Trade Media International Holdings Sp. z o.o.

Opinie o Trade Media International Holdings Sp. z o.o.

Zorientowany do Obserwer

Niestety prezio nadal rżnie głupa i ma zaległości w płatnościach nie tylko pensji ale także w innych zobowiązaniach finansowych. To skończone dno.

Obserwer

Prezio nadal ma poślizgi w wypłacaniu "pensji" i wynagrodzeń dla kontrahentów?

bb

No też mi się wydaje, że tam warto sprawdzać, bo dość często aktualizują te informacje na stronie @aa.

Obserwer

Magazyny coraz cieńsze. Coraz większe poślizgi z nowymi numerami. Coraz więcej własnej reklamy. Wartość merytoryczna nie powala. Jednym słowem nędza. Cienko to widzę...

Obserwator

ty /specjalnie z małej litery/ @iza - sądząc po sposobie pisowni i zadania pytania, jesteś osobą niezbyt rozgarniętą i nie potrafiącą czytać ze zrozumieniem. Moja rada - przeczytaj parę razy mój post ze zrozumieniem to otrzymasz odpowiedź.

Obserwator

Jedni pracują dla pieniędzy /aby móc normalnie żyć a nie wegetować/ a inni dla "prestiżu" marnej jakości zamkniętym w paru wynajmowanych pokoikach przez pseudo firmę. To co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą :).

Gość

Mowa jest o stawkach mocno poniżej średniej krajowej. Sam fakt zatrudnienia w tak "branżowym" wydawnictwie i prestiż może jest dla ciebie ale nie dla mnie. Takim plusem, prestiżem i optymizmem przyjaciółko, proponuję pochwalić się przy płaceniu rachunków i rat - efekt murowany. Z pewnością zostanie to docenione. Życzę jeszcze więcej optymizmu w robieniu z siebie taniej siły roboczej. Na odległość widać, że mamy inne cele i priorytety.

Gość

Jeśli komuś pasuje pensja poniżej średniej krajowej i niskie premie (jeśli je uzyskasz), ogólnie zarobki jak już ktoś napisał - jak w trzecim świecie to jest to praca dla ciebie. Same kontakty interpersonalne pomiędzy pracownikami nic nie dają jak pensja niejednokrotnie z "premią" jest cienka jak kartka papieru a rachunki płacić trzeba.

Anonymous

Do :). Weź się lepiej za pracę i nie wypisuj głupot. Międzynarodowa atmosfera - dobre sobie a zarobki i premie jak w trzecim świecie. I po co tak łgać?

Mnie się super tam pracuje. Młodzi, profesjonalni ludzie, międzynarodowa atmosfera. :)

rm89
@:) 23.10.2015 12:08

Ja pracowałam tam króciutko i też jestem zadowolona.

Zadowolony pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie rozumiem skąd negatywne opinie. Polecam!

Kolo
@Zadowolony pracownik 23.10.2015 12:03

Prezes jest pewnie dumny z tych bredni : ).

Anonymous

Do janka / Odpowiedzi na pytania które zadałeś znajdują się w powyższych mailach. Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Taka "firma".

Anonymous

Firma cienka jak wypłata w tej pseudo firmie.

Pracowałam w tej firmie ponad rok i wszystkie powyższe wpisy się zgadzają. Właściciel nie opłaca ZUSu, nie płaci na czas pracownikom i kontrahentom. Odradzam wszystkim świadomym osobom. Ja nie miałam wyjścia więc musiałam tam przesiedzieć, ale nie polecam. Wiarygodność pod kątem poziomu merytorycznego magazynu również pod dużym znakiem zapytania

Gość

Coś często zmienia się nazwa tej "firmy". To wiele mówi...

Anonymous

Od stycznia firma nazywa się WYDAWNICTWO BRANŻOWE LEW SP. Z O.O...

Frankie Goes to Hollywood

Racja w 100%.

Anonymous

Zależy kto czego oczekuje po danym czasopiśmie. Dla mnie wartość merytoryczna jest na niskim poziomie. A co do konkurencji - jest i będzie chociażby: Urządzenia dla Energetyki, Przegląd Techniczny,iProdukcja, Elektronik, Robotyka etc. I będzie coraz większa.

hmm
@Anonymous 04.03.2015 16:00
Specjalistów? To są czasopisma na licencji i artykuły mają ze stanów, często to tylko tłumaczenia i to jeszcze wątpliwej jakośc...

Ciekawe, że Głównego Mechanika założył zwolniony były redaktor naczelny tego wydawnictwa, a ty teraz anonimowo to polecasz. Przypadek?

Anonymous

Do bingo, zadajesz pytania jak małe dziecko. Pomyśl!

Ktoś

Olbrzymia rotacja pracowników. Zostają nieliczni z własną działalnością, bo nie trzeba płacić za nich zus-u. Przestarzałe podejście "prezesa" do biznesu i ludzi. Jest miły tylko na pozór. W rzeczywistości jest arogancki i chamski. Nie szanuje pracowników zwłaszcza tych którzy sami odchodzą z tej garażowej firmy :).

Anonymous

Dajcie sobie spokój z tą śmieszną firmą. Najchętniej zatrudniają na własną działalność. Kasy nie mają dosłownie na nic - o szkoleniach i dodatkowym ubezpieczeniu nie wspomnę. No chyba, że ktoś chce mieć własną działalność i być traktowany jak zwykły pracownik, ewentualnie mieć głodową pensję, która na mało co wystarczy.

wiola

proszę o opinię na dzień dzisiejszy - jak się tam pracuje?

katarzyna

czy ta firma miesci w Warszawie przy koszykowej 6?

Gość

Obecnie firma nazywa się Media 4 Engineers.

deli

A jednak od lat ta sama "wolna amerykanka". Współczuje każdemu kto tam obecnie pracuje a gratuluje każdemu kto zostawił to bagno za sobą. PS. Jeżeli kiedykolwiek ktoś miał uczucie, że gorzej być nie może z pewnością "polecam" te firmę oraz każdy jej nowo powstały organ. Mówi się, że co nas nie zabije to nas wzmocni ale w tym przypadku bardziej pasuje co nas nie zabije teraz to dobije nas na emeryturze, która zostanie pomniejszona bo ktoś zamiast przekazywać składki do ZUS chował je do własnej kieszeni.

ahh

Popieram powyższe opinie, wszystkim zainteresowanym podjęciem ewentualnej pracy w tej firmie stanowczo odradzam no chyba że nieopłacanie składek do ZUS, nie wypłacanie NOTORYCZNIE pensji na czas będzie odpowiadało. W tej firmie to "wielki pan prezes" jest poszkodowany i oszukiwany wg jego opinii przez innych a jeśli ktoś się upomni o to co mu się należy to taki pracownik jest nielojalny:). Oczywiście na niepłaceniu pensji i składek się nie kończy to dopiero początek długiej listy. Ten człowiek to jeden wielki dług i zero - zero szacunku wobec innych, (usunięte przez moderatora).Tak więc moja osobista ocena równa = 0.

Kontrola policji nie była żadną sprawą poufną - po prostu przyszło kilku funkcjonariuszy do firmy i zajęli sprzęt. Trudno takie coś zrobić poufnie, jak pracującym ludziom w południe zabrano wszystkie twarde dyski. Jak przychodzi komornik to szef chowa się do piwnicy :-) Firma generalnie fajna, ale szef nie potrafi nią zarządzać. (usunięte przez moderatora)

free

Komentarz na temat "pozytywnych zmian" w firmie został napisany na polecenie prezesa zarządu, tak naprawdę nic się nie zmieniło.

Ciekawe, skoro jest w tej firmie aż tak źle to dlaczego pracowałeś w niej aż dwa lata? I skąd wiesz o kontroli policji skoro sprawa jest dość poufna? Firma nadal istnieje i się rozwija, część z osób które kiedyś zakończyły współpracę z tą firmą do niej wróciło. To chyba o czymś świadczy.

Zostaw opinię o Trade Media International Holdings Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Media International Holdings Sp. z o.o.