Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,


 
na wstępie niniejszego wpisu, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw kolejnej platformy komunikacji, chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników na naszym oficjalnym profilu GoWork.pl. W związku z coraz większym zainteresowaniem naszą działalnością, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i tym samym zaznaczyć naszą obecność na tym właśnie portalu – staramy się bowiem być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia pracowników.
 
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za dotychczas pozostawione na portalu merytoryczne wpisy, spostrzeżenia i opinie – to niesamowicie uprzejme z Państwa strony. Zaznaczamy w tym miejscu jednak, że nie dopuścimy do sytuacji, w której zostaniemy bezpodstawnie oskarżeni lub wprost obrażeni lub oszkalowani. Komentarze niezgodne z prawem oraz sprzeczne z regulaminem portalu GoWork.pl https://www.gowork.pl/hejttonieopinia będą niezwłoczne usuwane przez administratora. Prosimy więc o zachowanie wysokiej kultury wypowiedzi.
 
Przechodząc do meritum: co tak właściwie kryje się pod nazwą Geotechnology? Jesteśmy doświadczoną grupą specjalistów reprezentującą branżę IT. Nasz zespół to szereg starannie dobranych osób, które łączy wspólny cel, a także pasja i pełne zaangażowanie. Firma Geotechnology oferuje swoim Klientom wparcie na trzech kolejnych, niejako powiązanych ze sobą płaszczyznach: dobór oraz sprzedaż rozwiązań sprzętowych (w tym rozwiązań serwerowych, macierzy dyskowych, urządzeń sieciowych, urządzeń drukujących oraz sprzętu sensu stricto klienckiego), usług programistycznych (projektowanie, budowa oraz utrzymanie aplikacji biznesowych, systemy pracy grupowej), a także prac wdrożeniowych (rewitalizacja serwerowni, instalacja okablowania strukturalnego, usługi serwisowe). Naszą misją jest zindywidualizowane – kreatywne jednocześnie – podejście do Klienta w każdym obszarze naszej działalności. Tak, by mógł on przy naszym udziale osiągać swoje cele biznesowe.
 
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do dyskusji, tak z nami – jako Pracodawcą, jak również i innymi użytkownikami forum GoWork.pl. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na dialog, jednak nie o wszystkich też sprawach możemy rozmawiać na publicznym forum. W sprawach wymagających wyjaśnienia, kwestiach nieco trudniejszych, zapraszamy  do kontaktu bezpośredniego pod adresem: praca@geotechnology.pl.
 


 
Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.

 

Thomas Maj

Pracuję w Geo prawie od dwóch lat i przyznam, że w lepszej firmie nie pracowałem. Ci co mnie znają to wiedzą, że dla mnie atmosfera pracy jest najważniejsza - teraz taka jest, lepszej nie można sobie wymarzyć (część psująca atmosferę sama odeszła z firmy i dziękuję im za to:)). W tym momencie każdy zajmuje się swoimi planami i targetami, a są różne w zależności od predyspozycji i możliwości. Firma Geotechnology pozwala na szkolenia w każdej możliwej formie - przyjeżdżają przedstawiciele producentów bezpośrednio do biura na Hrubieszowską, albo jeździmy na szkolenia we wskazane miejsca przez Wendorów, można też skorzystać z wideokonferencji lub webinarów. Dzięki temu nie tylko poznajemy produkty Producentów sprzętu, ale również możemy porozmawiać z pracownikami innych firm, którzy uczestniczą w szkoleniach. Geotechnologydaje ogromne wsparcie w postaci zaplecza Inżynierów, Programistów i Instalatorów - nie trzeba znać się na każdym sprzęcie, tu od tego mamy wsparcie specjalistów, którzy chętnie pojadą na spotkanie na drugi koniec Polski. Osobiście polecam firmę Geotechnology jako najlepszego pracodawcę u jakiego pracowałem. W razie pytań służę pomocą. Zapraszam do aplikowania na stanowisko: handlowca, instalatora - takie w tym momencie mamy wakaty :)

Ola

Pracuję w Geotechnology od 4 lat na stanowisku Account Managera. Początki nie były łatwe nie miałam doświadczenia i musiałam się wiele nauczyć. Dostałam ogromne wsparcie od pracowników, poświęcili mi bardzo dużo czasu i zaczęłam całkiem nieźle sobie radzić. Teraz nie wyobrażam sobie innej pracy, mamy super zgrany zespół i niesamowitą rodzinną atmosferę. Polecam każdemu pracę w Geotechnology!

hemoglobina

Od wielu lat związany jestem z firma Geotechnology. Jak to z każdym Partnerem Biznesowym, przechodziłem lepsze, jak i gorsze momenty, ale w relacji biznesowej najistotniejsza jest wypadkowa. Nie mogę niezgodzić się z opinią Pani Agaty, która dokłądnie opisała atmosferę panująca w firmie - mam wrazenie że kluczem do serc decydentów w trakcie rekrutacji jest OSOBOWOŚĆ. Z kolei bardzo nietrafioną opinią jest to co mówią, Panowie ELTON oraz CONDON, handlowiec z którym współracowałem nie pracuje w firmie z wyboru, zostałem o tym poinformowany, ale również zostałem aktywnie wdrożony we współrace z nowym Opiekunem. Dla Wszystkich osób, które szukają pracy powiem NIE WIEM, NIE PRACUJĘ, NIE RPACOWAŁEM W FIRMIE. Dla wszystkiuch osób które chcą aktywnie budowac biznes z tą firmą, powiem odpowiedzialnie POLECAM. Lubię szczególnie kilka osób, tylko dlatego ze tylko kilka znam, jednak z relacji, opini wiem że to po prostu grupa młodych osób, które znaja się na swojej robocie! GEOTECHNOLOGY DZIĘKUJĘ ZA WIELOLETNIĄ POMOC! HATERS GONNA HATE !!!

Magda

To prawda że firma wymaga, ale z całą resztą się nie zgodzę. Nie miałam łatwego początku, pierwsze miesiące były pod górę, musiałam udowodnić że znam się na swojej profesji, wdrożyć się w obowiązki i pokazać zaangażowanie. Co zaprocentowało i obecnie czuję się tutaj świetnie. Co do tego, że zarząd i zespół wie o wszystkim to prawda, ale to wynika z koleżeńskiej relacji między nami. W żadnej dotychczasowej firmie nie miałam takiej atmosfery i podejścia co tutaj. Jeżeli coś mi nie pasuje idę śmiało i mówię prosto z mostu, nigdy z tego powodu nie miałam nieprzyjemności, a wręcz przeciwnie. No i w żadnym wypadku nie można mówić o jakichkolwiek oszczędnościach na pracownikach- szefostwo dba o nasze relacje, integracje, potrafi docenić (tutaj naprawdę jestem mile zaskoczona). Podsumowując napiszę że Geo to firma dla osób z pewnością siebie, sumiennych i pracowitych, firma dużo wymaga i dużo daje więc coś za coś. Ps. Pozdrawiam Januszów i Grażynki z Geo :)

Pikaczu Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy w najbliższym czasie w firmie planowana jest rekrutacja na stanowiska handlowca/account managera? Czy Geotechnology zarabia się prowizyjnie, w zależności od osiąganych rezultatów sprzedaży?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pikaczu

Dzień dobry, obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Account Managera. Proszę przesłać swoją aplikację na adres biuro@geotechnology.pl. Wynagrodzenie to podstawa + prowizja od sprzedaży. Pozdrawiamy, zespół Geotechnology :)

Administrator Nowy wpis

Geotechnology IT Group Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Account Manager w Warszawa. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Geotechnology IT Group Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Witaj, Geotechnology to zespół młodych i energicznych ludzi, którzy poza zaangażowaniem w pracę dzielą się dużą dawką pozytywnej energii. W pracy panuje przyjemna atmosfera, a gdy pojawia się potrzeba każdy może liczyć na wsparcie współpracownika :) Pozdrawiamy, Geotechnology

Olaf
Kandydat
 Pytanie

Czy Geotechnology rekrutuje na stanowisko Instalatora?

Pracodawca

@Olaf

Dzień dobry, w tej chwili rekrutacja na stanowisko Instalatora została zakończona. Proszę obserwować nasze ogłoszenia. Pozdrawiamy, Geotechnology

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Instalator sieci telekomunikacyjnych - monter urządzeń IT wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Olaf
Kandydat
 Pytanie

Czy firma obecnie rekrutuje na stanowisko Instalatora?

Pracodawca

@Olaf

Dzień dobry, w tej chwili rekrutacja na stanowisko Instalatora została zakończona. Proszę obserwować nasze ogłoszenia. Pozdrawiamy, Geotechnology

Olaf
Kandydat
 Pytanie

Witam Jako Instalator. Jak wyglądają odjazdy do miejsca instalacji, start z pod firmy czy z innych miejsc? Czy trzeba dojeżdżać na własną rękę?

Pracodawca

@Olaf

Dzień dobry, wyjazdy na delegację są spod siedziby firmy, chyba że zespół ustali między sobą inną dogodną dla siebie lokalizację. Pozdrawiamy, Geotechnology

To ja dobrze wiesz kto????
Kandydat
 Pytanie

Praca jako Instalator. Czy częste są wyjazdy służbowe, delegacje? Czy może praca jest prawie na miejscu, a delegacje sporadycznie się trafiają? Jeżeli są delegacje to na jak długo?

Pracodawca

@To ja dobrze wiesz kto????

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i już odpowiadam. Na stanowisku instalatora zdecydowanie przeważa praca w terenie, na wyjazdach służbowych na terenie całej Polski. Praca od poniedziałku do piątku, 8h dziennie. Weekendy są zawsze wolne - bez trybu zmiennego z przesuwaniem dni. Pozdrawiamy, Geotechnology :)

Administrator

Poszukiwano osoby na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Czy ktoś był w firmie Geotechnology IT Group Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 7700 ?

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień Dobry, nikt nie lubi rozstań – my również. W związku z tym robimy wszystko, by nasze relacje z pracownikami trwały jak najdłużej. Stawiamy przede wszystkim na szczere rozmowy i zgodną współpracę. Wymagamy zaangażowania, ale też od początku dajemy pełne wsparcie. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, wysyłając ich na wysokiej jakości szkolenia. Organizujemy eventy firmowe z klientami i wyjścia integracyjne po godzinach pracy. Bardzo mocno stawiamy na zgrany zespól – chcemy, by nasi pracownicy z wysoką motywacją rozpoczynali kolejny dzień pracy. Jednak w biznesie zmiany personalne są nieuniknione. Pracownik może wybrać inną ścieżkę zawodową – a my nie możemy odbierać mu prawa do decydowania o sobie. Zawsze rozstajemy się w zgodzie. Z większością naszych byłych pracowników wciąż utrzymujemy dobre kontakty. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.?

Thomas
Pracownik
@Pytanie

Nadgodzin jako takich nie ma, czasem jak jest projekt czy oferta do przypilnowania to trzeba dobrze rozplanować czas i wszystko da się zrobić w godzinach pracy. Sytuacje, że trzeba posiedzieć dłużej zdarzają się bardzo rzadko.

Pytanie
 Pytanie

Czy Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Thomas
Pracownik
@Pytanie

Z tego co mi wiadomo to nikt nie ma umowy zlecenia. W zależności od preferencji Pracownika jest to umowa o pracę lub B2B.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, podczas okresu próbnego obowiązują wyłącznie umowy o pracę. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Prosimy pisać na: biuro@geotechnology.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Geotechnology

Darek

Dobra firma jednocześnie dobry pracodawca. Z pewnością to powoduje, że nie ma specjalnie zainteresowania korzystanie z forum.

Pracodawca

@Darek

Serdecznie dziękujemy za opinię!

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

Thomas
@Pytanie

Tak, mamy prywatna opiekę medyczną.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, pracujemy w trybie jednozmianowym. Jeśli pojawią się kolejne pytania, prosimy kierować je na adres: biuro@geotechnology.pl - z pewnością na wszystkie odpowiemy. Pozdrawiamy Zespół Geotechnology

Pracodawca

 Aktualność
Przekazanie sprzętu na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

W jednym z naszych ostatnich artykułów przybliżyliśmy pokrótce genezę naszej wzniosłej inicjatywy, a także opisaliśmy kulisy oficjalnego przekazania oraz procesu samego przygotowania sprzętu komputerowego, który wraz z firmą INEA postanowiliśmy przekazać na rzecz Domu Chłopaków w Broniszewicach. Co oczywiste, na samych wielkich słowach i wielogodzinnych przygotowaniach się nie skończyło… Nastąpił bowiem nareszcie ten najbardziej wyczekiwany, najważniejszy, radujący nas do tej chwili moment – fizyczne przekazanie zestawów komputerowych. Tak też ostatniego dnia listopada ruszyliśmy w daleką dość drogę, podróż wprost do serca nizin południowowielkopolskich….

Przekazanie sprzętu podopiecznym Domu Chłopaków

W poniedziałkowy poranek wyruszyliśmy spod siedziby firmy Geotechnology w stronę urokliwej miejscowości Broniszewice. Cóż zastaliśmy na miejscu? Piękno natury, totalną – niosącą równowagę – ciszę oraz ogarniający serce i duszę spokój. Nie inaczej było w samym ośrodku. On również okazał się miejscem wyjątkowym: ciepłym, wręcz nawet przyjemnie otulającym – przepełnionym dobrocią i miłością… Pachnącym kawą, a także świeżo upieczonym ciastem. Po kilku zdaniach zamienionych z Siostrami prowadzącymi Dom Chłopaków, zabraliśmy się wreszcie za podłączanie sprzętu. Dwadzieścia w pełni sprawnych komputerów wraz z monitorami oraz urządzeniami peryferyjnymi znalazło swoje miejsce w pokojach gromadki podopiecznych. Najcudowniejszym był fakt, iż chłopcy zupełnie nic nie wiedzieli o naszych planach, nie spodziewali się podarunków! Wielkim więc było ich zaskoczenie, kiedy tuż po powrocie z zajęć lekcyjnych, zajrzeli oni do swoich pokoi. Czystej, niepohamowanej, dziecięcej radości nie było końca… Piskom, śmiechom, wrzaskom, podziękowaniom… Również. To był chyba jeden z piękniejszych momentów, z jakim przyszło nam mieć do czynienia. Chwile te z pewnością na długo pozostaną nam w pamięci.

W ramach podsumowania

Cóż nam jeszcze pozostało? Z całą pewnością chcielibyśmy gorąco podziękować osobom zainteresowanym akcją charytatywną – tak za udział, jak również za pełne zaangażowanie podczas jej przygotowań. „[…] Wspólna praca to sukces” jak mawiał Henry Ford. Nie można się nie zgodzić z powyższym stwierdzeniem, wiele jest w nim prawdy – o ile on sam w sobie nie jest prawdą całkowitą. Mianowicie gdyby nie inspirujący do działania pomysł Tomasza Majchrzaka oraz Bartka Jędrzejaka… Gdyby nie pełen entuzjazm oraz aktywna postawa firmy INEA… Przekazanie sprzętu na rzecz Domu Chłopaków nie miałoby miejsca, nie byłoby możliwe. Mamy także nadzieję, jak wspominaliśmy już w poprzednim artykule, iż nie jest to nasza ostatnia nasza dobroczynna inicjatywa. Apetyt rośnie w miarę jedzenia… A nasz głód niesienia dobra, radości – głód udzielania pomocy jest wyjątkowo wielki.

 

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,


 
na wstępie niniejszego wpisu, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw kolejnej platformy komunikacji, chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników na naszym oficjalnym profilu GoWork.pl. W związku z coraz większym zainteresowaniem naszą działalnością, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i tym samym zaznaczyć naszą obecność na tym właśnie portalu – staramy się bowiem być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia pracowników.
 
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za dotychczas pozostawione na portalu merytoryczne wpisy, spostrzeżenia i opinie – to niesamowicie uprzejme z Państwa strony. Zaznaczamy w tym miejscu jednak, że nie dopuścimy do sytuacji, w której zostaniemy bezpodstawnie oskarżeni lub wprost obrażeni lub oszkalowani. Komentarze niezgodne z prawem oraz sprzeczne z regulaminem portalu GoWork.pl https://www.gowork.pl/hejttonieopinia będą niezwłoczne usuwane przez administratora. Prosimy więc o zachowanie wysokiej kultury wypowiedzi.
 
Przechodząc do meritum: co tak właściwie kryje się pod nazwą Geotechnology? Jesteśmy doświadczoną grupą specjalistów reprezentującą branżę IT. Nasz zespół to szereg starannie dobranych osób, które łączy wspólny cel, a także pasja i pełne zaangażowanie. Firma Geotechnology oferuje swoim Klientom wparcie na trzech kolejnych, niejako powiązanych ze sobą płaszczyznach: dobór oraz sprzedaż rozwiązań sprzętowych (w tym rozwiązań serwerowych, macierzy dyskowych, urządzeń sieciowych, urządzeń drukujących oraz sprzętu sensu stricto klienckiego), usług programistycznych (projektowanie, budowa oraz utrzymanie aplikacji biznesowych, systemy pracy grupowej), a także prac wdrożeniowych (rewitalizacja serwerowni, instalacja okablowania strukturalnego, usługi serwisowe). Naszą misją jest zindywidualizowane – kreatywne jednocześnie – podejście do Klienta w każdym obszarze naszej działalności. Tak, by mógł on przy naszym udziale osiągać swoje cele biznesowe.
 
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do dyskusji, tak z nami – jako Pracodawcą, jak również i innymi użytkownikami forum GoWork.pl. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na dialog, jednak nie o wszystkich też sprawach możemy rozmawiać na publicznym forum. W sprawach wymagających wyjaśnienia, kwestiach nieco trudniejszych, zapraszamy  do kontaktu bezpośredniego pod adresem: praca@geotechnology.pl.
 


 
Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.

 

Zainteresowany

Czy firma dalej trzyma wysokie standardy? Może rekrutują?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamil

Dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w Geotechnology? Proszę o więcej informacji, czekam na szczegóły.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.?

Zarząd Geotechnology
 Rekomendacja

W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji na temat firmy Geotechnology przez Pana (usunięte przez administratora) - zachęcamy do zapoznania z oświadczeniem z Kancelarii Prawnej na naszej firmowej stronie internetowej oraz firmowych social mediach. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Geotechnology IT Group Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Geotechnology IT Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.