Opinie o Arsenal LTD (firma zamknięta) w Białystok

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arsenal LTD (firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arsenal LTD (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arsenal LTD (firma zamknięta) w Białystok

Durna praca

Jedna z najgorszych firm w Białymstoku

monik

tk tak ale do Warszawy jest wieksosc ofert..a ja mam trochę inne pytane nie wiecie może czy oni tutaj w Bank Millennium przyjmują moe studentow na praktyki albo może na jakies staze ? płatne/ bezplatne

arsealllon

Ciężko stwierdzić, kogo szukają. Wymagania bardzo wysokie, biegły angielski oraz rosyjski to konieczność.

gosc

Atmosferę w firmie zatruwa p. dyrektor handlowa, mówi podniesionym głosem (krzyczy), jest niemiła, okropna, zero wiedzy o zarządzani personelem lub ludzkiej empatii. Młody człowiek przychodzi pełen entuzjazmu, werwy i pomysłów, chciałby się rozwijać, ale niestety nie ma warunków ku temu, zabijają wszelki entuzjazm, motywację. W ten sposób tracą cennych pracowników, ale cóż wykorzystają to inni pracodawcy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arsenal LTD (firma zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Profesjonalny oklejacz produktów spożywczych

Beznadzieja, nie polecam.

Doświadczony

(usunięte przez administratora)Duuuuużo pracy i mało pieniędzy. Praca w biurze od 8:00 do 16:30 (z założenia pół godz. przerwy na lunch). (usunięte przez administratora) Atmosfera pracy ciężka - wszechobecne gierki międzyludzkie. (usunięte przez administratora) Wypłaty na czas i umowa o prace, to ogromne atuty(usunięte przez administratora). Niewątpliwie bardzo dobre miejsce aby zdobyć doświadczenie (usunięte przez administratora)

Daria

Może ja odpowiem. Niska płaca, ogromne wymagania (usunięte przez administratora)

Madona

Powod?

ugabuga

Uciekac jak najdalej od tej firmy

Agnes

Cześć, jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie? Warto tam aplikować?

gosc

(usunięte przez administratora) Duże wymagania wobec pracowników(usunięte przez administratora). Zatrudniają osoby świeżo po studiach, za najniższą krajową. (usunięte przez administratora)Szybkie tempo pracy. (usunięte przez administratora) W firmie panuje wszechobecny chaos, nikt za nic nie odpowiada.

kinga

Arsenal nadal poszukuje asystentki zarządu. Byłam tam na rozmowie w październiku a dalej nie mają pracownika. Zrobili rozmowy kwalifikacyjne już chyba z połową Białegostoku. Wymagania ogromne a płaca? 1680 zł brutto

e

firma beznadziejna,ogromna rotacja pracownikow,nie polecam

@e

czy te opinie dotyczą arsenal ltd hurtowni spożywczej? zastanawiam sie czy tam skladac podanie, jak tam teraz jest? polecacie to miejsce pracy?

genowefa

(usunięte przez administratora)apewne jako jedna z nielicznych miałam zaszczyt sama zrezygnować.

Anonimowo

Dla osób z przeciętną inteligencją wystarczy prześledzić zmiany personalne i rotację pracowników - wniosek jest oczywisty. To nie firma- to "[usunięte przez admina]". Ale moje zdanie jest anonimowe więc tak jakby go nie było;)

Muniek

Witam, a ja słyszałam ze jest to firma w ktorej zostawanie po godzinach to standard(usunięte przez administratora), poza tym baaardzo wysokie wymagania nawet wobec osoby ktora jedynie drukuje etykiety(usunięte przez administratora)

Arsenal LTD (firma zamknięta)
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.

Arsenal LTD (firma zamknięta)