Opinie o Sales Profi w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sales Profi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sales Profi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Profi w Kraków

zły

Ja też się dałem oszukać takiemu oszustowi z Śremu dużo obiecanek a efekt śmieszny zarobki marne .(usunięte przez administratora) ma dobry bajer i to jest jego sukces bo żeby na ludziach zarabiać to trzeba ich umiec okłamywać . Powinien sprubować w polityce tam też jest banda kłamców pasował by w 100 %

katia

Firma marna zarobki do bani a i dyrekcja banda oszustów . Życzę wam wszystkiego NAJGORSZEGO

katia

Zarobki marne wręcz śmieszne banda [usunięte przez moderatora] ale w tych czasach to normalne że ci co są przy szczycie to zarabiają na tych mrówkach

katia

jeśli według ciebie tak mamy wypłacane prowizje to dlaczego pracując od listopada dostałam tylko 500 zł za 20 osób przeciesz to śmiech na sali a mój kierownik mi obiecywał żeby mnie namówić na współpracę że za jedną osobę średnio będę miała około 200 -300 zł przeciesz to zwykłe oszustwo !!!!!! Brak słów na was !!!!

Firma Sales Profi poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
katia

zgadzam się z twoją wypowiedzią dużo obiecanek a zarobek słaby jestem bardzo zawiedziona mam nadzieję że firma długo nie będzie wykorzystywać ludzi i na nich zarabiać bo ci maluccy na nich pracuja a zarobki marne mają

nati

A mółbyś podać jakis namiar do euforii?

Piotrek

A ja pracuje w firmie już od roku i prawdą jest, że oddział w Krakowie z początku miał pewne trudności. Na szczęście przyczyny trudności wyeliminowano i firma w końcu pracuje jak należy. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z rozliczeniami i zawsze terminowo dostawałem kasę za transfery. Ludzie nie oszukujmy się, nigdzie nie dostaniecie takich warunków prowizyjnych jak w Sales Profi.

A czy to w w koncu prawda, ze Sales Profi to doradztwo finansowe, ktore przyszlo do nas z Niemiec, tak jak mowiono na szkoleniach?

nick

A wogule, teraz SP się podzieliło i w Krakowie jest Euforia :)

zły

ludzie trzymajcie sie z daleka od tego bagna

wayanskrk

Taki madry, a nie wie, ze juz od kilku lat na zalozenie spolki z o.o. wystarczy 5 tysiecy, a nie 50 :p

Krakowski oddział jest zrobiony na wzór efectu, większość """""menedżerów"""" w dużym cudzysłowie pochodzi z efectu. Zgarnąć wycisnąć i dalej, dalej, dalej. Gdyby podchodzili do ludzi tak jak należy pracować z ludźmi to mieliby wyniki kilkakrotnie większe. Niestety zarządzanie w tej firmie opiera się na NLP, bezwzględnym NLP. Ale nie tędy droga.

ene

Nie polecam tej firmy o ile można to firmą nazwać. Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Krakowie gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować panuje całkowity nieład i dezorganizacja.

lola

Zgadzam sie, banda naciągaczy... Najpierw mowią że za umowę będzie ok. 300-350 zł, a potem za mowe jest max. 200zł...

robson

ta firma wywodzi sie z ludzi ktorzy nie dali rady w efekcie i teraz probuja naciagac znajomych na ofe ktore w rankingach wypada blado

pietrek

odzyskanie składek jest możliwe dopiero po transferze, tzn. pod koniec listopada. skontaktuj się w tym terminie z agentem lub biurem.

krzysik

sales profi to firma ktora mnie i wielu moim znajomym juz odzyskala składki. A to, że przenosi nasze OFE jest z kożyścią dla mnie. Bo jeśli moge mieć troche wyzszą emeryture to dlaczego nie

ania

Dałam im się naciągnąć. Odradzam, żadnych składek nie odzyskałam!!!! tylko mnie przepisali do innego OFE

milutki

MLM jakich pełno oparty na produkcie. "Który każdy mieć musi" czyli na zwykłym OFE. Szczyt wynalazczości !!!!!!! Szkoda tylko, że Polaków w OFE jest tylko kilkanaście milionów, bo na firmę rozwijającą się z takim rozmachem to jeszcze może na 2 miesiące klienta starczy :)

Luck

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka to [usunięte przez moderatora] na OFE Aegon w nieładny sposób!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Profi - Kraków

Sales Profi