Sales Profi

Kraków

Opinie o Sales Profi

karola

no wiec na takich samych zasadach dzialaja co inne agencje ubezpieczeniowe, wiele zalezy od twojego wkladu chodzi mi tu o premie i o to jakie masz podejscie do klienta ile wynosisz ze szkolen, czy jestes kulturalny i dobrze oferujesz produkt, twedy masz szanse na wiele wiecej.

Nait

Sales Profi to typowy agent ubezpieczeniowy. Sprzedają produkty typu ubezpieczenia czy inwestycje finansowe w fundusze. Za pracę jest tylko wynagrodzenie prowizyjne. Czyli jeśli sprzedasz to dobrze zarobisz, jesli nie to nie masz nic a i koszty zawsze jakieś powstają. Plusem jest wysoka jakość szkoleń i wiedza jaką sprzedaje właściciel. Pracowałem tam trochę i nie uważam tego czasu za stracony, jednak jest to bardzo trudny rynek i praca nie jest łatwa.

Wiciu

Na swojej stronie internetowej piszą, że ich misją jest ratowanie finansów osobistych klientów. Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce i jakimi cechami musi wykazywać się taki typowy klient. Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich w Krakowie chociaż nie koniecznie jako osoba rekrutująca nowych ludzi. Dajcie znać czy firma jako pracodawca jest w porządku.

jarosław

z tego co wyniosłem ogarniając dziś stronę Sales Profi, to prosperują całkiem nieźle z tego co widzę. I tak po tym trochę wnioskuję, że byliby dobrym miejscem żeby się tam zatrudnić. Nie piszą niestety kogo szukają tylko że trzeba mieć doświadcznie w branży finansowej. Mam takie, tylko powiedzcie mi na jakie stanowiska ogólnie mogą szukać?

kato
@jarosław 31.01.2015 00:55

trzeba mieć doświadczenie w branzy finansowej, to jest należy umieć sprzedawać przede wszystkim i potrafić namówić potencjalnego klienta na to , aby nie był właśnie potencjalny, a żeby stał się klientem Sales Profi co nie jest niestety łatwe bo firma nie ma jakiejś wielkiej renomy w swojej branży na rynku

pracka

no dobra to niech tak będzie - bo widdzę, że nikt się nie kwapi żeby coś napisać, przecie to masakra jest fajne forum to dlaczego nikt przez tyle czasu nic nie pisze - ja jestem zainteresowany pracą , chyba ze to inna firma niz ta o ktorej myslalem ze pisze. mozecie mi przylblizyc czy sa tam jakies miesjca pracy wolne ?

Anita pracownik SP

Witam, gratuluje konkurencji BRAWO za wypisywanie głupot :))) Powiem tyle zarobki b. dobre pracuje tam już jakiś czas i naprawde polecam.Szybka możliwość awansu. Ludzie liczy się ZAAAANGAŻOWANIE I KREATYWNOŚĆ. Poprostu żal mi osób które wypisują brednie typu kłamią, oszuści, naciągacze itp. Powiem wam na koniec, iż ludzie na konkretnych stanowiskach w SP nie przejmują się opiniami na forach gdyż sami wiedzą jak jest a konkurencja potrafi wszystko napisać :))) Pozrawiam i przekonajcie się sami jak jest a nie piszcie bzdur :)

Anna wspólpracownik SP

Witam, tak sobie czytam te opinie na temat Sp i zastanawiam się czy te oburzone głosy są wynikiem niedoinformowania, braku wiedzy, braku zaangażowania w pracę czy złośliwej konkurencji. Pracuję w SP od listopada 2010 i jestem bardzo zadowolona. Od początku uzyskałam profesjonalne wsparcie zarówno od dyrektora oddziału jak i od swojego lidera. Przejrzyste zasady,przyjazna atmosfera, współpraca, kompetencja i uczciwość. Wcześniej wiązałam swoja przyszłość wyłącznie z pracą na etacie, teraz widzę, że dużo większą satysfakcje sprawia mi praca na własny rachunek. Aktywnie działam i mam z tego dobre pieniądze. Szanowni Państwo, jeśli rozpoczynając prace w firmie wychodzili Państwo z założenia, że bez wysiłku mozna dużo zarobić to cóż.... nie dziwie się, że potem było rozczarowanie. Żeby dobrze zarobić, trzeba zaangażowania i aktywności-wówczas mówimy o rezultatach. Ja jestem bardzo zadowolona zarówno z wynagrodzenia jak i z atmosfery panującej w firmie. Pozdrawiam konkurencję i życzę mniej frustracji na co dzień a więcej sukcesów ;).

darkknight

na jakim Ty swiecie zyjesz? 1200 za siedzenie za biurkiem? a wczesniejsze 4zl/h tez mnie rozbawily. naprawde trezeba byc nieudacznikiem zeby zalapac sie na taka prace. a 4zl/h to nikt nie placi. przynajmniej nigdy o czyms takim nie slyszalem

z pozdrowieniami:)

naprawdę komuś chce sie tyle bzdur wypisywać. PRAWDA JEST TAKA: -jeśli ktoś jest "dobry" i kontakty z innymi osobami nie sprawiaja mu problemu to sobie radzi w tej branży. Inne osoby ktore piszą tyle bzdur po prostu sobie nie poradziły.i zamiast mieć pretensje do siebie ze się brutalnie mowiac nie nadaja, wine zrzucaja na firme, na kierownictwo a nie na SIEBIE....mowiać krótko...to nie jest praca dla osoby, KTÓRA CAŁE ŻYCIE CHCIAŁABY SIEDZIEĆ ZA BIURKIEM PRZEZ 8 GODZ PRZEKŁADAJĄC PAPIERKI I ZARABIAĆ 1200 zł

LKwDE

"złote góry" ale ty brednie piszesz masakra:P eheheh uśmiałem się mega:D widocznie byłeś słabym [usunięte przez administratora] że na OFE Cię wysyłali;) dla ścisłości wszystkich innych, mam 23 lata, pracuję tam jakiś już czas, wiele się tam nauczyłem, mam mnóstwo zadowolonych kientów, bynajmniej nie sprzedaje ofe:P, zarabiam ponad 10.000zł!!! i mam wszystkim z konkurenci i nieudaczników głęboko w( usunięte przez administratora )POZDRAWIAM:)

Tarnes

Oni sprzedają dopalacze. Albo sprzedawali bo już nie wolno.

Funky

Nie zmyli się tylko zmieniono siedzibę i jeszcze nie ma telefonu założonego. Radzę skontaktować się później, albo napisac maila [usunięte przez administratora]

Tomek

Właśnie próbowałęm sie ostatnio dodzwonić do biura sales i nikt nie odpowiada,tak jakby nie było takiego numer. Podejrzewam,ze chyba się zmyli z rynku.

oooo

ciekawe też czy inne doradztwa finansowe mlm zdają sobie sprawe jak o nich mówiono w Sales Profi:)

Lukas

A on o co dokładnie chodzi?Napisz mi szczegółowiej w co on Cie wpakował?

j.23

ale szczerze mowiac Firma działa uczciwie. natomiast negatywne komentarze ktore sie pojawiaja oczywiscie są pisane przez konkurencję.. stary chwyt marketingowy.. kazdy kto wspolpracuje z firma chwali sobie wspólprace

j23

on przyszedł do mnie z propozycją finansową. Mogę się obawiać czy ...

Tygrys

akwizycjaofe.pl - współpracuje lub współpracował ktoś? z tego co mi powiedzieli jak dzwoniłem to wspołpracują z SP wiec wydaje sie ze to kolejny kicz

zz14

O co chodzi z ta firmą euforia? Bo kolega dostał propozycje pracy tam?

zły

Ja też się dałem oszukać takiemu oszustowi z Śremu dużo obiecanek a efekt śmieszny zarobki marne .( usunięte przez administratora ) ma dobry bajer i to jest jego sukces bo żeby na ludziach zarabiać to trzeba ich umiec okłamywać . Powinien sprubować w polityce tam też jest banda kłamców pasował by w 100 %

katia

Firma marna zarobki do bani a i dyrekcja banda oszustów . Życzę wam wszystkiego NAJGORSZEGO

katia

Zarobki marne wręcz śmieszne banda [usunięte przez moderatora] ale w tych czasach to normalne że ci co są przy szczycie to zarabiają na tych mrówkach

katia

jeśli według ciebie tak mamy wypłacane prowizje to dlaczego pracując od listopada dostałam tylko 500 zł za 20 osób przeciesz to śmiech na sali a mój kierownik mi obiecywał żeby mnie namówić na współpracę że za jedną osobę średnio będę miała około 200 -300 zł przeciesz to zwykłe oszustwo !!!!!! Brak słów na was !!!!

katia

zgadzam się z twoją wypowiedzią dużo obiecanek a zarobek słaby jestem bardzo zawiedziona mam nadzieję że firma długo nie będzie wykorzystywać ludzi i na nich zarabiać bo ci maluccy na nich pracuja a zarobki marne mają

nati

A mółbyś podać jakis namiar do euforii?

Piotrek

A ja pracuje w firmie już od roku i prawdą jest, że oddział w Krakowie z początku miał pewne trudności. Na szczęście przyczyny trudności wyeliminowano i firma w końcu pracuje jak należy. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z rozliczeniami i zawsze terminowo dostawałem kasę za transfery. Ludzie nie oszukujmy się, nigdzie nie dostaniecie takich warunków prowizyjnych jak w Sales Profi.

A czy to w w koncu prawda, ze Sales Profi to doradztwo finansowe, ktore przyszlo do nas z Niemiec, tak jak mowiono na szkoleniach?

nick

A wogule, teraz SP się podzieliło i w Krakowie jest Euforia :)

zły

ludzie trzymajcie sie z daleka od tego bagna

wayanskrk

Taki madry, a nie wie, ze juz od kilku lat na zalozenie spolki z o.o. wystarczy 5 tysiecy, a nie 50 :p

Andrzej

Krakowski oddział jest zrobiony na wzór efectu, większość """""menedżerów"""" w dużym cudzysłowie pochodzi z efectu. Zgarnąć wycisnąć i dalej, dalej, dalej. Gdyby podchodzili do ludzi tak jak należy pracować z ludźmi to mieliby wyniki kilkakrotnie większe. Niestety zarządzanie w tej firmie opiera się na NLP, bezwzględnym NLP. Ale nie tędy droga.

ene

Nie polecam tej firmy o ile można to firmą nazwać. Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Krakowie gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować panuje całkowity nieład i dezorganizacja.

lola

Zgadzam sie, banda naciągaczy... Najpierw mowią że za umowę będzie ok. 300-350 zł, a potem za mowe jest max. 200zł...

robson

ta firma wywodzi sie z ludzi ktorzy nie dali rady w efekcie i teraz probuja naciagac znajomych na ofe ktore w rankingach wypada blado

pietrek

odzyskanie składek jest możliwe dopiero po transferze, tzn. pod koniec listopada. skontaktuj się w tym terminie z agentem lub biurem.

krzysik

sales profi to firma ktora mnie i wielu moim znajomym juz odzyskala składki. A to, że przenosi nasze OFE jest z kożyścią dla mnie. Bo jeśli moge mieć troche wyzszą emeryture to dlaczego nie

ania

Dałam im się naciągnąć. Odradzam, żadnych składek nie odzyskałam!!!! tylko mnie przepisali do innego OFE

milutki

MLM jakich pełno oparty na produkcie. "Który każdy mieć musi" czyli na zwykłym OFE. Szczyt wynalazczości !!!!!!! Szkoda tylko, że Polaków w OFE jest tylko kilkanaście milionów, bo na firmę rozwijającą się z takim rozmachem to jeszcze może na 2 miesiące klienta starczy :)

Luck

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka to [usunięte przez moderatora] na OFE Aegon w nieładny sposób!!!!!!!!

ojeny

uwaga [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! radzę omijać z daleka!!!!!!!!!

Syfales

AAAAA tam od czerwca, większość nie zobaczy nigdy.

Lipster

Ale ludzie pracujacy od czerwca nie ptrzymali jeszcze pieniedzy.... Wiec ta demagogia o 4 zl/h troche ci nie wyszla...

Anka

Nie zgadzam siez poprzednią opinią. Sales Profi daje duże możliwości rozwoju i nie oszukujmy się można tu nieźle zarobić.Jeżeli ktoś nie odnajduje sie w MLM-ie-, to fakt nie ma tu czego szukać, wtedy pozostaje praca na etat za 4zł/h. Wybór jest Wasz.

Kazimierz

banda [usunięte przez moderatora] i manipulatorów.

Zostaw opinię o Sales Profi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Profi