Vezzen

Przywidz

Opinie o Vezzen

Maja

@igrek rozumiem, że polecasz pracę w Vezzen. Mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie? Na co mogą obecnie liczyć kandydaci do pracy?

igrek
@Maja 26.04.2017 12:18

Pracownik dostaje 50 NoK /Godz,stare łóżko w śmierdzącym pokoju,Pracujesz po 12 godz W szopie (domu) jest 16 ludzi , jedna kuchnia i 2 łazienki i oczywiście elita jest pierwsze przy korycie a ci nowi jedzą o 21;30.Firma to banda pijaków

igrek

widzę jakiś zgrzyt między Panami.. @stuani ;) A co do samej firmy Vezzen to działa ona i w Norwegii i w Polsce, zatrudnia ludzi z obu tych państw. Jak dla mnie, to ze świecą szukać teraz takich przedsiębiorstw pozytywnie nastawionych do budowlanki i całej reszty

turysta

Kto wie co tam teraz słychać na Algroy? Pracuje tam jeszcze ktoś inteligentny

turysta

Kto wie co tam teraz słychać na Algroy? Pracuje tam jeszcze ktoś inteligentny

obserwator

pierdu,pierdu jak chcesz zobaczyć jak jest to się tam zatrudnij i sam zobaczysz. tylko zostaw sobie trochę pieniędzy na bilet powrotny :) znasz ich z Polski? to pewnie wiesz jaka karierę tam zrobili:) pewnie jeszcze chciałbyś kupić ich akcje? ciekaw jestem który z was to pisze

jamnik

No no, powiem wam że oferta Vezzen z Przywidza jest naprawdę warta uwagii bo jest dość obszerna. Oferują: budowę domów oraz rozbudowę istniejących budynków, budowę garaży,remonty w środku oraz na zewnątrz, renowacje i adaptacje,całościowe wykończenie wnętrz, kompleksowe remonty łazienek,malowanie budynków z zewnątrz oraz wymiana elewacji, wymiana pokryć dachowych i naprawa dachów, wymiana okien i oczwiście wiele innych, aż po ścinanie drzew.

janko

to prawda co pisze @stuani, ja mam takie same poglądy jeśli chodzi o ogólny wizerunek firmy, znam ich nie tlyko z Polski ale własnie i z Norwgii. Wydaje mi się, że wszystko powinno znaleźć się na ich stronie, a wydaje mi się, że tam kilku rzeczy brakuje jednak. Czekam jeszcze na informacje od Was, bo pewnie wiecie nieco więcej.

stuani

VEZZEN jest firmą budowlaną, działającą już od wielu lat na rynku polskim i norweskim. Pracują dla klientów indywidualnych oraz jako podwykonawcy dla innych firm. Widziałem , że zatrudniają około 20 osób w swoim teamie i zastanawiam się czy jest to stała liczba czy też czasem osoby się zmieniają i można liczyć na rotacje?

do mirka

"dodatki"? hahaha ustalasz płacę za godzine a i tak dostaniesz ile sobie "szef" wyliczy czyli połowę mniej niż powinieneś jeśli faktycznie szukasz pracy a nie robisz sobie jaj to omijaj tą firmę, chyba że lubisz surwiwal

lukasz

(usunięte przez administratora),maly naucz się liczyc godziny i kase pozdrawiam

pedał-anioł

ja lubię moich chłopców z vezzen- każdy sobie pomaga w tych trudnych chwilach- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niebrakuje to dobra firma (usunięte przez administratora)

aniol

(usunięte przez administratora),!!!!STALINY,ZBYSZKI,ZIGOLAKI itp.Was to wali na te glowy !Jacy wy pojebani jestecie to zal !!!!!!!!!vezzen gora:)i pozdro na sprzedawcow !!Tak tzymac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y

ciekawe

Każdemu pracownikowi , który pracuje w Norwegii przysługuje dziennie ok.400 koron diety wymóg konieczny niezależnie na jakiej umowie pracuje. Czy wy to dostajecie??? Napewno nie!!! Dajecie się robić w trąbę.

do valencia

jak masz jaja to napisz ktoś ty, nie używaj pseudonimu patrz wyżej Dalej jest pewne, że ta firma to patologia(usunięte przez administratora)

VALENTINO I ŻIGOLO

VEZZEN THE BEST.TYLKO DLA NAJLEPSZYCH. (usunięte przez administratora)

VALENTINO

ONLY VEZZEN. POLSKA I TYLKO POLSKA. A WSZYSTKIE (usunięte przez administratora)CO ŻYCZĄ ŹLE - DO WORA. I WSZYSTKIM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zbyszek

milutki napisał(a) : > Piszę to w celach edukacyjnych Ci co mają wiedzieć i tak wiedzą. > i zapytaniem czy Polskie prawo przewiduje na > to jakiś sposób zapobiegawczy? Nie. > 1) pracodawca przestaje płacić wynagordzenie > 2) pracownik po paru miesiącach odchodzi > 3) wchodzi komornik na spółkę lub firmę prowadząca jednoosbową działalność, > która ma narżniętego min 500 tyś długu i nic nie zajmuje bo firma mało co ma > swojego > albo wynajmuje albo leasing. Albo Sp. z o.o. z majątkiem (obecnie) połamane krzesło i gołe ściany. > 4) były pracownik czeka na egekucje komorniczą która się ciągnie a w między > czasie powiedzmy że jakas minimalna kwota np 50zł zostaje ściągnieta w celu > zapobiegnięcia zakończenia egzekucji komorniczej. Po co te 50 zł? To niepotrzebna strata dla pracodawcy. > 5) po okresie np ok 6-8 miesięcy od czasu kiedy sprawa trafiła do komornika > stwierdza, że dalsza egzekucja jest bezskuteczna i zamyka egzekucje. > 6) pracownik próbuje uzyskać wynagrodzenie z Funduszu Gwarantowanego lecz > całuje klamkę bo od rozwiązania umowy o prace mija 8 miesięcy co zwalnia > państwo z obowiązku wypłacania świadczeń. Takie jest życie. Nie pamiętam już dokładnie. Było to też tylko wynagrodzenie za maksymalnie 3 ostatnie miesiące. > Znam setki pracowników poszkodowanych w ten sposób ludzi. Setki? Pracujesz w PIP? W sądzie? Zresztą nieważne. > Czy ktoś widzi > winę pracownika w zaniedbaniu ? Nie. > Poradnik dla pracodawcy c.d.: > a) otwiera spółkę nową i zatrudnia się w niej na najniższym wynagrodzeniu. Możliwe. > b) w wyniku tego komornik ściąga co miesiąc ok 300zł bo więcej nie może a Nadzwyczaj rozrzutny ten pracodawca. 300 zł marnować co miesiąc na jakiegoś frajera? Jeśli miał Sp. z o.o. to odpowiadała ona tylko do wysokości posiadanago majątku w chwili egzekucji. Przyszłe życie pracodawcy nie jest obciążone zaległościami. Normalna reinkarnacja. > pracodawca jest nie do ruszenia Fakt, nie trzeba nic płacić. Nawet tych 300. > i dalej sobie kręci biznes uznając poprzedni > incydent jako zastrzyk finansowy dla dalszych interesów. Uznajmy to jako > świetny kredyt wieloletni ;) Normalka. Ups, przepraszam. Miało być - powszechne. Bo to nie jest normalne. > Czy ktoś tu widzi jakieś sposoby zapobiegania owym procederom od strony > prawnej ? Nikt. > Według mnie sprawy nie do ruszenia. 100% racja. > Widze system stworzył zachęte dla pracodawców aby nie musieli płacić > wynagrodzeń System? System to Ty. I ja. Wybieramy takich a nie innych ludzi na (p)osłów. I tak nie ma znaczenia kogo wybieramy. Wszyscy są nieudolnymi ignorantami, żeby nie użyć słów mogących być uważanymi za zniesławiające ;-) > a FG według mnie to w niektórych przypadkach to czysta fikcja w > przypadku działania naszych komorników. W zasadzie komornik jest w tym wypadku tylko ślepym narzędziem. Czasem też i głuchym, ale on tu najmniej winny, choć nie całkiem bez winy. Ufff... ale się nażaliliśmy. -- Pozdrawiam Zbyszek

brygada

KOKO KOKO VEZZEN SPOKO.

zainteresowany

A praca to w tej firmie jest?

panisko

ALGROY TO POTĘGA.WHITE POWER. NIETYKALNI. KTO CHCE Z NAMI ZADRZEĆ NIECH PRZYJEŻDŻA .ŚMIERĆ FRAJEROM

niespodzianka

dlaczego firma vezzen zmienila wlasciciela?Dlaczego teraz sie tarnowski jest szefem?(usunięte przez administratora)

włodarz

INTERNET NA ALGROY PO ŚWIĘTACH ZOSTAJE ZLIKWIDOWANY.DO WIADOMOŚCI MIESZKAŃCÓW.

obcy

pracowałem w vezzen wprawdzie krótko,ale powiem uczciwie. na 18 ludzi 16 liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę szefom . uwaga na krzykaczy.

specjalista od spraw debilizmu

do [usunięte przez administratora] : ty chyba nie wiesz co to znaczy godnie zyc:) jezeli teraz uwazasz ze godnie zyjesz to wspolczuje tobie . malo ambitny jestes widocznie niektorym schronienie przed deszczem w zyciu wystarczy

.......nastepny oszukany

prawda, o tej firmie powinno sie pisac w gazetach, mowic w faktach i we wszystkich wiadomosciach puszczanych w godzinach szczytu.... o tym wykorzystywaniu powinno sie napisac do ambasady w norwegi zeby ktos sie wkoncu za to wykorzystywanie za te pieniadze wziol, za takie warunki mieszkalne, za godziny pracy i za wszystko.... za ciecia jakies NIE ODDANE kaucje ZA WSZYSTKO trzeba saie zebrac i isc ztym do sadu...........................a ci se w przywidzu paczki do przeczkola daja.... zlodzieje...

joko

to załatwcie sprawę miedzy sobą.to forum jest przeznaczone do opiniowania firmy a nie obrzucanie się błotem. nie zachowujcie się jak Polacy badzie ludźmi.pozdo

skiba

Poziom intelektualny wielbiciela wyrobów mięsnych lub mięsnopochodnych jest daleki od ogólnie przyjętych norm dobrego wychowania. Jednak biorąc pod uwagę stan psychiczny niektórych forumowiczów zrozumiały.

valvolne

Do ja. to że jesteś ze wsi to poznać po pisowni.Gorszą rzeczą natomiast jest fakt że jesteś po prostu debilem i możesz sobie tylko popisać jak anonimowa ciotka.To samo robiłeś w vezzenie.Obgadywanie za plecami to twoja specjalność. narka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ku.

Szwagier

Sedzio przepraszam jak cię urazilem. Nie wszyscy muszą lubiec Ryska. Jak chcesz to w ramach przeprosin mogę opowiedzieć ci co będzie w następnym odcinku " M jak miłość "

ja

podobno namierzono jedno ip w hinach detektyw z vezzzenu przyloz sie heheheeheh co wy macie tam w tych glowach zamias sie gownem zajmowac i namierzac ip to zaczijcie dbac o ludzi i podstawa placic ludziom i nie gadac glopot wiecej heheheheheheh skrobunek za oszczerstwa do sadu pojdziesz hhehe

dzuzek

heheh prawda bez kitu kolega mowi slyszalem ze w vezzen placa po 80 na godz jedzenie chata samochody wszytko co tylko chcesz i odrzutowiec w kosmos jak chcesz heheh co za syf ten vezzen

domek na algroy

za jedzenie nie ale za domek z czterema pokojami co daje srednia 4 osoby na pokoj i 2 metry kwadratowe na 1 osobe i to ze zarabiasz 50 koron na godzine a nie conajmniej 149 jak powinno sie dostawac ,to potraktujmy ze vezzen placi za schronienie przed deszczem:)

cola 10 koron + pant

vezzen jak sie czujecie jak wasz klient spozni sie z przelewem jeden dzien? pomyslcie wtedy jak sie czuje pracownik ktory nie dostal wyplaty

bartek i matys

bo nie mamy heheheeheheheheheheheheheeheheh

wp.pl

vezzen dlaczego dalej nie placicie pieniedzy?

sedzia3

co się czepiasz. w takim razie o tym że vezzen to fajna firma i mozna tam sporo zarobic też powinno sie pisac w "niewiarygodne.pl" a nie tu haha

sedzia

szwagier albo cos jest z toba nie tak albo ja jestem zmeczony, piszesz na forum firmy o jakims rysku a pozniej sie pytasz co to vezzen? jezeli jestes tak inteligentny jak wywnioskowalem z twoich wpisow to moze poszukaj pracy w jakims zakladzie pracy chronionej? przemysl to ,,tak na powaznie,, ps poczytaj forum jeszcze raz i uwaznie proponuje to zrobic z osoba troszke myslaca a pozniej zastanowcie sie czy chcecie jeszcze o cos pytac

szwagier

Pytam poważnie. Chciałbym zarobić parę groszy a większość czasu pracowałem w Niemczech i mam dosyć[usunięte przez moderatora] przez Szwabów. Tylko robić i robić najlepiej 12h dziennie! Szukałem ofert w necie i trafiłem na to forum. Piszecie że można wyciągnąć 10000/mieś. To sporo a jak czytałem to w Norwegii pracuje się 7,5 godz. dziennie więc to chyba dobra szansa. Tylko piszecie tez coś o kradzieży i złodziejach. Norwedzy są tacy? Gdzie mogę zadzwonić w sprawie pracy.

pomoc

szwagier daj spokuj nie pracuj w vezzen TO [usunięte przez moderatora]

szwagier

Nie, ale wstrząsnęła mną ta informacja. A co to VEZZEN bo nie wiem może rozważę propozycję pracy tam. Warto?

porto

szwagier a ty w vezzenie pracujesz?

my

do menagera SZANUJ LUDZI [usunięte przez moderatora]

poete

albo "prawda w oczy kole". Ale żeby [usunięte przez moderatora]ludzi oj niedobrze. Czy to nie sa czasem groźby karalne. "dorwemy was bez względu na koszty".

thompson

tomku wiem ze sa prawdziwe bo znam ta firme lepiej niz sie tobie moze wydawac i nie dziwie sie dlaczego sa takie komentarze :) dziwie sie tylko probie [usunięte przez moderatora] przed dopisywaniem opinii , zyjemy w wolnym kraju gdzie kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie bez wzgledu czy sie komus podoba czy nie:) a co do firmy przytocze przyslowie,, prawdziwa cnota krytyk sie nie boi,,

heheeheh ty tomek a ty co z choinki spadles ?sam dobrze wiesz jak jest wiec po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie odzywasz ?siedz na[usunięte przez moderatora] i bedzie oki:))))))))))))hhhehehehehe

tomek

Thompsonie ,powiedz skąd wiesz że komentarze są PRAWDZIWE. jesteś taki łatwowierny i popierasz osobników którzy ukrywają się pod pseudonimami bo nie maja odwagi powiedzieć tego co myślą.Oj niedobrze.

thompson

zastanawiam sie po co firma zalozyla forum na ktorym jak sama nazwa wskazuje mozna zamieszczac swoje opinie ? a teraz jak umieszczane sa nieodpowiadające szefostwu ale PRAWDZIWE komentarze to zaczyna sie sciaganie z wikipedii informacji na temat prywatnosci w internecie:) czy to ma na celu powstrzymanie autentycznych opinii? pozdrawiam wszystkich komentujacych, nie ma co sie bac prawdy:)

jeszcze lepszy

heheheheh! dorwac to mozecie zajaca na polu ,hehehehehe od kiedy pisanie na forum prawdy jest zabronione heehehehe

najlepszy

Do adwokata.Strach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę ścisnął.Dorwiemy Was bez względu na koszta.

adwokat 2

brawo adwokat i to mi sie podoba inteligentnie pamietaj:)) heheheheheheheheeh

Zostaw opinię o Vezzen - Przywidz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vezzen