Opinie o Vezzen w Przywidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vezzen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vezzen o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vezzen w Przywidz

palikot 2

heheeheheh bo to smieszne IP akcja hehehehe

palikot

ten się śmieje kto śmieje się ostatni. heheheheheheha

detektyw

heheheheheheheh detektyw wylapuje IP hehehehehehh

gość

e wy z vezzen do domu(usunięte przez moderatora)przynosicie tylko wstyd podajcie gdzie mieszkacie to tam przyjedziemy !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Vezzen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
blejk

ale jaja! ja w Dynastii. Kiedy następny odcinek? Ale niech się coś dzieje bo się nudno zrobiło. Old Boy jest na wakacjach czy dostał inna rolę bo dawno go nie widziałem.

milion

jakie OSZCZERSTWA to prawda:)))))))))))))))))

do księgowej mielewczyk

kiedy zamierza wysłać rozliczenia roczne pracownicy vezzen P.S (usunięte przez moderatora)

typowe robole

ci co tam pracują to typowe robole z polski zero(usunięte przez moderatora) zero pojęcia o pracy tylko nachlać sie i plotkować o kim się da (usunięte przez administratora) o zjady!

Kalesony

sony - 2012-02-29 11:18:24 moim zdaniem jeżeli ktoś pracował tam przez rok albo dwa a teraz pisze jak tam jest żle i tragicznie ma coś z(usunięte przez moderatora) nie tak bo po co tam siedzieliście trzeba było po tyg. czy 2 wracać na wioske polożyć się na polu i robić za burakiA moim zdaniem jak ktoś chce przydziobac takim szefom to powinien przestać udawać normalnego zaraz po urodzeniu i jak się nauczył mówić powinien poprosić rodziców żeby oddali go do wariatkowa

sony

moim zdaniem jeżeli ktoś pracował tam przez rok albo dwa a teraz pisze jak tam jest żle i tragicznie ma coś z(usunięte przez moderatora)nie tak bo po co tam siedzieliście trzeba było po tyg. czy 2 wracać na wioske polożyć się na polu i robić za buraki

nikii jesteś MISZCZEM. Ten komentarz mówi o wszystkim. Nic dodać nic ująć.

nikii

malo ludzi oszukaliscie?teraz macie:):):):

opinia jest jedna. nigdy nie jest tak jak ci obiecaja przed wyjazdem tam. nic sie nia zgadza. nie ma motorówki, fitnes ani kasy

Pracowałem kiedyś w firmie Vezzen. Jeśli mam dodać opinię na jej temat to w skali 1-10 dałbym 2. Dopóki się tam pracuje to się pracuje. Sama robota pomijając brak narzędzi i dobrego kierowania jest jak w każdym innym cienkim zakładzie. Niestety jak chcesz się zwolnić nie jest to takie proste. Szefostwo traktuje cię jak swoją własność. Nie ważne czy byłeś fachowcem czy nie, lubianym przez innych czy nie zawsze wygląda tak samo. Nagle zostajesz celem ataków i kiepskich opinii. Zaczynają opowiadac na twój temat same złe rzeczy. Mówiąc krótko- obrabiaja ci (usunięte przez moderatora) I jeszcze te komentarze. Przy stole wszyscy, zaznaczam WSZYSCY narzekali na pracodawców, że bezpodstawnie obcinaja pensję, że nie ma zaliczek, że ogólnie nie są w porządku. Teraz kiedy czytam komentarze ten biega po poligonach ten się zakochał i chce ożenić sie dla kasy a tamten załatwił sobie pracę za plecami innych. To jest dopiero obłuda. to do ciebie old boy.

premier

pl - 2012-02-27 18:38:37 dowiem sie wkoncu czemu tak malo placicie czy nie ?! ...by żyło się lepiej... Jak to dlaczego tak mało? dziś podwyżka jutro nowe ubranie a pojutrze może więcej miejsca w pokojach. W tyłkach by im sie poprzewracało od tego wszystkiego. Maja robić a nie sie domagać!

pl

dowiem sie wkoncu czemu tak malo placicie czy nie ?!

moje samochody jak mi ich szkoda :(((((((((((((((uzywaliscie ich:(

co dzisiaj na obiad?

zupa z proszku+ kawałek pasztetu= kicha

gość 2012

już niedługo się zobaczymy nie mogę sie doczekać -urząd skarbowy zobaczymy co wtedy?

panowie po co sie wyzywac?moze lepiej sie spotkac i powiedziec co kogo boli?!

Zostaw merytoryczną opinię o Vezzen - Przywidz

• Jak się pracuje w Vezzen?

Zobacz opinie na temat firmy Vezzen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vezzen
1.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Kwiatowa 1
    83-047 Przywidz