Opinie o Accenture Technology w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Accenture Technology. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accenture Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Technology w Łódź

Jak dużo osób pracuje w Accenture Technology?

Tata

Dużo

k

Kilkaset

Paula

Przede wszystkim wspaniali ludzie i świetna atmosfera pracy. Jeśli chodzi o projekt, to już zależy gdzie się trafi, aczkolwiek na każdym z nich można się czegoś użytecznego nauczyć i nabyć nowe doświadczenie. Technologie także jedne z nowszych i przede wszystkim bardzo różnorodne. Organizacja i komunikacja (z wyłączeniem tematów awansowania) jest na wysokim poziomie. Generalnie wszystko na plus poza polityką awansów. Ciężko dowiedzieć się czemu ktoś awansu nie dostał mimo bardzo dobrych feedbacków i dość wysokiego stażu pracy, gdy dostaje go ktoś inny, ze stażem powiedzmy połowę niższym, wiedzą na pewno nie wyższą.. Zarobki jeśli chodzi o Łódź plasują się bardzo średnio w porównaniu do innych firm.

Geek

Jeśli jesteś początkującym programistą to opcja dla Ciebie. Po trzech miesiącach praktyk, kiedy nauczysz się tyle żeby wystarczyło na juniora, uciekaj jak najdalej. Firma traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Obiecuje ci staż przez trzy miesiące, a później przedłużają go do półtora roku. Płacą tyle ile za praktykanta, chociaż wiedza odpowiada stanowiskom juniorskim w innych firmach. Do tego dochodzi przeklęta biurokracja, która uniemożliwia komukolwiek rozwój czy awanse. Managerowie noszą się jak święte krowy, a w firmie hierarchię szacunku wyznacza level na którym jesteś. Z tego co widzę, ich projekty też odbiegają od standardów rynkowych jeśli spędzisz tam kilka lat to obudzisz się z ręką w nocniku, bo poziom tych projektów i wiedzy pracowników jest niski. Procesy rekrutacyjne są na poziomie tych sprzed dekady, menedżerom i osobom technicznym wydaje się, że ludzie błagają o pracę w ich firmie. Ja to chyba 3 tygodnie czekałem na odpowiedź z ich strony. A ich stawki są tak niskie że już chyba odbiegają dwukrotnie od rynku xD szkoda tracić czasu i nerwów.

To was tez jeszcze (usunięte przez administratora)?

Tester manualny

Rekrutacja w Katowicach, ale stanowisko zarządzane z Łodzi. 1. Bardzo sprawny kontakt z HR - rzeczowa rozmowa i szybkie umówienie spotkania. 2. Profesjonalna osoba rekrutująca podczas 1,5 h rozmowy technicznej w biurze. Pomoc w przypadku problemów. Pozytywne nastawienie do kandydata. Wysokie umiejętności miękkie rekrutera. 3. Bardzo szybka odpowiedź odnośnie decyzji. Bardzo pozytywne wrażenie stąd chęć oceny na portalu :)

- Ogólne otwarte, możliwość rozwinięcia. - Techniczne proste przy dużej dozie empatii w przypadku stresu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jaaa

Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wygląda rekrutacja, motywacja ( premie awanse itp.) atmosfera oraz kontrola w firmie? :))) z góry dziękuje

Czy firma Accenture Technology w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

MK

Witam, nasi pracownicy mają możliwość wykorzystania 80h rocznie na odbycie szkoleń. Kwestia ich finansowania zalezy od wielu czynników, rozpatrywana jest case-by-case.

Michael J. Foxy

Duże korpo napędzane głównie studentami i absolwentami. Rotacja duża. Sporo aspektów pracy zależy od szczęścia: gdzie trafisz i na kogo. Projekty od wieloletnich po kilumiesięczne. Ludzie w zespołach fajni, ze starszą kadrą gorzej. Tak jak ktoś już pisał, styl pracy 'szybko, szybko' i zarządzanie typu "domyśl się o co mi chodzi". Mentoring to żart, u mnie ten koleś się kompletnie do tego nie nadawał. Awanse to od pewnego momentu loteria (albo kwestia kogo znasz). Jeśli to wasza pierwsza praca w IT, to wyciągnijcie z tego jak najwięcej i zawiązujcie znajomości z ludźmi na waszym szczeblu. Nie podlizujcie się starszej kadrze menedżerskiej, tam karty zostały rozdane już dawno temu. Jeśli macie doświadczenie, to bym sobie darował: stawki są tu poniżej średniej rynkowej, w innych firmach mid zarabia tyle, co tutaj senior.

Test

Jakie są widełki dla testera ? Wiem że na praktykach to 3k jest...a co potem? Na ile można liczyć ?

@Test

Stawki które oferujemy są na poziomie konkurencyjnym na rynku. Zachęcamy podejść do procesu rekrutacyjnego, wówczas wszystko stanie się jasne (podczas indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej).

Pytanie2

Czy możliwa jest praca zdalna i na ile dni w tygodniu można takich liczyć? (Oczywiście mam na myśli czas przed COVID :D)

@Pytanie2

Wszysko zależy od projektu i zwiazanych z nim wymagań. Generalnie praca zdalna jest (i była w czasach przed- COVIDowych) możliwa oraz praktykowana u nas :) Ciężko podać konkretną ilość dni w tygodniu, ponieważ uwarunkowana ona jest od wielu czynników. Pewnym jest, że w miarę możliwości podchodzimy elastycznie do pracowników :)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto rozważać ofertę praktyki w obszarze programowania? Jak wyglądają warunki zatrudnienia i możliwe widełki płacy?

Humility
@( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widełki są tajne, warto rozważać, praca jest ciekawa i rozwojowa

Jacek
@( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na praktykach dostaniesz jakieś 3k netto.

Wojtek

To prawda ze oni się odzywają pół roku od rozmowy o prace, czy to był taki jeden przypadek ?

Bruno Questionable
@Wojtek

Stawiam na jednostkowy przypadek. Informacja zwrotna wiąże się z pewną biurokracją, finalnym OK/NoOK, a gdy wpada czyjaś absencja to się dłuży. Ja bym się spytał rekrutera... (masz do tego prawo)

Mat
@Wojtek

Owszem, potrafią się odezwać w przeciągu 1-8 miesięcy bez wyraźnych przyczyn takiej rozbieżności.

opinia

Firma nie traktuje poważnie kandydatów. W moim przypadku odezwano się pół roku po zaaplikowaniu na jedno ze stanowisk, akurat byłem zainteresowany zmianą, więc zgodziłem się wziąć udział w nowo otwartej rekrutacji. Odbyła się rozmowa telefoniczna z rekruterką - trwała około godziny. Następnie 2 tygodnie czekania na odpowiedź i umówienie rozmowy technicznej w biurze. Tu accenture nie dotrzymało obietnicy - umówienie miało nastąpić maksymalnie w ciągu tygodnia. Rozmowa techniczna to testy przeplatane rozmową z osobą odpowiedzialną z dany dział. Testy zupełnie nie sprawdzające umiejętności potrzebnych na danym stanowisku, od czapy zupełnie. Rozmowa trwała ponad 2 godziny. Na początku rozmowy prowadzący rozmowę zarzekał się, że accenture jest firmą, którą wyróżnia to, że ZAWSZE dają odpowiedź zwrotną po rozmowie w ciągu 2 tygodni, niezależnie od wyniku rozmowy. Cóż, niestety i tu firma nie dotrzymała swojej obietnicy, a właściwie deklaracji. Nawet gdyby odezwali się z ofertą współpracy - nie zdecydowałbym się ze względu na to, że nie budzą zaufania. Na rozmowie oczywiście zero wzmianki o warunkach finansowych. Podsumowując - po rozmowie ma się poczucie zmarnowanego czasu i faktycznie - firma zmarnowała ponad 3h mojego czasu. Łącznie proces zajął im 7 miesięcy, a odpowiedzi nie doczekałem się do dziś.

anonimus
@opinia

brak odp to tez jakaś odp (w tym przypadku nie-pozytywna). trza się z tym pogodzić i tyle

Janusz
@anonimus

Z reguły pracodawcy nie mają obowiązku informowania kandydatów o wyborze osoby spośród wszystkich uczestników, chociaż rozumiem, że dobrze by było taką informację dostać. Wiecie może, czy w firmie tej na początku zatrudnienia można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie?

KoronoWirus
@Janusz

Ludzie aplikujecie do tej firmy oni przeglądają wasze C.V. i mają taką polewkę z tego, czasem faktycznie ludzie takie bzdury tam piszą że humor się poprawia ale nikt nie lubi jak ktoś się z niego śmieje. A ta rekrutacja do nich taka jest, grilują cię na początku z 9 miesięcy, potem często nie radzą odpowiedzieć nawet co i jak. A nawet jak cię przyjmą to często nie okazują ci należnego szacunku, to typowe tam.

@KoronoWirus

Nie jest to prawdą. W moim przypadku rekrutacja rozpoczęła się w połowie stycznia, każdy z 3 etapów 'dział się' błyskawicznie, w zasadzie z dnia na dzień. Propozycję pracy dostałam po 2 tygodniach od rozpoczęcia całego procesu. I nie, nie jestem specjalistą żeby firmie szczególnie zależało na zatrudnieniu mnie - to moja pierwsza praca w branży.

Slovenliness
@Marta

Pewnie im pasowałaś do klucza i dlatego tak szybko. U mnie i moich kolegów to wyglądało zupełnie odwrotnie. Tylko prawda może nas wyzwolić.

NoRz
@Janusz

Tak! 8 tysięcy i Mercedesa z szoferem.

Odii
@anonimus

Człowieku z mentalnością niewolnika, co ty za bzdury piszesz. Kolejny, który nie ogarnia krótkiego tekstu. Przecież wyraźnie napisał, że prowadzący zarzekał się, że ZAWSZE dają odpowiedź. Czyli są nieprawdomówni i nie traktują i nie szanują poważnie ludzi. Skoro kandydatów tak traktują, to i klientów też. W normalnym kraju taka firma nie miałaby racji bytu!

HotCzenture
@Odii

Ci Faceci na stanowiskach wyższych tam często wyglądają na ciepłych, nie mam nic na przeciwko w sumie ale przez to taka gęsta atmosfera tam jest. Wiadomo oni zawsze poszkodowani są ze wszystkim. Można ich rozpoznać po specyficznej fryzurze albo jeszcze jedna zależność jest im cieplejszy tym mniej wiedzy praktycznej posiada z danego tematu a raczej tylko teoretyczną. Powinni ich podłączyć do PGE które tam po sąsiedzku jest w biurowcu ;)

Ycfyy
@HotCzenture

A tak w ogóle to jak zwolennicy aborcji czyli zabijania na zawołanie (wklejają to na fb) pouczają cię że masz zajmować się rodziną to jest to ciekawe. Dopiero pokora sprawia że stajemy się wspaniałymi ludźmi.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dhd

Ciekawa praca ale trudna, potrzebują ludzi bystrych i z doświadczeniem najlepiej. Dużo nauki i ogarniania, nowe rzeczy cały czas i na "wczoraj" wszystko. Trzeba być trochę uzależnionym od komputera żeby to robić. Warunki pracy bardzo dobre, praca w normalnych godzinach, nieźle płatna, kawka, herbatka itp. Troche stres jest ale jak ktoś jest dobry w te klocki to praca sprawia dużo przyjemności.

Dhsy

Chciałem przeprosić wszystkich którzy poczuli się krążenie, praca mi się podobała i dlatego miałem żal na końcu, ludzie bardzo fajni. Nie jestem wbrew pozorom jakiś bardzo prawicowo-klerykarny, szanuję poglądy innych, nie powinienem nic w ogóle pisać, jakieś złe emocje że mnie wchodziły. Mój były kierownik bardzo sympatyczny facet i pewnie zna się dużo bardziej ode mnie i Bartosz też Fackwiec, same Fachowca w tej firmie ja byłem słaby raczej...

Suye
@Dhsy

A w ogóle to komórka mi przestawia litery i wyrazy cały czas, więc nie to miałem na myśli w ogóle...pozdro.

siemanko

Pracowałem ~5lat. Bardzo sobie chwale. Przyszedlem zielony zaraz po studiach. Wyszkolilem sie w javie i js (nie myslcie ze ktos sie za was nauczy;) ) Plusy + różne technologie, mozna je zmieniac przechodzac na inny projekt + dobra kadra managerska - mozna sie dogadac w kazdym aspekcie, ida na rękę pracownikom + szkolenia - nie jest ich duzo, ale mozna wnioskowac samemu i na 99% dostaniesz co chcesz (masz osobisty budzet na szkolenia) + super biuro, ludzie i atmosfera. Nigdy nie czulem sie jak w typowym korpo. No i ta kawa, latte jak z kawiarni

siemanko
@siemanko

(...) kultura pracy: mozesz pracowac zdalnie (zaleznie od projektu i sytuacji), mozesz skrolowac internety - byle zadania byly zrobione a klient nie narzekal + praca w niepelnym wymiarze czasu - nie wiem czy w Łodzi jest lepsza firma dla studentow politechniki. 10m od politechniki, mozna wyjsc na zajecia i wrocic po 2h do pracy, wolne przed/na egzamin. + firma jest bardzo fair a propos nadgodzin i wszelkich spraw zwiazanych z wyplacaniem róznych swiadczen. Wystarczy ze zaraportujesz nadgodziny i bedziesz mial wyplacone co do grosza nastepnego miesiaca. Acc przestrzega prawa pracy itp, zadnych zastrzezen przez 5 lat. + firma mega przyjazna matkom - nikt nie robi problemu ze kobieta idzie na urlop macierzynski. Po urlopie wraca i pracuje dalej. Win-win, acc ma lojalnego pracownika, kobieta spokojna glowe Minusy - pensja - niby sa podwyzki, ale nadal stawki ponizej rynkowych. Mimo wszystko nie bojcie sie mówic 'chce wiecej' - ktos ten kod klepac musi ;) - rotacja i brak ludzi mocnych technicznie - oczywiscie zwiazane z 'minusem' nr 0 - jak slysze o diversity i promowaniu kobiet to mi sie slabo robi. Acc pls, zatrudniaj człowieków za to co potrafia, a nie za to co maja w majtkach Generalnie polecam pomimo minusow.

¯\_(ツ)_/¯

Hej! Mam parę pytań i prosiłbym o rzeczowe odpowiedzi. Czy po dołączeniu do firmy jest się skazanym na jeden team czy możliwe są zmiany? Szkolenia/certyfikacje faktycznie się odbywają czy to chwyt marketingowy? Jak to jest z kulturą w biurze? Wszyscy mają na wszystkich wywalone i robią bałagan, gdzie się nie pojawią, czy ludzie dbają o miejsce pracy? Ten syf w opiniach jest dziełem paru osób, które mają za dużo czasu i za mało szacunku do siebie, czy faktycznie są aż takie problemy w firmie?

@¯\_(ツ)_/¯

Hej! Co masz na myśli per "team"? Nikt nie jest przypisany na stałe do jednego projektu/zespołu. Wynika to z tego, że jakiś czasu (czasami dwa tygodnie, czasami kwartał, czasami wiele miesięcy) pracuje się na danym projekcie, ale wszystko może się skończyć i wtedy pracujemy dla innego klienta z innymi ludźmi (czasami w zespole złożym z pracownikami z różnych miast, ale także krajów). Szkolenia są jak najbardziej możliwe. Każda osoba ma budżet, którzy wykorzystuje się w danym roku fiskalnym. Czasami trzeba po prostu wyszukać sobie szkolenia związanego z naszą technologią/klientem i zapytać o możliwość uczestnictwa. Trochę "papierologii", ale nic trudnego do ogarnięcia. O miejsca pracy ludzie raczej dbają, bo w Łodzi każdy raczej siedzi na danym miejscu i niezbyt często zmienia, tak że zna się swoich sąsiadów. Możesz postawić swoją ulubioną figurkę i czyścić ją z kurzu. ;) Nie powinna zaginać. Jeśli chodzi o negatywne (czasami skrajnie negawne, aż wykraczająca poza granicę dobrego smaku) opinie, to są one autorstwa jednej, tej samej osoby, która jakoś w lutym pożegnała się z Accenture. Nie przedłużono mu umowy o pracę, bo był aż tak fatalnym pracownikiem, niezbyt się rozwijał i był bardzo nietowarzyski. :D (usunięte przez administratora) Nie bierz teog na poważnie.

$#$#
@¯\_(ツ)_/¯

Leków żadnych nie biorę nie ma takiej potrzeby, towarzyski zbytnio nie jestem to fakt, najpierw kazali mi robić coś innego a potem mieli pretensje że nie umiem jeszcze czegoś innego, faktycznie zbytnio zaawansowany nie jestem, nie mam pretensji, faktycznie może troche przesadzałem z niektórymi komentarzami, żal miałem ale mi mija, faktycznie może troche nie pasowałem do tego towarzystwa, nie prawda że wszystkie negatywne komentarze są moje kolejne kłamstwo, praca jest trudna, wiadomo jak towarzystwo cie nie zaakceptuje to ci nie pomoże i klapa będzie, te umiejętności można posiąść tylko podczas "walki" i jak ktoś ci podpowie taka prawda jest, pozdrawiam, tak jak pisałem większość ludzi fajnych...

Irjd
@Zsh

Wam powiem że tam gdzie teraz pracuję ludzie są normalniejsi, rozmowy z nimi są przyjemniejsze. Ja też nie jestem idealny, nie chcę was oceniać ale wy oceniacie mnie i trochę niesprawiedliwie moim zdaniem. Zarabiam trochę mniej ale niewiele mniej. Dużo mniej stresu. Nie do końca taki nietowarzyski jestem to zależy od środowiska, nie znacie mnie dobrze tak naprawdę. Uważam się za dobrego człowieka staram się zawsze pomagać innym jak mogę. W tej obecnej pracy czuję się dużo lepiej i sprawiedliwiej traktowany. Pracowałem tam u was bo lubię tą dłubaninę, to trzeba lubić. No dobrze nie każdemu wszystko pasuje jeden lubi to drugi tamto, życzę wam wszystkiego dobrego na Nowy rok.

Tiidi
@Zsh

Reguła jest taka niestety że im ktoś więcej zarabia tym bardziej dziwny się robi, pieniądze są potrzebne do życia ale nie powinny nam przesłaniać innych wartości. Nie jesteście siebie w stanie tam obiektywnie ocenić, tylko ktoś kto ma inny punkt widzenia może to zrobić...

Fidii
@¯\_(ツ)_/¯

Ja czułem jak tam pracowałem taką pogardę wobec mojej osoby taką właśnie jak czytam w tych komentarzach typu "bierz poprawne dawki leków" każdy kto myśli inaczej musi brać leki. Takie dogadywanie odnośnie wieku czy tego że wcześniej nie pracowałem w IT ale robiłem coś innego, to niby w żartach było ale nie jest przyjemnie słuchać takich rzeczy, w sumie to zrobiłem wszystko co miałem zrobić tam z tych zadań projektowych może faktycznie nie za szybko. Wiem że ja zacząłem tu pisać i pewnie nie powinienem ale jest to portal od wrażenia opinii nie prawdaż ?

@Fidii

Jeśli Ci lepiej w nowym miejscu pracy, to spoko. Trzymaj się! :)

¯\_(ツ)_/¯
@Zsh

@Zsh Dziękuję za dobre wyjaśnienie :) @$#$# Przy takiej ilości zawiści w kierunku firmy radzę pogadać z psychologiem. Nie mam na myśli niczego złośliwego - to są specjaliści od tego, żeby łatwiej poradzić sobie z przeżyciami, które mają zły wpływ na ludzi. @Fidii Myślę, że mnie to nie dotknie, ale dziękuję :)

@¯\_(ツ)_/¯

Wszystkie odpowiedz na Twoje pytanie - poza moją - są autorstwa tej samej osoby. ;) Wiele postów niżej także. Po prostu używa różnych nicków.

Fudhud
@Zsh

Faktycznie przesadziłem z niektórymi komentarzami za co przepraszam, praca jest ciekawa ale trudna, czy mi lepiej? Trudno powiedzieć czasem ni szkoda tego dłubania bo to lubię. Zawiści nie czuję, przeszło mi. Pozdrawiam.

Ue7e4u
@Fudhud

A może wam przydał by się psycholog że odprowadzanie ludzi do takiej szewskiej pasji czasem ? Nie prawda że wszystkie negatywne komentarze są moje, trochę podpisałem musiałem to z siebie wyrzucić przepraszam.

Ufdhdu
@Ue7e4u

"Nie był towarzyski" to dobre jest, to już wiadomo co się liczy w tej firmie ;) dobra ale już nie czepiam się, kończę...

Shfji
@Zsh

"Był fatalnym pracownikiem" no dzięki ;) A wy jesteście fatalnym pracodawcą niestety taka prawda jest, większość ludzi nie wytrzymuje tam psychicznie dłużej niż rok bo ma dość tych (usunięte przez administratora) managerów którzy uważają się za jakichś nadludzi albo drą mordę albo w ogóle nie odpowiadają na wiadomości np. Ludzie zestresowana i zastraszenia jak w obozie jakimś...

Xtryryt
@Shfji

Ludzie tam są fajni najbardziej nie mogłem ścierpieć tych Managerów, większość to nadaje się tylko na oddział jakiś żeby ich zamknąć. Typ który tam jest kierownikiem jednego z działów (wtajemniczeni wiedzą jakiego) w ogóle nie ma pojęcia o tej robocie znaczy tego działu którym się zajmuje bo nigdy w tym nie programował. Teraz ma czelność pisać że ja byłem fatalnym pracownikiem, a tego że pracownikom z małymi dziećmi proponował wyjazdy zagraniczne (nie tylko mnie) to tego już nie napisze ? W ogóle to tam ludzie są przyzwyczajeni do jednej technologii i nie chcą tego zmieniać z przyzwyczajenia pewnie, ja taki nie byłem bo dopiero zaczynałem w tym dłubać. Co do towarzyskości to moi drodzy jak się osiąga pewien wiek to nie wypada już łazić na imprezy tym bardziej jak się ma obowiązki rodzinne, nie łaziłem z wami na imprezy bo was nie lubię wręcz przeciwnie większość z was lubię ale to nie ten etap w życiu, w życiu są ważniejsze rzeczy niż imprezowanie.

Cuc

Ok faktycznie przesadziłem trochę, kończę już.

zmartwiony i zdenerwowany
@Cuc

Przepraszałeś i mówiłeś że kończysz z pisaniem swoich opinii już chyba 8 razy. Chciałbym w to wierzyć jednak jakoś nie potrafię. Masz szansę udowodnić, że się mylę. zmartwiony i zdenerwowany

Duudj
@zmartwiony i zdenerwowany

No dobrze ale prowokowaliście mnie do pisania znowu jak już chciałem przestać. Faktycznie przesadziłem bo miałem żal ale mi mija już. I jeszcze wam powiem że jakby wszyscy dbali o rodzinę tak jak ja to świat byłby lepszy. Przepraszam nie powinienem pisać ale chyba potrzebowałem tego żeby się wygadać, tak jak pisze kończę już.

Fididj

(usunięte przez administratora)Chciałem opisać to środowisko pracy a że tworzą je ludzie więc dostało się kilku osobom których postępowanie opisałem. Jest to tylko mój punkt widzenia inni pracują tam po 5 lat i sobie chwalą. Przepraszam ludzi nie powinienem oceniać bo sam nie jestem idealny, rozumiem że ktoś może mieć inne zdanie.

Ccc

No dobra, pierdoły pisałem, nie powinienem, przepraszam, kończę już. Wesołych Świąt, pozdrawiam. P.S. Kasia zlituj się z tym fb co? Ciasto ci pomagałem kroić itd. Najfajniejsza jesteś tam, dla ciebie zagłosował bym nawet na PO-KO ok? Nie twierdzę że tylko ja mam rację staram się zrozumieć inne punkty widzenia też. Dobra firma aplikujcie !

Niesprawiedliwość

Praca jest ciekawa, niestety ludzie którzy cię oceniają są do końca sprawiedliwi. Opiszę jak wygląda praca tam, przyjmują cię na konkretny projekt jakiś. Przydzielają ci jakiegoś Managera np.TomkaM z Krakowa, bardzo łebski gość z dużą wiedzą naprawdę, pod tym względem ok. Tomasz wydawania do ciebie i cię ciśnie że do zrobienia jest to i to i że masz zrobić to tak i tak. Potem okazuje się że nie da się tego zrobić tak i tak jak on ci mówi czyli wprowadza cię w błąd. Daje ci termin typu tydzień i masz się zmieścić że zrobieniem tego w tydzień. Wystawia ci opinię zła że nie zrobiłeś tego w tydzień mimo tego że sugerował ci że masz to zrobić w sposób w który nie da się tego zrobić i to jest bardzo niesprawiedliwe bo nie masz możliwości odwołania się od takiej oceny.

AdamieKierowniku

Adamie kierowniku , co ty do mnie mówisz na fb że S** rządzi światem ? Ci powiem że sympatyczny facet z ciebie naprawdę ale o S** to chyba nawet ja trochę więcej wiem chociaż za mocny nie byłem przyznaję się, pozdrawiam. Nie macie wrażenia czasem że Matrix to rzeczywistość, taki świat FAKE news, ktoś opowiada coś i zachwala ale tego nie używał itp. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Technology - Łódź

• Jak się pracuje w Accenture Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Technology?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Technology?

Kandydaci do pracy w Accenture Technology napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Technology