Opinie o Accenture Technology w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Accenture Technology. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accenture Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Technology w Łódź

xwxwxw

Co prawda, nie pracowałem tam, ale zakładałem konto w celu rekrutacji i bez przerwy dostaję od nich spam z ofertami pracy z którego nie mogę się odsubskrybować, a to o czymś świadczy.

Ktoś jest w stanie coś powiedzieć na temat stażu programistycznego? Czego się spodziewać? Raczej nie patrze na kasę, głównie zależny mi na zdobyciu doświadczenia, wiedzy.

Tymoteusz

Generalnie przy braku fachowców firma mogłaby pomyśleć o podwyżkach.

Mil

Spoko atmosfera pracy, raczej młodzi ludzie. Można nabyć doświadczenia. Pensje dość niskie.

Tester manualny

Rekrutacja w Katowicach, ale stanowisko zarządzane z Łodzi. 1. Bardzo sprawny kontakt z HR - rzeczowa rozmowa i szybkie umówienie spotkania. 2. Profesjonalna osoba rekrutująca podczas 1,5 h rozmowy technicznej w biurze. Pomoc w przypadku problemów. Pozytywne nastawienie do kandydata. Wysokie umiejętności miękkie rekrutera. 3. Bardzo szybka odpowiedź odnośnie decyzji. Bardzo pozytywne wrażenie stąd chęć oceny na portalu :)

- Ogólne otwarte, możliwość rozwinięcia. - Techniczne proste przy dużej dozie empatii w przypadku stresu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
googlr

hej Co powiecie o kursach acc? A co o stażach?

zzz

Idziesz na rozmowę na stanowisko A, jesteś przepytywany z zakresu stanowiska Z, a potem dostajesz decyzję odmowną bo jesteś za słaby... Czy to jest poważna firma i poważni ludzie w niej pracujący?

Bartosz

Accenture Technology to firma z opinią dobrego pracodawcy. Charakter pracy znamy zatrudniając się , więc po co to narzekanie?

Worker
@Bartosz

Żartujesz kolego, prawda? Accenture jest rozpoznawalną marką na rynku IT i tego się nie da ukryć - czy to automatycznie sprawia, że firma jest idealnym pracodawcą? I tak i nie - ponieważ wszystko będzie zależeć od działu, zespołu, projektu, klienta. To jak wiele małych firm w jednej firmie. Jeżeli uznamy, że wyznacznikiem dobrego pracodawcy jest wypłata na czas oraz przestrzeganie kodeksu pracy to można uznać, że Accenture jest ideałem. Dodatkowo nikt nie bije i nie krzyczy. Bzdurą jest natomiast, że każdy wie na co się piszę przy zatrudnieniu. Firma potrafi rekrutować "na zapas" i osoby na rekrutacji nie potrafią nawet powiedzieć, co się będzie tam robić, bo cytuję "wszystko zależy od projektu", "wszystko zależy od klienta". Dlatego część osób może się tam dostać mając nie mając pojęcia co będą robić. Mogą Cię rekrutować osoby z zupełnie innego działu, a Ty trafisz do innego, bo coś się po drodze zmieniło. Właśnie dlatego nie można powiedzieć, że charakter pracy będzie znany w momencie podpisywania umowy.

les

wiem że teraz nie prowadzą naboru tylko zbieranie CV. Ale mam pytanie do tych którzy już pracują. Ile dostaliście w pierwszej pracy na rękę. Kończę studia i chcę się jak najbardziej zorientować. Dzięki

em
@les

To zależy jaki level Ci zaproponują.Jako początkujący programista (level 12) 4200 brutto w Łodzi. Do tego dochodzą benefity takie jak Luxmed, Karty Benefity i karty lunchowe doładowywane co miesiąc na 160 zł,. I nie zgodzę się, że to dobra praca tylko na początek. Absolutnie w każdej pracy wszystko zależy od przełożonego i zespołu. Znam tu ludzi, którzy pracują tu ponad 5 lat i są zadowoleni. A współcześnie młodzi gonią ciągle za coraz większą kasą. Prawnie nigdy nie doceniają tego co mają i prawie zawsze uważają, że gdzie indziej będzie im lepiej. I prawie zawsze myślą, że ochodząc, firma bez nich się zawali. I zawsze, choć otwarcie tego nie powiedzą, cierpią, że jednak to korpo jest górą. Wyssało z nich tyle ile chciało i mimo ich braku, nadal świetnie sobie radzi. Ja osobiście Accenture poleceam. Zarówno na początku kariery jak i w jej trakcie.

DziękujęPostoję
@em

Zapomniałeś chyba kolego, że pracuje się dla pieniędzy. Czy jak ktoś jest młody to ma marnować swój czas i siedzieć po 2-3 lata w kolejnej trzeciorzędnej korpo-dziurze? Dlatego ludzie zawsze pójdą tam, gdzie więcej dają bo taki jest sens pracowania. Nie ma dobrej pracy, bo każda praca to forma przymusu. Pytanie tylko w jakim stopniu i ile płacą - tutaj nie ma filozofii. Hajs się musi zgadzać.

PracowałemTu

Typowa firma outsourcingowa, w której wszystko zależy do jakiego się trafi projektu. Bardzo słabe wynagrodzenie połączone z niezbyt rozwojową pracą nie przekonuje do dłuższej przygody z tą firmą. Jak w każdym typowym korpo standardem są deadliny, beznadziejne spotkania z których nic nie wynika i ogromna ilość śmieci na mailu, którą trzeba każdego dnia usunąć. Możesz pracować 8 godzin, a mimo to okaże się, że będziesz zmuszony po godzinie 20 wbić się na meeting online z klientem (tak jest, pamiętajmy, że tutaj klient rządzi w 100%, outsourcing) Ludzie pracują tutaj różni - od bardzo życzliwych i pomocnych, po kompletnych ignorantów nie potrafiących zrozumieć, że jest ktoś mądrzejszy od nich. Można trafić na przyzwoity team, w którym ludzie są pozytywnie nastawieni, bo wiedzą, że większość nie ma lepiej od nich. Podsumowując, jeżeli nie masz wielkich ambicji i zadowalasz się słabym wynagrodzeniem to możesz tutaj zostać dłużej. Ewentualnie może to być dobre miejsce na przeczekanie i odpoczynek przed czymś bardziej emocjonującym. Zaczynając od średniego stanowiska bardzo ciężko dostać satysfakcjonujący awans i podwyżkę. Bierz pod uwagę dużą rotację pracowników w tej firmie.

Czarek

Bardzo dobry klimat, super ludzie(mój team) - pracuje ponad półtora roku, ostatnio dostałem awans a i nie dawno podwyżke. Pod koniec 2017 zwiększyły się widełki również dla nowch. Polecam jak najabrdziej. Raz miałem taki okres że przez miesiąc może było troche nadgodzin ale pozatym luzik.

Fajna firma, mozna sie (usunięte przez administratora) wziac troche kasy za to

Ana

Jedne z najniższych zarobków w IT w Łodzi (stanowisko programista Java). Płacą 2/3 tego co większość firm w Łodzi.

irlandzka biedronka?

irlandzka biedronka?

anita

nie grymasić przy wyborze ludzi do pracy bo zostaniecie z ręką w sedesie. Raczej nie jesteście znani z dobrych zarobków i jakiejś super atmosfery w pracy- bardziej jako początkowy przystanek w karierze więc nie wychodzić przed szereg. Nie wymagać więcej niż od samych siebie wymagacie. Na początku przetestować podobnymi zadaniami własne kadry-ciekawe jaki wynik będzie lol. A teraz do roboty i nie czytać reviews na gowork.

sfd

Zatrudniaja glownie studentow i mlode leszcze. Jak chcesz zdobyc doswiadczenie to firma jest bardzo dobra. Duzo sie nauczysz przez 2-3 lata... a potem Harman, Fujitsu itd.

Tragedia, IT nie ma pojęcia o tym co mówi na rekrutacji, zadają pytania o, których sami nei do końca mają pojęcie. Wymagania z kosmosu, kasa proponowana śmieszna. Może to moja subiektywna opinia ale nie polecam, szkoda czasu.

annona

Pytanie do "anonimos", jak przebiega drugi etap, czyli rozmowa telefoniczna, czego można się spodziewać? Z góry dzięki za odpowiedź.

anonimos

Od razu mówię nie pracowałem, ale przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji + propozycja współpracy. 1. Pierwszy etap ok test na tabletach. Pytania z wielu technologi średni poziom. 2. Drugi rozmowa przez telefon. Ok ( jaka to firma Accenture Sp. z o.o. jest super :-) ) Najlepszy był 3 etap. Poziom moich przyszłych kierowników... Znali dobrze 2-3 technologie i silnie bronili definicji z książek co jak wiadomo nie zawsze w życiu się sprawdza. 4. Mail z propozycją współpracy. Nie rozumiem po co się pytali 2razy ile bym chciał zarabiać skoro później zaproponowana stawka była 0,7 kwoty jaką powiedziałem minimum. To po co prowadzili dalej rekrutacje ? Żebym zarabiał znaczniej mniej niż w obecnej pracy ? Czy szukali naiwniaka? ... Podziękowałem za stracony czas. Całkowicie nie polecam nawet iść na rekrutację. To była najniższa stawka ze wszystkich jaką mi zaproponowali kiedy szukałem nowej pracy.

annonna
@anonimos

Jak przebiega 2 etap, czyli rozmowa telefoniczna, czego mozna sie spodziewac?

byłyPracownik
@annonna

hej, rozmowa telefoniczna to głównie rozmowa HRowa: skąd wiesz o accenture, dlaczego chcesz pracować, jakie Twoje umiejętności przydadzą się firmie, jaki jest Twój najwięszy sukces, 2 mocne i 2 słabe strony itd. są też z dwa pytania po angielsku, np temat pracy magisterskiej, gdzie byłeś na wakacjach. Na tym etapie nie ma nic technicznego.

Wdzieczna
@byłyPracownik

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

bylyPracownik

Hej, pracowałem w Accenture w Łodzi przez blisko dwa lata. Firma jest ok na pierwszą pracę, ale trzeba się liczyć z nadgodzinami, których jest mnóstwo. Wynika to chyba najczęściej z tego, iż konsultanci mają duże opóźnienia w projektowaniu rozwiązań (ze względu na brak doświadczenia, nadmiar pracy, itd), więc rozpoczęcie developmentu opóźnia się, lecz termin dostarczenia gotowego rozwiązania nie. Zdarzało mi się wiele razy przyjść do pracy w sobotę albo w jakieś święta. Firma płaci za nadgodziny, ale nie są to jakieś wielkie pieniądze. Same zarobki są zbliżone do innych firm IT w Łodzi. Atmosfera zależy pewnie od zespołu w którym się pracuje, ja trafiłem na świetnych ludzi i tylko z tego powodu żal było odchodzić.

rrr33

Chciałabym złożyć swoja aplikacje do Accenture, głównie do Łodzi. Chciałabym wiedzieć czy warto- jak praca, zarobki, atmosfera? Słyszałam od znajomych, że całkiem pozytywnie, ale zależy na jakich ludzi się trafi?

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Technology - Łódź

• Jak się pracuje w Accenture Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Technology?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Technology?

Kandydaci do pracy w Accenture Technology napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Technology