Arsenal LTD

Białystok

Opinie o Arsenal LTD

anuś

Bardzo dziwna atmosfera, jak nie lubisz knuć i obgadywać to jesteś zepchnięty na bok. Niektóre dziewuchy myślą, że pozjadały wszystkie rozumy. Zarząd oderwany od rzeczywistości, wymyślają niestworzone rzeczy, dokładają obowiązków, szkoda, że nie pokrywa się to z zarobkami.

Zuzanna

@Matylda czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiem się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach na temat firmy. Udało Ci się dostać do pracy? Co możesz doradzić innym osobom, które obecnie czekają na swoją rozmowę kwalifikacyjną? Czego mogą się spodziewać?

Zuzanna

@onadawno pracowałaś w firmie? Jakie są Twoje doświadczenia z Arsenal LTD?

ona

Kiedys tam pracowalam i po opiniach widze ze nic sie nie zmienilo. Nie polecam.

Lolo

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownika działu handlowego w oddziale w Suchym Dworze (Gdynia). Ktoś może coś opowiedzieć o pracy, warunkach i płacach? Zostałam zaproszona mailowo, nikt nawet nie zadzwonił. Trudno mi się odnieść do takiej formy komunikacji z potencjalnym nowym pracownikiem. Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Zuzanna

@gosc rozumiem, że polecasz pracę w firmie. A czy możesz się odnieść do odpowiedzi @gosc 2? Jak Ty oceniasz atmosferę w firmie? @gosc 2w jakim dziale firmy sytuacja wygląda tak jak ją przedstawiasz? Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o swojej codziennej pracy?

gosc 2

Atmosfera w firmie dla osoby normalnej jest nie do wytrzymania, jak nie knujesz przeciwko innych to nie wytrzymasz, sa osoby ktore "tepia" ludzi mlodszych i zdolniejszych i na tym sie skupiaja w codziennym dniu, jak np wspomniana pani dyrektor, najlepszy pracownik to taki ktory jak najmniej mysli i bez inicjatyw... ale "lojalny i wierny" ...

Zuzanna

@gosca jak Ty ocenisz firmę Arsenal LTD jako pracodawcę?

Bzdura pracowałem w gorszych

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

monik

tk tak ale do Warszawy jest wieksosc ofert..a ja mam trochę inne pytane nie wiecie może czy oni tutaj w Bank Millennium przyjmują moe studentow na praktyki albo może na jakies staze ? płatne/ bezplatne

arsealllon

Ciężko stwierdzić, kogo szukają. Wymagania bardzo wysokie, biegły angielski oraz rosyjski to konieczność.

gosc

Atmosferę w firmie zatruwa p. dyrektor handlowa, mówi podniesionym głosem (krzyczy), jest niemiła, okropna, zero wiedzy o zarządzani personelem lub ludzkiej empatii. Młody człowiek przychodzi pełen entuzjazmu, werwy i pomysłów, chciałby się rozwijać, ale niestety nie ma warunków ku temu, zabijają wszelki entuzjazm, motywację. W ten sposób tracą cennych pracowników, ale cóż wykorzystają to inni pracodawcy.

Młodociany pracwnik

Pracowałem jako oklejacz produktów spożywczych . Zatrudnienie nieletnich bez umowy, praca czasem po 10h dziennie. Brygadzistka z zerowym podejściem do młodzieży. Marne zarobki (przy nie wiadomo jakim zapierdzielu nie dało się wyciągnąć więcej, niż 7zl/h Brak wyznaczonych przerw na odpoczynek/posilek, przełożona wolałaby, żeby ich w ogóle nie było xD Tyle ode mnie 1 z minusem

Profesjonalny oklejacz produktów spożywczych

Beznadzieja, nie polecam.

gość

Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjncych. Kobieta, która je przeprowadzała, kłamała mi w żywe oczy. Chyba przy kolejnych zapominała co mówiła na tych wcześniejszych, bo nic nie trzymało się kupy. No i wymagania z kosmosu (dwa biegłe języki i kierunkowe wykształcenie) i oczywiście najniższa krajowa.

been-there-saw-that

bardzo kiepska atmosfera, ciagle probuja Toba manipulowac albo sie wydzieraja. malo kasy, duzo roboty. bleee. i jeszcze ta przerwa, ktora trzeba odpracowac. faktycznie zatrudniaja w wiekszosci mlodziutkie kobiety bez doswiadczenia, bo wyobrazaja sobie, ze taka moga 'urobic' wedlug wlasnego widzimisie, ze taka sie nie postawi. takie rzeczy to sie nie snia w najgorszych koszmarach;)

Doświadczony

Idealny profil pracownika w tej firmie: kobieta, pochodząca ze wsi lub terenów rosyjskojęzycznych (stąd wiadomo jakie wyznanie), po filologii, bez doświadczenia i... dająca się ugniatać jak plastelina. Duuuuużo pracy i mało pieniędzy. Praca w biurze od 8:00 do 16:30 (z założenia pół godz. przerwy na lunch). Raczej nigdy nie wychodzi się o czasie. Atmosfera pracy ciężka - wszechobecne gierki międzyludzkie. Problemy z urlopami, o chorobie lepiej zapomnieć. Ale jak ktoś tak lubi, jest posłuszny kadrze zarządzającej, nie ma własnego zdania, ślepo podąża w "orszaku", to na pewno będzie długo pracował i sobie chwalił. Wypłaty na czas i umowa o prace, to ogromne atuty (choć stanowią obowiązek pracodawcy zgodnie z kodeksem). Niewątpliwie bardzo dobre miejsce aby zdobyć doświadczenie i przekonać się, że mało gdzie będzie tak ciężko.

Daria

Może ja odpowiem. Niska płaca, ogromne wymagania i zostawanie po godzinach za darmo...

Madona

Powod?

ugabuga

Uciekac jak najdalej od tej firmy

Agnes

Cześć, jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie? Warto tam aplikować?

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie. Duże wymagania wobec pracowników, a zarządu wobec siebie - marne. Zatrudniają osoby świeżo po studiach, za najniższą krajową. Praca po godzinach to codzienność. Szybkie tempo pracy. Ogromny problem z urlopem. Pracownika stawiają na ostatnim miejscu. Mierny poziom wiedzy o zarządzaniu wśród zarządu, wprowadzanie zmian według widzimisie i nastroju. W firmie panuje wszechobecny chaos, nikt za nic nie odpowiada.

kinga

Arsenal nadal poszukuje asystentki zarządu. Byłam tam na rozmowie w październiku a dalej nie mają pracownika. Zrobili rozmowy kwalifikacyjne już chyba z połową Białegostoku. Wymagania ogromne a płaca? 1680 zł brutto

e

firma beznadziejna,ogromna rotacja pracownikow,nie polecam

genowefa

(usunięte przez administratora)apewne jako jedna z nielicznych miałam zaszczyt sama zrezygnować.

Anonimowo

Dla osób z przeciętną inteligencją wystarczy prześledzić zmiany personalne i rotację pracowników - wniosek jest oczywisty. To nie firma- to "[usunięte przez admina]". Ale moje zdanie jest anonimowe więc tak jakby go nie było;)

Muniek

Witam, a ja słyszałam ze jest to firma w ktorej zostawanie po godzinach to standard, i jesli chcesz dalej pracowac to niestety nie wychodzisz o czasie nigdy, poza tym baaardzo wysokie wymagania nawet wobec osoby ktora jedynie drukuje etykiety, ja sie ciesze ze nie dostalam sie do tej firmy, a wszystkim ktorzy tam pracuja radze szukac ciekawszego pracodawce a wystarczy troche checi...

Zostaw opinię o Arsenal LTD - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arsenal LTD