INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Opinie o INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Natalia

Brak rotacji rzeczywiście może świadczyć o tym, że pracownicy są zadowoleni z warunków zatrudnienia i atmosfery w pracy. Co jeszcze Waszym zdaniem może wyróżniać INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK na rynku pracy? Zachęcam do wypowiedzi osoby zatrudnione aktualnie u tego pracodawcy.

rde

Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie bo wszystkim odpowiadają warunki płacowe jak i aktualna atmosfera jaka panuje. Skoro dbają o dobre relacje między sobą, to nic dziwnego, że nie ma rotacji pracowniczej bo niby z jakiego powodu miałaby być. Pozdrawiam

Zostaw opinię o INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK