Sales Profi Sp. z o.o.

Tychy

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Sales Profi Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Profi Sp. z o.o.

klara

Jako kierownik proponują tak małą stawkę @manlo? Jak dla mnie no to, to jest maga słabe masz wyższe stanowisko ale pensja jak jakiś szeregowy pracownik! Naprawdę mogliby dać chociaż z 200 zł więcej i jakieś benefity do tego a nie takie słabe warunki

anonim

Grzesiek - 2009-12-18 01:02:19Współpracuję z tą firmą i ja nie miałem żadnych problemów. Po prostu, ważne jest by dokładnie trzymać się ustalonych procedur. A jak ktoś się nie trzyma i potem narzeka - no cóż... Jego sprawa...Bardzo madry ( usunięte przez administratora ) mmm popracuj u nich ponad pol roku zobaczysz roznice a nie rozowe okularki!

Przedstawiciel

Zgadzam sie z wami!! Bylam tak naiwan i zbywana obietnicami ze dorobilam sie dlugow na dzialanosc gospodarcza rzedu ok 3000zł to (usunięte przez administratora)! Najgorsze jest to ze nie wyplacaja nalezytego zarobku ktore sie wypracowalo !

Grzesiek

Współpracuję z tą firmą i ja nie miałem żadnych problemów. Po prostu, ważne jest by dokładnie trzymać się ustalonych procedur. A jak ktoś się nie trzyma i potem narzeka - no cóż... Jego sprawa...

kolastyna

jak ktos chce pracować za darmo to zapraszam do Sales Profi... :/ Tam napewno spełnią twe marzenie... :/

sisi

trzymać się z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Sales Profi Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Profi Sp. z o.o.