Arsenal LTD

Białystok

Arsenal LTD
2 18

Opinie o Arsenal LTD

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Igor

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Doświadczona

Pracowałam tam przez rok. Zarobki byli ok, ale teror dyrektora handlowego i codzienne męczenie pracowników ze strony jednego z właścicieli przez skype juź był do niewytrzymania.

Zuzanna

@gosc, w swoim komentarzu piszesz, aby praca w firmie Arsenal LTD była rozwojowa, chętnie dowiemy się więcej w tym temacie. Posiadasz może informacje, co do benefitów, jak wyglądają dodatki płacowe w tej firmie? A co z bonami na święta? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Arsenal LTD jako pracodawcy.

gosc

Praca jest rozwojowa, uczy analitycznego myślenia, a jeżeli ktoś chce chodzić do pracy aby siedzieć i pachnieć, to fakt, powinien znaleźć inne miejsce.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Arsenal LTD. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

anuś

Bardzo dziwna atmosfera, jak nie lubisz knuć i obgadywać to jesteś zepchnięty na bok. Niektóre dziewuchy myślą, że pozjadały wszystkie rozumy. Zarząd oderwany od rzeczywistości, wymyślają niestworzone rzeczy, dokładają obowiązków, szkoda, że nie pokrywa się to z zarobkami.

Zuzanna

@Matylda czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiem się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach na temat firmy. Udało Ci się dostać do pracy? Co możesz doradzić innym osobom, które obecnie czekają na swoją rozmowę kwalifikacyjną? Czego mogą się spodziewać?

Zuzanna

@onadawno pracowałaś w firmie? Jakie są Twoje doświadczenia z Arsenal LTD?

ona

Kiedys tam pracowalam i po opiniach widze ze nic sie nie zmienilo. Nie polecam.

Lolo

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownika działu handlowego w oddziale w Suchym Dworze (Gdynia). Ktoś może coś opowiedzieć o pracy, warunkach i płacach? Zostałam zaproszona mailowo, nikt nawet nie zadzwonił. Trudno mi się odnieść do takiej formy komunikacji z potencjalnym nowym pracownikiem. Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Matylda
@Lolo 13.06.2017 10:31

lolo czy pracujesz w tej firmie na Suchym Dworze? Zostałam zaproszona na rozmowę, Ale teraz sama nie wiem...

Zuzanna

@gosc rozumiem, że polecasz pracę w firmie. A czy możesz się odnieść do odpowiedzi @gosc 2? Jak Ty oceniasz atmosferę w firmie? @gosc 2w jakim dziale firmy sytuacja wygląda tak jak ją przedstawiasz? Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o swojej codziennej pracy?

gosc 2

Atmosfera w firmie dla osoby normalnej jest nie do wytrzymania, jak nie knujesz przeciwko innych to nie wytrzymasz, sa osoby ktore "tepia" ludzi mlodszych i zdolniejszych i na tym sie skupiaja w codziennym dniu, jak np wspomniana pani dyrektor, najlepszy pracownik to taki ktory jak najmniej mysli i bez inicjatyw... ale "lojalny i wierny" ...

Zuzanna

@gosca jak Ty ocenisz firmę Arsenal LTD jako pracodawcę?

@Zuzanna 10.04.2017 14:29

Oceniam dobrze. Co prawda, pracować trzeba szybko i czasami jest stres, ale warunki są ok, praca jest stała a wynagrodzenie zadowalające.

Bzdura pracowałem w gorszych

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

monik

tk tak ale do Warszawy jest wieksosc ofert..a ja mam trochę inne pytane nie wiecie może czy oni tutaj w Bank Millennium przyjmują moe studentow na praktyki albo może na jakies staze ? płatne/ bezplatne

arsealllon

Ciężko stwierdzić, kogo szukają. Wymagania bardzo wysokie, biegły angielski oraz rosyjski to konieczność.

gosc

Atmosferę w firmie zatruwa p. dyrektor handlowa, mówi podniesionym głosem (krzyczy), jest niemiła, okropna, zero wiedzy o zarządzani personelem lub ludzkiej empatii. Młody człowiek przychodzi pełen entuzjazmu, werwy i pomysłów, chciałby się rozwijać, ale niestety nie ma warunków ku temu, zabijają wszelki entuzjazm, motywację. W ten sposób tracą cennych pracowników, ale cóż wykorzystają to inni pracodawcy.

Młodociany pracwnik

Pracowałem jako oklejacz produktów spożywczych . Zatrudnienie nieletnich bez umowy, praca czasem po 10h dziennie. Brygadzistka z zerowym podejściem do młodzieży. Marne zarobki (przy nie wiadomo jakim zapierdzielu nie dało się wyciągnąć więcej, niż 7zl/h Brak wyznaczonych przerw na odpoczynek/posilek, przełożona wolałaby, żeby ich w ogóle nie było xD Tyle ode mnie 1 z minusem

Profesjonalny oklejacz produktów spożywczych

Beznadzieja, nie polecam.

gość

Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjncych. Kobieta, która je przeprowadzała, kłamała mi w żywe oczy. Chyba przy kolejnych zapominała co mówiła na tych wcześniejszych, bo nic nie trzymało się kupy. No i wymagania z kosmosu (dwa biegłe języki i kierunkowe wykształcenie) i oczywiście najniższa krajowa.

been-there-saw-that

bardzo kiepska atmosfera, ciagle probuja Toba manipulowac albo sie wydzieraja. malo kasy, duzo roboty. bleee. i jeszcze ta przerwa, ktora trzeba odpracowac. faktycznie zatrudniaja w wiekszosci mlodziutkie kobiety bez doswiadczenia, bo wyobrazaja sobie, ze taka moga 'urobic' wedlug wlasnego widzimisie, ze taka sie nie postawi. takie rzeczy to sie nie snia w najgorszych koszmarach;)

Doświadczony

Idealny profil pracownika w tej firmie: kobieta, pochodząca ze wsi lub terenów rosyjskojęzycznych (stąd wiadomo jakie wyznanie), po filologii, bez doświadczenia i... dająca się ugniatać jak plastelina. Duuuuużo pracy i mało pieniędzy. Praca w biurze od 8:00 do 16:30 (z założenia pół godz. przerwy na lunch). Raczej nigdy nie wychodzi się o czasie. Atmosfera pracy ciężka - wszechobecne gierki międzyludzkie. Problemy z urlopami, o chorobie lepiej zapomnieć. Ale jak ktoś tak lubi, jest posłuszny kadrze zarządzającej, nie ma własnego zdania, ślepo podąża w "orszaku", to na pewno będzie długo pracował i sobie chwalił. Wypłaty na czas i umowa o prace, to ogromne atuty (choć stanowią obowiązek pracodawcy zgodnie z kodeksem). Niewątpliwie bardzo dobre miejsce aby zdobyć doświadczenie i przekonać się, że mało gdzie będzie tak ciężko.

Daria

Może ja odpowiem. Niska płaca, ogromne wymagania i zostawanie po godzinach za darmo...

Madona

Powod?

ugabuga

Uciekac jak najdalej od tej firmy

Agnes

Cześć, jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie? Warto tam aplikować?

Zostaw opinię o Arsenal LTD - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arsenal LTD