Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.

OnCzyOna

Geotechnology to firma do której nie łatwo się dostać, ponieważ pracują w niej NAJLEPSI. W biurze panuje doskonała atmosfera, pracownicy są względem siebie pomocni, ZESPÓŁ PRZEZ DUŻE "Z" !!! Zarząd jest aktywnym wsparciem dla Pracownika, a nie "biczem"... 10/10 ! :)

Czy łatwo jest dostać pracę w firmie Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. na wyższym stanowisku? Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Napisz komentarz, podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.