Łukasz Sp. z o. o.

Białystok

Opinie o Łukasz Sp. z o. o.

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma a w elku jeszcze gorzej

Julita

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podzielić się informacją na temat warunków zatrudnienia w Łukasz Sp. z o. o.? Czy firma aktualnie rekrutuje? Każda merytoryczna odpowiedź będzie cenna dla osób, które poszukują zatrudnienia.

FRANEK

NIE WIEM ILE ZARABIAJĄ W TEJ FIRMIE ALE UWAŻAM ŻE ZA TO JAK ONI PRACUJĄ TO I TAK CO ZA DUŻO ŻENADA

kura

firma krzak, pracownicy chodza w obdartych ciuchach, nie maja placone szkodliwego na chlodni, do tego z miesiaca na miesiac coraz mniejsze wyplaty, jedyne co ratuje ten majdan to wporzadku ludzie.

pączkowa królowa

to już w sumie nie wiem co mam myśleć, to w końcu to jest dyskusja o iglotexie czy łuklaszu? nic juz niestety z tego nie rozumiem. w każdym razie, jeśli zajmują się dystrybucją produktów mrożonych to ja chętnie bym się podjęła pracy u nich. najchętniej chciałabym zostać kierowca ale bez problemu obejmę tez jakieś stanowisko sprzedażowe, znajdę u nich pracę?

ziom

Istnieje! Niestety... miałem przykrość spotkać ostatnio jednego z bossów lokalnych.. Ale jeszcze mu mało widocznie, bo swego spożywczaka założył i zaopatrywał ostatnio.

leszek1

A jak tam magazynier (usunięte przez administratora) dalej biega w nocy między samochodami i przekłada towar?

t07

czy w tej firmie coś się zmieniło?

wasze 5 minut

ej ludzie po ki h-j tu pisać jak coś nie pasuje trzeba głośno mówić jeżeli całemu gronu pracowniczemu nie będą odpowiadać te same rzeczy to zorganizować się teraz akurat jest dobry moment dwa najważniejsze tygodnie jak magazyn stanie to wszystko stanie :) teraz można coś załatwić jak sie postaracie ale tylko jak sie cała załoga zbierze inaczej niema co nawet zawracać głowy

mgr kiero

W firmie nie ma takiego stanowiska jak kierownik bo występuje występuje inna hierarchia stanowisk są jedynie magazynierzy co maja mniemanie że są kierownikami [usunięte przez administratora]

xyz

a jak praca w innych oddziałach? bo rozumiem że tu tylko Białystok

Były prac.

Widzę że sporo ludzi jeszcze pracuję w tej firmie. A odnośnie towaru nigdy się nie dowiesz. Taka to już natura człowieka z tego magazynu ;). Żeby znaleźć odpowiednich ludzi trzeba dać pieniądze. Co zawsze było problemem dla bossa, a po drugie instalacja prawidłowego rejestru wychodzonego i wchodzącego towaru. Podpowiedź dla wyższej instancji może coś takiego jak czytniki i skanery kodów.? Z poszanowaniem dla stażu w tej firmie w .....

fk

Jeszcze nie aleee aleee to się dopiero zacznie.[usunięte przez administratora]

fk

Do waszego oddziału w Białymstoku też przyjeżdzają ludzie z zewnątrz aby robic remanent?

szklane oko

Musieli posprzątać bo za dużo narobiło się konkurencji dla magazynierów. Magazynierzy jedna rada nie zaganiajcie bo sami zostaniecie zagonieni a pracownicy są jak wasze dobre i złe sumienie jeśli oni maja po [usunięte przez administratora] za was to wy macie podwójnie za nich.

Roky

A co się dzieje w Ełku?

Firma porazka .[usunięte przez administratora] Oprócz tego pracownik ktory pracuje juz pewnien czas nieraz dostaje sporo mniejsza wypłate niz osoba ktora niedawno zatrudnili, smiech na sali. Podsumowując ogolna ocena firmy w skali od 1 do 5 = -10

ktoś

ja np. im współczuje co punkt zarywać [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od sklepikarzy, wywalać pół samochodu aby jedno warzywko znaleźć itp na zarobki nie narzekają ale mają nie limitowany czas pracy dniówkę kończą po rozwiezieniu dwóch załadunków więc jak jesteś bez grupy to w 8 godzin się obrobisz

ja

co powiecie o kierowcach bo podobno szukają i planuje sie zatrudnic

kamerzysta

To pisze ja pracownik od niedawna, dlaczego niekture osoby zarabiają leprze pieniądze nic nie robio a ja [usunięte przez administratora] na magazynie?

PRACA JAK PRACA-MASZ OBOWIĄZKI Z KTÓRYMI SIĘ UPORASZ BĄDŹ NIE KWESTIA POUKŁADANIA TEMATÓW- CO DO LUDZI TO JAK WSZĘDZIE ZNAJDZIE SIĘ OSOBA BĄDŹ KILKA KTÓREJ Z MIŁĄ CHĘCIĄ NAROBIŁBYŚ RZADKĄ CIECZĄ NA GŁOWĘ. OGÓLNIE Z PRACOWNIKIEM KOMBINUJĄ JAK SIĘ TYLKO DA ALE KTÓRY PRYWACIARZ TEGO NIE ROBI - PRZECIEŻ GRABIE GARNĄ DO SIEBIE:) OGÓLNIE PRACUJĘ W FIRMIE, PRACOWAĆ ZAMIERZAM

PH w tej firmie to zwykły pachołek. Masz jezdzić i się nie odzywać.

....

a jak na stanowisku PH? co powiecie?

jarek

firma miód firma cud!!!!!!!! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..żebyś docenił inną pracę.

wyzwolony

ble - 2010-10-23 08:05:27 [usunięte przez administratora]Nie macie pojęcia jakim syfem jest ta firma.Przeważnie spotyka się tu ludzi którzy od długiego czasu desperacko poszukiwali pracy.Każdy kto popracuje tu miesiąc widzi w czym siedzi po uszy.Od czasu kiedy sie zwolniłem poczułem wolność i odstresowanie,znalazłem lepsze zatrudnienie i atmosfera w domu się poprawiła.Wszystko jak w pięknie kończącej się baśni Andersena.Odradzam każdemu desperatowi szukania zatrudnienia w tej firmie.Chcecie??proszę bardzo tylko póżniej nie mówcie że nie ostrzegałem.Pozdrawiam

Boguś

Zostałem zwolniony tylko dlatego że zjadłem dwie kuwety.Nie polecam.

www.pl lora

za 1300 sam ponaginaj cwaniaczku na magazynie chlodniczym zobaczysz jaki miod

Zostaw opinię o Łukasz Sp. z o. o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukasz Sp. z o. o.