Opinie o Vezzen w Przywidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vezzen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vezzen o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vezzen w Przywidz

wp.pl

vezzen dlaczego dalej nie placicie pieniedzy?

sedzia3

co się czepiasz. w takim razie o tym że vezzen to fajna firma i mozna tam sporo zarobic też powinno sie pisac w "niewiarygodne.pl" a nie tu haha

sedzia

szwagier albo cos jest z toba nie tak albo ja jestem zmeczony, piszesz na forum firmy o jakims rysku a pozniej sie pytasz co to vezzen? jezeli jestes tak inteligentny jak wywnioskowalem z twoich wpisow to moze poszukaj pracy w jakims zakladzie pracy chronionej? przemysl to ,,tak na powaznie,, ps poczytaj forum jeszcze raz i uwaznie proponuje to zrobic z osoba troszke myslaca a pozniej zastanowcie sie czy chcecie jeszcze o cos pytac

szwagier

Pytam poważnie. Chciałbym zarobić parę groszy a większość czasu pracowałem w Niemczech i mam dosyć[usunięte przez moderatora] przez Szwabów. Tylko robić i robić najlepiej 12h dziennie! Szukałem ofert w necie i trafiłem na to forum. Piszecie że można wyciągnąć 10000/mieś. To sporo a jak czytałem to w Norwegii pracuje się 7,5 godz. dziennie więc to chyba dobra szansa. Tylko piszecie tez coś o kradzieży i złodziejach. Norwedzy są tacy? Gdzie mogę zadzwonić w sprawie pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Vezzen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
pomoc

szwagier daj spokuj nie pracuj w vezzen TO [usunięte przez moderatora]

szwagier

Nie, ale wstrząsnęła mną ta informacja. A co to VEZZEN bo nie wiem może rozważę propozycję pracy tam. Warto?

porto

szwagier a ty w vezzenie pracujesz?

my

do menagera SZANUJ LUDZI [usunięte przez moderatora]

poete

albo "prawda w oczy kole". Ale żeby [usunięte przez moderatora]ludzi oj niedobrze. Czy to nie sa czasem groźby karalne. "dorwemy was bez względu na koszty".

thompson

tomku wiem ze sa prawdziwe bo znam ta firme lepiej niz sie tobie moze wydawac i nie dziwie sie dlaczego sa takie komentarze :) dziwie sie tylko probie [usunięte przez moderatora] przed dopisywaniem opinii , zyjemy w wolnym kraju gdzie kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie bez wzgledu czy sie komus podoba czy nie:) a co do firmy przytocze przyslowie,, prawdziwa cnota krytyk sie nie boi,,

heheeheh ty tomek a ty co z choinki spadles ?sam dobrze wiesz jak jest wiec po (usunięte przez administratora) sie odzywasz ?siedz na[usunięte przez moderatora] i bedzie oki:))))))))))))hhhehehehehe

tomek

Thompsonie ,powiedz skąd wiesz że komentarze są PRAWDZIWE. jesteś taki łatwowierny i popierasz osobników którzy ukrywają się pod pseudonimami bo nie maja odwagi powiedzieć tego co myślą.Oj niedobrze.

thompson

zastanawiam sie po co firma zalozyla forum na ktorym jak sama nazwa wskazuje mozna zamieszczac swoje opinie ? a teraz jak umieszczane sa nieodpowiadające szefostwu ale PRAWDZIWE komentarze to zaczyna sie sciaganie z wikipedii informacji na temat prywatnosci w internecie:) czy to ma na celu powstrzymanie autentycznych opinii? pozdrawiam wszystkich komentujacych, nie ma co sie bac prawdy:)

jeszcze lepszy

heheheheh! dorwac to mozecie zajaca na polu ,hehehehehe od kiedy pisanie na forum prawdy jest zabronione heehehehe

najlepszy

Do adwokata.Strach (usunięte przez administratora) ę ścisnął.Dorwiemy Was bez względu na koszta.

adwokat 2

brawo adwokat i to mi sie podoba inteligentnie pamietaj:)) heheheheheheheheeh

adwokat

"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu"

pl

heheheheeheheh komus fantazja puscila:)

haahahehehe

Anonimowość w Sieci Myślisz, że jesteś anonimowy w Internecie? Mylisz się. Pokazujemy, jak znaleźć informacje o dowolnej osobie w Internecie. W Sieci można wyśledzić internautę mając do dyspozycji jego numer IP i pseudonim, pod jakim podpisuje się np. na forum internetowym. W większości wypadków numer IP - numer przydzielany komputerowi za pośrednictwem którego łączymy się z Siecią - wystarcza do zlokalizowania fizycznego adresu, skąd nawiązano połączenie. Paweł Odor z firmy Kroll Ontrack, zajmującej się odzyskiwaniem danych, przypomina jednak, że wiele zależy od sposobu połączenia z siecią śledzonego komputera oraz operatora, który dostarcza usługę dostępu do Internetu szukanej osobie - adres IP nie identyfikuje ponad wszelką wątpliwość danego urządzenia; może równie dobrze wskazywać operatora. Przeciętny użytkownik nie ma jednak uprawnień do śledzenia innych użytkowników Sieci - ustalaniem personaliów internautów mogą zajmować się upoważnione do tego podmioty, np. policja. Gdzie zostawiamy dane Nowe przeglądarki internetowe są standardowo wyposażone w tryb podwyższonej prywatności. Po jego włączeniu nie będziesz pozostawiał tylu informacji o sobie na odwiedzanych witrynach.Kliknij, aby powiększyćNowe przeglądarki internetowe są standardowo wyposażone w tryb podwyższonej prywatności. Po jego włączeniu nie będziesz pozostawiał tylu informacji o sobie na odwiedzanych witrynach.Jak wobec tego zwykły użytkownik, nie mający uprawnień śledczych, może zidentyfikować internautę, po drugiej stronie "kabla"? Czy istnieją powszechnie dostępne narzędzia i usługi do tego służące? Okazuje się, że tak - wystarczy sprawdzić dokumentację dotyczącą używanego systemu operacyjnego, aby znaleźć kilka z nich. W zasadzie w każdym systemie można znaleźć zestaw aplikacji służących do analizy sieci komputerowych. Informacji na temat innego komputera dostarczą takie narzędzia jak netstat, traceroute, ping, whois czy host. Ponadto, jeśli znamy już numer IP poszukiwanej osoby, możemy skorzystać ze stron geolokalizacyjnych (np. Mapy Google) i dokładnie sprawdzić gdzie się ona znajduje. Wystarczy też poświęcić nieco czasu na przeszukanie coraz popularniejszych dziś portali społecznościowych i analizę zakładanych tam profili, a szansa na odnalezienie adresu konkretnej osoby i jej danych osobistych znacząco wzrośnie. A to nie wymaga przecież specjalistycznej wiedzy. Znając czyjś nick można sprawdzić czy był on używany częściej, chociażby na innych forach i stronach, gdzie wyświetla się np. adres e-mail. Trzeba przyznać, że internauci sami ułatwiają sprawę szpiegom, umieszczając w Internecie niemal wszystkie możliwe informacje, które mogą być interesujące dla pozostałych użytkowników, również - a raczej przede wszystkim - tych nieuczciwych. Praktyczny przykład takiego zachowania przedstawia Zbigniew Engiel z MediaRecovery, spółki działającej w branży tzw. informatyki śledczej: "Na forum internetowym piszemy jak bardzo koc (usunięte przez administratora) y swojego psa Fafika. Jest duże prawdopodobieństwo, że imię Fafik to nasze hasło do poczty elektronicznej, profilu na forum itp. Uzyskując dostęp do naszej skrzynki pocztowej osoba trzecia może zdobyć kolejne informacje, które pomogą jej np. na nasze konto zrobić zakupy w sklepie internetowym, wysłać obraźliwego e-maila do znajomych czy poznać stan naszego konta bankowego przeglądając elektroniczne wyciągi." Sposoby ochrony Eksperci są zgodni: na pełną anonimowość w Internecie nie mamy co liczyć i nigdy nie uzyskamy stuprocentowej gwarancji tajności naszych danych. No chyba, że nie będziemy korzystać z Sieci - żartuje Zbigniew Engiel. Na szczęście istnieją bardziej realistyczne sposoby zwiększenia naszego bezpieczeństwa, np. serwery proxy czy specjalne aplikacje - tzw. anonimizery lub programy służące do przerzucania ruchu między kilkoma serwerami. Kolejnym rozwiązaniem jest korzystanie z sieci TOR, będącej rozwinięciem idei proxy, w której połączenia pomiędzy poszczególnymi węzłami są dodatkowo szyfrowane. Warto pamiętać także o prostszych metodach. Korzystaj z funkcji włączającej tryb prywatności w przeglądarce internetowej (zwany często żartobliwie "trybem porno"), wyłącz obsługę "ciasteczek" (pliki cookies) i obsługę ActiveX. A skoro już o przeglądarkach mowa - warto zwrócić uwagę na aplikację o nazwie xB Browser, wykorzystującą wspomnianą technologię Tor. Tyle tylko, że nawet taki arsenał nie zapewni internaucie całkowitej niewidzialności, zwłaszcza w starciu z państwowymi organami ścigania i służbami bezpieczeństwa. Jak zapewnia Paweł Odor, służby te mają tak szerokie spektrum uprawnień, że bez trudu mogą pozdobywać nawet najlepiej chronione informacje. Są to m.in. zaawansowane algorytmy do analizy użytkowników, które mierzą czasy opóźnień pakietów danych pomiędzy poszczególny

Polityk

O co chodzi z tymi ID? Ktoś chce zdobyć ID osób piszących komentarze? Po co komu one. Zreszta takie zeczy może chyba tylko policja.

Zostaw merytoryczną opinię o Vezzen - Przywidz

• Jak się pracuje w Vezzen?

Zobacz opinie na temat firmy Vezzen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vezzen
1.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Kwiatowa 1
    83-047 Przywidz