Opinie o Sales Profi w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sales Profi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sales Profi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Profi w Kraków

Zenon Nowy wpis

Czy nie ma pomyłki w adresie firmy bo Sales Profi bo taka jest ale w Tychach a nie w Krakowie

karola Nowy wpis

no wiec na takich samych zasadach dzialaja co inne agencje ubezpieczeniowe, wiele zalezy od twojego wkladu chodzi mi tu o premie i o to jakie masz podejscie do klienta ile wynosisz ze szkolen, czy jestes kulturalny i dobrze oferujesz produkt, twedy masz szanse na wiele wiecej.

Nait Nowy wpis

Sales Profi to typowy agent ubezpieczeniowy. Sprzedają produkty typu ubezpieczenia czy inwestycje finansowe w fundusze. Za pracę jest tylko wynagrodzenie prowizyjne. Czyli jeśli sprzedasz to dobrze zarobisz, jesli nie to nie masz nic a i koszty zawsze jakieś powstają. Plusem jest wysoka jakość szkoleń i wiedza jaką sprzedaje właściciel. Pracowałem tam trochę i nie uważam tego czasu za stracony, jednak jest to bardzo trudny rynek i praca nie jest łatwa.

Wiciu Nowy wpis

Na swojej stronie internetowej piszą, że ich misją jest ratowanie finansów osobistych klientów. Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce i jakimi cechami musi wykazywać się taki typowy klient. Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich w Krakowie chociaż nie koniecznie jako osoba rekrutująca nowych ludzi. Dajcie znać czy firma jako pracodawca jest w porządku.

Firma Sales Profi poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
jarosław

z tego co wyniosłem ogarniając dziś stronę Sales Profi, to prosperują całkiem nieźle z tego co widzę. I tak po tym trochę wnioskuję, że byliby dobrym miejscem żeby się tam zatrudnić. Nie piszą niestety kogo szukają tylko że trzeba mieć doświadcznie w branży finansowej. Mam takie, tylko powiedzcie mi na jakie stanowiska ogólnie mogą szukać?

kato
@jarosław

trzeba mieć doświadczenie w branzy finansowej, to jest należy umieć sprzedawać przede wszystkim i potrafić namówić potencjalnego klienta na to , aby nie był właśnie potencjalny, a żeby stał się klientem Sales Profi co nie jest niestety łatwe bo firma nie ma jakiejś wielkiej renomy w swojej branży na rynku

pracka

no dobra to niech tak będzie - bo widdzę, że nikt się nie kwapi żeby coś napisać, przecie to masakra jest fajne forum to dlaczego nikt przez tyle czasu nic nie pisze - ja jestem zainteresowany pracą , chyba ze to inna firma niz ta o ktorej myslalem ze pisze. mozecie mi przylblizyc czy sa tam jakies miesjca pracy wolne ?

Anita pracownik SP

Witam, gratuluje konkurencji BRAWO za wypisywanie głupot :))) Powiem tyle zarobki b. dobre pracuje tam już jakiś czas i naprawde polecam.Szybka możliwość awansu. Ludzie liczy się ZAAAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ. Poprostu żal mi osób które wypisują brednie typu kłamią, oszuści, naciągacze itp. Powiem wam na koniec, iż ludzie na konkretnych stanowiskach w SP nie przejmują się opiniami na forach gdyż sami wiedzą jak jest a konkurencja potrafi wszystko napisać :))) Pozrawiam i przekonajcie się sami jak jest a nie piszcie bzdur :)

Anna wspólpracownik SP

Witam, tak sobie czytam te opinie na temat Sp i zastanawiam się czy te oburzone głosy są wynikiem niedoinformowania, braku wiedzy, braku zaangażowania w pracę czy złośliwej konkurencji. Pracuję w SP od listopada 2010 i jestem bardzo zadowolona. Od początku uzyskałam profesjonalne wsparcie zarówno od dyrektora oddziału jak i od swojego lidera. Przejrzyste zasady,przyjazna atmosfera, współpraca, kompetencja i uczciwość. Wcześniej wiązałam swoja przyszłość wyłącznie z pracą na etacie, teraz widzę, że dużo większą satysfakcje sprawia mi praca na własny rachunek. Aktywnie działam i mam z tego dobre pieniądze. Szanowni Państwo, jeśli rozpoczynając prace w firmie wychodzili Państwo z założenia, że bez wysiłku mozna dużo zarobić to cóż.... nie dziwie się, że potem było rozczarowanie. Żeby dobrze zarobić, trzeba zaangażowania i aktywności-wówczas mówimy o rezultatach. Ja jestem bardzo zadowolona zarówno z wynagrodzenia jak i z atmosfery panującej w firmie. Pozdrawiam konkurencję i życzę mniej frustracji na co dzień a więcej sukcesów ;).

darkknight

na jakim Ty swiecie zyjesz? 1200 za siedzenie za biurkiem? a wczesniejsze 4zl/h tez mnie rozbawily. naprawde trezeba byc nieudacznikiem zeby zalapac sie na taka prace. a 4zl/h to nikt nie placi. przynajmniej nigdy o czyms takim nie slyszalem

z pozdrowieniami:)

naprawdę komuś chce sie tyle bzdur wypisywać. PRAWDA JEST TAKA: -jeśli ktoś jest "dobry" i kontakty z innymi osobami nie sprawiaja mu problemu to sobie radzi w tej branży. Inne osoby ktore piszą tyle bzdur po prostu sobie nie poradziły.i zamiast mieć pretensje do siebie ze się brutalnie mowiac nie nadaja, wine zrzucaja na firme, na kierownictwo a nie na SIEBIE....mowiać krótko...to nie jest praca dla osoby, KTÓRA CAŁE ŻYCIE CHCIAŁABY SIEDZIEĆ ZA BIURKIEM PRZEZ 8 GODZ PRZEKŁADAJĄC PAPIERKI I ZARABIAĆ 1200 zł

LKwDE

"złote góry" ale ty brednie piszesz masakra:P eheheh uśmiałem się mega:D widocznie byłeś słabym [usunięte przez administratora] że na OFE Cię wysyłali;) dla ścisłości wszystkich innych, mam 23 lata, pracuję tam jakiś już czas, wiele się tam nauczyłem, mam mnóstwo zadowolonych kientów, bynajmniej nie sprzedaje ofe:P, zarabiam ponad 10.000zł!!! i mam wszystkim z konkurenci i nieudaczników głęboko w(usunięte przez administratora)POZDRAWIAM:)

Tarnes

Oni sprzedają dopalacze. Albo sprzedawali bo już nie wolno.

Funky

Nie zmyli się tylko zmieniono siedzibę i jeszcze nie ma telefonu założonego. Radzę skontaktować się później, albo napisac maila [usunięte przez administratora]

Właśnie próbowałęm sie ostatnio dodzwonić do biura sales i nikt nie odpowiada,tak jakby nie było takiego numer. Podejrzewam,ze chyba się zmyli z rynku.

oooo

ciekawe też czy inne doradztwa finansowe mlm zdają sobie sprawe jak o nich mówiono w Sales Profi:)

Lukas

A on o co dokładnie chodzi?Napisz mi szczegółowiej w co on Cie wpakował?

j.23

ale szczerze mowiac Firma działa uczciwie. natomiast negatywne komentarze ktore sie pojawiaja oczywiscie są pisane przez konkurencję.. stary chwyt marketingowy.. kazdy kto wspolpracuje z firma chwali sobie wspólprace

j23

on przyszedł do mnie z propozycją finansową. Mogę się obawiać czy ...

Tygrys

akwizycjaofe.pl - współpracuje lub współpracował ktoś? z tego co mi powiedzieli jak dzwoniłem to wspołpracują z SP wiec wydaje sie ze to kolejny kicz

zz14

O co chodzi z ta firmą euforia? Bo kolega dostał propozycje pracy tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Profi - Kraków

Sales Profi