Opinie o Vezzen w Przywidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vezzen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vezzen o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vezzen w Przywidz

VALENTINO I ŻIGOLO

VEZZEN THE BEST.TYLKO DLA NAJLEPSZYCH. (usunięte przez administratora)

VALENTINO

ONLY VEZZEN. POLSKA I TYLKO POLSKA. A WSZYSTKIE (usunięte przez administratora)CO ŻYCZĄ ŹLE - DO WORA. I WSZYSTKIM (usunięte przez administratora)

zbyszek

milutki napisał(a) : > Piszę to w celach edukacyjnych Ci co mają wiedzieć i tak wiedzą. > i zapytaniem czy Polskie prawo przewiduje na > to jakiś sposób zapobiegawczy? Nie. > 1) pracodawca przestaje płacić wynagordzenie > 2) pracownik po paru miesiącach odchodzi > 3) wchodzi komornik na spółkę lub firmę prowadząca jednoosbową działalność, > która ma narżniętego min 500 tyś długu i nic nie zajmuje bo firma mało co ma > swojego > albo wynajmuje albo leasing. Albo Sp. z o.o. z majątkiem (obecnie) połamane krzesło i gołe ściany. > 4) były pracownik czeka na egekucje komorniczą która się ciągnie a w między > czasie powiedzmy że jakas minimalna kwota np 50zł zostaje ściągnieta w celu > zapobiegnięcia zakończenia egzekucji komorniczej. Po co te 50 zł? To niepotrzebna strata dla pracodawcy. > 5) po okresie np ok 6-8 miesięcy od czasu kiedy sprawa trafiła do komornika > stwierdza, że dalsza egzekucja jest bezskuteczna i zamyka egzekucje. > 6) pracownik próbuje uzyskać wynagrodzenie z Funduszu Gwarantowanego lecz > całuje klamkę bo od rozwiązania umowy o prace mija 8 miesięcy co zwalnia > państwo z obowiązku wypłacania świadczeń. Takie jest życie. Nie pamiętam już dokładnie. Było to też tylko wynagrodzenie za maksymalnie 3 ostatnie miesiące. > Znam setki pracowników poszkodowanych w ten sposób ludzi. Setki? Pracujesz w PIP? W sądzie? Zresztą nieważne. > Czy ktoś widzi > winę pracownika w zaniedbaniu ? Nie. > Poradnik dla pracodawcy c.d.: > a) otwiera spółkę nową i zatrudnia się w niej na najniższym wynagrodzeniu. Możliwe. > b) w wyniku tego komornik ściąga co miesiąc ok 300zł bo więcej nie może a Nadzwyczaj rozrzutny ten pracodawca. 300 zł marnować co miesiąc na jakiegoś frajera? Jeśli miał Sp. z o.o. to odpowiadała ona tylko do wysokości posiadanago majątku w chwili egzekucji. Przyszłe życie pracodawcy nie jest obciążone zaległościami. Normalna reinkarnacja. > pracodawca jest nie do ruszenia Fakt, nie trzeba nic płacić. Nawet tych 300. > i dalej sobie kręci biznes uznając poprzedni > incydent jako zastrzyk finansowy dla dalszych interesów. Uznajmy to jako > świetny kredyt wieloletni ;) Normalka. Ups, przepraszam. Miało być - powszechne. Bo to nie jest normalne. > Czy ktoś tu widzi jakieś sposoby zapobiegania owym procederom od strony > prawnej ? Nikt. > Według mnie sprawy nie do ruszenia. 100% racja. > Widze system stworzył zachęte dla pracodawców aby nie musieli płacić > wynagrodzeń System? System to Ty. I ja. Wybieramy takich a nie innych ludzi na (p)osłów. I tak nie ma znaczenia kogo wybieramy. Wszyscy są nieudolnymi ignorantami, żeby nie użyć słów mogących być uważanymi za zniesławiające ;-) > a FG według mnie to w niektórych przypadkach to czysta fikcja w > przypadku działania naszych komorników. W zasadzie komornik jest w tym wypadku tylko ślepym narzędziem. Czasem też i głuchym, ale on tu najmniej winny, choć nie całkiem bez winy. Ufff... ale się nażaliliśmy. -- Pozdrawiam Zbyszek

brygada

KOKO KOKO VEZZEN SPOKO.

Brałeś udział w rekrutacji do Vezzen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
zainteresowany

A praca to w tej firmie jest?

panisko

ALGROY TO POTĘGA.WHITE POWER. NIETYKALNI. KTO CHCE Z NAMI ZADRZEĆ NIECH PRZYJEŻDŻA .ŚMIERĆ FRAJEROM

niespodzianka

dlaczego firma vezzen zmienila wlasciciela?Dlaczego teraz sie tarnowski jest szefem?(usunięte przez administratora)

włodarz

INTERNET NA ALGROY PO ŚWIĘTACH ZOSTAJE ZLIKWIDOWANY.DO WIADOMOŚCI MIESZKAŃCÓW.

obcy

pracowałem w vezzen wprawdzie krótko,ale powiem uczciwie. na 18 ludzi 16 liże (usunięte przez administratora) ę szefom . uwaga na krzykaczy.

specjalista od spraw debilizmu

do [usunięte przez administratora] : ty chyba nie wiesz co to znaczy godnie zyc:) jezeli teraz uwazasz ze godnie zyjesz to wspolczuje tobie . malo ambitny jestes widocznie niektorym schronienie przed deszczem w zyciu wystarczy

.......nastepny oszukany

prawda, o tej firmie powinno sie pisac w gazetach, mowic w faktach i we wszystkich wiadomosciach puszczanych w godzinach szczytu.... o tym wykorzystywaniu powinno sie napisac do ambasady w norwegi zeby ktos sie wkoncu za to wykorzystywanie za te pieniadze wziol, za takie warunki mieszkalne, za godziny pracy i za wszystko.... za ciecia jakies NIE ODDANE kaucje ZA WSZYSTKO trzeba saie zebrac i isc ztym do sadu...........................a ci se w przywidzu paczki do przeczkola daja.... zlodzieje...

joko

to załatwcie sprawę miedzy sobą.to forum jest przeznaczone do opiniowania firmy a nie obrzucanie się błotem. nie zachowujcie się jak Polacy badzie ludźmi.pozdo

skiba

Poziom intelektualny wielbiciela wyrobów mięsnych lub mięsnopochodnych jest daleki od ogólnie przyjętych norm dobrego wychowania. Jednak biorąc pod uwagę stan psychiczny niektórych forumowiczów zrozumiały.

valvolne

Do ja. to że jesteś ze wsi to poznać po pisowni.Gorszą rzeczą natomiast jest fakt że jesteś po prostu debilem i możesz sobie tylko popisać jak anonimowa ciotka.To samo robiłeś w vezzenie.Obgadywanie za plecami to twoja specjalność. narka (usunięte przez administratora) ku.

Szwagier

Sedzio przepraszam jak cię urazilem. Nie wszyscy muszą lubiec Ryska. Jak chcesz to w ramach przeprosin mogę opowiedzieć ci co będzie w następnym odcinku " M jak miłość "

podobno namierzono jedno ip w hinach detektyw z vezzzenu przyloz sie heheheeheh co wy macie tam w tych glowach zamias sie gownem zajmowac i namierzac ip to zaczijcie dbac o ludzi i podstawa placic ludziom i nie gadac glopot wiecej heheheheheheh skrobunek za oszczerstwa do sadu pojdziesz hhehe

dzuzek

heheh prawda bez kitu kolega mowi slyszalem ze w vezzen placa po 80 na godz jedzenie chata samochody wszytko co tylko chcesz i odrzutowiec w kosmos jak chcesz heheh co za syf ten vezzen

domek na algroy

za jedzenie nie ale za domek z czterema pokojami co daje srednia 4 osoby na pokoj i 2 metry kwadratowe na 1 osobe i to ze zarabiasz 50 koron na godzine a nie conajmniej 149 jak powinno sie dostawac ,to potraktujmy ze vezzen placi za schronienie przed deszczem:)

cola 10 koron + pant

vezzen jak sie czujecie jak wasz klient spozni sie z przelewem jeden dzien? pomyslcie wtedy jak sie czuje pracownik ktory nie dostal wyplaty

bartek i matys

bo nie mamy heheheeheheheheheheheheheeheheh

Zostaw merytoryczną opinię o Vezzen - Przywidz

• Jak się pracuje w Vezzen?

Zobacz opinie na temat firmy Vezzen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vezzen
1.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Kwiatowa 1
    83-047 Przywidz