z HR - rzeczowa rozmowa i szybkie umówienie spotkania. 2. Profesjonalna osoba rekrutująca podczas 1,5 h rozmowy technicznej w biurze. Pomoc w przypadku problemów. Pozytywne nastawienie do kandydata. Wysokie umiejętności miękkie rekrutera. 3. Bardzo szybka odpowiedź odnośnie decyzji. Bardzo pozytywne wrażenie stąd chęć oceny na portalu :)

- Ogólne otwarte, możliwość rozwinięcia. - Techniczne proste przy dużej dozie empatii w przypadku stresu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
2WorldWar

Generalnie to jest środowisko ludzi którzy uważają się za nowoczesnych, popieranie zła jest dla nich przejawem tej nowoczesności. Pazerność, materializm takie bardzo hedonistyczne podejście do życia typu róbta co chceta. Aż żal ich słuchać czasem co mówią, krew uszami prawie leci i żal (usunięte przez administratora) ściska ale oczywiście tylko oni mają rację, wszyscy co myślą innaczej są źli i nie nowocześni. Ta ich fałszywa nowoczesność to droga to zatracenia ale nie dostrzegają tego jeszcze. Pieniądze szczęścia nie dają i to prawda jest ale tylko to im imponuje i ich kręci ten fałszywy bożek pieniądze, z tego świata nic nie zabieramy i niczego nie przynosimy rodząc się, wszystko jest tymczasowe. Według takiego klucza dobierają sobie pracowników, to jest jedno z kryteriów a pewnie najważniejsze dla nich. To taka kolejna sekta typu LASKOMEX, tylko mają troszkę inne kryteria doboru pracowników.

Managery w Accenture

Jest wielu Managerów tam którzy naprawdę mają dużą wiedzę techniczną i są pomocni. Zdarzają się jednak przypadki że na Managerów przyjmują takich "oszołomów-nieudaczników". Obserwowałem trochę takiego jednego, większość jego pracy to słuchanie muzyki w słuchawkach. W przerwach w słuchaniu muzyki wydzwaniał do innych pracowników z zapytaniami typu "czy ten Xsiński to pracuje dobrze itp." wiadomo bo sam nie umiał tego ocenić bo nie na pojęcia o tej robocie. Już pomijam fakt jak wyglądał i się zachowywał. Przez takich ludzi odechciewa się pracować tam. Ja rozumiem że musi być ktoś kto ocenia itp. ale żal.pl po prostu masakra.

pmj

Cześć, Mam kilka pytań. Czy firma oferuje pracę zdalną a jeśli tak to dla jakich stanowisk i w jakim wymiarze? Czy możliwe jest zatrudnienie w formie umowy pracę? Czy pierwsza umowa (UoP) jest na okres próbny a jeśli tak ile on trwa? Czy ktoś wie jakie są mniej więcej widełki finansowe dla DevOps mid/regular ?

BlueMonday
@pmj

Zapytaj się BartoszaG. tego brzydala, onanisty z 5 piętra który sądzi że pozjadał wszystkie rozumy a jest tylko karykaturą faceta, włosy między palcami mu wyrosły od walenia konia, masakra, co za antypatyczny typ, powinien z mordę zarobić. To jest jeden z powodów żeby odejść z tej firmy żeby nie przebywać z takimi ludzmi...

Nivea
@BlueMonday

Typ wygląda troche na takiego co by chyba nie wiedział co z Kobietą zrobić, chodzi niby na spacery z tą swoją "ero-przyjaciółką" z pracy M. całkiem fajna zresztą ale chyba tylko płatniczny związek mają bo coś mi się wydaje że jakby do czegoś dojść miało to ona też by uciekła czy coś ;) ale wyglądają komiczne razem trochę jak takie nieudane experymenty "in-vitro-last-chance" ;) Gdyby wszyscy tacy byli to ludzkość by wymarła wydaje mi się ;) ale może się myle...

edytqaa
@pmj

To może ja odpowiem, bo tu pracuję już kilka lat i nie narzekam :) - Praca zdalna jest możliwa, ale to zależy od projektu/Klienta. Na większości projektów możesz pracować zdalnie nawet kilka dni w tygodniu, tylko trzeba się umówić. To nie ma związku ze stanowiskiem (chociaż oczywiście im mniej doświadczona osoba tym lepiej, żeby siedziała w biurze i uczyła się od innych, ale jeśli jest potrzeba to idzie się dogadać). Jeśli potrzebujesz - nie ma problemu z dogadaniem się. Są natomiast pojedyncze projekty, na której takiej pracy nie ma (brak VPN albo inne wymogi określone przez Klienta). - Zatrudnienie na praktyki/staż jest na umowę zlecenie. Następnie masz umowę o pracę na czas określony 1rok, a później już nieokreślony. - A o finansach dla DevOps niestety nic nie wiem :(

Grzesiek

Podpowiedzcie jak sie pracuje, jaką umowę firma podpisuje na starcie i czy w ogóle potrzebujecie nowych?

2Grzesiek
@Grzesiek

Grzesiek jasne że potrzebują cały czas potrzebują bezustannie bo duża rotacja i z innych powodów różnych dziwnych. Jak się pracuje spróbuj to będziesz wiedział, na pewno warto. Na starcie ci dadzą UOP albo Zlecenia jak studentem jesteś. Pytanie czy cię przyjmą ? Nie poddawaj się, trenuj Algorytmikę głównie to sprawdzają i dobrze bo to na tym polega. Jak trzeba zrobić coś w kodzie trochę bardziej skomplikowanego to bez ogarniania Algorytmów się nie obędzie. Na rekrutacji poznasz fajnych chłopaków bystrych i mądrych wyjadaczy którzy nie są tam przypadkowo. Będą zadawać ci dziwne pytania. Każą ci na czystej kartce papieru napisać kod w byle jakim języku ale tak żeby z sensem był i robił to co ci powiedzą że ma robić. ALGORYTMY są kluczem do sukcesu. Pamiętaj że samo to że cię przyjmą do tej firmy będzie już sukcesem. Wszystkich nie przyjmują bo wielu tam takich przychodzi co pojęcia nie mają o ALGORYTMACH i na tej kartce to narysują tylko jakieś bazgroły bez sensu...

Potrzebujemy

Potrzebujemy nowych talentów

Potrzebujemy
@2Grzesiek

Aplikuj do nas np. na www.pracuj.pl

C.V.

Lodz.Recruitment@accenture.com

ABC

Oto przemyślenia jednego z pracowników tej firmy na jednym z portali społecznościowych, nie oceniam tego ale na podstawie tego można wyrobić sobie opinie o większości ludziach tam pracujących, cytat dosłowny: "Obejrzałem film Sekielskiego, poczytałem newsy i komentarze i sądzę, że prawactwo jest tak zapatrzone w Kościół, księży i całą tą szopkę fantasy, że gdyby im pokazać nagrania z molestowania i gwałtów, to nadal by bronili tych podludzi. Kościół Katolicki to jeden z największych wrogów naszego kraju. Dodatkowo wróg, który ma ogromny wpływ (!) i poparcie (!!) w Polsce. Trzeba natychmiast rozwiązać konkordat. Niestety nie widzę takiej możliwości w najbliższym czasie, bo brakuje na scenie politycznej odpowiednich ludzi. Na szczeście ludzie odchodzą od Kościoła, a nawet w ogóle wiary w bogów. Oby Polska poszła drogą Irlandii." Ja rozumiem że każdy ma prawo do swojego zdania i nie mam nic przeciwko, wkleiłem to bo większość ludzi tam ma takie właśnie poglądy, to jest takie środowisko, nie oceniam tego czy to dobre czy złe, czytelniku zdecyduj...

Hedonizm
@ABC

Hedonizm - pogląd, doktryna, uznająca przyjemność, rozkosz za najwyższe dobro i cel życia, główny motyw ludzkiego postępowania. Unikanie cierpienia i bólu jest głównym warunkiem osiągnięcia szczęścia.

Przepraszam cofam swoje negatywne opinie o tej firmie i pracownikach, byłem rozżalony i w trudnej sytuacji i dlatego pisałem głupoty...

GroundhogDay

Co do Kierowników i Managerów w tej firmie to nie wierzcie w ani jedno słowo które wypowiadają czy piszą, to fałszywe mordy plugawe, ich słowo jest tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

FreedFromAccenture

Z okazji urodzin miesiąca chciałem napisać tylko że osobiście to czuję ulgę że już nie pracuję w tej firmie, ulgę podobną do tej jakbym z kibla wyszedł po załatwieniu się. Ludzie poje*bani tam są zatrudnieni zwłaszcza Managerowie, pracownicy to ich ofiary, sam doświadczyłem że Baba się darła na mnie bo coś tam szybciej chciała itp. sytuacji. (usunięte przez administratora) Accenture ! wyścig szczurów.

KidsOfNeostrada

"Dzieciom Neostrady" wydaje się że będą tam wiecznie pracować do emeryturki ;) dlatego są tak przyspawani, czas weryfikuje wszystko...

PapuaNewQuinea
@KidsOfNeostrada

(usunięte przez administratora) kapitaliści wycisną was jak cytrynę a potem zastąpią młodszym modelem, tylko (usunięte przez administratora) szmal ma dla nich znaczenie, ludzie nie są ważni, tylko kasa. Te managery downy, szybciej szybciej, jakby wszystko dało się w 5 minut zrobić, głąby. Ta firma traktuje ludzi jak nie napiszę już kto żeby nie naruszać regulaminu ;) I ten kult młodości, że ktoś jak jest starszy to już się nie nadaje do roboty tylko na śmietnik ? wszyscy będziecie starsi ! chyba że wcześnie umrzecie ;) wiek to tylko data zmienna typu d ;)

MasterOfPuppet

Słuchajcie mimo tych wszystkich negatywnych elementów to poza tym na pewno warto aplikować do tej firmy, praca jest ciekawa rozwojowa, można się wiele nauczyć rzeczy które zaprocentują potem w życiu dalej. Większość ludzi fajnych, zdarzają się takie antypatyczne jednostki ale to jak wszędzie niestety. Można robić z domu po ogarnięciu tematów do zrobienia (wymagana zgoda Managera). Nie przejmujcie się tym że może nie jest za stabilna ta praca i rotacja duża, w tej pracy po nabraniu doświadczenia znajdziecie inną równie dobrą pracę a pewnie i lepszą. Ogólnie na PLUS jest wszystko i warto tam popracować !

KingOfAccentureŁódź

Zaznaczam od razu że większość ludzi pracujących tam jest b.fajnych, ludzie różni jak wszędzie wiadomo. Zdarzają się jednostki które są śmieszne ale same nie dostrzegają tego. "Świnki Morskie" starzejące się, podniecające się wizytami w Pokojach Zagadek i w kinie na filmie Kler, jakby kościół był ich największym wrogiem w życiu, wiadomo za największego wroga mają ludzie tych co mówią im prawdę. Zdarzają się też Snoby które zamiawiają obiady za 50 zł i podniecają się och jak dużo zarabiamy jak jesteśmy super och i ach że nas stać na taki gówniany obiad za 50 zł ;) O.K. nie mam nic przeciwko żeby zamówić sobie obiad za 50 zł, czemu nie, tylko że się tak podniecają przy tym niezdrowo. Fortuna kołem się toczy wiadomo ale tego nie wie ten kto nie ma porównania w życiu.

SławekB. King of Accenture

Już im (usunięte przez administratora) zakomunikował że piszą kod "jak (usunięte przez administratora)" ;) potem dostał awans więc chyba jest coś na rzeczy ? swoją drogą to chyba najmądrzejszy człowiek tam ;) no może przesadziłem trochę. Mają konkurencję bo "Indianie z Indii" też robią to samo ale taniej, więc niedługo może im się skończyć to eldorado. Generalnie to jest to takie "towarzystwo wzajemnej adoracji" i jak się nie wyceluje w ich gusta albo nie ma się pleców tam to robota nie jest stabilna.

Oismine

Nie polecam. Jeżeli ktoś szuka pracy w międzynarodowym przyjaznym środowisku, odradzam. Nie wiedzialam ze jeszcze w tych czasach w takim miejscu można spotkać się z wykluczeniem i rasizmem. Ta firma tylko udaje międzynarodowa. Podziękowała pracownikowi że względu na "kwestie kulturowe", innym dwóm pracownikom którzy jako jedynie nie byli Polakami utradniano chociażby kwestie szkoleń po angielsku, byle ich wykurzyc. Okropne traktowanie ludzi.

Oismine2
@Oismine

Zgadza się, dyskryminacja na wiek, poglądy polityczne, podejście do wiary. Ta firma to kolejne siedlisko zła LGBT itp. perwersji. Ta firma skazana jest na potępienie...

nikt

Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej dotyczącego jednego z systemów ERP. Rozmowa trochę pytań o doświadczenie i później pytania techniczne. Osoby pytające nie do końca wiedziały same o co pytały, a pytania często były bardzo teoretyczne. 90% to ludzie młodzi z tego co widziałem.

@nikt

Rekrutacje akurat dobrze prowadzą, sam to przechodziłem więc wiem, pytania techniczne np. z algorytmów - to podstawa programowania. A że przychodzą ludzie którzy nie mają pojęcia to nie dziwne że obcinają niesamowicie i wybrzydzają. Pytania typu znajdź algorytm który z dwóch tablic znajdzie najmniejszy element albo największy - takie rzeczy trzeba znać żeby mieć czelność nazywać się programistą. Inna sprawa że w tej pracy takie rzeczy wykorzystuje się potem rzadko. Ta praca powinna nazywać się Kombinowania a nie Programowanie, bo w niej często trzeba Wykombinować / Wymyśleć jak coś zrobić, np. zgrać backend z frontendem w dwóch różnych technologiach itdp.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Accenture Technology? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Accenture

Wynagrodzenia na początek, 2018/2019 rok: - pierwsza umowa ok. 3 k netto z hakiem (zależy jak wynegocjujesz) - druga umowa po awansie niecałe 5k netto

Accenture

Menedżerowie w tej firmie to pseudo psycholodzy, łysiejący onaniści podniecający się szkoleniami z klocków lego. Myślą że praca w tej firmie to najlepsza rzecz jaka może ci się przytrafić w życiu. Te ich marketingi typu że rzucą np. owoców trochę do kuchni i robią potem zdjęcia pracownikom jak je jedzą. Że taka dobra firma, rzuci do kuchni trochę np. bananów "małpom". Wystarczy przejrzeć ich strony w portalach żeby zorientować się jak mają zrytą banię i jak próbują ją zryć nowym pracownikom. Nie wszystkim da się zryć banię więc jest duża rotacja, bo płace w tej firmie odstają od innych firm w branży IT. Generalnie dobrze się się tam zatrudnić na początku i potem zwolnić i pracować za normalne pieniądze. Większość ludzi którzy tam są długo to naprawdę fachowcy w tym co robią, siedzą tam pewnie z przyzwyczajenia i dlatego że kredyty na mieszkania itd. cisną rozumiem to, większość ludzi fajnych. Jednak są takie jednostki że człowiek ma się ochotę od razu zwolnić przez nich, zarozumiali, pozjadali wszystkie rozumy, nie pomogą ci bo nie ma czasu itd. antypatyczni na max. Dobra firma żeby się na początek zaczepić i się zwolnić...

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Technology - Łódź

• Jak się pracuje w Accenture Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Technology?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Technology?

Kandydaci do pracy w Accenture Technology napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Technology