Opinie o Arsenal LTD (firma zamknięta) w Białystok

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arsenal LTD (firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arsenal LTD (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arsenal LTD (firma zamknięta) w Białystok

Były pracownik Nowy wpis

Na temat atmosfery nie będę się wypowiadał ponieważ nigdy jej tam nie było( mowa o biurze w Gdyni) Szef jest oderwany od rzeczywistości, a jego kompletny brak kultury i (usunięte przez administratora) jest już tam podobno legendarny... Jestem w szoku że to miejsce dalej funkcjonuje.

Lolo

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownika działu handlowego w oddziale w Suchym Dworze (Gdynia). Ktoś może coś opowiedzieć o pracy, warunkach i płacach? Zostałam zaproszona mailowo, nikt nawet nie zadzwonił. Trudno mi się odnieść do takiej formy komunikacji z potencjalnym nowym pracownikiem. Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Matylda
@Lolo

lolo czy pracujesz w tej firmie na Suchym Dworze? Zostałam zaproszona na rozmowę, Ale teraz sama nie wiem...

M. Nowy wpis
@Lolo

Halo...żyjemy w XXI w, aplikowałaś mailowo to spodziewałaś się gołębia pocztowego z zaproszeniem? :):)

Olgierd Nowy wpis

Nikt nie trzyma siłą w firmie. Można zmienić pracę tylko czy uda sie znaleźć taką firmę?

gosc

Praca jest rozwojowa, uczy analitycznego myślenia, a jeżeli ktoś chce chodzić do pracy aby siedzieć i pachnieć, to fakt, powinien znaleźć inne miejsce.

rozbawiony Nowy wpis
@gosc

hahahah. Rozowojowa i uczy analitycznego myślenia hahaha. Żarty jakieś. Jest się bezmyślnym trybikiem naciskającym w nieskończoność enter pracującym w tragicznej atmosferze z mobbingiem i terrorem w tle, z ciągłymi nadgodzinami

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arsenal LTD (firma zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Zuzanna

@Cezary, niestety na stronie głównej firmy nie ma zamieszczonych informacji odnośnie tego, czy prowadzone są do niej aktualnie jakiekolwiek rekrutacje. Niemniej jednak w zakładce "kontakt" podane są wszelkie informacje kontaktowe, za pośrednictwem których możesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zapotrzebowania firmy Arsenal LTD na nowych pracowników. Jeśli dowiesz się czegoś proszę, koniecznie podziel się tym na forum.

Czy jest jakiś powód, że tak trudno dowiedzieć się coś o pracy w firmie?

Grzesiek

Współpracowałem z tą firmą organizując klientów którzy w roku kupili od Arsenalu około 1000 torów towarów. Do dzisiaj Arsenal uchyla się od zwrotu mi około 1 000 000 zł (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Igor

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Doświadczona

Pracowałam tam przez rok. Zarobki byli ok, ale teror dyrektora handlowego i codzienne męczenie pracowników ze strony jednego z właścicieli przez skype juź był do niewytrzymania.

Zuzanna

@gosc, w swoim komentarzu piszesz, aby praca w firmie Arsenal LTD była rozwojowa, chętnie dowiemy się więcej w tym temacie. Posiadasz może informacje, co do benefitów, jak wyglądają dodatki płacowe w tej firmie? A co z bonami na święta? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu.

anuś

Bardzo dziwna atmosfera, jak nie lubisz knuć i obgadywać to jesteś zepchnięty na bok. Niektóre dziewuchy myślą, że pozjadały wszystkie rozumy. Zarząd oderwany od rzeczywistości, wymyślają niestworzone rzeczy, dokładają obowiązków, szkoda, że nie pokrywa się to z zarobkami.

Zuzanna

@Matylda czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiem się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach na temat firmy. Udało Ci się dostać do pracy? Co możesz doradzić innym osobom, które obecnie czekają na swoją rozmowę kwalifikacyjną? Czego mogą się spodziewać?

Zuzanna

@onadawno pracowałaś w firmie? Jakie są Twoje doświadczenia z Arsenal LTD?

ona

Kiedys tam pracowalam i po opiniach widze ze nic sie nie zmienilo. Nie polecam.

Zuzanna

@gosc rozumiem, że polecasz pracę w firmie. A czy możesz się odnieść do odpowiedzi @gosc 2? Jak Ty oceniasz atmosferę w firmie? @gosc 2w jakim dziale firmy sytuacja wygląda tak jak ją przedstawiasz? Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o swojej codziennej pracy?

gosc 2

Atmosfera w firmie dla osoby normalnej jest nie do wytrzymania, jak nie knujesz przeciwko innych to nie wytrzymasz, sa osoby ktore "tepia" ludzi mlodszych i zdolniejszych i na tym sie skupiaja w codziennym dniu, jak np wspomniana pani dyrektor, najlepszy pracownik to taki ktory jak najmniej mysli i bez inicjatyw... ale "lojalny i wierny" ...

Zuzanna

@gosca jak Ty ocenisz firmę Arsenal LTD jako pracodawcę?

@Zuzanna

Oceniam dobrze. Co prawda, pracować trzeba szybko i czasami jest stres, ale warunki są ok, praca jest stała a wynagrodzenie zadowalające.

Bzdura pracowałem w gorszych

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

Arsenal LTD (firma zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.

Arsenal LTD (firma zamknięta)